Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

11 Ocak 2024 Oğlak Burcunda Yeni Ay

Yeni Ay Güçlü ve Kalıcı Başlangıçları Müjdeliyor!

Bu Yeni Ay bizlere yeni fırsatları beraberinde getiriyor. Yaşamımızda olmasını istediklerimiz neler bunların üzerine durup düşünmemiz bizi harekete geçmekten alıkoyan nedir korkumuz endişe kaygı her neyse bizi engelleyen bu engelleri aşmaya niyet etmeliyiz ki işimizde aşkımızda eğitim hayatımızda hedeflediklerimize ulaşabilelim. Bunu yapabilecek güce sahibiz yaradan bizleri en donanımlı halimiz ile yarattı şimdi bu gücün farkına vararak üzerinde çalışma zamanı.  Hangi vizyonlara bağlanmak istediğinize dair bir fikir edindikçe, bu vizyonları gerçekleştirmek için enerjinizin nasıl dönüşmesi gerektiğini düşünün. Yeni titreşimlere yer açmak için neyi bırakmanız gerekecek zihninizin temizlenip odaklanabilmesi için. Yüksek titreşiminizi vizyonlarınızla nasıl aynı hizada tutacaksınız? Yaşamak istediğiniz hayat belli bir titreşimi barındırır. Zaten bunu yaşadığınızı hayal ettiğinizde, o titreşimi üstlenir ve o enerji sarmalının içinde oluşa doğru ilerlemeye başlarsınız. Örneğin, Tam şu anda Yeni Ayın güçlü enerjileri ile dönüşmeye hedef arzu iş aşk eğitim hayatımda mutluluğa isteklerime kavuşuyorum. Tüm kalbiniz ve ruhunuzla 3, 6 ya da 9 kez tekrar edin ve bir sonraki yeni aya kadar devam edin. Bu alanda kararlılığımız ve kendimize olan derin güvenimizle güçleniyor. Bu güven, sezgilerimizi duyarak ve iç pusulamızı takip ederek gelişir. Oğlak burcu yalnızlığın burcudur. Bu Yeni Ay bizi içe dönmeye ve yalnız vakit geçirmeye teşvik ediyor. Başkalarının etkisi olmadan kalplerimizi ve içsel bilgimizi gerçekten duyabildiğimiz yer burasıdır. Doğru seçimler ve mücadele gücümüzü ortaya koyabilmek için.

Oğlak burcundaki yeni ay her burç için ne anlama geliyor?

Öncü burçlar (Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak) yeni bir tavırla bir şeye yeniden bağlanma çağrısını hissedeceksiniz. Daha önce olduğundan farklı daha kararlı yönde ilerliyorsunuz, ancak bu sefer daha keskin bir gözle ve daha anlayışlı bir tavırla. Ölüm ve yeniden doğuş gezegeni Plüton, ay sonunda Oğlak burcundan ayrılacak ve sizin için kullanabileceğiniz yeni güçlü bir döngüyü başlatacak. Yaklaşan bu geçiş, ay ile Plüton arasındaki kozmik bağlantıyı, radikal değişimi benimsemek ve kendinize yeni bir ışıkta bakmak için güçlü bir hizalama haline gelecek iş ve aşk hayatınızda kararlar alma ve uygulama zamanı.

Sabit burçlar (Boğa, Aslan, Akrep, Kova), Oğlak burcundaki yeni ay sırasında, son birkaç aydır durgun huzursuz kaygılı hissetmiş olabilecek bir yaşam alanında büyümeye ilham veren bir aktivite döngüsüne hazır olun. Şans ve bolluk gezegeni Jüpiter'in artık direkt konuma gelmesiyle evren, hayatınıza daha kolay akabilecek yeni fikirlere ve deneyimler yaşatacak sizlere. Bu yeni ay sırasında Jüpiter'in Satürn'e olan altmışlık açısı, olaylar ilahi zamanlamada gelişirken, yavaş yavaş işler üzerinde çalışmak için sağlam bir temel ve istikrar sunuyor sizlere. İlk adımı atmak için hedefinizi bilmenize gerek yok. Her şey doğal bir şekilde ilerliyor. Sürece güvenin ve akışın size getirdiği her şeyin içinde yer alın. İş te de Aşkta da su akıp yolunu bulacak sizler için.

Son olarak değişken burçlar (İkizler, Başak, Yay, Balık) geleceğe yönelik pratik kararlar alıp uygulama şansına sahip olacaksınız. Ayın bu iç gözlem aşaması, yararlı olmaktan çok zararlı olan alışkanlıkları belirlemek ve onları bırakmak için idealdir. Bazen yeni bir hayata geçmek, geçmişteki her şeyi bırakmak anlamına gelmez. Tamamen kendiniz için neyin daha iyi olduğunu seçmekle ilgili şimdi bunu yapma zamanı sizler için. Oğlak burcundaki yeni ayın Neptün ile destekleyici bir üçgen oluşturmasıyla, arzularınızı hayata geçirmek için gerekli önlemleri alma konusunda daha motive olacaksınız. Bu, sizi heyecanlandıran ve motive eden şeyleri kucaklamanızın işaretidir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık