Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

27 Ağustos 2022 Yeni Ay Çalışması

27 Ağustos 2022 Başak Yeni Ay, tazelenmiş enerjileri yaşamımıza çekmemiz  geçmiş ve gelecek arasındaki enerjiyi onurlandırmamız ve cesur niyetler belirlemeyi destekliyor. İşte tam da bunu yapmanıza yardımcı olacak bir çalışmayı sizler ile paylaşıyorum.

Başak Yeni Ayı için ihtiyacınız olacak malzemeler:

Başak bitkisel sağlık çalışması ihtiyacın olacak;

  • Tercih edilen temizleme aracı
  • Lotus Şefkat Meditasyonu
  • Şunlardan her hangi üçü: Tarçın çubukları, defne yaprağı, biberiye, kekik, adaçayı, nane, anason, kakule, lavanta tomurcukları, deniz tuzu, karabiber veya herhangi bir uçucu yağ.
  • Su dolu büyük tencere
  • Kalem ve Beyaz kağıt

Talimatlar:

1.) Niyetiniz atalardan gelen enerjileri ve Auranızı temizlerken, aşağıdakileri okuyun.

“Atalarımdan gelen gelmeyen benim oluşturduğum, Beni engelleyen, beni tetikleyen, korku içinde tutan her şeyi temizleyerek şifalandırarak her hücremi bedenimi destekliyorum. Hafif hissediyorum, açık hissediyorum. Arınmış olduğumu biliyorum. Kaynak olduğumu biliyorum. İçimdeki Kaynak enerjiyi aşkı sevgiyi onurlandırıyorum. Var olan ve olacak olan her şeye bağlı hissediyorum. Enerjim korunuyor ve net. Auram güçlü, saf ve uyumlu bir şekilde yayılıyor. Teşekkürler. Teşekkürler. Teşekkürler."

Malzemelerinizi/alanınızı temizlerken lütfen aşağıdakileri okuyun.

“Bu alanın enerjisini yükseltiyorum, daha fazla sevgi, neşe ve şükran getirmek için yer açıyor ağırlıkları tam bu anda tüm yaşamsal alanlarımda ardımda bırakıyorum. Bu alan sevgi ve ışıkla çevrilidir. Bu bileşenler sevgi ve ışıkla kutsanmıştır. Alanım temizlendi; alanım bol, huzurlu enerjiyle dolu. Teşekkürler. Teşekkürler. Teşekkürler."

2.) İlk malzemelerinizi bitkilerinizi alın ve ellerinizi kalbinize koyun. Ardından ellerinizi kalbinize veya alnınıza tutarak dua pozisyonuna getirin. Gözleriniz kapalıyken, içeriğinizi sağlığınızı desteklemeye yönelik bir niyetle programlayın. Hayatınıza daha fazla sağlık huzur, dinginlik ve neşe getirecek her şey olabilir. Niyetinizi yüksek sesle ifade ederek bitkilere iletebilirsiniz. Niyetinizi tuttuğunuz için içeriğinize teşekkür ettiğinizden, şükür ettiğinizden emin olun.

3.) Niyetinizi programladıktan sonra, malzemenizi su dolu tencereye koyun. Kalan tüm malzemeler için bunu tekrarlayın.

4.) Lotus Merhamet Meditasyonu yaparken  tüm geçmişin izlerini kırgınlık ve korkularınızı kendinize göstereceğiniz merhamet ile şifalandırmaya başlayın tencerenize su ekleyerek bitkilerinizi kaynatın.

5.) Meditasyonunuz sırasında bu mantrayı dinleyin    

Vücudum benim mabedim her hücrem yenilenip şifalanıyor.

Özgürleşiyor sağlığa kavuşuyorum.

Hayatıma daha fazla tutkuyu sevgiyi aşkı sağlık ve bereketi davet ediyorum.

Hayatıma daha fazla huzur getirebilirim şimdi buna hazırım aldım kabul ettim.

Kağıt kaleminizi alın ve burada ki sembolleri kağıdın ortasına çizin.  Sembolü çizdikten sonra üzerine kaya tuzu dökün ve arınmaya niyet ederek yakıp küllerini çöpe atın.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık