Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Doğum Haritamız ve Astroloji

Günümüzde halen pek çok meslek alanında çırak olmadan ustalığa soyunan çok sayıda insan var. Hele ki astroloji alanında ÜLKEMİZDE RESMİ OLARAK ASTROLOJİ Bölümünün şu an için olmamasından kaynaklı temel olarak. 2020 Yılında sürprizlere hazır olun. MEKTEBİ FENNİ İLMİ NUCM... Diyeceğim şimdilik.

Koskoca gökyüzünü 12 burçtan ibaret sayılmasına neden olup astrolojiyi popüler sistemin bir parçası gibi benimsenmesine neden olan Astronomi Astroloji ve Matematikten nasibini almamış BURÇ Yorumcuları!
Allah hepinizin iyiliğinizi versin!  

ŞİMDİ GELELİM SAP ile SAMANI Birbirinden AYIRMAYA!

Evde kendi başınıza astroloji kitapları okuyarak astrolog olamazsınız. Ben BİRUN Soyunda MÜNECCİMBAŞI Astrolog olan biri olarak EĞİTİMİMİ Alarak Astrolog oldum. Halen de ve Yüce rabbim izin verdikçe Eğitimlere devamederek Gökyüzüne rehberlik etmeye devam edeceğim. EĞİTİMSİZ OLMAZ! Dünyada aynı burca mensup MİLYONLARCA insan var. Bu insanların aynı kaderi yaşamaları aynı davranış ve seçimlerde bulunmaları mümkün DEĞİLDİR! Her ruh ÖZEL ve DEĞERLİDİR!

Yaratılmış her insanın DOĞUM HARİTASI Gezegen yerleşimleri doğum yeri saati koordinatlarına göre farklıdır. AYNI PARMAK İZLERİMİZİN BİR DİĞERİMİZDEN FARKLI OLDUĞU GİBİ! Hatta TEK YUMURTA İKİZLERİNİN Bile doğum haritaları birbirlerinin aynısı değildir!  4 Dakikalık fark İKİZ ÇOCUKLARIN haritalarının birbirinin aynısı olmasına İZİN VERMEZ.  Gezegenlerin yerleşimi değişir dereceleri ilerler ve farklı anlamlar kazanır ve kişilere de farklı özellikler verir.

Bu durumda GÜNEŞ SOLAR Haritamızda doğduğumuz anda GÜNEŞİN İÇİNDE BULUNDUĞU burcun ilk 10 ikinci 10 üçüncü 10 gününde doğmuş olmamızı dikkate almalı ve genel ASTROLOJİK yorumlardan doğduğumuz ondalığa göre GÜNEŞ Burcumuzun genel bilgilerinden faydalanmalıyız.
Kişisel doğum haritamızda da 12 ev vardır her ev yaşamsal bir alanla ilişkilidir. 10 GEZEGEN 12 BURÇ ve diğer ASTRONOMİK Faktörler DOĞUM HARİTAMIZI Oluşturur. Bizlerin  fiziksel özelliklerimizi YÜKSELEN BURCUMUZ kişiliğini GÜNEŞ BURCUMUZ  Duygularımızı ortaya koyma şeklimizi AY BURCUMUZ ve tabi diğer gezegenler de temsil ettiklerine göre yeteneklerimizi zayıflıklarımızı hastalık potansiyelimizi maddi manevi kazanımlarımızı cinsel kimliğimizi ilişkilerimizi kısacası hayatın içinde var olan her şeyin yaşamlarımızda ki ipuçlarını verir. YOL GÖSTERİCİ BİR PUSULA GİBİDİR PİN KODLARIMI zı çözmemiz yaşam yolculuğumuzda kendimizi tanımamız potansiyelimizi fark etmemiz için.
DOĞUM Haritası analizi ASTRONOMİ ve ASTROLOJİNİN bileşkesidir.  Kişiye özelden 1.5 2 saatlik bir çalışma ile kişiye özeldir. Ulu orta yapılamaz YORUMLANAMAZ.

Siz değerli okurlarımdan ricam lütfen SAPLA SAMANI BİLEN ile BİLMEYENİ Ayırt edin araştırın okuyun sorun. Duygularınızdan zaaflarınızdan ve iyi bir şeyler duyma ihtiyacınızın yanlış yönlendirmeler ile sizleri karanlığa sürüklemelerine izin vermeyin.

ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI
Bilgi ve RANDEVU için:
0539 206 1953 & 0212 583 32 75

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık