Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Dikkat! 27 Ağustos 2022 Keskin Etkilerle Dolu Bir Yeni Ay Getiriyor

27 Ağustos 2022 Dikkatli Olunması Gereken Keskin Etkilerle Dolu Bir Yeni Ayı Getiriyor Bizlere

27 Ağustos 2022'de Başak burcundaki Yeni Ay, Mars'tan sert açılar alıyor. Yani Ağustos 2022'deki Yeni Ay, sabırsızlık, dürtüsellik, öfke ve cinsel yaşamda hayal kırıklığını kontrol etmeyi öğrenmek anlamına gelir. 

Yeni Ay Ağustos 2022 astrolojisi nefret, şiddet ve savaş riskini artırıyor. Ayrıca kadın düşmanlığı, pedofili ve kadına yönelik şiddetin neden olduğu büyüyen sorunları da vurgulayacaktır. Bu tehlikeli bir Yeni Ay, ancak Satürn kare Uranüs önemli kültürel ve politik değişimi teşvik ediyor.

Yeni Ay Ağustos 2022 Astroloji

27 Ağustos 2022 Cumartesi günü Yeni Ay, 04°03' Başak burcunda bulunuyor. Bu derecede büyük sabit yıldızlar yoktur. Bununla birlikte, savaş gezegeni Mars'a bir kare, - ile güçlü bir etkidir. Ve barış gezegeni Venüs, Satürn'ün karşısında ve Uranüs ile kare açı yapıyor. Dört zorlu kırmızı yön, bunu tehlikeli bir ay evresi haline getiriyor.

Bu nedenle Başak 2022'deki Yeni Ayı yaşam yolculuğumuzda İlerleme kaydetmenin yeni ve yaratıcı yollarını ararken eski alışkanlıkları, davranışları ve inançları da sorgulayıp farkındalık kazanmamız adına önemli enerjileri barındırmakta! 

Başak'ta Yeni Ay 2022 Açıları

Mars'ın Yeni Ay karesi tahrişe, sabırsızlığa, dürtüselliğe, nefrete, öfkeye ve cinsel hayal kırıklığına neden olabilir. Bu tür potansiyel olarak yıkıcı enerjiler yapıcı bir şekilde yönlendirilmezse, saldırganlık, kazalar (özellikle kesikler ve yanıklar), pervasızlık, intikam, şiddet ve çatışma riskini yükseltecek. UNUTMAYIN Her YENİ AY Pozitif enerjiler ve Yeni Başlangıçlar anlamına GELMEZ! 

Karakter testleri ego tetikçilerinden, rakiplerden veya düşmanlardan gelebilir. Savunma pozisyonunuzu geliştirin .  Aşırı iddialı olmaktan veya çatışma başlatmaktan kaçının. Siz veya sevdikleriniz tehdit altındaysanız, bir uzlaşma arayın veya geri çekilin. Ancak son çare olarak, savaşmak için güç, cesaret ve içgüdüden yararlanabilirsiniz. Egzersiz, yapın ruhunuzu arındırın, Sağdan soldan duyduklarınız ile tahrike kabulmayın bunları yaptığınzıda tehditlere ve saldırganlığa maruz kalma riskini azaltacaksınız. 

Başak Yeni Ayı kare Mars, ateş etme, bıçaklama, kundaklama, erkek şiddeti, aile içi şiddet, tecavüz, suikast ve savaş potansiyeli getiriyor yeryüzüne. İYİ RUHLAR KÖTÜ RUHLAR ile BÜYÜK BİR MÜCADELEYE GİRİŞECEK! 

Satürn'ün karşısındaki Venüs , aşk hayatınızı ve mali durumunuzu etkileyen gecikmeler ve sınırlamalar nedeniyle üzüntü ve yalnızlık getirebilir. Kadın düşmanlığı ve kadınlara kötü muamele mümkündür. Eşler arasındaki önemli yaş farklılıkları sorunlara neden olabilir. Bu Yeni Ay altında GEÇİNMEYE GÖNÜLLÜ Olanlar gerçek sevgiler KAZANACAK! 

Sevdikleriniz tarafından baskı altında hissedebilirsiniz, ancak en iyisi, Kıymet bilene kıymet vererek onunla ilgilendiğinizi göstermektir. Bu, hazırlık çalışmaları için iyi bir zamandır. Herhangi bir borcu ödemeye çalışın veya nerede olduğunuzu bilmek için onları organize edin.

Venüs karesi Uranüs , beklenmedik dürtüler veya olaylar yoluyla bir aşk ilişkisinin istikrarını test edebilir. Artan özgürlük ve heyecan ihtiyacı, sevdiğiniz biriyle sabrınızı sınayabilir DİKKAT li olun. Çıkıyorsanız, heyecan verici veya eksantrik insanlardan etkilenebilirsiniz, ancak hakkında hiçbir şey bilmediğiniz biriyle tanışırken risk almaktan kaçının. AŞK EMEK SADAKAT GÜVEN ister UNUTMAYIN! 

Bu yön, mali durumunuzla ilgili öz kontrol eksikliğini de gösterebilir. Bir şeyleri, özellikle de gereksiz şeyleri düşünmeden satın alma eğiliminden sakının. Finansal piyasalarda da istikrarsızlık olabilir. Öngörülemeyen durumlar nedeniyle hisse senedi piyasalarında ve emtia fiyatlarında ani ve düzensiz dalgalanmalar yaşanması olasıdır. Anlaşmazlıklara ve savaşa barışçıl çözümler bulma yeteneği de değişen koşullar tarafından engellenecektir.

Satürn Uranüs karesi Aralık 2021'de kesindi. Ancak geriye dönük hareket nedeniyle, bu önemli gezegensel açı geçerli (güçleniyor). Ekim 2022'nin başlarında 0°37' küreye ulaşır. Geçen sefer olduğu gibi, Dünya genelinde COVID ile ilgili daha fazla kısıtlama, doğal afet ve siyasi istikrarsızlık olabilir. Başka kısıtlayıcı değişiklikler ve beklenmeyen kısıtlamalar da olabilir.

BAŞAK Yeni Ayı istemediğiniz değişiklikleri getirebilir. Ayrıca, istediğiniz değişiklikleri yapmayı zorlaştırabilir. Artan gerilim ve ani, beklenen değişiklikler çok sinir bozucu olabilir. Ancak açık fikirli, sabırlı ve esnek kalırsanız, ilk başta zorluk gibi görünen şeyler, kendinizi olumsuz, kısıtlayıcı ve sınırlayıcı şeylerden kurtulma fırsatlarına dönüştürülebilir.

5 Gezegen Retrosu

Başak 2022'deki Yeni Ay, dört kırmızı açı nedeniyle zaten zorlu. Geriye doğru hareket eden beş gezegen, onu daha da tehlikeli hale getiriyor. İnsanların birbirini anlamasını zorlaştırıyor. Anlayış ve şefkat eksik görünüyor. Dünyada daha çok kötü şeyler oluyor gibi görünüyor. Daha fazla şiddet, psikolojik taciz, kazalar, intiharlar ve trajediler! 

Yeni Ay Ağustos 2022 Özeti

27 Ağustos Yeni Ay'ı neredeyse tam kare Mars, nefret, şiddet ve kişisel ve ülkeler arası savaş riskini artırıyor. Sert açıya sahip bir Venüs, sevgiyi ve barışı engeller. Kötü yerleştirilmiş bir Venüs ve Mars'ın bu kombinasyonu, kadın düşmanlığı, pedofili ve kadınlara yönelik şiddet riskini de artırır.

Yeni Ay Ağustos 2022 astrolojisi bu büyüyen sorunları vurgulayacak. Hindistan geçtiğimiz günlerde hamile Müslüman kadınlara toplu tecavüz etmekten hüküm giyen 11 erkeği serbest bıraktı . Birçok genç erkek, Andrew Tate nin söylemlerinin etkisiyle kadınlara kötü davranmaya teşvik edildi. Yanlış söylemler bastrılılmış kötü duyguların tetiklenmesine neden oldu. Okul öğretmenleri, genç erkeklerin kendisi ve fikirleri hakkında kompozisyonlar yazmasından şikayet ediyor.

Neyse ki, Andrew Tate Facebook, Instagram ve TikTok'tan gerekli önemlerin alınmasıyla bu söylemlerine karşı tepkiler aldı. Satürn kare Uranüs, önemli kültürel ve politik değişim anlamına gelir. Başak 2022'deki Yeni Ay, değişime direnmenin ve aşırı tepki vermenin zamanı değil. İyi düşünülmüş, metodik, sabırlı ve adım adım bir yaklaşım en iyisidir.

27 Ağustos Yeni Ayının etkisi 25 Eylül Yeni Ayına kadar dört hafta sürer. İşimiz ile ilgili Yeni projelere başlamak için en iyi zaman, 27 Ağustos'tan 10 Eylül Dolunay'a kadar olan iki haftalık büyüyen ay evresidir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık