Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlara Göre Parayla İlişki

Burçlara Göre Parayla İlişki

Burcunuza göre içinde bulunduğumuz dönemde parayla nasıl bir ilişki içerisinde olduğunuzu merak ediyor musunuz? O halde hemen başlayalım…

Koç Burcu

Maddi anlamda çalkantılar yaşayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Zaman zaman maddi açıdan ani iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Bu arada güven algınızı da yeniden değerlendirmenizde fayda var.

Boğa Burcu

Boğa burcu olanlar maddi anlamda çok daha güvenli bir dönem bekliyor. Özellikle bazı konularda değişim süreci içerisine girmeniz gerekiyor. Şayet bu değişimleri yaparsanız maddi açıdan yaşadığınız sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.

İkizler Burcu

Maddi durumları her zaman kendi içinizde yaşıyorsunuz. Gizli kapaklı yaşanan maddi sorunlar da sizi fazlasıyla bunaltıyor. Para akışı konusunda tüm rastlantılara açık olsanız da harcama konusunda kendinizi biraz frenlemenizde fayda var.

Yengeç Burcu

Para sizin için her zaman geleceği güvence altına almanın bir yolu oldu. Para kazanma konusunda daha yenilikçi olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ancak birikim yapma konusunda aklınız bir hayli karışacak. Harcama mı, geleceği güvence altına almak mı sorusu sizi bir hayli meşgul edecek!

Aslan Burcu

Para sizin için itibar, statü gibi anlamlara geliyor. Paradan ziyade kariyere odaklı bir iş hayatınız olsa da kazandıklarınızı harcama konusunda kendinizi kasmayı sevmiyorsunuz. Bu nedenle aslan burcuna maddi konularda dikkatli davranmaları önerisinde bulunuyoruz.

Başak Burcu

Yurt dışı hem para kazanacağınız hem de para harcayacağınız bir alan olacak. Şu dönemde bol bol seyahat etmeye hazır olun. Çünkü uzunca bir süre zamanınız yollarda geçecek ve tüm yolculuklarınız da parayla ilgili olacak…

Terazi Burcu

Ortak maddi yatırımlar ve girişimlere açık olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Sadece kazancınız değil, harcamalarınız da ortak olabilir. Fakat iniş çıkışlı bir dönem olacağı da aşikar. Harcamadan önce 2 kez düşünün!

Akrep Burcu

Akrep burcu insanları için para rahatlık anlamına geliyor. Bu nedenle konforunuza düşkün olmanız çok para kazanmak zorunda kalmanızın nedeni! Şu dönemde kazandığınızdan daha fazla harcayabilirsiniz.

Yay Burcu

Yay burcu parayla ilgilenmeyi hatta konuşmayı bile sevmez. Oysa burçlar arasında para kazanmak için en çok emek vermek zorunda olanlar yaylardır. Şu sıra beklenmedik durumlar nedeniyle çok harcama yapmanız gerekebilir.

Oğlak Burcu

Para her zaman oğlak burcu insanlarına güven ve huzur getirir. Parasızlıktan da bir o kadar çekiniyorsunuz. Para kazanmak için her zaman özgün bir yol bulursunuz. Bu dönemde de bulsanız iyi olur, zira ani iniş çıkışlar oğlak burcunu da etkisi altına alacak gibi görünüyor.

Kova Burcu

İçinde bulunduğumuz dönemde yaşadığınız yer ve aileniz ile ilgili önemli değişimler meydana gelebilir. Paranızı her zaman ailenizle birlikte harcamayı seviyorsunuz. Fakat bu defa yaşadığınız yerle ilgili ciddi bir harcama yapmanız gerekebilir, hazırlıklı olun.

Balık Burcu

Para kazanmanızda iletişiminizin kuvvetli olmasının payı büyük! Çevrenizin geniş olması da bunda etkin! Yakın çevrenizde yaşanacak parasal sorunlar sizi de etkileyecek.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık