Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2019 Balık Dolunayı ve Terazi Yeni Ayı Bizlere Neler Getirecek?

Rüyalarınızı gerçekleştirmek için hayal kırıklıklarından uzaklaşıp mücadele edip var olanı başarıya mutluluğa huzura taşımak için vazgeçişleri yenilgileri arkanızda bırakarak var gücünüz ile mücadele etmeli ve rüyalarınızı gerçekleştirmelisiniz. Koşulsuz sevgi ve nezaket hakim gökyüzünde kalbinde güzellikler olanlar için gökyüzünde huzur aşk adına güçlü bir  titreşim var olacak ay boyunca.

14 Eylül’de Balık burcunda DOLUNAY gerçekleşecek. Dolunay enerjisi ile her şeyde denge ve uyum sağlamaya  zihinsel odaklanmalar  ile ulaşabileceğiz. İlişkiler de karşılıklı fedakarlıklar sevgi ile harmanlanıp pürüzleri kaldırabileceğimiz enerjiler olarak yansıyacak bizlere. 28 Eylül'de Terazi burcunda Yeni Ay,  gerçekleşecek ve Terazi Yeni Ayı kişisel hayatınızda veya iş hayatında yeni bir ittifak başlatmamız için uygun zamandır. Bu enerji kapsamında oluşturulan ortaklıklar adil, dengeli ve gerçekten ahenkli olacaktır.

Yıldızların öğretmeni Satürn 18 Eylül'de doğru hareketine başlıyor  bu disiplin ve bağlılık gezegeni yaşam yönünüzü en güçlendirici şekilde dengeleyecek. Radikal kişisel sorumluluklar almak, şu anda yaşamınızın otoritesi olmak için tek yoldur. Bunu almalı başarmak mutlu olmak için gücümüzü kullanmalıyız. 

Anda AŞK’ile yaşamak yenilikleri dönüşümü beraberinde getirecek bizlere.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık