Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Gezegen Geçişlerinin Süresi ve Doğum Haritamızda Uğurlu Etkileri

Gezegen geçişlerinin süresi nedir?

Gezegenin geçiş süresi ne kadar uzun olursa, burcunuzda veya doğum haritanızda o kadar etkili olacaktır. Doğrudan veya geriye dönük gezegen geçişleri birkaç gün (Ay için) ila 2 ila 2,5 yıl (Satürn için) arasında sürer.

2023'te hangi gezegen aşk için uygun?

Bir birey için, 2023'teki Jüpiter geçişi 1. ve 7. evde gerçekleşirse, kişisel gelişimin yanı sıra tüm ilişkilere bakış açısında coşku ve gelişme sağlayacaktır. Genellikle bir aşk ilişkisi de dahil olmak üzere zor zamanlarda başarılı olmanıza yardımcı olan destekleyici kişileri hayatınıza daha istekli bir şekilde kabul edeceksiniz.

2023'te Jüpiter için hangi ev uygundur?

2023'te Jüpiter'in geçişi 1., 5., 8., 9. veya 12. evlere yerleştirildiğinde iyi sonuçlar verecektir. Ancak 6., 7. ve 10. evler onun için kötü evler. Ayrıca Jüpiter, Venüs veya Merkür bir kişinin doğum haritasının onuncu evindeyken uğursuz sonuçlar verebilir.

2023'teki hangi gezegen geçişleri servet artışıyla ilişkilidir?

Jüpiter ve Venüs'ün 2. ve 8. evdeki geçişi öncelikle parayla ilgilidir. Sekizinci evdeki Venüs gezegeni, satışlar için uygun bir dönemi ifade eder. Bu nedenle, zaman böyle bir planı yürütmek için ideal olacaktır.

2023 Mars geçişi hangi evde baskın olacak?

Yedinci evdeki Mars gezegeni cesaret, güç, enerji ve yiğitlik gezegenidir. Bu arada yedinci ev partnerinizin evidir. Yani Mars geçişi burada gerçekleştiğinde, kişiye çok fazla enerji ve saldırganlık getirecektir. Ancak öte yandan evlilikte gecikmelere ve kısıtlamalara neden olabilir.

2023 Satürn geçişi için uğurlu ev hangisidir?

2023'teki Satürn geçişi 2., 3. ve 7. ila 12. evlerde uğurlu olacak. Ancak 1., 4., 5. ve 6. evlerdeki geçişi Kişileriçin sorun yaratabilir. Ayrıca Güneş, Ay ve Mars düşman gezegenlerdir. Ancak Venüs, Merkür ve Rahu dost gezegenlerdir ve Jüpiter ve Ketu onun için nötrdür. Bu nedenle, transit için bunlarla etkileşim hayati olacaktır. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık