Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ay’ın Burçlarda Geçişlerinin Hayatımıza Etkileri

Dogdugumuz an Günes¸ nasıl bir burcun içinde yer alıyorsa Ay da bir burca yerlesmistir. Ay, dogum anında içinde oldugu burcun özelliklerini alır ve biz duygularımızı Ay burcunun belirledigi sekilde yas¸ama yansıtırız. Astrolojide Ay, annelik, dis¸ilik duygular, bilinçaltı, romantizm, kadınlar, sıvılar, gögüsler ve rahimle ilgilidir. Yine bir erkegin yasamındaki kadınları Ay burcu belirler. Bu kadın; anne ya da kız arkadas, abla veya es¸olabilir. Erkeklerin haritasında Ay burcu kadınlarla ilgili düsünceleri, kadınlarla olan duygusal baglarını belirler.

KOÇ, ASLAN VE YAY AMAN DİKKAT!

Ay, duygusal hayatımızın davranıslarımızın göstergesidir. Ruh bilinçaltımız ve duygusal konularda kendimizi savunma tarzımız Ay burcumuza göre s¸ekillenir.

Ay, ates¸ grubu burçları olan Koç, Aslan ve Yay’a yerles¸mis¸se kis¸i duygusal olarak kırıldıgˆında s¸iddetli tepkiler verecektir. Hem sevgisi hem de hiddeti s¸iddetlidir. Ay, hava grubu burçları olan I·kizler, Terazi ve Kova burçlarına yerles¸mis¸se kis¸i duygusal konularda çözüm odaklı ve kırıcı olmayan yaklas¸ımlar sergiler. Konus¸arak, anlayıs¸la her s¸eyin as¸ılacagˆı düs¸üncesini tas¸ır.

KIRILGANLIK YAŞAYACAKLAR

Bununla birlikte toprak grubu burçları olan Boga, Basak ve Oglak yerlesmis¸ Ay’da kisi duygusal konularda oldukça sabırlı ve dayanaklıdır. Tepkilerini kontrol altında tutar fakat patladıgında da tepkisi oldukça sert olacaktır.

Öte yandan su grubunda bulunan Yengeç, Akrep ve Balık burçlarından birine yerlesmis¸ Ayda kisi, duygusal konularda duyguları en yogun haliyle yasayan tutkulu bir yapıdadır. Sahiplenme ve kaybetme duygusu da çok güçlüdür. Alıngan yapısıyla çok çabuk kırılır ve tepkisini hemen belli eder.

KOÇ (21 mart-21 Nisan)

Yeni bir işe başlamak yeni girişimler ve başlangıçlar yapmak için tam uygun zaman. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili tedaviler için uygun günlerdir. Yapacağınız ameliyatlardan uzak durulmalıdır.

BOĞA (22 Nisan-21 Mayıs)

Ticari konularda başarılı yatırımlar finansal girişimlerin olumlu sonuçlanması sağlam temellere dayalı kalıcı işler yapmak uygundur. Yine Ay Boğa burcunda iken beraberliklerde ilişkiye resmiyet kazandırmak söz nişan nikâh olumlu etkiler getirir.

İKİZLER (22 Mayıs-22 Haziran)

İletişimle ilgili konular olumlu sonuçlar verir. Sinir sistemi, hareket organları, akciğerler, solunum organları, omuz ve köprücük kemiği ile ilgili sağlık sorunlarına dikkat etmeli bu bölgelerle ilgili ameliyatlardan kaçınılmalıdır.

YENGEÇ (22 Haziran-22 Temmuz)

Aileye ait konularla ilgilenebilir ev işleri, eve ait düzenlemeler çocuklarla ilgili konuları değerlendirmelerde bulunabilir. Dua, meditasyon gibi ruhsal çalışmalara yönelerek ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirecek faaliyetler içinde olabiliriz.

ASLAN (23 Temmuz-23 Ağustos)

İş ve özel yaşamımızla ilgili konularda istek ve taleplerimizi ifade edebilir, sanatın herhangi bir alanına yönelik çalışmalarda bulunabilir. Doğa ve tabiatla bütünleşerek enerjimizi yükseltebiliriz. Kalp sağlığımıza dikkat etmeliyiz.

BAŞAK (24 Ağustos-23 Eylül)

Detay dikkat ve ayrıntı gerektiren işlere yönelebilir yükselen konsanstrasyonumuzla çözümlemekte zorlandığımız pek çok işi kısa süre içinde çözümleyebiliriz. Hesapların kontrolü, mali işlerle ilgili çalışmalar için en uygun zaman.

TERAZİ (24 Eylül-23 Ekim)

İşbirlikleri başarılı ve uzun vadeli ortaklıklar gerçekleştirebilir. Arkadaşlarımıza vakit ayırarak keyifli zamanlar geçirebiliriz. Sorun ettiğimiz konuları dostlarımızla paylaşabilir, sıkıntılarımızı aşabiliriz.

AKREP (24 Ekim-22 Kasım)

Ruh ve bedenimizi ağırlıklarından arındırmak temizlenmek iç dünyamıza yönelebiliriz. Cinsel organlarla ilgili ameliyatlar uzak durulmalı ve hijyene dikkat edilmesi gereken günlerdir.

YAY (23 Kasım-22 Aralık)

Felsefi dini bilgiye ait konulara yönelebiliriz. Kitap okumak araştırma yapmak farklı kültürleri keşfetmek kısa ve uzun yolculuklar yapmak için uygun zamanlardır. Bugünlerde kas ağrıları artabilir.

OĞLAK (23 Aralık-20 Ocak)

Satın almalar toprak ve gayrimenkule yönelik konularla ilgilenmek faydalıdır. Ciddiyet gerektiren önemli meseleler hukuk, mali işler, satın almalar bugünlerde gerçekleştirildiğinde yatırımlar kazançlı ve başarılı olabilir.

KOVA (21 Ocak-19 Şubat)

Yaratıcı keşfeden yönümüz kuvvetlenir, önemli projelere başlangıç startı verebilir, teknik ve bilgi gerektiren konularla ilgilenebilriz. Yaptığımız işle ilgili başarıya ulaşacak ilk hamleyi gerçekleştirebiliriz.

BALIK (20 Şubat-20 Mart)

Hayal gücümüz yükselir, özellikle sanatçıların ilham perilerinin kendilerine eşlik edeceği, düşüncelerini sanatlarına başarıyla aktarabilecekleri zamanlardır. Bugünlerde sezgilerimizin bize verdiği mesajları dikkate almalıyız.

Kaynak: AKSAM

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık