Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Çin Astrolojisine Göre: 2024 Ejderha Yılı

2024, Ahşap Ejderha’ nın yılı. Ejderha, Çin burçlarının 12 yıllık döngüsünde Tavşan'dan sonra ve Yılan' dan önce gelen 5. hayvandır. Ejderhanın son yılları arasında 2024 (bu yıl), 2012, 2000, 1988, 1976, 1964 ve 1952 yer alır ve bir sonraki Ejderha yılı 2036'dır (Ateş Ejderhası Yılı). Dünyevi dal sembolü Chen ile ilişkilidir.

Ejderhanın Güçlü Yönleri

Ejderhalar dürüst karakterlerdir ve her türlü ikiyüzlü veya onursuz davranışı küçümserler ve Ejderhaların bilgeliği, cömertliği, gücü ve yeteneğiyle eşleşen, kendilerine saygılı bir gururları vardır. Enerji dolular ve karizmalarıyla takipçileri çekebiliyorlar.

Ejderha insanları genellikle hiçbir zorluktan geri adım atmayacak cesur ve korkusuz liderlerdir. Bu girişimci ruh, doğuştan gelen yetenekleriyle birleşince, şüphesiz Ejderhaları bu dünyanın hareket ettiricileri ve sarsıcıları yapacaktır.

Ejderhanın Zayıf Yönleri

Ejderhaların kendine güveni ve cesaretinin diğer tarafında, aynı zamanda otoriter, huysuz, benmerkezci ve saf olabilirler. Ejderhaların her zaman en iyisini bildiklerine inandıklarını anlayana kadar bu son olasılığı anlamak zor görünüyor.

Sosyal açıdan bakıldığında, Ejderhalar gençlik yıllarında korkuları ile hareket etmeye eğilimli olabilirler çünkü yalnız kalmaktan, özellikle de aşık olmaktan nefret ederler. Sadece önemsediklerini gösterdiklerinde baskıcı görünebilirler.

Ejderhalar İçin Şanslı (ve Şanssız) Şeyler

Mavi ve mor, 6 ve 8 sayıları, batı ve kuzeydoğu Ejderhalar için iyi şans getirirken siyah ve kırmızı, 4 ve 9, doğu ve kuzeybatı onlar için şanssızdır ve bundan kaçınılmalıdır.  Ben Ming Nian' ınız veya burcunuzun doğum yılı, Çin kültüründe de şanssız kabul edilir ve herhangi bir talihsizliği önlemek için kırmızı renkler giymelisiniz (kırmızı iç çamaşırı popülerdir).

Şanslı Şeyler

Şanslı sayılar: 6, 8

Şanslı renkler: Camgöbeği Mavi, Mor

Şanslı yönler: Batı, Kuzeydoğu

Uğurlu çiçekler: Bambu, Siklamen

Şanssız Şeyler

Şanssız sayılar: 4, 9

Şanssız renkler: Siyah, Kırmızı

Şanssız yönler: Doğu, Kuzeybatı

Ejderha ve 12 Zodyak Hayvanı (Başlangıç ​​Hikayesi)

Çin kültüründeki kutsal efsanevi hayvan olan Ejderha' nın 12 burçtan ilki olarak onurlandırılmasını bekliyor olabilirsiniz. Neden 5. sırada olduğunu açıklayan bir başlangıç ​​hikayesi var.

Efsaneye göre Yeşim İmparatoru, hangi hayvanların Zodyak onuruna sahip olacağına karar vermek için göksel nehir boyunca bir yarış düzenledi. Herkesin büyük ödülü kazanması için Ejderha' ya bahse girmişti.

Ejderha yarışa giderken kuraklıktan muzdarip bir köyle karşılaştı. Onlara acıyan ve onlara yağmur yağdırmak için duran Ejderha yarışa geç kaldı ve büyük ödülü onurla kaybetti (ve onu Yılan, At, Keçi ve geri kalan hayvanlar izledi).

2024 Ejderha Astrolojisi (Ejderha Yılı)

Çok kötü bir yıla hazırlan Ejderha, her burcun kendi Zodyak yılında olması gerektiği gibi, çünkü 2024 Ejderha yılıdır, yani Tai Sui Tanrısını gücendirmenin ana hedefi sensin .

Her şeyinizi verdiğinizde, aksiliklere ve ideal olmayan sonuçlara alışkın değilsiniz, ancak bu yıl kendinizi tam olarak bununla karşı karşıya bulacaksınız. Rotanızı sabit tutun, çünkü gelecek yıl muhteşem olacak!

Ejderha' nın 2024 Aşk ve İlişkiler Tahmini

Bu, Ejderhanın aşk hayatında çatışma ve çekişmelerle dolu bir yıldır ve diğer her şeyin aynı anda altüst olmasına yardımcı olmaz. Acısını sevdiklerinden çıkarmamaya çalış Ejderha.

Bekar Ejderhalar bu yıl birini bulmayı unutabilir. Zaten akıllarında çok fazla şey olacağından, onların etki alanına giren herkes büyük ihtimalle yanacaktır.

Zaten eşleştiyseniz, sevgilinizle sakin olun Ejderha, çünkü bu yıl öfkenizi kaybetme ve her şeyi sizin için sadece en iyisini isteyenleri suçlama eğiliminde olabilirsiniz.

Ejderha' nın 2024'te Kariyer Beklentileri

İster başkası için ister kendileri için çalışsınlar, bu hiçbir Ejderha için iyi bir kariyer yılı olmayacak. Bir ofiste çalışanlar, görüşleri sürekli olarak göz ardı edildiğinde çok hayal kırıklığına uğrayabilirler.

Yine de dayanmak isteyeceksin Ejderha, çünkü bu iş aramak için en iyi yıl değil. 2024'teki fırtınaları atlatmak için düzenli bir maaş çekine ihtiyacınız olacak ve yeni pozisyonlar bulmak kolay olmayacak.

Kendi adına iş yapanlar bu yıl ağır kayıplarla karşı karşıya kalabilir, hatta en kötü senaryoda -en azından geçici olarak- dükkanı kapatmak zorunda kalabilirler. Düştüğün yerde dur Ejderha. Yeniden ayağa kalkabileceğinizi biliyoruz.

Ejderha' nın 2024'teki Zenginliği ve Finansı

Bu yıl para kazanmak kolay olmayacak. Satışta veya ikramiyeye bağlı herhangi bir işte çalışanlar, müşterilerle bazı sorunlarla karşılaşacakları için yalnızca 2024'te temel maaşı alacaklar.

Ejderhalar harcamalarında önemli artışlarla karşılaşacak; istediklerinden değil, koşullar bunu gerektirdiğinden. Örneğin cüzdanlarını kaybedebilirler veya evlerinde gerekli onarımları yapabilirler.

Söylemeye gerek yok, maaş çekini riskli veya fazla spekülatif herhangi bir şeye yatırma Ejderha. Kazandıklarınızın çoğunu yağmurlu bir günde saklayın, zira 2024'te de birkaç tane olabilir.

2024'te Ejderhalar İçin Sağlık Tahminleri

Ejderhalar, zayıflamış bağışıklık ve sindirim sistemleriyle ilgili önemli sorunlarla karşı karşıya kalacakları için bu yıl boyunca en iyi hallerinde görünmeyebilirler. Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenmeyle sağlığınızı güçlendirmeye çalışın.

Geçmişte paket servis ve enerji barlarından oluşan bir diyetle hayatta kalmış olabilirsiniz. Ancak Ejderha, 2024'ün duygusal ve zihinsel sağlık sorunlarıyla başa çıkabilmek için vücuduna iyi bakman gerekecek.

Aynı şekilde, bu yıl yoga veya meditasyona başlamak için de harika bir yıl çünkü Ejderhalar zaten işler nispeten iyi gittiğinde öfkelerini kaybetmeye veya tedirgin olmaya eğilimlidir. Vücudunuzu daha fazla yormayın!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık