Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Batı Astrolojisine Göre Ağustos Ayı Burç Yorumlarım

Dört gezegen R durağan konumda olduğunda , kendinizi hazırlayın çünkü Ağustos, dönüşüm gezegeni Pluto enerjisi ile başlıyor; Satürn, sınırların gezegeni ; Bolluk gezegeni Jüpiter ; ve illüzyonlar gezegeni Neptün, hepsi R durağan konumda. Ne zaman gezegenler retrograd içindedir , her gezegen etkiler  hayatımızın alanlarını.  Plüton R durağan konumu Spesifik olarak, en fazla büyüme, ne kadar ilerlediğinizi değerlendirdiğinizde meydana gelebilir. Plüton değişim istiyor ve yeniliğe olan arzumuzu sembolize ediyor. Plüton Oğlak burcundayken metamorfoz kapımızda ama nefesinizi tutmayın. Ne de olsa Oğlak, en yavaş hareket eden kişisel gezegen olan Satürn tarafından yönetiliyor. 

Bu arada, Ağustos ayında dört gözle bekleyebileceğiniz birkaç astrolojik geçiş gerçekleşiyor . 8 Ağustos 2021 yeni ay 16 derecede Aslan burcunda Güneş ile kavuşum yapacak. Viral olacağına inandığınız bir fikriniz varsa, yaratıcı projelerinizi dünyaya duyurmak için iyi bir gün. Ağustos ayında yeni aya katılmak, aslanın kapısı portalıdır ; bu, güneşin Aslan burcunda Sirius yıldızı ile birleştiği zamandır. Sirius, onur, zenginlik sağlayan ve şöhreti artırma yeteneğine sahip sabit bir yıldızdır. Aslan burcundaki yeni ay ile aynı tarihte meydana gelmesi, temelde tüm aktörler, sanatçılar ve yaratıcı kişiler için kozmik bir nimettir. Gözünüzü dört açın çünkü 8 Ağustos'ta ve ertesi gün alevlerden yayılan viral duyumlara tanık olacağız.

22 Ağustos'ta ayın ilerleyen saatlerinde,  tam Mavi Ay'a tanıklık edeceğiz. Bu dolunay Kova burcunda gerçekleşecek ve bize çabalarımızı yansıtma ve ürettiğimiz işi nasıl geliştireceğimizi anlama fırsatı verir. Ay'a eşlik edecek Jüpiter R durağan konumu süresince . Duygularınızın veya egonuzun kendinizi geliştirmenin önüne geçmesine izin vermeyin. Değişiklikten hoşlanmayabilirsiniz, ancak biraz daha esnek olmak sizlere çok şey kazandırabilir. 

Güneş Başak sezonu 23 Ağustos'ta ertesi gün başlayan tüm zodyak burçları  yararına olacaktır 

Doğum gününüz kutlu olsun, Başaklar!

KOÇ: Olmak istediğiniz kişiyi belirlemenize yardımcı olacağından, içinizdeki çocuğun kilidini açın. Şu anda kendinizi dünyaya sunma şeklinizde büyük değişiklikler yapılıyor, ancak bir süredir devam eden bir metamorfozsunuz, bu nedenle meydana gelen değişikliklere çok şaşırmamalısınız. Yeni itibarınızı kazanmaya hazırlanırken, olayların nasıl olacağına dair ayrıntılar hakkında çok fazla endişelenmeyin. Kendinizi doğru insanlarla kuşatın yolunuzu bulacaksınız.

BOĞA: Bu ay  itibarınızın yükseleceği güçlü enerjiler ile karşı karşıyasınız.   Son birkaç yıldır kendinizi yenilemek ve yeniden tanımlamak için yorulmadan çalışıyorsunuz. Dünyaya değerli biri olarak çıkmak istediğiniz konusunda netsiniz. Bununla birlikte,yeni şeyler öğrenip işinizde farklılıklar yaratacaksınız. Eleştirileri duymayın ve acele etmeyin; harika gidiyorsunuz sonuçları mükemmel olacak sizler için. Organizasyon becerilerinizi geliştirmek için bir ders alın, çünkü gelecek yıllarda size yardımcı olduklarını göreceksiniz. Özel yaşamınızda ise aşk var sizlere. 

İKİZLER:  Bu ay gökyüzü kendinizi ifade etme biçiminize dikkat etmeniz için sizi zorluyor, ama dilbilim kendini ifade etmenin sadece bir yönü. Bütünsel bir sunum ustalığı geliştirdiğinizde gelişirsiniz. Giyinme biçiminiz, ifade biçiminiz ve fiziksel hareketlerinizle kendinizi nasıl ifade edeceğinizi öğrenin. İfadeniz üzerinde düşünmeye çağrılıyorsunuz çünkü sonsuz fırsatlar kendilerini size sunmaya hazırlanıyor. Onlar için hazır olduğunuzdan emin olun.

YENGEÇ: 
Gökyüzü ömür boyu sürecek ortaklıklar geliştirebileceğiniz fırsatlara dikkat çekiyor sizler için.  Etrafınızdakileri takdir etmek için biraz zaman ayırın ve onların en büyük nimetleriniz olduğunu kabul edin. Ağustos, değerleriniz söz konusu olduğunda mümkün olduğunca netleşmenizin zamanıdır. Neye inanıyorsunuz ve etrafınızı sizin ahlaki kodunuza uyan insanlarla mı kuşatıyorsunuz? Sevdikleriniz arasındaki felsefeler her zaman farklı olacaktır ve düşünce çeşitliliği önemlidir, ancak standartlarınızı koruduğunuzdan emin olun.

ASLAN:
İşinizi geliştirirken ve kendinizi ortaya koymaya devam ederken, kendiniz için yarattığınız itibar konusunda bilinçli olmak önemlidir. Dünya acımasız olabilir ama kendinizle ne kadar barışıksınız hatalarınızı telafi etmek için neler yapıyorsunuz şimdi kendinize bunları sorma zamanı. Öne bakan kişiliğinizi geliştirmekte zorlanıyorsanız, endişelenmeyin! Etrafınızı saran insanlar, kendinizi, kişilik özelliklerinizi ve sizin hakkınızda öne çıkan özellikleri tanımanıza yardımcı olabilir. Sosyal çevrenizdeki rolünüzü öğrenmek, kendinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.Özel yaşamınızda ise hatalarınızı telafi edebilme şansı ile karşı karşıyasınız. 

BAŞAK:
 Geçen yıl çok yaratıcı ve ustaca davrandınız, bu yüzden lütfen kendinize bir alkış verin. Çabalarınızın karşılığını almaya başlıyorsunuz.  Ağustos ayının başlangıcı özellikle zor olabilir ve kendinizi aşırı derecede eleştirebilirsiniz. Yapıcı eleştiri faydalıdır, ancak kendinizin en büyük düşmanınız haline gelmeyin. Elinizden gelenin en iyisini yaptığınıza güvenin ve uygulamaya devam ettikçe kaçınılmaz olarak daha iyi olacaksınız. Henüz başlangıç aşamasındayken kimse sizden mükemmellik beklemiyor.

TERAZİ: 
Muazzam bir büyüme aşamasına girmeye hazırlanıyorsunuz, bu yüzden kendinizi güçlendirin,  Şimdi kontrol edebileceğiniz şey, yaratıcılığınıza odaklanma yeteneğinizdir. Kendinizi yaratıcılar ve sanatçılarla kuşatmak, kendinizi ifade etmeniz için bir çıkış noktası sağlayacaktır. Hayal gücünüzü serbest bıraktığınız zaman, kutunun dışında düşünmek sizin için daha kolay olacaktır. Normal olana çok fazla odaklanmak kendini ifade etmeni engelleyecektir. Başarısızlıklar ve hatalar sayesinde mutlu olaylar meydana gelebilir.

AKREP:
Bu yaz dikkatler üzerinizde sosyal ağınız ve kariyeriniz için bir nimet olacak daha fazla fırsat getirir. Acı kısım? Birlikte hareket etmezseniz, pişman olacaksınız. Yeteneklerinizi geliştirin anlık kararlar ile hareket etmeyin. Hedeflerinizi tanıyın, hayallerinize nasıl ulaşacağınız konusunda kendinizi eğitin ve ardından sağlam bir temele sahip olduğunuzda gerçekleştirin. Ağustos başında yapacağınız araştırma, yılın geri kalanında sizi güçlü kılacak. 

YAY: 
Sizin için zorlu bir yıl oldu. Ruhunuzun derinliklerine inmek ve sizi benzersiz kılan şeyin ne olduğunu bulmak için çağrıldınız. Birçok Yay burcu özlerini deşifre etmek için risk alıyor, ancak diğerleri kendilerini sıkışmış gibi hissedebilir. Kendinizi hangi kapsamda bulursanız bulun, sürecin aceleye getirilmeyeceğini unutmayın. Ağustos'u kendinizi inceleyerek geçirin ve kişiliğinize uygun gördüğünüz yeni eklemeleri memnuniyetle karşılayın. Tüm hedeflerinize ulaşmadıysanız veya hedeflerinizin ne olmasını istediğiniz konusunda kafanız karıştıysa, kendinize yüklenmeyin. Hayat hikayenizin sayfaları geçtikçe ayrıntıları anlayacağınıza güvenin. Gerektiğinde arkadaşlarınıza ulaşın.
OĞLAK:
Bu ay, Onarımın çok ötesinde gibi görünseler bile, bir şeyleri iyileştirme yeteneğine değer vereceksiniz. Her şeyin bir yeri olduğuna inanıyorsunuz ve bu çoğunlukla nereye sığacaklarını bulmakla ilgili. Ağustos bilgeliğinizi başkalarına aktarmanız için size mikrofonu veriyor. Değer verdiğiniz ve gerekli olduğunu düşündüğünüz şey konusunda net olun. Kendinizi geliştireceksiniz pek çok konuda İnançlarınız değişmeye ve dönüşmeye çağrılıyor, ancak konfor alanınızın dışına çıkmaya istekliyseniz harekete geçin. 
KOVA:
Kendinizi asla küçümsememelisiniz,  Kendini küçümseyen mizah, alçakgönüllülüğü korumak için bir araç olabilir, ancak dezavantajları benlik saygınız üzerinde büyük ölçüde zararlı etkilere sahip olabilir. Sizin için en iyi olanı yalnızca siz bilirsiniz. Ağustos size biraz ruh araştırması yapma fırsatı veriyor. Bir kişisel gelişim kitabı alın ve kişilik tipinizi, en iyi nasıl çalıştığınızı ve ihtiyaçlarınızın neler olduğunu not edin. Bazen kendinize karşı biraz fazla sert olursunuz ve çözümsüz özeleştiri enerji kaybıdır. Kendinize biraz şefkat gösterin. Gerekirse sevdiklerinizin size yardım etmesine izin verin.

BALIK:
Ağustos  içgüdünüz, kaynaklarınızı başkalarıyla nasıl paylaşacağınız konusunda bilinçlendirecek sizleri. Cömertlik güzel bir şeydir, ancak kendi pahasına geldiğinde o kadar da sevimli değildir, Balık. Ağustos sizi zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu dinlemeye zorluyor. Gerginliği nereye taşıdığınıza dikkat edin. Yavaşlamanızı veya ara vermenizi söyleyen sezgisel mesajlara güvenin. Sen sadece bir kişisin ve kendini korumak bu ay önceliğin olmalı.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık