Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

8.8.2021 Aslan Yeni Ayında Yapılması Gereken Uygulamalar

ASLAN YENİ AYI ve TESLA 3 69 UYGULAMASI

ASLAN YENİ AYI ile yılın geri kalanında başarabileceğimiz pek çok şeyi netleştirecek yaratıcı enerjinin ışınlarını gönderiyor bizlere.

Hala hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için fırsatlar var, şu anda bulunduğumuz yerden en iyi şekilde yararlanmak için harekete geçme zamanı.

Hayat her zaman kontrolümüzde değildir, ancak biz birlikte yaratıcılarız ve bu gücü kullanmanın bir parçası da niyetlerimizi tezahür ettirme yeteneğimizden yararlanmaktır.

Aslan Yeni Ayı ile hayatınıza çekmek istediklerinize yönelik niyetler belirlemeniz için rehberlik edilecektir.

Zihninizi arındırın düşünceler gerçeğe dönüşür bir niyetin veya dileğin sembolik ve sanatsal bir temsilidir ve çekmek istediğiniz şeyin titreşimini taşır.

Aslan  Yeni Ay enerjisi altında da önemli olacak olan enerji seviyenizi korumanıza ve dengelemenize yardımcı olacaktır.

Aslan Yeni Ayı için SİTRİN Kristalini kullanın.
Talimatlar:
1.) Kristalinizi çevreniz auranızı temizleyin. Çevrenizi temizlerken, daha yoğun enerjilerin çıkabilmesi için bir kapı veya pencerenizin açık olduğundan emin olun.

Auranızı temizlerken

“Vücudum ruhum benim kutsal mabedim, kalbim huzur dolu, zihnim açık ve özgürlüğe hazırım. Ağır olan her şeyi bırakıyorum, ruhuma ağır gelen her şeyi bırakıyorum. Gitmesine izin verdim. Gitmesine izin verdim. Gitmesine izin verdim. Yenilendim ve bütün oldum, enerjim akıyor. Ben güçlüyüm, Gücümün farkındayım ve bu yerden kendi ışığımın altında aydınlanarak temizleniyor ışığımı dünyaya aktarmayı seçiyorum.

Çevrenizi temizlerken

“Mekanım sevginin ve ışığın gücüyle temizleniyor. Benim alanım ilahi olarak korunuyor. Her şey güvenli, her şey yolunda. Bu alanın enerjisi, giren herkese barış getirsin. Sakinlik, anlayış ve şefkatin titreşimleri bugün ve tüm günler için bu alandan aksın. Teşekkürler. Teşekkürler. Teşekkürler."

 
8 Ağustos Yeniayı İle Üçüncü Göz Çakranızı Açın
Çakralar vücudumuzun enerji merkezleridir. Her çakranın kendi enerji amacı vardır ve her biri genel sağlığımız ve refahımız için önemli bir rol oynar.
Üçüncü Göz Çakrasının amacı, yanılsama perdesinin arkasını görmemize ve iyi ve kötü ikiliğinin ötesinde her şeyin gerçek doğasını tanımamıza yardımcı olmaktır. Üçüncü Göz Çakramız dengeliyse, her şeyin birbirine bağlı olduğunu görebilir ve sezgimize daha kolay erişebiliriz.
Üçüncü Göz Çakramızın bloke olmasının birçok nedeni vardır, ancak çoğu zaman temel neden, kendi sezgilerimizin sesini çok uzun süre görmezden gelmektir.
Sezgimiz, bizi ruh bilgeliğimize bağlayan şeydir ve onu görmezden geldiğimizde, yüksek benliğimizle bağlantımız kesilir.
Kendi sezgilerimize güvenmeyi öğrenmek, Üçüncü Göz Çakramızı açmak için atabileceğimiz en önemli adımlardan biridir.
Üçüncü Göz Çakranızı iyileştirmek için, yukarıda belirtilen üç kristalden herhangi birini kullanabilirsiniz.
Sessiz bir yerde rahatça oturun. Üç Üçüncü Göz Çakra kristalinden birini elinize alın ve gözlerinizi kapatın. Birkaç derin nefes alarak zihninizi ve bedeninizi gevşetin.
Şimdi, mavi-mor ışığın kristalden geldiğini ve Üçüncü Göz Çakranızın bulunduğu kaşlarınızın arasındaki alana girdiğini gözünüzde canlandırın.
Hiçbir şey düşünmemeye çalışın, sadece bu mavi-mor ışığın getirdiği hisleri hissedin. Üçüncü Göz Çakranızı nasıl temizlediğini ve dengelediğini hissedin.
Bu meditasyon durumunda istediğiniz kadar kalın. Şimdi gözlerinizi açın ve farkındalığınızı yavaşça dış dünyaya geri getirin.
Ardından Türk İslam Geleneğine Uygun Olarak aşağıdaki ayet ve Ebcedin en önemli esmalarını tüm kalbiniz ile 7 ya da 21 kez bir sonraki Yeni Aya kadar okumaya devam edin.   
Tevbe suresi 129. Ayet

Fe in tevellev fe kul hasbiyallah, la ilahe illa huv, aleyhi tevekkeltu ve huve rabbul arşil azim.
Bismillahirrahmanirrahim
Allahümme inni eselüke Ya Kadimu, Ya Vahimu, Ya Ferdu, Ya Zikru, Ya Ehadu Ya Samed,
Ya Hayyu Ya Kayyum Ya Zel Celali vel ikram


7.)3 6 ve 9 rakamlarının ihtişamını ve önemini bilseydiniz EVRENİN kapılarını açacak bir anahtarınız olurdu. Nikola TESLA Bu kalıplardan bazıları Altın Oran ve Kutsal Geometridir. 369 ALTIN ORAN DEĞERİDİR. Bu 369 yöntemiyle ilgili sevdiğim şey, tezahürü etkili ve kolay olması. Bu bir tekrarlama uygulamasıdır."
İşleyiş şekli şöyledir: İlk olarak, tezahür ettirmek istediğiniz şeyin ne olduğunu seçin. Örneğin bir terfi istiyorsunuz. Sabah uyandıktan kısa bir süre sonra, bu tezahürü üç kez söyleyin . Öğleden sonra altı kez söyleyin. Son olarak, geceleri dokuz kez söyleyin dilek ve duanızın baş harfleri ile not alın ve not aldığınız kağıtları yakın küllerini evinizde bir çiçeğin toprağına serpebilir suyla akıtabilirsiniz. Bu sayıların numerolojisinin önemli olduğunu unutmayın.Uygulamada, üç rakamı bizi doğrudan evrene veya kaynağa bağlar, altı rakamı kendi içimizde sahip olduğumuz gücü temsil eder ve dokuz geçmişi arındırmamıza yarım kalanın devam etmesine yardımcı olur. Frekans, tezahür uygulamalarında önemli bir faktördür ve bu sayılardan (ilahi olsun ya da olmasın) yararlanmak, isteklerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabilir. TESLA üç, altı ve dokuzu "ilahi sayılar" olarak adlandırdı Bu teoriye göre, niyetlerinizi üç, altı veya dokuz kez yazmak ya da SÖYLEMEK en az 17 saniye sürecektir ve gerçek tezahür durumuna erişmenize yardımcı olur.
Birkaç strateji, 369 tezahür tekniğini daha da güçlü hale getirmeye yardımcı olabilir. İlk olarak, yazarken, tezahür ettirmeye çalıştığınız şeye zaten sahip olduğunuza inanmaya çalışın  kendinize onu gerçek olarak tasavvur etmenize izin verin, "Zihniniz OLABİLDİĞİNCE ODAKLANMALI," diyor. TESLA. DUANIZI Olmasını istediğiniz konuyu "Sadece kalbinizin ve zihninizin merkeze getirin."
Yazılı onayınızı ifade etme şekliniz de önemlidir. İfadenizi, tezahür ettirdiğiniz şeye zaten sahipmişsiniz gibi ifade edin. 8 AĞUSTOSTA BAŞLAYIN. Bu çalışmaya bir sonraki 7 Eylül Yeni Ay'ına kadar devam edin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık