Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Astroid Palas ve Burcunuza Göre Etkileri

Pallas, keşfedilen ikinci Tanrıça asteroididir. Keşfedildiği gece, Jüpiter ve Satürn, Büyük Bir Kavşakta ve Mars'ın tam karşısında duruyorlardı. Pallas'ın keşfi sırasında mevcut olan kozmik enerji, astrologların onun bizim için sahip olduğu daha derin mesajları nasıl açmaya başladıklarıdır.
Jüpiter ve Satürn birlikte inanılmaz bir güçtür, bu yüzden kozmik gökyüzümüzdeki eşleşmeleri “Büyük Kavuşma” olarak bilinir.
Jüpiter iyimserliği, genişlemeyi ve bolluğu temsil eder. Satürn, sıkı çalışmayı, dayanıklılığı ve ödülleri temsil eder. Birlikte, bu kozmik çift bize büyük ödüllerin, bolluğun ve inanılmaz büyümenin, zorluklardan Burcuçok çalışmak gibi hissettiren şeylerden geçtiğimizde mümkün olduğunu gösteriyor.
Bu Büyük Kavuşun karşısında parlayan Mars'ın varlığı ateş, tutku ve sağlıklı bir cesaret dozu ekler. Bu, savaşçı benzeri güçlü bir enerjidir, bu nedenle Pallas Athena bu asteroid için mükemmel bir isimdir.
Yunan Mitolojisinde Pallas Athena, cesaret, bilgelik ve strateji ile yöneten bir savaşçı tanrıçadır. Aynı zamanda Atina şehrinin adil ve korkusuz koruyucusudur. Efsane, zırh içinde doğduğunu, sevdiği her şeyi savunmaya ve korumaya hazır olduğunu belirtir.
Astrolojide Pallas, bu savaşçı benzeri özü nerede tuttuğumuzu temsil eder. Pallas bize ne için savaşacağımızı ve gücümüzü nereden kazanabileceğimizi gösteriyor.
Pallas, kozmik göklerimizde güçlü olduğunda, bağımsız ruhunu parlatarak, her birimizin gerçekten inandığımız şeyi savunma ve savunma gücüne ve yeteneğine sahip olduğumuzu hatırlatabilir.
Jüpiter, Satürn ve Mars'ın enerjisini bünyesinde barındırıyor ve bize üstesinden gelemeyeceği büyük ya da hiçbir engel olmadığını hatırlatıyor.
Pallas ateşli bir çizgiye sahip olsa da, her iki tarafı da tartma, olaylara farklı açılardan bakma ve acele etmeden önce durumu değerlendirme yeteneğine de sahip. zamanına ve enerjisine değer.
Pallas, özellikle strateji ve kalıpları gözlemleme konusunda oldukça zekidir. Duygudan ziyade bilgelik ve bilgi alanından kararlar almasına izin veren sakin ve toplanmış bir zihne sahiptir.
Satürn'ün enerji alanındaki varlığı, onun sadece bu yaşamda değil, kendisinden önceki atalarından da edindiği bilgelikten faydalanmasını sağlar. Harekete geçmeden önce bu bilgeliğe uyum sağlar ve sahip olduğu ateşli, korkusuz ruhu dengelemesine izin verir.
Pallas'ın enerjisini kendi ateşli ruhumuzla bağlantı kurmak için kullanabiliriz, aynı zamanda geçmişimizden ve bizden önceki atalarımızdan edindiğimiz bilgeliği hatırlamak için de kullanabiliriz. Jüpiter'in varlığı aynı zamanda geçmişimizin bilgeliğini alıp genişletebileceğimizi ve bizi daha yüksek bilinç durumlarına kaydırmasına izin verebileceğimizi hatırlatıyor.
Zihnimizi keskinleştirmemiz gerektiğinde ve zorlu bir dönemden geçerken güç için Pallas'ı arayabiliriz. Pallas'tan gelen kozmik ışınlar bize, şu anda önümüzde olan engelleri aşmak için hem yeterince güçlü hem de yeterince akıllı olduğumuzu hatırlatacak.
Pallas'ın enerjisine daha derine dalmak için, gökyüzünde güçlü ve aktif olduğunda hayatımızda ve düşüncelerimizde neler olduğunu gözlemleyebiliriz. Pallas bir asteroit olduğundan, enerjisi normal bir gezegene kıyasla biraz daha süptil olacaktır, ancak bağlanırsak, gücünün içimizde dalgalandığını hissedebiliriz.
2022'de Pallas, 9-12 Nisan tarihleri arasında Güneş ile hizalanacak ve bu onun enerjisiyle bağlantı kurmak için iyi bir zaman olacaktır.
Pallas'ın bu enkarnasyonda enerjisinin bizim için nasıl ortaya çıktığını görmek için doğumumuz sırasında (aşağıda daha fazla bilgi için) bulunduğu burç ve eve de bakabiliriz.
Zodyak aracılığıyla Pallas
Pallas, zodyakın her burcunda yaklaşık 3-4 ay geçirir. Bunun tek istisnası, retroya girdiği zamandır.
 
Koç Burcu 1. Evde Pallas varsa
Bunun senin görevin olduğunu hissetsen bile, her dövüşe katılmak zorunda değilsin ya da her seferinde kendini savunma ihtiyacı hissetmek zorunda değilsin. Bazen sadece çabaya değmez. Bu enkarnasyonda yolculuk ederken, neyin savaşmaya değer olduğunu ve neyin sessizce uzaklaşmaya değer olduğunu düşünmek için Pallas'ın enerjisini kullanabilirsiniz. Savaşlarınızı seçmeyi öğrenmek yardımcı olacaktır.
Boğa Burcu 2. Evdeki Pallas varsa
Sen değerlisin! Pallas, size duyulmayı hak ettiğinizi ve düşüncelerinizin ve fikirlerinizin önemli olduğunu öğretmek için burada. İnandıklarınız için ayağa kalkmanız ve korkudan çekinmemeniz önemlidir. Güveninizi ve öz saygı duygularınızı artırmak için Pallas'ın enerjisini kullanın. Yolunuza çıkan her şeyi halledecek kadar akıllı olduğunuzu bilin.
İkizler Burcu 3. Evde Pallas varsa
Gözlem yeteneğin var ve her şeyi çoğundan daha net görebilirsin. Bu sizi harika bir iletişimci yapabilir ve bakış açılarınızı ve hikayenizi açık ve mantıklı bir şekilde paylaşmanıza olanak tanır. İletişim becerilerinizi geliştirmek için Pallas'ın enerjisini kullanın. Ayrıca kardeşlerinize kendileri için nasıl ayağa kalkacaklarını öğretmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Örnek olarak liderlik edin.
Pallas Yengeç Burcu 4. Evde varsa
Ev ve aile ortamınız, Pallas enerjisine en çok ihtiyaç duyduğunuz yerdir. Aile ortamınızda kendinizi savunmaya Burcukendinizi savunmaya ihtiyaç duyabilirsiniz Burcubelki de ailenizden biri için ayağa kalkmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Sınırları nereye koyacağınızı bilmek önemli olacaktır.
Aslan Burcu 5. Evdeki Pallas varsa
Yaratıcı kıvılcımınızı ateşlemek için Pallas'ın enerjisini kullanabilirsiniz! Pallas, heykel, çanak çömlek ve ellerinizle bir şeyler yapmak gibi şeylere hükmeder. Belki de Pallas'ın size bu alanlarda ekstra yetenekler kazandırdığını göreceksiniz. Özellikle 5. evdeki pallas, hayatınızdaki bir kızınız Burcukızınız gibi bir kişiyle yakın bir bağlantı olduğunu da gösterebilir.
Başak Burcu 6. Evdeki Pallas varsa
Sağlık ve şifa söz konusu olduğunda Pallas'ın enerjisi yanınızda. Görülmek ve amacınızı başkalarına anlatmak için savaşçınızın yerine geçmeniz gerekebilir. Kendinize ve başkalarına şifa getirmek için gereken içsel güce ve sakin bilgeliğe sahip olduğunuzu bilin.
Terazi Burcu 7. Evde Pallas varsa
İlişkileriniz söz konusu olduğunda kendinizi fazladan savunmacı Burcudengesiz hissedebilirsiniz. Burası, Pallas'ın enerjilerini yumuşatmayı ve bunları kendinizi ve bağımsızlığınızı öne çıkarmanıza ve aynı zamanda başkalarıyla anlamlı bir bağlantı kurmanıza izin verecek şekilde kullanmayı öğrenmeniz gereken yerdir.
Akrep Burcu 8. Evdeki Pallas varsa
Pallas'ın enerjisi size dönüşüm anlarında ilerlemeniz için gereken dayanıklılığı verecektir. Hepimiz bu hayatta değişikliklerden geçiyoruz, ama belki de savaşçı olarak görünmeniz gerekecek. Yoluna çıkan her şeyin üstesinden gelebilecek kadar güçlü olduğunu bil. Unutmayın, gücünüz sezginizi takip etmek ve iç sesinizi dinlemekten geçiyor.
Yay Burcu 9. Evde Pallas varsa
Pallas'ın enerjisini zihninizi genişletmek ve etrafınızdaki dünya hakkında daha zengin bir gerçeği öğrenmek için kullanabilirsiniz. Pallas'ın enerjisini zihninizi sakinleştirmek ve olaylara dengeli bir perspektiften bakmak için de kullanabilirsiniz. Pallas'ın enerjisinin armağanlarından biri, onun soğukkanlı yargısıdır ve bu sizin tarafınızdadır.
Oğlak Burcu 10. Evdeki Pallas varsa
Strateji ve problem çözme konusunda güçlü yetenekleriniz var. Belki de tam olarak doğru hamleleri ve ne zaman yapacağınızı biliyorsunuzdur. Bu, özellikle kariyerinizi ilerletmek ve sektörünüzde bir adım öne çıkmak söz konusu olduğunda yardımcı olabilir. Pallas'ın enerjisini kendi alanınızda lider olmak için de kullanabilirsiniz.
Kova Burcu 11. Evde Pallas varsa
Kalbinize yakın konular için ayağa kalkmak için Pallas'ın enerjisini kullanabilirsiniz. Bunu insani yardım çabalarına Burcutopluluk oluşturmaya yönlendirmeyi bile faydalı bulabilirsiniz. Büyük bir kalbin var, bu dünyada olumlu bir iz bırakmak için onu kullanmaktan çekinme.
Balık Burcu12. Evde Pallas varsa
Pallas'ın enerjisini, yaratıcı arayışlarınızı beslemek ve tasarımlarınızı dünyaya yaymak için gereken korkusuz güveni vermek için kullanabilirsiniz. Pallas'tan bir doz yüksek özgüvenle nefes alın ve seçtiğiniz yönde ileriye doğru sıçramak için kullanın.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık