Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Dünya Astrokartografi Analizi

TAŞ DEVRİNDEN SONRA İlk kez 1 şubat 2023 te Yeşil kuyruklu yıldız dünyaya çok yakın bir geçiş gerçekleştirdi. Depremi tetikleyen en önemli gök olaylarından biri bu bu kuyruklu yıldız geçişi. Dünya`yı en son, türümüzün Afrika`nın ötesine uzandığı, mamutlar ve kılıç dişli kediler de dahil olmak üzere büyük Buz Devri memelilerinin arazide dolaştığı ve Kuzey Afrika`nın ıslak, verimli ve yağmurlu bir yer olduğu bir zamanda Dünya`dan geçti.

Dünya Astrokartografi Analizi

24 Şubat 2023'ten 13 Mart 2023'e kadar Nakshatra Sanghatta haritasında Mars ve Satürn arasında 2 ağır malefik olan Vedha da olacak. ( Vedha (Perdeleme) Transit anlamına gelir.

20 Şubat 2023 Yeni Ay Haritasında, Aydınlatıcılar Marstaydı ve Depremler için çok önemli olan Mars ve Satürn tarafından Güneşe ve Ay'a Vedha olacak.
Dolayısıyla, Mars'ın Mrigshira yıldızına girdiği ve Satürn ile Mars arasında Vedha olduğu 24 Şubat 2023'ten itibaren zaman çerçevesi çok önemli olacak ve 28'inde Yine tüm Gezegenler Malefics tarafından Vedha alacak.

24 Şubat - 13 Mart 2023 Dönemi, Şiddetli Depremler için en eğilimli zaman dilimidir. Özellikle Ketu, Ekim ayı sonuna kadar Türkiye'nin Güneşini ve onun 5., 4., 3. ve 8. evlerini etkiliyor Japonya, Çin ve muhtemelen İran ve Güney Amerika da depremler olacak.

1 8 12 evler üçgeninde Rahu, Myndane klasiği MYUR CHITRAM'a göre Kan dökülmesi olarak adlandırılan 1 Mart 2023'te Gezegensel zorlayıcı enerjilere girecek olan Venüs ve Jüpiter'e vedha verecek.

2 7 11 üçgeninde Mars, Ay, Ketu Güneş, Satürn ve Merkür arasında Vedha

Dünya ve Türkiye, Akdeniz hattı  Türkiyenin Güneyi Doğu ve Kuzey doğu bölgeleri Kıbrıs Suriye, Endonezya, Meksika, Filipinler, Hindistan, Çin gibi Kıyı Bölgelerine yakın Ülkeler için zorlayıcı olabilir ve Gezegenler de Hava burçlarıda olduğu için güçlü Kasırgalar da olabilir. . Eğilimli ve yoğun soğuk havaya sahip Ülkelerde de şiddetli Kar Fırtınaları yaşanabilir. Tüm ülkelerin analizlerini tek tek incelemek çok zor, ancak bu analizim, En dikkat edilmesi gereken ülkeleri kapsamakta. Depremler, Kasırgalar ve Şiddetli Kar Fırtınaları Hava yolu kazaları ve hava yoluyla yayılan hastalıklar için keskin enerjileri barındırmakta.

NOT: İstanbulun astrokartografi analizinde 1 yıl içinde büyük ve yıkıcı bir deprem enerjisini gösteren gezegen yerleşkeleri bulunmuyor!

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık