Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Batı Astrolojine 2022 Yıllık Burç Yorumlarım

KOÇ
Bu, ruhsal oyununuzu geliştirmek, içsel şifa yapmak ve öz bakımı önceliklendirmek için önemli bir yıl, Koç. Bazı alternatif terapi biçimlerini denemenin veya mistik sanatlarla deneyler yapmanın bazı büyük ruhsal atılımlara yol açabileceğini ve başkalarıyla bağlantınızı derinleştirebileceğini görebilirsiniz. Yakında yüzeye çıkmaya başlayacak her türlü yeni fikri bir araya getiriyorsunuz ama bu iç gözlem planlama aşamalarında kendinizi acele etmeyin! Bir tırtılın kelebeğe dönüşmesinin tek yolu bir kozaya çekilmek, bu yüzden 2022'nin ruhunuzu beslemesine izin verin.

BOĞA
Boğa, bu yıl hayatınıza muhteşem yeni bağlantılar getirecek ve büyümenizi destekleyecek heyecan verici yeni arkadaşlıklara erişmenizi sağlayacak. Ve çevrenizde sizinle aynı düşünen insanlardan oluşan bir ekip olması önemlidir, çünkü Kuzey Düğüm burcunuza girerken, kendinize güvenmeye başlayacak ve tamamen yeni yollarla kendinize güvenmeyi öğreneceksiniz. Hem kariyer hem de ilişki departmanında yolunuza çıkan birçok ders ve değişiklik var, bu yüzden sabit kalmak için sezgilerinize güvenmekten korkmayın. Gezegenler, 2022'de içten sabrınızı test edebilir, ancak aynı zamanda size asla yalnız olmadığınızı hatırlatan nimetler de getirecekler . Aşk hayatınızda ise büyük sürprizlere hazır olun.

İKİZLER
Yüksek fikirli ilgi alanlarını takip etme ve hayata bakış açınızı genişletme konusunda daha ciddi hale geliyorsunuz, İkizler - ve bu yıl, bu genişletilmiş bakış açısını kariyer yolunuza uygulamak için hayırlı bir şansınız var. Bu, işte başarı elde etmek ve toplumdaki imajınızı yükseltmek için güçlü bir dönemdir, bu nedenle profesyonel hedeflerinizin peşinden gitmekten korkmayın. Otorite duygunuzu benimsemek, akranlarınızla ağ kurmak ve hesaplanmış riskler almak size temettü ödeyebilir. Mars'ın burcunuzdan geri hareket ettiği yılın son birkaç ayında kendinize bir mola verin . Bu dönemi dinlenmek, enerji toplamak ve 2022'ye kadar yaptığınız eylemleri düşünmek için kullanın.

YENGEÇ
Yoğun bir yılın ardından 2022, sizi kabuğunuzdan çıkaracak ve maceracı yönünüzü kucaklamanıza yardımcı olacak tasasız bir enerjiyle kuşatıyor sizleri. İnanç sisteminizi genişleterek ve hayallerinizin peşinden koşarak, özellikle de konfor alanınızın dışına çıkmak anlamına geliyorsa, odağınızı dışa kaydırmanın zamanı geldi. Öğrenmek, seyahat etmek ve keşfetmek 2022'de sizin için büyük temalar, bu nedenle büyük bir seyahate çıkmayı veya yüksek öğrenime devam etmeyi düşünmek için harika bir zaman. Bu yeni deneyimler ayrıca size her türlü yaratıcı ilham kaynağı olacak, bu nedenle iş birliği yapmak veya fikirlerinizi ifade etmek için yeni fırsatlara bakın.

ASLAN
Geniş bir içsel gelişim dönemine giriyorsunuz, Aslanlar, bu yüzden kendinizi her yönden dönüştürmeyi bekleyin. İlişkiler ve taahhüt etmek istediğiniz şeyler hakkında çok şey öğreniyorsunuz, ancak bu yıl hem ev hem de kariyer söz konusu olduğunda birçok değişiklik getirecek sizlere. Güçlenmek yenilenmek için çok fazla değişiklik olsa da, bu gerçekten istediğiniz hayatı tezahür ettirmeye başlamak için çok fazla alan olduğu anlamına gelir. Manevi gücünüz tüm zamanların en yüksek seviyesinde, bu yüzden mistik yanınıza yaslanın ve en derin arzularınıza dokunun. Her şeyin olmasını sağlayabilirsiniz. Özel yaşamınızda şans ta aşkta sizden yana.

BAŞAK
İlişkileriniz bu yıl bol şans ve büyüme fırsatlarıyla kutsanıyor, Başak  bu yüzden aşkı arıyorsanız, bu enerjiye yaslanın. Mevcut ortaklıklar 2022 boyunca son derece derinleşebilir ve eğer bekarsanız, hayatınıza güvenilir yeni bir ortak da girebilir. Büyümenizi destekleyen şeylere ve insanlara bağlanmak için güzel bir zaman. Ayrıca bu yıl daha etkili iletişim kurma konusunda zorlanacaksınız, bu nedenle değişken doğanızı benimseyin ve fikirlerinizi ifade etmenin yeni yollarını bulun.

TERAZİ
Odaklanma zamanı, Terazi. Bir aşk mı yoksa evlilik  mi? Bu geçici bir ilgi mi yoksa ömür boyu sürecek bir tutku mu? Zamanınız konusunda daha bilinçli olmayı ve size uzun vadede neyin neşe getireceği konusunda kararlı olmayı öğreniyorsunuz. Son derece üretken bir yıl için hazırsınız, bu nedenle organize olmak ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için bu pratik fikirli enerji patlamasını kullanın. Ne istediğiniz konusunda netleştikçe kaynaklarınız da değişebilir bu nedenle, finansal olarak seviye atlamanıza yardımcı olabilecek beklenmedik artışlara veya yatırım fırsatlarına dikkat edin.

AKREP
Genel olarak, bu yıl sizin için ciddi bir salıverilme dönemine işaret ediyor, Akrep. Güney Düğümü artık gerçek bir amaca hizmet ve hayatını girmek için daha kararlı ilişkileri ve taahhütlere odaklanmanızı sağlayacak. 2022'de eski kalıpları takip etmek yerine, kalbinizle yol göstermek önemlidir. Hayat hakkında sizi heyecanlandıran şeyleri kucaklayarak, sizin için tasarlanan fırsatlara giden yolu bulacaksınız. Ayrıca, iş romantizm söz konusu olduğunda bunun şanslı bir zaman olduğunu da görebilirsiniz, bu nedenle aşk hayatınızda ne kadar çok değişiklik olursa olsun, tutku veya zevk sıkıntısı olmayacağına güvenin.

YAY
Büyüme yenilenme kendinizi sevmeye başlama yılındasınız.  İletişim konusunda ciddi dersler alıyor ve iş günlük işlerinize geldiğinde yeni bir yol buluyorsunuz  bunların hepsi nihayetinde kendinizi çok daha istikrarlı hissetmenizi sağlayacak. Kararlılıktan bahsetmişken, “hayalinizdeki evi” bulmak ve ailenizle vakit geçirmek bu yıl da öncelik listenizde daha üst sıralara çıkabilir. Sizin gibi sporsever biri bu yıl bu tarz aktivitelere yönelmeli, Ev ve aile hayatınız ise dah huzurlu olacak özgür ruhlu doğanızı kucaklayabilmenin anahtarıdır. . Bu yıl kendi bardağınızı doldurma zamanı.

OĞLAK
Yıla, burcunuzda geri giden Venüs ile başlıyorsunuz , bu da aşkla ilgili daha zor derslerden bazılarını hemen ortadan kaldırıyor. Venüs'ün  parlaması yanınızda, bu yıl fikirlerinizi dünyaya önemli yeni yollarla iletebildiğinizi göreceksiniz. Kendini ifade etme çok önemlidir, bu nedenle belki de insanlarla daha anlamlı bir şekilde etkileşime girebileceğiniz ve fikirlerinize kafanızın dışında bir yuva verebileceğiniz bir podcast, blog veya sosyal medya sayfası başlatmanın zamanı gelmiştir. Arkadaşlık ve flört alanlarında da birçok değişiklik ve fırsat geliyor, bu yüzden umutlarınızı, dileklerinizi ve tutkularınızı kucaklayın.

KOVA
Geçen yıl , hayatınızda muazzam bir kişisel gelişim dönemi olan, özel bir döneme girdik . 2022'de öğrendiklerinizi uygulama şansınız var. Ufukta kariyerinizle ilgili değişimler var ve iş profesyonel hedefleriniz olduğunda yeni bir yön bulabilirsiniz  bu da özel hayatınızı etkileyebilir ve hatta size yeni bir yere taşınma şansı verebilir. Sonuç olarak, bu yükseltme, para söz konusu olduğunda şans getirir. İşyerinde meydana gelen önemli değişiklikler ve finans sektörünüzü vuran birçok büyüme fırsatı ile, bolluğu gösterme yeteneğiniz her zamankinden daha yüksek!

BALIK
2022 sizin için bol bereketli bir yıl,  Sizin geleneksel iktidar gezegeniz, Jüpiter  gücü 2022 olumlu enerjiler bereket olarak yansıyacak hayatlarınıza. Sizi siz yapan her şeyi kucaklamak için harika bir zaman  yaratıcılığınız, empatiniz, hayalleriniz ve idealizminiz. İnsanlar gerçek renklerinizi görmekte ve ruhunuzun titreşimleriyle rezonansa girmekte daha kolay vakit geçirecekler. Şimdi aklınıza koyduğunuz her şeyi başarabilirsiniz  içsel gerçeğinizi onurlandırmak önemli olduğundan, çabalarınızın maneviyatınızla da uyumlu olduğundan emin olun. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık