Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Gary Gomes 2017 Burç Yorumları

KOÇ: Yükseleni ya da burcu Koç olanların bu sene kariyeri alanlar ön plana çıkıyor olacak. Bununla birlikte, bu sene arkadaşlıklarında zorlanmalar ve ani değişiklikler yaşayacaklar. Aile hayatlarında, özellikle de yılın ilk çeyreğinde, Nisan ayına kadar sorunlarla karşılaşacaklar. Ancak, bu sene onlar için çok yaratıcı bir yıl olacak fakat Bahar aylarında ilişkilerinde gerilimli bir dönem yaşayabilirler. Senenin son üç ayında, yani son çeyreğinde maddi anlamda da kısıtlamalarla karşılaşabilirler, iş konuları ön plana çıkacak, arkadaşlarıyla bazı sorunlar yaşayacaklar fakat maddiyatları genel olarak iyi olacak.

BOĞA: Yükseleni ya da burcu Boğa olanlar senenin ilk çeyreğinde kariyer alanında pek çok engellemeyle karşılaşırken, ailevi hayatlarında da duygusal tatminsizlik yaşayacaklar. Mayıs ve Haziran arası, bu burç için genel anlamda şanslı bir dönem olacak ama senenin üçüncü çeyreği (Temmuz-Eylül ayları arasında) ilişki içerisinde oldukları kişilere bağlı olarak mutsuzlukları artarken bazı maddi zorluklarla da karşılaşacaklar. Yılın sonuna doğru, bu burçtan kişiler mesleklerini değiştirmek ve maddiyatlarını geliştirmek isteyecekler.

İKİZLER: Yükseleni ya da burcu İkizler olanlar ilginç bir sene geçirecekler. Yükseleni bu burçtan olanlar ruhaniyete daha bir eğilimli olurken, dini ve spiritüel alanda dürtülerini önemsemeye başlayacaklar. Otorite figürleriyle çatışabilirler ya da bu kişilerle irtibata geçmeleriyle şansları artabilir. Senenin ilk çeyreğinde risk alabilir ve yeni şeyler öğrenebilirler, ellerine yüksek öğrenimle ilgili fırsatlar geçebilir. Yılın ikinci çeyreği onlara eğitim ve kariyer alanlarında daha çok fırsat tanırken ilişkilerinde stres yaşamalarına neden olabilir. Yılın son kısmında para biriktirme ve maddi anlamda toparlanmaya çalışacaklar ancak bu senenin teması eğitim olacak.

YENGEÇ: Yükseleni ya da burcu yengeç olanlar şahsi ve ailevi hayatlarında fazlasıyla stres yaşayacaklar ancak senenin ilk üç ayında maddi anlamda büyüme sağlayacaklar. Nisan ve Haziran ayları arasındaki dönemde bu burçtan kişiler hedeflerine rahatlıkla ulaşabilecekler fakat Temmuz ve Eylül arasındaki dönem ailevi meseleler ve ilişkiler anlamında stresli geçecek. Yılın son kısmında maddi büyüme ve yeni arkadaşlıklara odaklanacaklar. Bu yıl Yengeç burçları için zorlanacakları ancak aynı zamanda da fırsatlarla dolu bir yıl olacak.

ASLAN: Yükseleni ya da burcu Aslan olanlar için bu senenin başında epey bir stres söz konusu olsa da karşılarına maddi fırsatlar da çıkabilecek olacak. Jüpiter’in konumu, senenin ilk çeyreğinde bu burç mensuplarının seve seve risk almasını sağlayacak ancak ne yazık ki Aslanlar, Nisan ve Haziran arasındaki dönemde tekrar kapana kısılmış hissedecekler. Temmuzla Eylül arasındaki dönemde romantik manada bazı zorluklar yaşayacaklar ancak akabinde yeni ve alışılmadık dostlar edinecekler. Senenin son çeyreği yoğun geçen bir dönem geçecek ancak pek bir ilerleme kaydettiklerini hissedemeyecekler. Arzuladıkları bu ilerleme 2018 yılında gelecek.

BAŞAK: Yükseleni ya da burcu Başak olanlar bu sene iş, eğitim ve kariyer alanlarında müthiş fırsatlarla karşılaşacaklar. Bu durum özellikle de senenin ilk çeyreği için geçerli olacak; hatta belki tanıtım fırsatları da karşılarına çıkabilir ancak iş ve sağlık konularında kıskançlıklara maruz kalabileceklerinden bunlara dikkat etmelidirler. Yılın üçüncü çeyreği pek çok faaliyetle geçerken, dördüncü çeyreği maddi anlamda masraflarının artmasına neden olabilir.

TERAZİ: Yükseleni ve burcu Terazi olanlar senenin en başında maddi sıkıntılar yaşayacak olsalar da bunlar Şubat’ın ortasından itibaren geçiyor olacak ve Mart ayının sonuna kadar iş konularına odaklanacaklar. Nisan ve Haziran ayları arasındaki dönemde, tekrar maddi sıkıntılarla karşılaşacaklar. Temmuz’dan Eylül’e kadarki dönemde beklenmedik ve kısa vadeli kariyer fırsatlarının karşılarına çıkması onlar için bu dönemi ilginç kılarken, Ekim ve Aralık ayları arasında seyahat etme fırsatları yakalayacaklar.

AKREP: Yükseleni ve burcu Akrep olanlar son birkaç yıldır çok fazla zorlukla karşılaşmışlardı ve bunlar son birkaç aydır biraz olsun azalmıştı ancak bu süreç 2017’de bir süre daha devam ediyor olacak. Satürn bu kişilerin haritasında para akışını engellerken, ev hayatında da streslere neden olmaktadır. Bu durum üç ay kadar daha devam ediyor olacak ve yaz aylarına da sirayet edecekmiş gibi görünecekse de bu sorunlar Haziran ayıyla birlikte ortadan kalkıyor olacak. Temmuz ve Eylül ayları arasındaki dönemde, bu burçtan kişiler belirgin şekilde rahatlayacaklar ve senenin son üç ayında büyük maddi fırsatlar yakalayacaklar.

YAY: Yükseleni ve burcu Yay olanlar bu sene ağırlıklı olarak kariyer meselelerine odaklanacaklar. Senenin ilk üç ayı, bu yıl Yaylara özellikle de Mart ayının sonlarına doğru yeni bir cesaret ve kendini sözel olarak ifade etme yetisi bahşedecek. Nisan’dan Haziran’a kadar olan dönem, kariyer gelişimleri için iyi etkiler barındırırken bazı maddi fedakarlıklar yapılmasını gerektirebilir. Temmuz ve Eylül ayları arasındaki dönemde, Yayların bu sene sorunsuz bir şekilde ilerleyecek olan ilişkilere odaklanacağı görülecektir. Ancak senenin son çeyreğinde, iş hayatında onlardan haddinden fazla şey talep edilse de kariyer hayatları yine de iyi gidecektir.

OĞLAK: Yükseleni ve burcu Oğlak olanları ilginç bir sene bekliyor. Bu burç senenin çoğu boyunca şanslı olacaksa da, senenin ilk çeyreğinde gayet hızlı bir şekilde ellerine geçen paralar aynı hızda da uçup gidebileceğinden maddi anlamda bazı ilginç meydan okumalarla karşılaşabilirler. Senenin ikinci çeyreğinde, Nisan ve Haziran aylarındaysa arasında şansları genelde anlamda iyi olacak. Temmuz ve Eylül ayları arasında işlerinde ufak tefek bazı pürüzler çıkabilecektir ve yılın son kısmında arkadaşları ve iş ortaklarından kaynaklı tatminsizlikleri artabilir.

KOVA: Yükseleni ve burcu Kova olanlar neredeyse Ekim ayına kadar ilginç bir sene geçirecek olsalar da bu tarihten sonra işler onlar için çok daha kolaylaşacak. Yılın ilk üç ayında, gerilimin tırmanmasının yanı sıra maddi anlamda başarıda da artış kaydedilebilir. Senenin ikinci çeyreğinde, ilişkiler konusunda talihsiz olma hissine kapılırken, tatminsizlikleri artabilir. Ardından gelen üç ay boyunca, Temmuz ve Eylül ayları arasında maddi fırsatlar ortaya çıkarken aniden ellerine geçecek para akışları da olabilir. Senenin son çeyreği bu burç için, özellikle de Ekim ayının ortasından itibaren gayet ödüllendirici olacak.

BALIK: Yükseleni ve burcu Balık olanlar kariyer ve ilişkiler anlamında büyük fırsatlar elde edecekler. Yılın ilk üç ayında kariyer alanında fırsatlarla karşılaşacak olsalar da bazı maddi kısıtlanmalar söz konusu olabilir. Nisan ayından Haziran ayına kadar kısa vadeli eğitim fırsatları yakalayabilirler. Temmuz’dan Eylül’e kadar olan dönemse bu burç için yaratıcı bir dönem olacaktır ancak yılın son çeyreği kariyer alanında muhteşem fırsatların önlerine çıkmasına sebep olurken sorumluluklarında da artışa neden olabilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık