Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aslan Dolunay Çalışması

Aslan Dolunayı 5 Şubat 2023'te gökyüzünü aydınlatacak. Güven uyandırabilecek ve ilerlememize yardımcı olabilecek kalp merkezli bir titreşimi ruhlarımıza kalplerimize taşıyor. Aslan genellikle kraliyet, ihtişam ve merkez olmakla ilişkilendirilir. Aslan tarafından temsil edilen, bizi yelelerimizi yaşama savurmaya ve hayatta zarafet ve güvenle ilerlemeye teşvik eden gururlu bir enerjidir.Aslan Dolunayı kendimize dönmemizi istiyor; tüm dünyanın görmesi için iç ışığımızı parlak tutmamızı istiyor ki kendi ışığına güvenen başkasının ışığından rahatsız olmaz! Bu Dolunayın altında geri çekilme olmaz. Öne çık. Hayatının sahibi ol. Kim olduğunuza sahip olun. Kendinizle gurur duyun. Kendinizi yukarı kaldırırken yükseldiğinizi hissedin.

İhtiyacınız olacak malzemeler:

  • 1 adet orta boy beyaz mum
  • 2 çay kaşığı toz tarçın
  • 3 adet okaliptus yaprağı
  • 1 küçük şişe menekşe yağı

Mumunuzun üzerine çizeceğiniz Arınma Korunma Sembolü

Bu çalışmayı 5 Şubat ile 19 Şubat tarihleri arasında her hangi bir gün yapabilirsiniz.

  • Mumunuzun üzerine yukarıdaki sembolü bir kalem yardımı ile öne ve arkaya olacak şekilde çizin.
  • Daha sonra üzerine toz tarçını dökün ve menekşe yağından 2 3 damlayı mumun üzerine akıtın.

Bu çalışmaya başlarken kendinize sorun: Yorulduklarım kazandıklarım kırgınlıklarım kızgınlıklarım ve affedemediklerim neler? Ne istiyor nelerden mahrum kalıyorum? Bu sorulara dürüst cevaplar verip tüm bu ağırlıklardan sizi iki ruhlu bir hale büründüren kavramlardan arınmaya güçlenip korunmaya yeni bir bakış açısı kazanmaya olsun niyetleriniz. Ardından mumunuzu güvenli bir yerde evinizin kuzey doğu yönünde hazırladıktan sonra yakmaya başlayın ve aşağıdaki sözleri mumunuz yanmaya başlayınca 3 kez tüm kalbiniz ile tekrar edin. Şifa arınma içinizde ki saf enerjiye erişin.

Şu anla birlikte tüm yaşamsal alanlarımda kendime olan kızgınlıklarımı kırgınlıklarımı affediyorum. Karanlığa hizmet eden ruhların yorucu enerjilerinin tamamından arındım korunuyorum. Sevgi şefkat bolluk bereket şans ve sağlık tüm yaşamsal alanlarımda tepeden tırnağa benimle ve sevdiklerim ile birlikte. Kendi ışığımın parladığı yeni bakış açıları ile zenginleşerek maddi manevi duygusal değerlerime sahip çıkıyor her anda tüm yaşamsal alanlarımda zenginliğe erişiyorum ve öyle de oldu.

Mumunuz yanarken okaliptus yapraklarını bakır bir kasenin içine yerleştirin ve yakarak evinizin giriş kapısına doğru tütsüleyin. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık