Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Başak Burcunda Dolunay ve Burçlara Etkileri

18 Mart kalpleri arındıracak öncelikleri değiştirecek bir dolunay ile aydınlatacak ruhları. Bu Dolunay, Yaşamlarımızı ciddi bir şekilde temizleme titreşimleri sunan değişken Başak burcunda gerçekleşiyor. Başak enerjisi analitiktir, organizedir ve sağlık odaklıdır  bu nedenle bu dolunay, tarihi geçmiş duygusal baskılarımızı temizlemek ve kendimizi toksik düşüncelerden veya ilişkilerden temizlemek için ideal bir zamandır. Hâlâ hassas Balık mevsiminde olabiliriz , ancak bu dolunayın enerjisi sorumlu taraflarımızı vurguluyor ve tam olarak neyin serbest bırakılması gerektiğini görmemize yardımcı olacak. Saklı gerçekler gün yüzüne çıkıyor iyi niyetimizi kullanan kendini vazgeçilmez zannedenler zanlarıyla yüzleşip sevmekten yorulanlar ise sevilmeyi seçmenin mükafatı ile şifalanmaya başlıyor.

Başak havası çalışkan ve pratik olmakla ilgili olsa da , bu ay da diğerleri kadar ileriye dönük duygulara sahip olacak. Ay, güneşin ve rüya gibi Neptün'ün puslu hizasının karşısında oturuyor olacak ve bu kozmik kombinasyon biraz kafa karıştırıcı olabilir; duyarlılığımızı artırır ve olayları net olarak görmeyi zorlaştırır. İyi tarafından bakarsak, bu yön yaratıcılığımıza ve şefkatimize erişmemize yardımcı olabilir, bu yüzden o Balık burcu niteliklerini tam olarak kucaklamalıyız . Ek olarak, yoğun gezegen Plüton ile güçlendirici bir bağlantı , bu Dolunayda dönüştürücü bir avantaj sağlıyor. Artık derin güce erişimimiz var ve onu dolunay niyetlerimizi desteklemek için kullanabiliriz .

Merkür ve Jüpiter, kalpten kalbe canlı, şanslı olabilir.  
Dolunay gününde, iletişim gezegeni Merkür , kalbinizde olanı paylaşmak için en şanslı yönlerden biri olabilecek şans, bolluk ve genişleme gezegeni Jüpiter ile kavuşuma yaklaşıyor. Kavuşma Balık burcunda gerçekleştiğinden, duygular, yaratıcı projeler, ruhsal arayışlar ve şifa hakkında daha fazla konuşma bekleyebilirsiniz. Ve sevdiklerinizle gündeme getirmek ve üstesinden gelmek için bazı ağır konular ne kadar zor olsa da, Jüpiter'in varlığı bir neşe ve iyimserlik duygusu sunar ve gerçeğinizi söylemenin uzun vadede çok faydalı olabileceğini size hatırlatmaya hizmet eder.  

Plüton'a tatlı bir açı, dönüşümü vurgular.
Başak burcundaki dolunay, güç, yeniden doğuş ve yenilenme gezegeni Plüton ile çalışkan dünya burcu Oğlak burcunda yakın ve uyumlu bir üçgen açı oluşturur. Bu kombinasyon, mevcut realitenizi dönüştürmek ve bir sonraki seviyeye taşımak için işi yapmaya istekli olduğunuzu ifade eder. Duygusal olarak en yorucu andan bile inanılmaz derecede güçlenmiş hissederek uzaklaşabilirsiniz.

Koç
Bu dolunay sağlıkla ilgili altıncı evinize düşerken, gününüze daha fazla denge getirmenin yollarını düşünüyor olacaksınız. Kariyerinizin onuncu evinde dönüştürücü Plüton ile tatlı bir üçgen oluşturduğundan, profesyonel olarak yeni bir yöne doğru ilerlemenin zamanı gelmiş olabilir.

Boğa
Romantizm ve yaratıcılıkla ilgili beşinci evinize düşen bu dolunay, kendini ifade etmeyi destekleyen, ekstra şanslı ve heyecan verici olmalı. Kalbinin esine sahip çıkma ve hayatında köklü bir sıçrama yapma zamanı.

İkizler
Bu dolunay, ev hayatınızın dördüncü evinize iniyor ve sizi iş-yaşam dengesini nasıl iyileştirebileceğinizi düşünmeye sevk ediyor. Bunun bir kısmı, kariyer hayallerinizi netleştirmek için rasyonelliği bir kenara bırakmak olabilir.

Yengeç
Dolunay üçüncü iletişim evinizi aydınlatırken, sosyalleşme ve öğrenme iştahınız artıyor - ve bunu bir partner veya sevgili arkadaşınızla bire bir olarak yapabiliyorsanız özellikle memnun kalacaksınız.

Aslan
İkinci gelir evinize düşen dolunay, artık kendinizi değerli hissetmenize neden olmayan bir iş ilişkisini kesmek için harekete geçmenize neden olabilir. Aynı zamanda, ilişkinizde veya başka bir yakın bağda ortaya çıkan karmaşık ama önemli duyguları kabul etmenizde fayda var. Sevginize sahip çıkma zamanı sizler için.

Başak
Burcunuza düşen bu dolunay ile ekstra duygusal, hassas ve sezgilerinizi kullanma yeteneğine sahip olacaksınız. Gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu kabul etmenin ve söylemenin zamanı geldi.

Terazi
Maneviyatla ilgili on ikinci evinize düşen bu dolunay, en çılgın fantezinizi bile günlük gerçekliğinize dönüştürmek için dinlenmek, yeniden şarj etmek ve sırada ne olduğu konusunda netleşmek için bir dürtüdür.

Akrep
Dolunay, ağ oluşturmayla ilgili on birinci evinize düşer ve dinamik, etkili bir ekibin parçası gibi hissetmeyi ne kadar çok istediğinizi açıkça ortaya koyar. Hedeflerinize ulaşmak için meslektaşlarınıza, meslektaşlarınıza ve arkadaşlarınıza güvenin.

Yay
Kariyerinizin onuncu evindeki dolunayla birlikte, muhtemelen aylardır peşinde koştuğunuz profesyonel bir dağın zirvesindesiniz. Buradan nereye gittiğinizi ve daha da başarılı olmak için yapabileceğiniz değişiklikleri düşünün.

Oğlak
Bu dolunay, macerayla ilgili dokuzuncu evinizde olduğu için, hayatınıza daha fazla heyecan katmanın yollarını düşünüyor olabilirsiniz. Sıradan rutininiz hoş karşılanmadı ve içgüdülerinizin sizi bir sonraki bölüme yönlendirmesine izin vermenin zamanı geldi.

Kova
Sekizinci cinsel yakınlık evinizdeki dolunay ile, en yakın bağınızda daha rahat ve daha açık hissetmek için neye ihtiyacınız olduğunu fark edeceksiniz. Kalbinizi normalden biraz daha fazla kolunuza takmayı düşünün.

Balık
Ortaklıkla ilgili yedinci evinizdeki dolunayla birlikte, bu anın tamamı bire bir ilişkiler üzerine düşünmek ve pembe gözlük takmak ile gerçeklik kontrolünü benimsemek arasında bir denge kurmakla ilgili.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık