Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

1 Nisan Yeni Ayı ve Burçlara Etkileri

1 Nisan Koç Burcunda Yeni Ay
Yeni Ay 1 Nisan'da zirve yapar. Her iki durumda da, bu Yeni Ay, Chiron'un güçlü varlığı sayesinde bir miktar şifa enerjisi sunuyor. Chiron, yaralı şifacı olarak bilinir ve yaralarımızı almamıza ve onları güç, bilgelik ve şifa kaynaklarına dönüştürmemize yardım etme armağanına sahiptir. Bu Yeni Ay'ın altında, kendimizi eski yaraları iyileştirirken veya geçmek zorunda olduğumuz bazı zorluklardan üstesinden gelecek oldukça büyük bir güç bulurken bulabiliriz kendimizi.

Koç burcunuzda son derece olumlu bir Yeni Ay parlıyor. Bu, bizi ileriye taşıyan ve yeni hedeflere ilham veren eylem odaklı bir enerjidir. Şiron Yaralı şifacı, bu Yeni Ay üzerinde de güçlü bir etkiye sahiptir, bu nedenle enerjinin ruhsal bir kenarı vardır, her birimizin ortak travmamızı dikkate alarak dünyamızda daha iyi bir şey yaratmasına izin verin.


Boğa Yeni Ay, doğum haritanızın en ruhsal alanından parlıyor ve size kendi iyileştirici güçlerinize dair inanılmaz bir vizyon ve içgörü kazandırıyor. Dünyaya sunacağınız çok şey var şimdi ruhsal potansiyelinize adım atma zamanı.


İkizler Yeni Ay, doğum haritanızın sosyal bölgesinde gerçekleşir. Sosyal çevrenizi genişletmek için bu yıl ana şansınız olduğundan, bu sizin için önemli bir ay tutulmasıdır. Şiron ile olan ruhsal temasla desteklenen bu Yeni Ay'ın enerjilerini, gerçekten sizin dalga boyunda olan, vizyonunuzu ve değerlerinizi paylaşan benzer düşünen insanları bulmak için kullanın.


Yengeç  her konuda kendinizi ne kadar geliştirir ne kadar çok öğrenirseniz, doğum haritanızın kariyer bölgesini vurgulayan Cuma gününün Yeni Ay enerjilerinden yararlanmak için o kadar donanımlı olacaksınız. Faaliyet gösterdiğiniz toplum hakkında daha fazla bilgi edinerek kariyerinizi nasıl ilerletebileceğinizi öğrenin.

 

Aslan  Özel hayatınız ön plana çıkıyor  hisleriniz tutkulu ve sizin için de daha derin, yoğun anlamlarla dolu, bu yüzden bu aşk için ve hem kendinizi hem de eşinizi daha iyi anlamanız için destekleyici enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Ancak Cuma günkü Yeni Ay, seyahat bölgenize odaklanan çok daha havadar ve daha dışa dönük bir enerjidir - tatil için ne mükemmel bir zaman! Sevdiğiniz insanla bu enerjiyi iyi değerlendirin.

 


Başak Cuma günkü Yeni Ay, kulaklarınıza müzik olan kişisel gelişim bölgenizden parlıyor. Her zaman kendiniz üzerinde çalışmaya heveslisiniz ve şimdi belirli bir kişisel gelişim hedefine odaklanmak için yeşil ışığa sahipsiniz bunda sevilmeyecek ne var?


Terazi  Cuma günkü Yeni Ay, aşk bölgenizden parlıyor ve muhtemelen bu yıl aşk hayatınız için en önemli anlardan biri. Bu enerjileri mevcut bir ortaklığı yenilemek veya yenilemek için kullanın ya da henüz bulamadıysanız hayatınızın aşkını tezahür ettirmek için!

Akrep  Cuma günkü Yeni Ay, odağı çalışma hayatınıza geri döndürür. Bu, bir sonraki kariyer mücadelenizi üstlenebilmeniz için iyice organize olma şansınız. Ayrıntılara dikkat edin, yönünüzü bilin ve bu dönemde yeni hedeflere adım atın.


Yay  Cuma günkü Yeni Ay, doğum haritanızın sevinç bölgesinden parlıyor ve bu, haftanın en önemli olayı. Bu, sizi en çok kamaştıran şeye biletiniz - bu Yeni Ay sırasında hayatınıza bolluğu, sevgiyi ve pozitifliği davet edin, çünkü istediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz.

 

Oğlak  Yeni Ay, haritanızın aile bölgesinden parlıyor ve sizi aile evinde yeni bir başlangıç yapmaya çağırıyor. Karışıma Chiron'un etkisinin eklenmesiyle, bu, kalıcı aile travmasını, hatta geçmiş yaşamlarınızdan gelen travmayı affetmek ve unutmak için çok iyi bir zaman olacaktır.


Kova  Cuma günkü Yeni Ay, yeni bir zihniyet için bir fırsattır. Son zamanlarda hayatınızda neyin işe yaramadığına bakın ve kendi psikolojinizin buna nasıl etki ettiğini anlayın. Fikrini değiştirebilirsen, hayatını değiştirebilirsin ve bu şimdi senin fırsatın.


Balık   Cuma günkü Yeni Ay, doğum haritanızın para ve değerler sektöründen parlıyor. Burada, gelirinizi ve finansal hedeflerinizi toplu olarak insanlık için en iyi olanla uyumlu hale getirmeniz isteniyor. Bu büyük bir istek, ama yapmaya hevesli olduğun bir şey.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık