Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Dünya ve Türkiye'de Eylül 2019

DÜNYA ve ÜLKEMİZDE Eylül ayı enerjileri, Özellikle Güneş ve Ay burcu Başak ve Terazi burcu liderleri iş insanlarını sanatçıları toplum tarafından bilinen kişileri fazlası ile etkileyecek enerjileri getirecek. Sırların deşifre olacağı güvene dayalı olmayan pamuk ipliğine bağlı güvenin olmadığı evlilik ve ilişkilerin sona ereceği İş ortaklıkların da sorunlar menfaat çatışmaları çıkar amaçlı ihanetlere dünya da ve ülkemizde tanıklık edeceğiz ay boyunca. Toplum tarafından kabul görmüş kişilerin eşcinsel ilişkileri gayri ahlaki birliktelikleri gizledikleri bağımlılıkları EYLÜL ayınca en güvendikleri kişiler tarafından ortaya dökülüp saçılabilir. Kısacası Eylül gerçekleri gün yüzüne çıkartacak maddi manevi ruhani fiziki kayıplardan hatalardan ders çıkartamayanlar için oldukça zorlu geçecek etkiler... Eylül ayı boyunca hayatımızın her safhasında öğrendiklerimizi Dünya'ymıza yansıtmamız için son derece güçlü ve teşvik olacağımız gücü fark edeceğimiz bir ay olacak!

Büyük vizyonlara sahip olmak ve hayallerimizi gerçekleştirmek adına gayret etmemiz önem taşımakta, ancak bu enerjinin altında, odaklanmamız ve dikkatimizi, nasıl harcadığımıza fazlası ile önem vermemiz gerekiyor.

İş hayatlarımızda gerçekten nasıl düzenlemelerde bulunacağımızı belirlemeli ve gerçekten yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeliyiz. 
Ayın ilk kısmında her bakımdan organize olmak, zihnimizden gelen dağınıklığı temizlemek ve kendi öz bakımımız için zaman ayırdığımızdan emin olarak hareket etmemiz için harika bir ay Eylül. 

Eylül ayı her birimiz için hayal kurmanın zamanı değil, Hayallerimizi gerçekleştirmek için harekete geçmenin zamanı!

Eğer halsiz, motive olmamışsanız veya istekleriniz için işler çok yavaş hareket ediyorsanız, Eylül ayı enerjilerini değerlendiremeyeceğinize emin olabilirsiniz.

Eylül ayının ikinci haftasında, 9 Eylül ve 11 Eylül tarihlerinde numerolojide iki güçlü günümüz var.

9 numerolojide, yaratılışın sayılarından biri olarak önemli bir sayı olarak kabul edilir. 9 Eylül'de, yaratıcı titreşimi arttıran ve bütünlük, tamamlanma ve manevi bağlantımız üzerinde düşünmemize yardımcı olan 99 numeroloji koduna sahibiz.

11 Eylül’de , şifa ve aydınlatıcı enerjiyi harekete geçirdiği söylenen 911 numeroloji koduna sahibiz.

13 Eylül, Dolunay'ı Balık burcuna getiriyor. Bu duygusal olarak hassas bir Dolunay ve  yeryüzü enerjilerini yumuşatmaya yardımcı olacak, ayın ilk kısmı enerjiler dengelenecek her bakımdan.

Bu Dolunay'ın ışığında, duygusal bir atılım yaşayabiliriz veya yolculuğumuzda bize yardımcı olmak için yeni bilgiler ortaya çıkabilir.

Satürn ve Pluto’nun uyumu Ocak 2020 ye kadar  hem kişisel hem de küresel düzeyde birlikte çalışmamız için çok fazla enerji getirecek derinlemesine dönüştürücü bir uyum farkına varmamız için. Bu enerjiler altında planlar yapmakta, sezgilerimize güvenmeli ve ilerlemekte kendimizi daha güvende hissedeceğimiz etkiler söz konusu.

Eylül ayı boyunca,  dağınıklığı gidermeye ve programlarımızı yeniden düzenlemeye gayret etmeliyiz.

Öğrendiklerimizi alıp, yaşamlarımıza kolaylık ve denge sağlayacak şekilde entegre edebiliriz istediğimiz ve emek verdiğimiz takdirde. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık