Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aslı Şen ile Astroloji Röportajı

Kararlarımı astrolojiye göre alırım 

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Aslı Şen, Dr. Şenay Devi ile astrolojinin hayatındaki öneminden bahsetti. Başak burcu olan Şen, alacağı kararları gökyüzü hareketlerine göre şekillendirdiğini söyledi.

Sevgili Aslı öncelikle nasılsın neler yapıyorsun kısaca bahsedermisin bizlere?

Şenaycım öncelikle çok teşekkür ederim. Bu aralar çok yoğunum. Ashley Joy ‘un 3 yeni ürünü çıkmak üzere. Loox gözlük ve takı kutularının online satışı açıldı. Serafina ve Bebek’te  yeni mekanımız Sophie ile ilgileniyorum. Youtube çok iyi giyor. Bunun yanı sıra seyehat etmekten çok keyif aldığım için ayda 1 kere daha önce gitmediğim şehirlere gidiyorum. Gezerken öğreniyor, öğrendikçe de ne kadar  çok şey bilmediğimi görüyorum. Ve bir kez daha ülkeme hayran oluyorum.

Konumuz tabi’ki Astroloji gökyüzü enerjilerinin doğayı tabiatı insanları etkilediği bilimsel bir gerçek. Bundan dolayı da tüm dünyada Astroloji üniversitelerde BİLİM olarak kabul edilerek önemini korumakta ve insanlara toplumlara rehberlik etmekte. Peki senin hayatında Astrolojinin yeri nedir? Astrolojiden nasıl faydalanıyorsun?

Oldum olası meraklıyım astrolojiye ama seni tanıdıktan sonra saygım ve inancım çok daha fazla oldu tabiki. İşimle alakalı önemli kararlarda, satın alma ve imza atmam gereken bir durum varsa, lansman tarihlerimi sana sormadan yapmıyorum biliyorsun.

Oğlumun doğum zamanını da konuşmuştuk seninle, tabiki yaradan ne isterse öyle oluyor. O yüzden biz sadece plan yapıyoruz. Uygulayabilmek kısmet işi.

İş ve özel ilişkilerinde burç uyumlarını göz önünde bulunduruyormusun? 

Sadece burçlara göre ilişkilerimi asla önem vermem. Zira yükselen ve ay burçlarının önemini biliyorum. Doğum saatini biliyorsam, o zaman senin fikrini alırım. Ama her zaman kalbimin sesini dinlemişimdir.

En çok anlaştığın ve anlaşamadın burçlar hangileridir?

Kocam oğlak çok şükür.

En yakın arkadaşlarım teorik olarak en iyi anlaştığım burçlar değil. Aslan, koç ve boğa en anlaştığım arkadaşlarım.

Yönetici gezegenin MERKÜR iletişimin temsilcisi yılda 3 kez R Geri harekette bulunur. Bu dönemlerde nelere dikkat eder pozitif negatif dengeyi sağlamak adına nelere dikkat edersin. 

Çok fazla takılmıyorum. Ama çok önemli kararlar almamaya özen gösteririm. Her zaman enerjimi iyi tutmaya ve kalbimin sesini duymaya çalışırım. Bu da genellikle namaz kıldığımda, nefes yaptığımda veya yalnız doğa’da kaldığımda yapabildiğim bir şey.

BAŞAK BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

Element: Toprak
Nitelik: Değişken
Renk: Beyaz, Sarı, Bej, Yeşil
Gün: Çarşamba
Gezegen: Merkür
Genel Uyumluluk: Boğa, Oğlak
Şanslı Numaraları: 5, 14, 23, 32, 41, 50
Güçlü Yönler: Pratik, Sadık analitik, nazik, çalışkan
Zayıf yönleri: utangaçlık, kendine ve başkalarına, tüm iş ve hiçbir oyun aşırı eleştirel, endişe
Beğenileri: Hayvanlar, sağlıklı gıda, kitap, doğa, temizlik
Sevmedikleri: Edepsizlik yüksek ses iyi niyetin suiistimali. 
Enerjisinin düştüğü günler: Karşıt burçları olan Balık’ın Ay’ın burcunda ki seyri finansal konularda gerginliklere neden olacaktır. 

Genel Özellikleri 

Zeki azimli yetenekli ayrıntılara önem veren attıkları adımı planlayan sorumluluk almaktan çekinmeyen sabırlı empati kurabilen kişilerdir. Özel yaşamları konusunda keskin kuralları vardır ve duygularını kendi içlerinde yaşar birlikte oldukları insandan da aynı şekilde davranmasını beklerler ve hiç kimsenin özel yaşamlarında söz sahibi olmasını istemezler. Temizlik ve hijyen onlar için çok önemlidir. Dağınıklıktan hiç hoşlanmazlar tertip düzenleri ile bulundukları her yerde disiplini sağlarlar. Aşk hayatlarında reddedilmekten korkarlar ve ilk adımın daima karşılarındaki kişiden gelmesini beklerler. Stres ve baskı altında kaldıklarında mide ve bağırsak sistemleri ile ilgili sağlık sorunları yaşayabilirler.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık