Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

13 Temmuz 2022 Dolunay Çalışması

Bu çalışma en iyi 12, 13 veya 14'üncü gece yapılır, ancak 10-20 Temmuz 2022 arasında herhangi bir zamanda da yapabilirsiniz.
İhtiyacın olacak:

  • 1 Çay bardağı tuz
  • 1 Adet Kurutulmuş Fesleğen
  • 1 Büyük Bardak Su
  • 1 Adet Tarçın Çubuğu

Talimatlar:

1.) Seçtiğiniz aracı kullanarak auranızı   Tarçın çubuğunuzu yakın ve evinizi tütsüleyerek temizleyin. Tepeden tırnağa tüm vücudunuzu temizlediğinizden emin olun. Temizlerken, aşağıdakileri üç kez okuyun.

“Kendimi zihni, bedeni ve ruhu hizalayarak bir denge durumuna getiriyorum. ben arındım ben  şifalandım evim ve tüm yaşamsal alanlarım şifalandı.
2.) Auranızı temizledikten sonra büyük bardak suyun içine 1 çay bardağı tuzu dökün ve aşağıdakileri 3 kez tekrar edin.

“Bu alanı evimi ruhumu bedenimi kalbimi zihnimi ışık ve sevgiyle temizliyorum. Burada sadece aşk yaşayabilir. Burada sadece ışık yaşayabilir. Tüm yaşamsal alanlarım temizlendi. Benim alanım saf. Alanım korunuyor  ve sevgiyle temizliyorum. Yüce Allaha şükürler olsun.
3.) Fesleğininizi sol elinize alın  tüm yüklerinizi ona aktaracaksınız.

“Kalbimde Ruhumda Omuzlarımda ağır olan her şey. Aklıma ve kalbime yük olan her şey. Ruh halimi ve ruh halimi bozan her şey beni endişelendiren üzen strese girmeme neden olan ruhumu zayıflatan herşey tüm hastalıklarım Şimdi temizlemek ve dönüştürmek için bu fesleğene bırakılsınlar.”
3 kez tekrar edin.
 
Kendi kelimelerinizi ekleyerek bu duayı size özel kılmaktan çekinmeyin.

Bu duayı okuduktan sonra, aktarımı tamamlamak için duanızı 3 kez derin bir nefesle fesleğene aktarın.

Nesnenize aktarılması gereken çok fazla ağır enerjiniz olduğunu düşünüyorsanız, birkaç kez nefes verebilirsiniz. Her nefese ne kadar anlam yüklersen, o kadar fayda görürsünüz! Ve fesleğininizi ateşte yakın. Ocağınız da ya da çakmakla küllerini ise suyla evinizin lavabosunda akıtın.


4.) Meditasyonunuz bittiğinde, su kabınızı alın ve dönüşümü bitirmek için dışarıdaki Ay'ın altına veya bir pencerenin yanına koyun. Suyun ve tuzun meditasyonunuzun ve Ay'ın enerjileri, koyduğunuz ağır enerjiyi dönüştürmeye ve nötr bir duruma geri döndürmeye yardımcı olacaktır.

5.) Şimdi Oğlak Süper Dolunay Sizin için gelmiş olabilecek mesajları düşünün.

7.) Su ve Tuz dolu bardağı gece boyunca dışarıda bırakın. Sabah bir kez daha teşekkür ettikten sonra suyu ve sopayı/kayayı Dünya'ya iade edin ve suyu boşaltın çalışmanız tamamlandı!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık