Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık Ayı Finansal Etkilerin Burçlara Yansıması

Koç: 
Koç Burcu, ayın yeni projelere başlamak için uygun olduğunu gösteriyor. Arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizi güvene almalısınız. Bu, istediğiniz her şeyi başarmanıza yardımcı olacaktır. Sezginize göre hareket edin ve başaracaksınız. A

Ayın ilk on günü size birçok olumlu duygu getirecek. Meslektaşlarla ilişkiler gelişecek ve birinden yeni bir romantik teklif alma fırsatı var. Bu alanda kalbinize kararlı bir ses verin - Aralık ayının ilk günlerinde sezgiyi güçlendirmeye yardımcı olacak bir Yeni Ay bekleniyor. Belki de bu değişikliklere ihtiyacınız var.

Yay burcundan geçen Ay, düşüncelerinizi dünyevi sorunlardan uzaklaştıracak. Bu dönemde, Aralık 2021 gökyüzü, ev aletleri inşaat, onarımına veya satın alınmasına başlamayı veya devam etmeyi kesinlikle önermiyor.  Ayrıca, büyük finansal işlemlere girerken veya mücevher alırken dikkatli olun. Yaratıcı konularla uğraşan insanlar, ürünlerini pazarlamakta ve para kazanmakta sorun yaşamazlar.

Astral etkiler olumludur ve bu, yeni iş girişimlerine başlamayı kolay bir teklif haline getirir. Spekülasyonlar ve yatırımlar mükemmel getiriler sağlayacaktır. Eğer kurumlardan finansman arıyorsanız çok başarılı olacaksınız.

İkinci bir fikre ihtiyacınız varsa, bakış açınızın hedefte olduğundan emin değilseniz bir arkadaşınızla konuşun.  24 Aralık a kadar gökyüzü iş yerinde baskıyı sürdürüyor. Yine de kendinizi veya başkalarını fazla zorlamamaya dikkat edin. Sadece çatışmaya yol açabilecek öfke patlamalarınızı kontrol altında tutmaya odaklanın. 

Boğa: 
Bu ay gereksiz harcamalardan uzak durun ve risk almamaya özen gösterin. Güzel sanatlar bayileri ve ihracatçıları ürünlerini pazarlayamaz ve maddi sıkıntıya girebilir. Ay, yeni iş girişimlerine başlamak için uygun değil.. Yatırımlar ve spekülasyonlar negatif getiri sağlayacaktır dikkatli olmalısınız. 

İş değiştirmeyi düşünenler ise iyice emin olmadan bu girişimlerinde dikkatli davranmalılar.  10 Aralıktan itibaren kazanımlar yükselmeye uzun vadeli gelirler ile ilgili olumlu etkiler ile karşılaşmaya başlayacaksınız. 

Ancak, savurganlık dürtüsünün güçlü olacağı Aralık ayının ilk haftasında kendinizi dizginlemeniz gerekecek. Daha da iyisi, o hafta alışverişi atlayın ve enerjinizi finansal kayıtları düzenlemeye harcayın. Sosyal etkinlikler de bu ay pahalı olabilir, bu nedenle daha ucuz bir alternatif tercih etmeye odaklanın. 
İkizler: 
Bu ay gökyüzü , finansal cephede kasvetli beklentilere işaret ediyor. İş insanları ve tüccarlar, orantılı kazançlar olmadan çok çalışacaklar. İhracatçılar ve güzel sanatlar satıcıları pek kazanç sağlamayacak. Birçoğu masrafları karşılamak için birikimlerinden para çekmek zorunda kalacak.

Astral açılar uğurlu değildir ve bu, yeni iş yatırımlarını uygulanabilir kılmaz. Spekülasyonlar ve yatırımlar iyi kar sağlamaz. Finansal kurumlar faaliyetlerinizi finanse etmede yardımcı olmazlar.

Aralık ayının ilk birkaç günü, egolar ve fikirler çatıştığında finansal sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak, Merkür 13'ünde, güneş yedinci eviniz olan Yay'da doğrudan harekete devam ettikten sonra, son zamanlardaki yanlış anlamaları kolayca düzeltebilirsiniz. . Aralık ayının başlarında altıncı hissinizi dinleyin.

Oğlak burcunda ilerleyen Venüs sizi hediye listenizi daraltmaya teşvik ettiğinden, ek finansal rehberlik sağlayabilir. Bunun yerine yaratıcılığınızı kullanın ve bütçenizi zorlamak yerine arkadaşlarınıza küçük jestler yapın. 

Yengeç: 
Aralık 2021 iş insanları için  finansman olarak çok uygun değil. İyi kar elde edemezler. Pek çok Yengeç burcu, Masraflarını karşılamak için kredi almak zorunda kalacaklar.

Astral konfigürasyon uygun değildir ve bu, yeni iş projelerine başlamayı beyhude bir alıştırma haline getirir. Kurumlardan herhangi bir maddi yardım yapılmayacaktır. Yatırımlar ve spekülasyonlar istenilen karı vermeyebilir. 

 

20'sinde, Venüs'ün  sekizinci eviniz olan Kova'ya gelişiyle, finans pozitif bölgeye giriyor. 21'inde, siz veya eşiniz beklenmedik bir hediye veya yıl sonu ikramiyesi ile anında sonuç görebilirsiniz. İş yerindeki son karışıklıklar, 13'ünde, Merkür güneş altıncı eviniz Yay'a doğru yöneldikten sonra yavaş yavaş çözülecek. Ancak hatalar ortaya çıktığında revizyonlara hazır olun.


Aslan: 
Aralık ayı gökyüzü enerjileri finansal yönler konusunda iç karartıcı bir tablo çiziyor. Borç almak kefil olmak gibi yaklaşımlardan uzak durun. Astral pozisyonlar cesaret verici değil ve bu, iş insanları ve tüccarların karları üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olacak. İhracatçılar ve güzel sanatlar satıcıları karlarını dizginleyemeyecekler. Birçoğu rutin giderlerini karşılamak için borca girebilir.

Ay, yeni iş projelerine başlamak için de uygun değil. Spekülasyonlar ve yatırımlar istenilen getiriyi sağlayamıyor. Finans kuruluşlarından herhangi bir teşvik olmayacak.

Sosyal takviminiz, güneş on birinci eviniz olan İkizler'deki 10 Aralık Ayından (ay tutulması) faydalanacak. Arkadaşlık ilişkilerinizi yeniden yapılandırmayı size zarar veren insanlarla ilişkilerinizi noktalamayı net kararlar almanızı sağlayacak. 13'ünde, Merkür güneş beşinci eviniz Yay'da doğrudan ilerlerken aşk hayatınız güzelleşecek var olan ilişkinizi daha güven ve sevgi dolu olarak aşkla yaşamanın mutluluğunu deneyimleyeceksiniz. 

Ebeveynseniz, birkaç gün izin almayı önceden planlayın. Ekstra ilgiyi takdir edecek çocuklarınızla zaman geçirin. . Aralık ayı ortasında küçük bir yıl sonu ikramiyesi veya hediyesi verilebilir. Mars hala ikinci güneş eviniz Başak'tan geçerken, ancak harcamaları izlemeye devam etmeniz gerekecek. Aksi takdirde, Ocak ayında ödeyemeyeceğiniz kadar çok faturanız olacak.

Başak:
Gökyüzü Aralık ayı finansal beklentiler için iyiye işaret etmiyor. İşadamları ve tüccarlar faaliyetlerinde başarılı olamayacaklar ve iyi kar elde etmeyecekler. İhracatçılar ve sanatçılar ürünlerini piyasaya sürmede başarısız olacaklardır. Birçoğu, masraflarını karşılamak için birikimlerine güvenmek zorunda kalacak.

Yıldız pozisyonları yeni iş girişimleri başlatmak için faydalı değildir. Mali yardım zor olmaya devam edecek. Yatırımlar ve spekülasyonlar negatif getiri sağlayacaktır.

Ayın  enerjileri, aile ilişkileri genellikle iyimser bir noktaya taşır ve rahattır. Ancak Ay'ın zamanlarında çocuklarınızla ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Gençleriniz varsa, bağımsızlıklarını savunmalarını bekleyin. Makul olun, ancak sorumluluklarını yerine getirmeleri konusunda da ısrar edin. Güneşin onuncu eviniz olan İkizler'deki 10 Aralık Ay (ay tutulması) sayesinde 

Konumunuzu güçlendirmek ve bitmemiş görevleri ve projeleri tamamlamak için bu zamanı en iyi şekilde değerlendirin.  20'sinden itibaren güneş altıncı eviniz Kova'daki Venüs, sizi şaşırtan bir yıl sonu bonusunu tetikleyebilir.
Terazi:

Terazi burcu için 2021 Aralık ayı tahmini , finansal faaliyetler için iyiye işaret etmiyor. Pek çok Terazi burcu rutin masraflarını karşılamak için borca girebilir. 

Astral konfigürasyon uygun değildir ve bu, yeni iş projelerinin ortaya çıkmasını engelleyecektir. 

 13'ünde, Merkür güneş üçüncü eviniz Yay'da doğrudan hareketine başlıyor bundan sonra son zamanlardaki yanlış anlamaları kolayca düzeltebilirsiniz. Sosyal hayatınız, 20'sinden itibaren güneş beşinci eviniz olan Kova'daki Venüs'ten faydalanıyor. Çocuklarınızla ve bir hobiyle vakit geçirmek hem rahatlatıcı hem de ilham vericidir.

Bekarsanız, 21'ine yakın bir tesadüfi karşılaşma, bir romantizmin başlangıcı olabilir. Çiftler için Venüs unutulmaz anları ve muhtemelen birkaç hoş sürprizi ateşleyecek. Kariyer hayatınız bu ay boyunca her zamanki gibi işlerle dolu. Oğlak Güneşi, güneş enerjisiyle ilgili sekizinci eviniz olan Boğa burcundaki Jüpiter ile uygun bir şekilde hizalandığında, 22'sine doğru, bir yıl sonu ikramiyesi veya bir akraba yada dostunuzdan güzel bir hediye gelebilir.

Akrep: 
Aralık, Gezegen geçişleri finansal yönleri avantajlı değildir ve bu, yeni iş girişimlerine başlamak için finansman sağlamayı zorlaştıracaktır. Spekülasyonlar ve yatırımlar karlı olmayacaktır.

Güneş on birinci eviniz olan Başak burcunda ilerlemeye devam eden Mars ile birlikte sosyal hayatınız yüksek enerjide kalacak. 

İkizler burcundaki 10 Aralık Ay tutulması (ay tutulması), Güneş'teki ikinci eviniz olan Merkür'ün Yay burcunda doğrudan dönmesinden sadece üç gün önce, güneş sekizinci evinizi aydınlatıyor. Para evlerinize yapılan bu vurgu ile siz, eşiniz veya her ikiniz için bir yıl sonu ikramiyesi olasılığı da dahil olmak üzere çok güzel hediyeler bekleyebilirsiniz.

Yay: 
Bu ay gökyüzü finansal konularda size pek yardımcı olmaz ve ay yeni iş projelerine başlamak için uygun değildir. Mali kurumlar ile sorunlar yaşanması olası.  Kişisel ilişkiler, güneş yedinci eviniz olan İkizler'deki 10 Aralık Ayından (ay tutulması) dan faydalanır. Ancak Aralık ayının ilk haftasında işyerinde çatışma mümkündür. Kaynağı düşünün ve devam edin, çünkü kalıcı bir etkisi olması pek olası değildir. Bir sonraki seviyeye bir ilişki kurmayı düşünüyorsanız, Merkürün 13'ünü geçene kadar ertelemek akıllıca olabilir. Bir fikir değişikliği yaşayabilirsiniz.

Venüs Oğlak burcundan geçerken, ayın başlarında para yönünüze akacak. Tutumlu olun ve yolunuza çıkan ekstra paradan tasarruf edin. O zaman bu ayın sonunda ihtiyacınız olursa sahip olacaksınız. Yıl sonu ikramiyesi mümkündür, ancak umduğunuz kadar olmayabilir.

Oğlak: 
 Aralık ayı mali işler için oldukça müreffeh bir durum öngörüyor oğlak burçları için.  Gezegen pozisyonları hayırlıdır ve iş insanları ve tüccarlar ciddi karlar elde edeceklerdir. İhracatçılar ve pazarlama bayileri ürünlerini satmakta sorun yaşamayacak.

Miraslardan ve bilinmeyen kaynaklardan para bekleyebilirsiniz. Spekülasyonlar ve yatırımlar çok iyi temettüler verecektir. Ay, finansal yardımla yeni iş girişimlerine başlamak için hayırlıdır.

 Güneş enerjisi altıncı eviniz olan İkizler burcundaki 10 Aralık Ay tutulması (ay tutulması), iş yerinde hızlı tempolu bir döneme işaret ediyor. Tüm bunlara ayak uydurmak zor olacak, ancak işte çoklu görev yapma yeteneğinizden yararlanarak gayet iyi yönetebilirsiniz. Günün sonunda stresi ve gerginliği azaltmak için ne gerekiyorsa ve sizin için neyin işe yaradığını yapın. Tersine, 20'sinden itibaren ikinci güneş eviniz Kova'daki Venüs, bazıları beklenmedik çok güzel hediyeler getirebilir.

Kova: 
Kova burcu aralık ayı gökyüzü enerjileri finansman için olağanüstü beklentiler öngörüyor. Ticari faaliyetlerinden çok iyi karlar elde edebileceklerdir. Tüccarlar ve ihracatçılar da çok iyi sonuç almayı bekleyebilirler. Ayrıca, beklenmedik bazı kazanımlar olacaktır.

Gezegensel açılar hayırlıdır ve bu yeni iş projelerinin başlatılmasına yardımcı olacaktır. Kurumlardan maddi destek almakta sorun yaşamazsınız. Spekülasyonlar ve yatırımlar çok karlı olacak.

13'ünde, Merkür güneş on birinci eviniz Yay'da doğrudan dönüyor ve arkadaşlarınızla programları koordine etmeyi kolaylaştırıyor. Birkaç gün önce, güneş enerjisi beşinci eviniz olan İkizler'deki 10 Aralık Ay (ay tutulması), enerjinizi yükseltip dostlarla ilişkilerinizi güçlendirecek. 


Balık: 
Aralık ayı, finans için karlı bir zaman sizler için.  İş adamları ve tüccarlar zahmetsizce iyi karlar elde edebilecekler. Beklenmedik kaynaklardan para alabilirsiniz. İhracatçılar ve üretime yönelik işler yapanlar büyük paralar kazanabilirler. 

Yıldız yönleri hayırlıdır ve finansal kurumlardan yeni iş projeleri başlatmak için mali destek alacaksınız. Spekülasyonlar ve yatırımlar çok iyi getiri sağlayacaktır.

Bu, Merkür'ün güneş onuncu eviniz olan Yay'da doğrudan hareketini sürdürdüğü tarihtir. Başlangıçta çok fazla ilerleme beklememekle birlikte, kariyer ve iş konuları yavaş yavaş rayına oturacaktır. Ayrıca, önceki bazı kararların tersine çevrilmesi ve kapsamlı revizyonlarla sonuçlanması da muhtemeldir. Bunların hepsi çabaya değecek, ancak bu ay olmasa da gelecek ay karşılığını fazlası ile alabileceksiniz. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık