Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

222 22 Şubat'ın Numeroloji Sayısı İle Enerjinizi Dönüştürün

Sayılar, Evrenin yaratılmasının anahtarını tutar. Kendimizi belirli sayılara çekildiğimizi veya sürekli aynı sayı kalıplarını gördüğümüzde, Evren ile bağlantı kurmanın ve onun gizemlerini ve tüm içindeki rolümüzü anlamak için daha derine dalmanın bir yolu olarak kullanılabilir.

Numerolojide 2 sayısı dualiteyi, başkalarıyla birlikte çalışmayı ve iç dünyamız ve dış dünyamızla olan ilişkimiz arasında uyum yaratmayı temsil eder.

Bunu şu şekilde düşünün – 1 numara tamamen benlikle ilgiliyse, 2 numara tamamen benliğimizin çevremizdeki dünyayla nasıl etkileşime girdiğiyle ilgilidir.

2 sayısının hayatımızda tekrar tekrar ortaya çıktığını gördüğümüzde, evrenden başkalarıyla ve çevremizdeki dünyayla olan ilişkilerimizi düşünmenin zamanının geldiğinin bir işareti olabilir. Hem iç hem de dış dünyalarımızı hizalama zamanının geldiğinin bir işareti olabilir.
Çevremizdeki dünya, içimizde olup bitenlerin bir yansıması olabilir. Bizler bu realitenin ortak yaratıcılarıyız ve iç dünyamızı ayarladığımızda, genellikle bunu dış dünyamız takip eder.

Bu fikir, çekim yasasına biraz benzer. Çekim yasası, neye odaklanıyorsak, hangi rezonansı titreştiriyorsak, aynısından daha fazlasını kendimize çekeceğimizi belirtir. Bununla ilgili derin bir gerçek olsa da, her zaman bu kadar siyah ve beyaz değildir.

Bizler birlikte yaratıcılarız, yani içinde yaşadığımız dünyayı yaratan sadece kişisel titreşimimiz değil, aynı zamanda kollektif titreşimdir. Hepimiz bu işte beraberiz ve her birimiz içinde yaşadığımız gerçekliğe ekleyen birer boya fırçası gibiyiz. Elbette başkalarının ne çizdiğini kontrol edemeyiz, sadece katkımızın ve yaptığımız şeyin sorumluluğunu alabiliriz. dünyaya yaydığımız enerji.

2 rakamı bize hepimizin Evrenin bir parçası olduğumuzu ve her birimizin oynayacağı önemli bir rolü olduğunu hatırlatır. Yaptığımız, düşündüğümüz, hissettiğimiz şeylerin kollektife yayılan bir dalga olabileceğini hatırlatıyor.
Birlikte yaratıcılar olarak, Ruh, Evren ve Yüksek Benliğimizle uyum içinde çalışıyoruz. Bazen olaylar, onları çektiğimiz için değil, şifa getirmek veya dikkatimizi bir şeye çekmek için ruhumuzun içinden geçmeyi seçtiği kolektif enerjilerin bir parçası oldukları için yolumuza çıkar. Olaylar, ruh sözleşmemizin bir parçası oldukları veya bu ömrün ötesine uzanan bir vizyonun parçası oldukları için de yolumuza çıkabilir.

Bazen, hayatımızda bazı şeylerin olmasının nedenini bulmak zordur. Her şey bizim suçumuz değil ya da insan aklımızı kullanarak rasyonelleştirilemez. Bazen anlam bulmanın tek yolu, bu gerçekliğin ötesine geçerek yüksek zihnimize adım atmaktır. Bu, pratik ve sabır gerektirir, ancak 2 sayısını sık sık görürsek, bu düşünce tarzını genişletmenin zamanının geldiğinin bir işareti olabilir.

2 Sayısı veya 22, 222, 2222 Sayı Kalıplarını Görmek
2 sayısını 222 ve hatta 2222 gibi tekrarlanan bir sayı düzeninde gördüğümüzde, bu, Evrenin bizden iç dünyamızın ve dış dünyamızın nasıl bağlantılı olduğunu ve birlikte yaratıcı olarak rolümüzü düşünmemizi istediği mesajını güçlendirebilir. Ayrıca ilişkilerimizde ve çevremizdeki Evrenle olan bağlantımızda daha derin bir bağlantı kurma zamanının geldiğinin bir işareti olabilir.

2, 22, 222 ve hatta 2222'yi sık gördüğünüzde, kendinize sorabileceğiniz bazı sorular:

Şu anda nasıl hissettiğimi hangi üç kelime açıklıyor? Bu sözler size mevcut enerjisel titreşiminiz ve iç dünyanızda neler olup bittiği hakkında ipuçları verebilir. Yargılamayın, sadece gözlemleyin ve iç dünyanızla bağlantı kurun.
Dış dünyamla nasıl daha uyumlu bir ilişki kurabilirim? Şu anda hayatımda olup bitenlere nasıl barış ve kabul getirebilirim?
Dış dünyamda görmek veya çekmek istediklerimle iç dünyamı nasıl hizalayabilirim? Hangi duygu durumlarını çekmek istediğinizi düşünün ve sonra bu duyguları somutlaştırın.
Hayatımda neyi arzuluyorum? Arzularım zaten buradaymış gibi nasıl yaşayabilirim?
Farkındalığımı kendimden ve başkalarına nasıl genişletebilirim? Beni çevreleyen “ biz bilincini ” nasıl hissedebilirim ?
Başkalarıyla daha büyük bir aidiyet ve bağlantı duygusu yaratmak için ne yapabilirim?
İlişkilerimde nasıl daha fazla uyum, güven ve dostluk yaratabilirim?
22 Şubat 2022 Numeroloji
22 Şubat bize 222'nin numeroloji kodunu vererek, 2 sayısının enerjisini güçlendiren bir gün.

222, tezahür çalışması için ve hem iç hem de dış dünyalarımızı hizalamak için kullanılabilecek bir güç numarası kodudur. Bu tarihin gücünü kullanarak birlikte çalışırsak, sadece kişisel realitemizde değil, kolektif realitemizde de dalgalar yaratabiliriz.

22 Şubat'ı, boya fırçamızın ortak realitemiz üzerinde ne çizdiği konusunda en güçlü etkiye sahip olduğumuz bir gün olarak düşünün.

2022'de 22 Şubat bize 2222022 sayı kodunu veriyor. 2 sayısının enerjisi güçlü! Ancak sıfırı da göz ardı edemeyiz. Sıfır, sonsuz potansiyeli temsil eder ve her şeyin mümkün olmasına izin veren yaratıcı bir güçtür.

Bu günde, tezahür etmek, uyum sağlamak, ilişkilerimizi derinleştirmek ve her şeyin mümkün olduğunu hatırlamak için günün numerolojisinden faydalanabiliriz!

2022 de numerolojide 6 numaradır, bu nedenle 22 Şubat 2022'nin enerjisi de 3'ün titreşimini tutar. (2+2+2+2+0+2+2= 12, 1+2=3).

3 sayısı, bir bütünlük duygusu hissetmek için zihin, beden ve ruhla bağlantı kurmakla ilgilidir. Bu, tezahür edebileceğimiz, ruhla bağlantı kurabileceğimiz ve tüm varlığımıza şifa getirebileceğimiz bir gün yaratmak için güçlü 2 enerjisiyle birleşir.

İşte tüm bu enerjiyi somutlaştırmanın bazı yolları 

Hayatında tezahür ettirmek istediğin şey için bir niyet belirleyin
Gezegen için tezahür ettirmek istediğiniz şey için bir niyet belirleyin
Dünyaya yaydığınız enerjinin sorumluluğunu alın
Hepimizin birbirimize bağlı olduğumuz ve gerçeği birlikte yarattığımız fikrinde kendi gerçeğinizi bulun.
Zihninize, bedeninize ve ruhunuza denge getirin
İlişkilerinize odaklanın ve şefkatle liderlik edin
Başkalarıyla daha derin bağlantılar kurmanızı engelleyen tüm güvensizlikleri serbest bırakın
Çevrenizdeki dünyayla bağlantınızı nasıl derinleştirebileceğinizi düşünün.
Doğayla ve tüm yaşamla bir olduğunuzu hissedin
Asla yalnız olmadığınızı ve herkese bağlı olmadığınızı bilin
Ruh / rehberleriniz / Evren ile ilişkinizi derinleştirin
Bir topluluk duygusu geliştirmek için benzer düşünen ruhlarla bağlantı kurun.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık