Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Gerçek Güneş Burcu ve Güneş Burcu Tablosu

DOĞDUĞUNUZ GÜN ÖNEMLİDİR!

Kendinizi keşfedeceğiniz kozmik şifreler doğum gününüzde gizlidir. Şimdi şifreleri çözme kendinizi tanıma zamanı.

Astroloji de doğru bilinen yanlışlardan biri’de Güneş’in her ayın 22'sinde bir burç değiştirdiği yanılgısıdır. Zodyak’ta (Burçlar kuşağı)nda 12 burç vardır ve her bir burç 30 dereceden oluşur ve böylece 360 derecelik daire tamamlanır. Siz her hangi bir burcun son günlerinde ve son derecelerinde SINIRDA’’ doğduysanız Örnek: 21 Mayıs kendinizi Boğa burcu mensubu sanıyorsanız! Aslında İkizler burcu olabilir Merkür’ün tüm özelliklerini taşıyabilirsiniz. Güneş’in burçlardaki geçişleri yıllara göre değişir bazen 19’unda bazen 20’sinde 'bazen de 21’inde Güneş Burç değiştirebilir. Bir burcun son derecesinde doğduysanız mutlaka profesyonel bir Astrolog’dan yardım almalı ve sizlerle paylaştığım tablodan doğduğunuz yıla göre Doğduğunuz anda Güneşin içinde bulunduğu gerçek burcunuzu öğrenebilirsiniz. Astroloji engin bir deniz gibidir ucu bucağı eşsiz ve gizemli. Peki sizler günlük hayatınızda Astroloji’den nasıl faydalanacaksınız?

GERÇEK GÜNEŞ BURCUNUZU BULUN

Örnek Koç burcusunuz ve bugüne kadar okuduğunuz yorumlar da kendinizle özdeşleştirdiğiniz hiç bir şey bulamadınız. Haklısınız! Dünyanın nüfusu yaklaşık 7 milyar olduğuna göre bunu 12 sayısına bölüp 5 ile çarparsak ortalama aynı burca mensup 3 milyar insan çıkar. Fakat her biri aynı burca mensup olmalarına rağmen farklı karakterler farklı özellikler ve farklı hayatlar yaşar. Koç burcu biri hayatının zirvesinde iken bir diğer Koç kişisi hayatının en zorlu deneyimlerini yaşıyor olabilir. İşte bunun için doğduğunuz gün ve doğduğunuz anda Güneş’in içinde yer aldığı burçta bulunduğu derece önemlidir. Güneş her gün 1 derece ilerler. Her burç yıllara göre değişiklik gösterse de genel olarak bir burçtan geçişi yaklaşık 30 gün sürer. Bir burcun ilk 10 günü 2’nci 10 günü 3’üncü 10 gününde mi doğdunuz? İşte kendinizi tanımanın size karakteristik özelliklerinizi veren Güneş burcunuzun tüm yansımalarını öğrenmenizi sağlayacak anahtar.

Mars’ın Lider ruhlu dinamik heyecanlı sabırsız çocukları KOÇ’lar (21 Mart - 21 Nisan)

Koç’un ilk 10 gününde 1’inci Dekanat’ında doğanlar. Yönetici gezegeniniz Mars’ın liderlik cesaret ve savaşçı yönü ruhunuzda hakimdir. Eğitim hayatınızdan yaptığınız işe ilişkilere yansıyan hakimiyet duygunuz ve cesaretli yapınızla takdir edilmek ve beğenilmek hedefinizdir.

Koç burcunun ikinci 10 gününde 2’nci Dekanat’ında doğanlar. Koç özellikleriniz Aslan’ın gururu ve gücü ile birleşir. İradeli inatçı güçlü bir bünyeye sahipsiniz Yönetmeyi seven ilgi odağı olmaktan hoşlanan maceraperest ruhunuzla dikkat çekmeyi ve beğeniyi kazanan kişilersiniz. Koç burcunun son 10 gününde 3’üncü Dekanat’ında Doğanlar.

Yay özellikleri baskın entelektüel yenilikçi bilgiye fazlası ile önem veren okuyan araştıran egosunu kontrol altında tutan cömert sosyal kişilersinizdir.

GERÇEK GÜNEŞ BURCUNUZU BULUN

Venüs’ün Aşkı Aşkla yaşayan özel insanları BOĞA’lar (21 Nisan - 20 Mayıs)

Boğa’nın ilk 10 gününde 1’inci Dekanat’ında doğanlar. Yönetici gezegeninize Venüs etkisi hakim. Hayattan ne
istediğini bilen ayaklarınızı yere sağlam basan oto kontrolü yüksek kendine güvenen güçlü karakterinizle hayranlık uyandıran inandığı gibi yaşayan dünyaya güzellikler katan sevgi dolu kişilersiniz.

Boğa’nın 2’nci 10 gününde 2’nci Dekanat’ında doğanlar. Boğa’nın karakteristik özellikleri Başak’ın mantelitesi ile birleşir. Venüs yaratıcı ve sanatsal yönünüzü güçlendirirken Merkür de parlak zekanızla hitabetinizle yaptığınız işte eninde sonunda başarıya ulaşmanızı sağlar.

Boğanın son 10 gününde 3’ncü Dekanat’ında doğanlar. Boğa’nın karakteristik özellikleri Oğlak’ın kontrolcü ve
inatçı yönü ile birleşir. Satürn’ün disiplinli doğası yaşamınızın her yönünde sabırlı ve dirayetli kararlı yılmayan sorunların aşmak için var olduğuna inanan bir yapıda olmanızı sağlar.

GERÇEK GÜNEŞ BURCUNUZU BULUN

Merkür’ün bitmek tükenmez enerjisini dünyaya yansıtan İKİZLER (21 Mayıs - 20 Haziran)

İkizler’in ilk 10 gününde 1’inci Dekanat’ında doğanlar. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün getirdiği iletişim başarısı ve parlak zekanız en dikkat çekici özelliğinizdir. Hemen her şey hakkında söyleyecek sözleriniz ve fikirleriniz vardır. Yüksek enerjiniz ve hareketli yapınızla dikkat çeker sevilir ve takdir edilirsiniz. İkizler’in 2’nci 10 gününde 2’nci Dekanat’ında doğanlar.

İkizler özellikleri Terazi özellikleri ile birleşir Venüsün enerjisi ile sanatsal konulara ilgi duyan entelektüel araştırmacı ikna kabiliyeti yüksek, Her türlü yeniliğin içinde yer almaktan hoşlanan özüne sadık kalarak gelişmeye açık biri olursunuz.

İkizler’İn son 10 gününde 3’üncü Dekanat’ında doğanlar. İkizler özellikleriniz; Kova’nın özellikleri ile birleşir az ama öz konuşan, Devrimci Uranüs araştırmacı kararlı yenilliklei istikrarlı humanist bir yapı verir size. Fikirleriniz konusunda ısrarcı ve mücadelecisinizdir.

GERÇEK GÜNEŞ BURCUNUZU BULUN

Ay’ın duyguları ile yaşayan sezgisel inançlı Aşk’a Aşık çocukları YENGEÇ’ler (21 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç’in ilk 10 gününde doğanlar 1’inci Dekanat’ında doğanlar’’ Yönetici gezegeniniz Ay hakimdir. Duygusal geçişleriniz oldukça yoğundur güçlü sezgileriniz hayatınızda yol gösteren bir rehberdir doğru kullanabildiğiniz takdirde. Yengeç’in 2’nci 10 gününde doğanlar 2’nci Dekanat’ında doğanlar’’

Yengeç özellikleri Akrep özellikleri ile birleşir. Ay duygularınızla yaşamanızı sağlarken Mars sizi cesaretli ve güçlü kılar. Güçlü arzular ve girişimcilik verir sizlere. Aşk hayatınızda tutkulu ve duygu dolu birliktelikler yaşamak ve yaşatmak istersiniz.

Yengeç’in son 10 gününde doğanlar 3’üncü Dekanat’ında doğanlar Yengeç özellikleri Balık özellikleri ile birleşir. Sanatsal yönünüz ve hayalleriniz oldukça gelişmiştir. Merhamet duygunuz yüzünden sıklıkla suistimal edilebilirsiniz.

GERÇEK GÜNEŞ BURCUNUZU BULUN

Güneş’in cömert lider ve sanatçı çocukları ASLAN’lar (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Güneşin hakimiyeti ile liderlik vasıflarını taşıyan güçlü karakterleri ile bulundukları her ortamda dikkat çeken Aslanlar. Sanatın hemen her alanında başarılı olabilecek zevk sahibi ihtişamdan hoşlanan güzelliklere hayran Aslanlar.

Aslan burcunun 2’nci 10 gününde doğanlar 2’nci dekanat’ında doğanlar. Aslan özellikleri Yay’ın enerjisi ile güçlenir orijinal fikirleriniz yeteneklerinizle birleşince kazanca dönüşür. Güneşin ışığı Jüpiterin bereketi ile taçlanır. Keşfetmekten hoşlanır farklı kültürlere büyük bir merak duyar ve bu merakın doğrultusunda yaşam rotanızı belirlersiniz..

Aslan burcunun 3’üncü 10 gününde doğanlar 3’üncü dekanatta doğanlar. Aslan özellikleri Koç’un cazibesi ve gücü ile birleşir. Hayatın zorlukları ile mücadele etmekten yılmayan gözü kara zevklerine düşkün yere göğe sığmayan yüksek enerjileri ile hayatı dolu dizgin yaşayan büyük düşünen cesaretli sorumluluk almaktan korkmayan kişilersiniz..

GERÇEK GÜNEŞ BURCUNUZU BULUN

Merkür’ün ruhu saf özü sözü bir insanları BAŞAK’lar (24 Ağustos - 23 Eylül)

Başak burcunun ilk 10 gününde 1’inci Dekanat’ında’’ doğduysanız tam bir Başaksınız. Analitik zarif titiz zeki. Merkür hakimiyeti baskın. Yardımsever doğuştan hekim yardım etmeye hazır Başaklar.

Başak burcunun 2’nci 10 gününde doğduysanız Başak özellikleri Oğlak enerjisi ile birleşir Disiplinli Satürn irade gücü Merkür de müthiş bir matematiksel zeka ve iletişimde başarı verir. Satürn yansıması ile sabır ve inatçılığınız karşısında kimsenin sizinle boy ölçüşemeyeceğinin garantisidir.

Başak burcunun son 10 gününde doğduysanız, Merkür etkisi Venüsün enerjisi ile birleşir Boğa’nın sanatsal yetenekleri başağın ayrıntılara verdiği önemle harmanlanır ve ortaya daha önce yapılmamışı yapan sanata hayat veren eserler ortaya koymanızı sağlar.

GERÇEK GÜNEŞ BURCUNUZU BULUN

Venüsün Aşkı fısıldayan hayat perdesine sanatla yansıtan güzel insanları TERAZİ’ler (24 Eylül - 23 Ekim)

Terazi burcunun ilk 10 gününde doğduysanız 1’inci Dekanat’ında Venüs’ün temsil ettiği her şey sizde tüm cömertliği ile mevcuttur. Sanatsal yetenekler güzel olan her şeye ilgi ve yetenek dünyaya güzel bakan güzellikler katan bir yapıya sahipsiniz. En kötü olaylarda bile iyiyi güzeli bulmaya görmeye niyetli Venüs insanları.

Terazi burcunun 2’nci 10 gününde doğduysanız 2’nci Dekanat’ında Terazi özellikleri Kova’nın yaratıcılığı Uranüs’ün yenilikçi doğası ile birleşir. İleri görüşlü bilimsel konulara ilgili sürekli gelişen değişime ayak uyduran kendinize özgü davranışları ile toplumda kabul gören kişiler.

Terazi burcunun son 10 gününde doğduysanız 3’üncü dekanat’ında Venüs özellikleri Merkür’ün enerjisi ile bambaşka bir hal alır iletişimde başarılı bir hatip çok yönlü her şeye ilgili meraklı duygularını düşüncelerini başarı ile sözlerine yansıtan Teraziler.

GERÇEK GÜNEŞ BURCUNUZU BULUN

Mars’ın cesaretini Plüton’un gizemini ruhlarında barındıran gözleri ile konuşan AKREP’ler (24 Ekim - 22 Kasım)

Akrep burcunun ilk 10 gününde doğduysanız 1’inci dekanat’ında’’ Yönetici gezegenleriniz Pluton ve Marsın enerjisi ile son derece tutkulu zeki cesur bir doğaya sahipsiniz. Planlı istikrarlı savaşçı ruhlu matematiksel zekaları ile başarıyı yakalayan ya hep ya hiç diyerek yaşayan Akrepler.

Akrep burcunun 2’nci 10 gününde doğduysanız 10ncu dekanat’ında’’ Akrep özellikleri Balığın duygusallığı ile birleşir Neptünün yansıması ile hayal gücü yüksek yaratıcı sanatsal konulara eğilimli merhametli bilinmeyene meraklı Akrepler..

Akrep burcunun son 10 gününde doğduysanız 3’üncü dekanat’’ Akrep özellikleri Yengeç’in sezgiselliği ile birleşir. Ay’ın yansıması ile duygusallaşır insanların aklından geçeni okuyacak kadar güçlü sezgilere sahip olursunuz. Ruhunuzda ki rehber yaşam boyu size yol göstermeye hazırdır.

GERÇEK GÜNEŞ BURCUNUZU BULUN

Jüpiterin yardımsever, merhametli, bilge ve sevgi dolu insanları YAY’lar (23 Kasım - 21 Aralık)

Yay burcunun ilk 10 gününde doğduysanız; 1’inci Dekanatında Bolluk bereket in temsilcisi Jüpiter hakimiyeti ile Hayatı seven yardımsever insanları olduğu gibi kabul eden değer veren, Şanslı iç huzurunu her şartta koruyabilen merhametli duyarlı Yaylar.

Yay burcunun 2’nci 10 gününde doğduysanız 2’nci Dekanat’ında Yay özellikleri Koç’un özellikleri ile birleşir Mars’ın yansıması ile bitmek bilmeyen bir enerjiye sahip mazlumun savunucusu her türlü haksızlığa karşı mücadele eden girişimci cesur kişileri.

Yay burcunun son 10 gününde doğduysanız. 3’üncü Dekanat’ında Yay özellikleri Aslan’ınkiyle birleşmeye başlar. Güneş’in yansıması ile Bilge bir Yay insanı şekillenir hayata karşı duruşu fikirleri ile meydan okuyan idealist cesur sürekli öğrenen yenilenen kariyer hayatında başarılı kişiler.

GERÇEK GÜNEŞ BURCUNUZU BULUN

Yıldızların öğretmeni Satürn’ün iradeli ciddi sabırlı insanları OĞLAK’lar (22 Aralık - 20 Ocak)

Oğlak burcunun ilk 10 gününde doğduysanız; 1’inci dekanat. Her şeyi ile Satürn’ün etkisini taşıyan tipik bir Oğlaksınız çok gülmeyen çok konuşmayan duygularını ifade etmekte zorlanan bunun zayıflık olarak değerlendirilebileceği düşüncesi ile duygularını bastıran ince eleyip sık dokuyan sert görünümlerine rağmen masum bir çocuğu yüreklerinde taşıyan sabırlı yetenekli yönetme kabiliyeti yüksek kişileri.

Oğlak burcunun 2’nci 10 gününde doğduysanız. 2’nci dekanat’ında Oğlak özellikleri Boğa özellikleri ile birleşir ve Venüsün hakimiyeti başlar. Sanata, edebiyata meraklı, finansal konularda şanslı ve başarılı konuşma yeteneği ile para kazanabilen dikkatli sevecen duygularını yazarak ifade eden gülmeyi eğlenmeyi seven Oğlaklar.

Oğlak burcunun son 10 gününde doğduysanız 3’üncü dekanat’ında Oğlak özellikleri Başak etkileri ile birleşir, Merkürün yansıması ile parlak bir zeka ayrıntılara verilen önem takıntılar haline gelmediği sürece iş hayatında başarı ve istikrar. Disiplinli doğası sayesinde elde edilen ve korunan başarılı bir kariyer özel yaşamda disiplinden kaynaklanan baskıcı tavırlar ve buna bağlı yaşanan sorunları çözmek için olağanüstü çaba sarf eden Oğlaklar.

GERÇEK GÜNEŞ BURCUNUZU BULUN

Uranüs’ün güçlü enerjisi ile gelen orjinalite ve kendini olduğu gibi seven bunun dış dünyaya yansıyan dinamikliğini tüm insanlar için planlar yapıp uygularak ortaya koyan Satürnün etkileri ile sahiplenici ve disiplinli insanları KOVA’lar (21 Ocak - 18 Şubat)

Kova burcunun ilk 10 gününde doğduysanız. 1’inci dekanat’ında. Uranüs etkisi hakim, İnsanlık adına düşünen duyarlı isyankar sevecen dinamik dünyanın her hangi bir yerinde yaşanan olumsuzluğa çözüm arayan insanlık için bir şeyler yapabilmek uğruna bıkmadan usanmadan çalışan yaratıcı Kovalar.

Kova burcunun 2’nci 10 gününde doğduysanız. 2’nci dekanat’ında Kovan’ın özellikleri İkizlerin enerjik doğasıyla birleşir içi içine sığmayan sürekli yenilenen değişimden hoşlanan matematiksel zekası ve pratikliği ile çözüm odaklı yaşayan güvenilir eğlenceli Kovalar.

Kova burcunun son 10 gününde doğduysanız. 3’üncü dekanat’ında. Kova özellikleri Terazi ve Venüs’ün yansıması ile birleşir. Sanatla ilgili duyarlı duygularını sanatın her hangi bir dalı ile uğraşarak yaşama yansıtan hassas karizmatik dikkat çekmeyi beğenilmeyi ilgi odağı olmayı seven ve başaran KOVA’lar.

GERÇEK GÜNEŞ BURCUNUZU BULUN

Neptün’ün hayalleri gerçeğe çeviren hassas sezgisel incitmekten ve incinmekten çekinen duygu sevgi dolu çok yönlü insanları BALIK’lar (19 Şubat - 20 Mart)

Balık burcunun ilk 10 gününde doğduysanız 1’inci dekanat’ında, Neptün’ün yansıması ile hayal gücünüz sınırları zorlayacak kadar kuvvetli yaratıcılığınız içinse evrenin size sunmuş olduğu bir armağandır. Psikoloji edebiyat ve görsel sanatlarda çok başarılı ve ilkleri gerçekleştiren duygusal alıngan sevdikleri kadar sevilmek isteyen aşk insanları..

Balık burcunun 2’nci 10 gününde doğduysanız. 2’nci Dekanat’ında. Balık özellikleri Yengeç’in karakteristik özellikleri ile birleşir ve çok çabuk yıkılan ve toparlanan, Başkalarının etkisi altında kalmaya meyilli ailevi değerlere sıkı sıkıya bağlı evcimen kişiler. Yardım sever cömert merhametli Balık insanları.

Balık burcunun son 10 gününde doğduysanız.. 3’üncü dekanat’ında. Balık özellikleri Akrep özellikleri ile birleşir. Duygularında net kararlı olağanüstü güçlü sezgileri olan aşkı her şeyden üstün tutan duygularını açıkça cesaretle ifade eden kararlı cesur meraklı Balık insanları..

GERÇEK GÜNEŞ BURCUNUZU BULUN

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık