Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Balık Dolunayı İle Geçmişi Şifalandırın

Balık, rüyaların, hayal gücünün ve Ruh ile bağlantının burcudur “Mistiklerin işareti” olarak bilinir. Ve eğer  bir Balık burcu arkadaşınız varsa, o zaman tam olarak nedenini bileceksiniz... 

Ancak bu Ay'ın sezgisel ve yaratıcı özelliklerinden yararlanmak için Balık burcunda doğmanıza gerek yok.

Burcunuz ne olursa olsun, şimdi ruhunuzdaki kıpırtıları dinlemenin tam zamanı… Sezgileriniz sizi doğru yöne yönlendiriyor.

Ama, kaçırmak istemediğiniz tezahür fırsatı hakkında daha fazla konuşmaya devam edelim. Bu Dolunay manifesto yüklerimizi bırakmak hayallerimizi kucaklamak  için son bir şans sunuyor  bunu almak için gidiyoruz?

Dolunay bitmeden önce, ilahi ilhamla dolu bu Dolunay'ın potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için yapmanız gereken üç şey var!

1. Doğuştan Gelen Psişik Yeteneklerinize Güvenin
Bu Dolunay, özellikle Balık burcunda olduğu için değil, aynı zamanda bu zamanda Ay'ın Neptün ile kavuşum halinde olması nedeniyle de son derece sezgisel bir Dolunay. Balık burcunun yöneticisi olan Neptün, balık burcunun rüya gibi, hassas ve psişik titreşimini hem korur hem de güçlendirir.

Bu Dolunay'ın en yüksek potansiyelini ortaya çıkarmanın anahtarının, bu zamanda söylenen hassas armonileri dinlemek olduğunun açık bir göstergesidir.

Şimdi ruhunuza kalbinize bakmanın ve ruhunuzun, kalbinizin ve sezginizin size söylemeye çalıştığı mesajlarla gerçekten bağlantı kurmanıza izin vermenin zamanıdır.

Şimdi içgüdüsel olarak hareket etme zamanı.

Şimdi hayallerinize dikkat etme zamanı.

Görüyorsunuz, bu Dolunay'ın gerçek tezahür potansiyelini en üst düzeye çıkarmanızı sağlamanın en güçlü yollarından biri düşünmek değil , hissetmektir .

2. Dünyadaki Rolünüzü Düşünün
Bu ay çok insancıl ve şefkatlidir. Balık insanlığı önemser ve tamamen kolektiftir. Ancak Kova ve Jüpiter'deki 2 dolunay ve Kova'daki Satürn'ün arkasında, bu sadece bu enerjiye katkıda bulunur.

3. Geçmişe Bakın
Genellikle, her zaman ileriye bakmamız söylenir. Geçmişi unutmak için. Harekete geçmek için.

Ama doğru perspektiften bakarsanız, geçmişten çok şey öğrenilebilir. Ve bu Dolunay bunu kanıtlıyor.

Hem Neptün hem de Uranüs bu Dolunay'da önemli roller oynuyor, ancak Ay'ın inanılmaz tezahür etme yeteneğine tam olarak erişmenin anahtarını elinde tutan (şu anda yapmakta oldukları) gökyüzünde durağan doğru seyrinde 

Görüyorsunuz, hem Uranüs hem de Neptün şu anda Retro'da.

Ve dış gezegenlerin R durağan konumları genellikle koleksiyon üzerinde büyük bir etkisi olmasa da, şu anki istasyonları bu Dolunay'dan nasıl çıkacağınıza dair ince bir fikir veriyor.

Geçmişe bakmanın, zevkle ilerlemenin zamanı geldi. Bunun sizin için nasıl görüneceği oldukça kişiselleştirilmiş.

Bir sonraki adımınızı atmadan önce gözden geçirmeniz veya geride bırakmanız için geçmişe bakmanız gerekebilir.

Geçmişteki başarının nereden geldiğini belirlemek için geçmişe bakmanız gerekebilir, böylece aynı yöntemleri tekrar uygulayabilirsiniz.

Sizin için ne olursa olsun, Dolun Ay'ın tezahür eden güçlerine gerçekten erişmek istiyorsanız, geçmişinizde duymanız gereken bir mesaj var.

Sırada ne var…

Bu Dolunay sırasında aldığınız mesajları deşifre etmek için biraz yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, yardım kalbinizin merkezinde yeter ki bakın.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık