Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Batı Astrolojisi Ağustos 2022 Burç Yorumlarım

AYLIK GENEL BAKIŞ AĞUSTOS 2022
Ağustos bir gerginlik, hatta kargaşayla başlar. Mars ve Uranüs , 1 Ağustos'ta dürtüsel, dramatik eylemi besleme eğiliminde olan öfkeli bir kavuşum oluşturuyor. Soğuk kafaların, Merkür'ün mantıklı, analitik Başak burcuna geçtiği 4 Ağustos'tan çok önce hakim olması pek olası değil . Bu noktada, endişe mantıklı bir analizin gerçekleşmesi için yeterince yatışmış olacak, ancak hasarın bir kısmını kurtarmak için çok geç olabilir. 11 Ağustos'taki
İinsani Kova Dolunayı ile ruh hali daha iyiye doğru değişiyor. Bu ay etkisi, bencil gündemler peşinde koşmak yerine daha büyük iyiliği düşünmeye teşvik ediyor.

Aynı gün, Venüs sıcak kalpli Aslan burcuna geçer, bu nedenle kişilerarası ilişkilerin mikro düzeyde bir destek alması muhtemeldir ve her şeyin daha pembe ve daha olumlu hissettirdiği birkaç hafta yaratır.

20 Ağustos'ta Mars, girişken, konuşkan İkizler'e vardığında hafif kalpli bir hava katıyor. Bu oyuncu enerji, her şeyi ve herkesi merak eder, karşılıklı saygı ve hoşgörüyü desteklemek için çok şey yapar.

Ağustos ayının son on günü, Güneş 22 Ağustos'ta Başak burcuna geçtiğinde düşünceli, çalışkan bir not alır. İki gün sonra, Uranüs gerilemeye başlar, huzursuzluğu bastırır, ancak isyanı kendi iç isyanına dönüştürür. Başak burcunun bazen aşırı derecede kritik olan güneş enerjisiyle birleştiğinde, bu birkaç gün toplumun ruh sağlığı için zor olabilir.

Bununla birlikte, Merkür'ün büyüleyici Terazi'ye gelişi endişeleri yatıştırmaya yardımcı olur ve 27 Ağustos'taki pratik, başa çıkabileceğiniz Başak Yeni Ay, ayı cesaret verici bir notla tamamlar.

KOÇ
Temmuz ayı başlarken, özellikle de yöneticiniz Mars , 5'inde, doğum haritanızın para bölgesine geçtiğinde, refah titreşimleri etrafınızı sarar. Bu, maksimum gelir elde etmek veya yeni bir iş kurmak için mükemmel bir dönemdir.

Aynı gün, Merkür burçları değiştirerek sezginizi arttırır ve akıllı, yetenekli, sorumlu kararlar vermenizi sağlar.

Bu etkilerin her ikisi de tam ifadesini 13 Temmuz'daki Dolunay sırasında bulur  kariyer bölgenizde meydana gelir. Umarım bu, başarının, tanınmanın ve övgünün tadını çıkardığınızı görmelidir  ancak önemli olan ilerlemek için yaptığınız şeydir. Sonraki hedeflerinizi dikkatlice belirleyin.

Venüs, 17 Temmuz'da haritanızın aile bölgesine girerek evdeki tüm gerginliği azaltıyor. Sadece birkaç gün sonra, hem Merkür hem de Güneş sırasıyla 19 ve 22 Temmuz'da neşe bölgenize hareket ediyor - bu çok canlandırıcı bir hava. Sizi gülümseten şeylerden daha fazlasını yapmaya teşvik edilirsiniz.

28 Temmuz'da yaratıcı bölgenizdeki Yeni Ay ile pozitiflik devam ediyor. Bu enerji tamamen yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi sergilemekle ilgilidir, bu yüzden kendinizi tanıtmaktan ve dünyaya neler yapabileceğinizi göstermekten çekinmeyin.

Bununla birlikte, Jüpiter'in aynı gün Koç burcunda geri hareket ettiğini unutmayın. Bu, hevesinizi bir süreliğine azaltabilir, ancak sorun değil: zafer patlamaları yerine istikrarlı, sürekli ilerleme arayın.

BOĞA
Güç gezegeni Mars , 5 Temmuz'da Boğa burcuna geçerek sürüşünüzü, hırsınızı ve özgüveninizi önemli ölçüde artırıyor - aya başlamak için ne güzel bir yol!

Aynı gün, Merkür de burç değiştirir, doğum haritanızın iletişim bölgesine girer, mesajınızı iletmenizi ve kalpleri ve zihinleri kazanmanızı çok daha kolay hale getirir.

Bununla birlikte, ay ilerledikçe - özellikle 13 Temmuz'daki Dolunay civarında - bazı görüşlerinizin ciddi şekilde zorlandığını bekleyebilirsiniz. İnandığınız şey için ayağa kalkın, ancak kendinize de iyi bakın, çünkü bu tür tartışmalar duygusal olarak zorlayıcı olabilir.

17'sinden itibaren Venüs'ün etkisini kullanarak günlük yaşamınızda sakinlik ve huzur duygusunun tadını çıkarın. Hızlı bir şekilde aşırı stresli hale gelebileceğiniz için rahatlamak için yer açın.

19 ve 22 Temmuz'da, Merkür ve Güneş sırasıyla haritanızın bu alanına varırken, eviniz gerçekten kutsal alanınız olabilir. Aileye ve duygusal güvenliğinize odaklanın; bu aynı zamanda geçmişteki herhangi bir aile travmasını kovmak için de mükemmel bir zamandır.

28 Temmuz'daki Yeni Ay da haritanızın aile bölgesindedir - bu cesur, yaşamdan daha büyük bir enerjidir, bir emlak meselesini ilerletmek veya lüks bir tatilde büyülü anılar yaratmak için iyidir.

Bununla birlikte, Jüpiter 28 Temmuz'da da geri hareketine başlıyor - sizi zaman zaman şüphe ve kendini suçlama ile mücadele ederken bulabilecek daha ayık bir etki.

İKİZLER
Temmuz ayı başlarında normalden daha az sosyal hissederseniz şaşırmayın. Mars, özellikle bu tipik olarak fırtınalı gezegen 5'inde burç değiştirdiğinde, mahremiyet ve barış arzunuzu harekete geçirir.

Yönetici gezegeniniz Merkür de aynı gün hareket halindeyken, mevcut nimetlerinizin tadını çıkarmaya odaklanmak isteyeceksiniz; Bu, bir şükran günlüğü başlatmak için mükemmel bir zaman olacaktır.

13 Temmuz'daki Dolunay, doğum haritanızın hassas bir bölümünde gerçekleşir. Özellikle en yakın ilişkinizdeki karmik borçlar veya güç mücadeleleri konusunda bazı duygusal endişeler bekleyin. Daha sakinleştirici bir etki için 17'sinde, Venüs'ün değişen burçlarına bakın.

19 Temmuz'da Merkür, 22 Temmuz'da da Güneş'in ardından zihin bölgenize geçtiğinde, kendinizi her zamanki gibi hissetmeye başlayacaksınız. Bu çok daha canlı, daha geveze bir enerjidir ve sizi yere indirir ve çok keyif aldığınız sosyal girdaba geri dönmenize yardımcı olur.

28 Temmuz'daki Yeni Ay da haritanızın bu yoğun alanında - eski arkadaşlarla iletişim kurmak veya parlak yeni fikirlerin gücünü kullanmak için mükemmel.

Bununla birlikte, Jüpiter'in aynı gün arkadaşlık bölgenizde geri hareket edeceğini unutmayın. Arkadaşlarınızla çok saldırgan olmayın; ihtiyacın olduğunda sana yer verdiler ve şimdi nezaketini geri verme zamanı gelmiş olabilir.

YENGEÇ
Temmuz başı, uzun vadeli planlama için mükemmel bir dönemdir. Mars, doğum haritanızın hedefler alanına girerek daha büyük resmi görmenize yardımcı olur ve hayatınızın her alanında daha büyük hırslara ilham verir.

Bu arada, Merkür 5 Temmuz'da Yengeç burcuna geçerek düşünme süreçlerinizi netleştiriyor ve mevcut sorunlarınıza daha mantıklı, rasyonel bir yaklaşım sunuyor. Duygularla gölgelenen kararlar artık ele alınması çok daha kolay görünebilir.

Doğum haritanızın aşk bölgesinden 13 Temmuz'da güzel bir Dolunay parlıyor - aşıksanız bu mutlu bir etki olabilir. Ancak, bekarsanız geçici olarak yalnız hissedebilir ve kendiniz için üzülebilirsiniz. Benlik saygınızda değerli bir artış için Venüs'ün 17 Temmuz'da Yengeç burcuna gelişine bakın.

Para meseleleri, özellikle 19 Temmuz ve 22 Temmuz'da hem Merkür hem de Güneş haritanızın bu alanına girdiğinde, ayın ikinci yarısında odak noktanızdır.

Bu, gelirinizi yeniden değerlendirmek, bir yan iş kurmak, daha iyi bütçe yapmak veya günlük harcamalarınızdan tasarruf etmek için mükemmel bir dönemdir. Akıllı finansal seçimler yapmak meyvelerini vermeye başlıyor, bu yüzden devam edin!

28 Temmuz'daki Yeni Ay, sahip olduğunuz yeni refah fikirleri için çok umut verici bir şekilde, haritanızın bu alanından da göze çarpıyor.

Bununla birlikte, Jüpiter aynı gün kariyer bölgenizde geri hareket ederken, kariyer hedeflerinizi biraz yeniden düşünmeniz gerekebilir. Gerçek benliğinizle gerçekten uyumlular mı?

ASLAN
Temmuz'a iddialı bir başlangıç yapın: motive edici Mars, 5 Temmuz'da kariyer alanınıza giriyor. Aynı gün, Merkür ayrıca gizlilik bölgenize işaretler değiştirir - hırslarınızı artan bir huzur ve sessizlik ihtiyacına karşı dengelemeniz gerekir.

Muhtemelen bu konuda, son derece organize çalışma ve kişisel alışkanlıklarınızı ödüllendiren 13 Temmuz Dolunayı size yardımcı olacaktır. İyi bir zaman yönetimi ile her günden daha fazlasını elde edebiliyorsunuz ve bu gösteriyor.

17 Temmuz'da Venüs burçları değiştirdiğinde meditasyon, dua veya kehanet ruhunuzu yatıştırır; evinizde kendinizi huzurlu hissedeceğiniz bir sunak veya kutsal bir köşe oluşturmayı düşünün.

19 Temmuz'da Merkür tekrar hareket halinde, Aslan burcuna doğru ilerliyor.düşüncenizi ve yaratıcı zekanızı desteklemek için. Birkaç gün sonra, 22'sinde, Güneş sizin için bir güven ve özsaygı artışı ile Aslan'a parlayarak aynı şeyi yapıyor - keyfini çıkarın!

28 Temmuz'da Aslan Yeni Ay'ın izniyle daha iyi haberler var. Bu sizin kişisel mini yeni yılınız, bu yüzden önünüzdeki olanaklardan en iyi şekilde yararlanın. Bolluk ve mutluluk yaratmak için yılın geri kalanını şekillendirin.

Planın bir parçası olarak okula geri dönmeyi düşünebilirsiniz - çünkü Jüpiter'in Temmuz ayı sonunda eğitim bölgenizde retroya başlaması, becerilerinizin bir güncellemeden fayda sağlayacağını gösteriyor.

BAŞAK
Temmuz ayına tam kampanya modunda başlıyorsunuz. Açık sözlü Mars, 5 Temmuz'da haritanızın etik bölgesine girer; Aynı gün, yöneticiniz Merkür, haritanızın insani ve sosyal bölgesine girer. Önemli konular hakkında konuşun ve kalpleri ve zihinleri değiştirmek için üzerinize düşeni yapın.

13 Temmuz'daki Dolunay, haritanızın oldukça yaratıcı bir alanından parlıyor ve sizi kendinizi tam olarak ifade etmeye çağırıyor. Bir şeyi kelimelerle söylemek istemiyorsanız, bunu sanat, müzik, dans, şarkı veya el sanatları yoluyla söylemeyi deneyin.

17 Temmuz'da Venüs'ün burç değiştirmesi ve sosyal doğanızı artırmasıyla, bir koroya, bir dans grubuna veya bir sanat dersine katılmak için harika bir zaman olabilir - yeni arkadaşlar edinmek ve aynı zamanda kendinizi ifade etmek için!

19 Temmuz'da, Merkür tekrar burç değiştirdiğinde ve sizi hayatın gizemlerini, tercihen yalnızlıkta düşünmeye teşvik ettiğinde, işler biraz sakinleşir. Birkaç gün sonra, 22'sinde, Güneş, Merkür'ü haritanızın rüya çalışması, meditasyon ve durugörü için mükemmel olan bu mistik alanına takip eder.

Yine bu bölgede bir Yeni Ay 28 Temmuz'da meydana geliyor - bu zaman zarfında psişik yeteneklerinizi daha fazla keşfetmeniz için bir davet olan garip veya psişik deneyimlere dikkat edin.

Son olarak, yine 28'inde, Jüpiter bir süreliğine geri hareketine başlıyor; Başkalarına ne borçlu olduğun hakkında daha az, kendine ne borçlu olduğun hakkında daha çok düşün.

TERAZİ
Temmuz ayının başlarında havada çok fazla tutku var . Mars, 5 Temmuz'dan itibaren aşk hayatınızı renklendiriyor, ancak Merkür aynı gün haritanızın kariyer alanına giriyor - belki de iş ve eğlenceyi karıştırabilirsiniz!

13 Temmuz'da Dolunay parlarken, düşünceleriniz ev ve ailenizle ilgili. Bir tür duygusal birleşme, hatta aile içinde bir vahiy ya da uzun süredir saklanan bir sırrın açığa çıkması olabilir. Gözyaşları akabilir, ama sonuçta bu herkesin iyiliği için.

Venüs 17 Temmuz'da kariyer bölgenizi geçmek için burçları değiştirdiğinde, röportajlarda, sunumlarda ve benzeri stresli durumlarda mükemmel bir izlenim bırakabileceksiniz.

19 Temmuz'da Merkür sosyal bölgenize giriyor, konuşmalarınızı aydınlatıyor ve düşünme süreçlerinizi canlandırıyor. Birkaç gün sonra Güneş de aynısını yapar ve bundan bir hafta sonra haritanızın bu alanında Yeni Ay'ın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu Yeni Ay enerjisi, yeni arkadaşlar veya iş bağlantıları kurmak için mükemmeldir. Keyfini sonuna kadar çıkarmak isteyeceğiniz, canlandırıcı, neşeli bir enerjidir.

Bununla birlikte, 28 Temmuz'da, Yeni Ay ile aynı gün, Jüpiter'in aşk bölgenizde geri hareket ettiğini unutmayın. Sevgilinize fazladan sevgi ve ilgi göstermeye çok dikkat edin çünkü bu enerji sizi bir süreliğine biraz soğuk gösterebilir.

AKREP
Tutku gezegeni Mars'ın 5 Temmuz'da karşı burcunuza geçmesiyle Temmuz'a çalkantılı bir başlangıç bekleyin. Aynı gün, Merkür burçları değiştirir ve sizi hayata daha maceracı bir yaklaşım benimsemeye teşvik eder, bu da ilişkiniz için ilginç olabilir!

13 Temmuz'daki Dolunay, günlük görevlerde ve ev işlerinde tatmin bulmaya odaklanıyor. Ayın bu döneminde çok meşgul olacaksınız, ancak bu size işleri yapmaktan zevk alma şansı veriyor.

Tüm bu meşguliyetten bir molaya ihtiyacınız varsa, 17 Temmuz'da doğum haritanızın seyahat bölgesine Venüs'ün gelişine bakın - kısa bir romantik mola için ideal zaman.

İş, hedeflerinizi genişletmek için mükemmel bir zaman olan ayın ikinci yarısında ön plana çıkıyor. Merkür ve Güneş sırasıyla 19 ve 22 Temmuz'da haritanızın en üstüne çıkarken, nerede olmak istediğinize ve oraya nasıl gideceğinize dair güçlü bir fikre sahip olacaksınız.

28 Temmuz'da Yeni Ay sırasında yeni bir tutkuya doğru ilk adımları atın. Bununla birlikte, küçük ayrıntılara daha fazla dikkat edin çünkü Jüpiter aynı gün kişisel organizasyon bölgenizde geri hareket yapacak. Küçük şeyleri gözden kaçırmak, büyük şeyleri başarmayı çok daha zor hale getirecektir.

YAY
Temmuz yaklaşırken iş arkadaşlarınızla gerginliğe dikkat edin. Mars, 5 Temmuz'dan itibaren size işyerinde biraz agresif bir tavır veriyor, bu da çalışma ilişkileriniz zaten gerginse yardımcı olmuyor.

Merkür ayrıca 5 Temmuz'da burç değiştirir, stratejik düşünmenize ve işyerinde toksik bir ortama katkıda bulunabilecek bir kurban veya şehit kompleksine dönüşmenize yardımcı olur.

13 Temmuz'daki Dolunay sırasında, ya değerleriniz ya da mali durumunuz - ya da her ikisi - zorlanır ve kendinizi stresli ve endişeli hissedebilirsiniz. Her yerde daha sakinleştirici ve bağışlayıcı bir hava için Venüs'ün 17 Temmuz'daki burç değişimine bakın.

19 Temmuz'da Merkür, burçları ve esintileri haritanızın maceralı bir sektörüne dönüştürüyor. Özellikle 22 Temmuz'da Merkür'ü Güneş takip ettiğinde, bu hız ve atmosfer değişikliğinde rahatlayacaksınız. Bu çok daha hafif yürekli bir vibe.

28 Temmuz'daki Yeni Ay seyahat, tatil veya entelektüel bir meydan okuma için mükemmeldir. Ufkunuzu genişleten ve ruhunuzu tazeleyen bir şey seçin.

Ancak, yönetici gezegeniniz Jüpiter'in yine 28'inde, geri harekete geçeceğinin farkında olun. Gereksiz riskler almayın ve zevki sorumluluğun önüne koymaktan kaçının. Bu enerji can sıkıcı ve biraz moral bozucu gelebilir, ancak anahtar, diğer ev işlerinize ve görevlerinize uyabilecek yeni maceralar bulmaktır.

OĞLAK
Temmuz mümkün olan en güzel şekilde hararetli bir başlangıç yapıyor! Tutku gezegeni Mars, 5 Temmuz'da neşe ve flört bölgenize kükrüyor , yeni ya da eski her ilişkiye ateş ve sihir enjekte ediyor.

Aynı gün Merkür karşı burcunuza geçerek sevgilinizle aranızdaki iletişim engellerini ortadan kaldırır ve hayallerinizi ve ideallerinizi paylaşmanızı kolaylaştırır.

Oradan, Temmuz daha iyi olmaya devam ediyor! 13'ünde Oğlak Dolunayı , özellikle önemli bir şeyi yeni tamamladıysanız, bir kutlama zamanıdır. İster iş hayatınızda, ister özel hayatınızda, ne kadar ilerlediğinizle gurur duyun.

Bu arada, 17 Temmuz'da Venüs burç değiştirip karşı burcunuza geçtiğinde romantizm sizi çağırıyor - keyfini çıkarın!

19 Temmuz'da Merkür burç değiştiriyor ve sizi hayatın gizemlerine dalmaya çağırıyor. Güneş 22 Temmuz'da aynı şeyi yaptığında, paranormal gibi konuları araştırma ihtiyacı hissederseniz şaşırmayın ve keşfedebileceklerinizden korkmayın!

28 Temmuz'daki Yeni Ay, kendiniz de dahil olmak üzere birini affetmek için mükemmel bir zamandır. Bu tarihte güverteleri duygusal olarak temizleyin ve olumlu bir şekilde ilerlemeye hazırlanın.

Bu tarihte, Jüpiter de eviniz ve aile bölgenizden geriye doğru hareket etmeye başlayarak geri hareketine başlayacak. Büyük bir yerel projeye bir süreliğine ara verin ve bunun yerine halihazırda sahip olduklarınızın keyfini çıkarmaya ve minnettar olmaya odaklanın.

KOVA
Mars, 5 Temmuz'dan itibaren bir ev veya aile projesini öne sürüyor, ancak dikkatli olun çünkü bu gezegen aynı zamanda öfke ve sabırsızlığı da artırıyor.

Aynı gün, Merkür burçları değiştirir ve kişisel organizasyon bölgenize girer, bu da işlerin ilerlemesini ve yolunda gitmesini sağlar; parmaklar geçti!

Oradan, Temmuz ortası sakin ve nispeten sakin bir döneme dönüşür. 13'ünde Dolunay, doğum haritanızın ruhsal bölgesinden parlıyor ve sizi biraz yalnızlık ve huzur bulmaya teşvik ediyor. Bu, geçmiş yaşamlarınızı araştırmak ve bunu yaparken bulduğunuz bilgelikten yararlanmak için mükemmel bir zaman olacaktır.

Bekarsanız, yeni insanlarla tanışmak için eğlenceli fırsatlar için 17 Temmuz'da Venüs'ün buluşma bölgenize gelişine bakın. Çapkın ve canlı, bu sadece eğlenmek için iyi bir vibe.

Ayın sonlarında da romantizm ve aşka odaklanılıyor. 19'unda, Merkür aşk bölgenize hareket ediyor, 22'sinde Güneş'i yakından takip ediyor. Bu romantik hava tatlı ve sevecendir ve en yakın ilişkinizde daha fazla karşılıklı anlayış geliştirir.

28 Temmuz'daki Yeni Ay da aşk bölgenizde, ilişkinize yeni bir hayat, sihir ve vaat veriyor - kesinlikle en iyi şekilde yararlanmak isteyeceğiniz bir şey.

Ancak Jüpiter'in aynı gün geri hareket ettiğini unutmayın. Bu, duygularınızı ifade etmeyi zorlaştırabilir, bu nedenle içine kapanık veya karamsar görünmemek için çok çalışın.

BALIK
Temmuz ayı başlarken sosyal hayatınızda çok fazla aktivite var. 5 Temmuz'dan itibaren Mars, arkadaşlarınız, komşularınız, kardeşleriniz ve uzak akrabalarınızla iletişim kurmanızı teşvik ediyor; Merkür'ün aynı gün burç değiştirmesi, birçok farklı, farklı türden insanın etrafında olmaktan çok zevk alacağınızı gösteriyor.

Gerçekten de, 13 Temmuz'daki topluluk bölgenizdeki Dolunay, 'toplum' olarak gördüğünüz şeyle ilgili güçlü duygulara hitap ediyor. Hepimizin paylaştığı birlik konusunda yoğun bir şekilde tutkulu hissedebilirsiniz ve başkalarının hepimizin nasıl bağlantılı olduğumuzu anlamasını sağlamak için elinizden geleni yapmak isteyeceksiniz.

17'sinde, Venüs burç değiştirdiğinde, bekarsanız flört etmek eğlenceli ve keyiflidir; Zaten bir ilişkiniz varsa, bu vibe biraz daha tutku ve sihir enjekte edebilir.

Ancak, görev ayın ilerleyen saatlerinde arar. 19 Temmuz'da Merkür sizi yapmanız gereken görev ve işlere odaklanmaya çağırıyor ve Güneş'in 22 Temmuz'daki burç değişimi de aynı şekilde birçok sorumluluğunuzu vurguluyor.

Neyse ki, bu iş yüküyle yalnız değilsiniz. 28'indeki Yeni Ay, size bazı sorumluluklarınızı devretme veya en azından yardım ve nefes alma alanı arama ve bulma şansı veriyor.

28'inde, Jüpiter de geri gidiyor, bu da mali durumunuzu bir süreliğine kısıtlayabilir, ancak çabucak mutlu olmayı düşündüğünüzden daha az 'eşyaya' ihtiyacınız olduğunu keşfedeceksiniz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık