Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

88 Aslan Kapısı Portalı İle Bir Çağ Kapanıp Bir Çağ Başlıyor!

88 ASLAN KAPISI Portalı, yüksek frekanslı enerjiyi varlıklarımıza ileten, ruh enerjimizi ve Dünya Ana'nın ruh enerjisini yeniden doğmamıza izin veren galaktik bir kapının açılmasıdır. Bu yüksek frekanslı enerji, enerji merkezlerimizi açmak, yeni fikirlere ilham vermek, bilincimizi yükseltmek ve psişik yüklemeleri alma yeteneğimizi geliştirmek için kullanılabilir.

Portal Nasıl Aktifleştirilir?

88 ASLAN KAPISI Portalı, Sirius yıldızının yükselişiyle aktive olur, bu, Temmuz ayının sonundan Ağustos ayının ortasına kadar gerçekleşir, ancak numeroloji 8/8 ve Güneş, Aslan'ın yarı noktasına veya 15 derecesine ulaşır. Zodyak şu anda (Aslan enerjisinin zirvesi), portalı kutladığımız gün yaptı.

Sirius Spiritüel Güneşimiz olarak kabul edilir, bu nedenle Sirius'un doğuşu ve dönüşü eski astrologlar tarafından ruh enerjimizin ve gezegenin ruh enerjisinin yeniden doğuşu olarak görülmüştür. Sirius'un yükselişi aynı zamanda yağmur mevsimi ve Nil'in taşmasına karşılık geldi ve bu yeniden doğuş fikrini besleyici yağmur aracılığıyla daha da destekledi. Bazı kültürler, yeni yılın başlangıcını belirtmek için Sirius'un yükselişini de kullandı.

ŞİRA YILDIZI SİRİUS

Sirius, gökyüzündeki en parlak yıldızlardan biridir ve Ruhsal Güneşimiz olarak bilinir. Dünyevi Güneşimiz bir illüzyon olan fiziksel dünyamızı aydınlatırken, Spiritüel Güneşimiz zamansız ruhumuzun gerçeğini aydınlatır. Kadimler, onun cennete açılan kapı ve daha yüksek titreşimli varlıkların evi olduğuna inandıkları için yıldız Sirus ile çok uyumluydu. Sirius'un enerjisinin, Sirius'un gökyüzünde güçlü olduğu her zaman faydalanabileceğimiz ve kullanabileceğimiz son derece gelişmiş bir bilgelik taşıdığına inanıyorlardı.

Güneşimiz fiziksel bedenlerimize yaşam göndermekten sorumluyken, Sirius ruhsal bedenlerimize yaşam göndermekten sorumludur. ASLAN KAPISI Portalının açılmasının uyanışları getirmesinin ve bilincimizi yeni zirvelere yükseltmesinin nedeni budur.

Modern astrolojide Sirius, özgürlük ve ileri teknoloji ile ilişkilendirilir.

8/8'in ne önemi var?

Numerolojide 88, sonsuzluğu ve DNA aktivasyonunu temsil eder, bu Sirius enerjisini almamıza ve varlığımızın tam özüne infüze etmemize izin verir. Ayrıca, varlığımıza daha fazla şifa, barış ve sevgi getirmemize izin vererek hücrelerimizin hafızasının kilidini açabilir ve yükseltebiliriz.

Dr. Emoto'nun su kristallerinin şeklini çevrelerindeki titreşime dayalı olarak yakalayan “Sudaki Gizli Mesajları” düşünün . Vücudumuzun çoğu sudur ve bu su kristallerinden milyonlarcası içimizde yaşar. Bu Aslan Kapısı Portal enerjisini, kristallerimizin uyumlu bir şekilde titreşmesini ve yapılarında bütün ve eksiksiz olmasını sağlamak için kullanabiliriz. 8 sayısı aynı zamanda sonsuzluğu temsil eder - olduğumuz sonsuz ruh ve yaptığımız sonsuz yolculuk.

Neden “Aslan” Kapısı deniyor?

Eski astrologların Ruh'un yeniden doğuşu olarak kutladıkları Sirius'un Yükselişi, Aslan tarafından yönetilen Aslan Mevsiminin tam kalbinde gerçekleşir. 8 Ağustos'ta Güneş, zodyakın ortasında olan Aslan'ın 15 derecesini biraz geçmiş durumda. Bu yarı yola ulaşmak aynı zamanda Haziran Gündönümü ile Eylül Ekinoksu arasındaki orta noktayı ifade eder. Bu yarı yola ulaşmanın, ruh alemi ile “3B dünya” arasındaki perdeyi incelttiği söylenir.

ASLAN KAPISI PORTALI çevresinde hangi kanallı mesajları aldınız?

Kanallı mesajlarda, ASLAN KAPISI Portal'ın Atlantislilerle yakından bağlantılı olduğudur. Bu ilk başta mantıklı gelmese de, biraz araştırma yaparak, Atlantislilerin Sfenks'in altındaki bir odada önemli bilgiler depoladığına dair bir teori olduğunu keşfettim. Şimdiye kadar hiçbir oda keşfedilmemiş olsa da, teoriye göre Sirius yükseldikçe, bu odanın ve Atlantislilerden gelen bilgilerin kilidini açmak için bir anahtar görevi görür. Bu bilginin sezgisel olarak indirilip kendisine açık olanlara mı alındığı veya gerçek bir bölmede fiziksel parşömenler, tabletler veya kristaller olup olmadığı açık değildir. Belirtildiği gibi, böyle bir oda henüz keşfedilmedi (henüz!), ancak rehberlerimden bu mesajı almak beni bu keşif yolculuğuna çıkardı - o yüzden ne yapacaksanız yapın!

ASLAN KAPISI 88 PORTALI

Tüm yıldız portalları, galaktik geçitler veya kozmik olaylar için kullanılabilir. ASLAN KAPISI 88 Portal enerjisi güçlüdür, ancak ruh enerjimizin yeniden doğuşunu ve geri dönüşünü kutlamak için kullanmamız için oradadır. Yol boyunca kaybolduğunu veya gizlendiğini düşündüğünüz ruhunuzun tüm parçalarını geri aramak için ASLAN KAPISI Portalını kullanabilirsiniz. Enerjinizi yeniden canlandırmak ve bedeninizde iyi hissetmek için ASLAN KAPISI Portal'ı kullanabilirsiniz. Bu enerjiyi nasıl kullanacağınız size kalmış, bu yüzden enerjiyle çalışırken sezginizi kullanın ve olumsuz düşünceleri beslememeye çalışın.

Lionsgate Altında Deneyimleme Niyetini Belirleyebileceğimiz Birkaç Şey:

Kalp şifaları:  ASLAN KAPISI portalı kalp çakrasını aktive eder. Kalbin eski ve hatta mevcut yaraları iyileşmek için yükselebilir. Sonunda, kalplerimize yük olan herhangi bir keder veya üzüntüden kurtulabiliriz.

Üçüncü göz uyanışları:  ASLAN KAPISI portalı aynı zamanda üçüncü göz çakrasını da aktive eder. Sezgilerimizin bizimle konuşma şekli hakkında daha sezgisel hissedebilir veya yeni bir şeyler öğrenebiliriz. Sezgimizin güçlü olması muhtemeldir ve bu daha fazla çalışmak istediğimiz bir şeyse, Lionsgate portalı başlamak için harika bir zaman.
Daha Yüksek Çakra Açıklıkları:  Bedenimizde yedi ana çakramız veya enerji merkezimiz olmasına   rağmen, ASLAN KAPISI Portalı sırasında aktive edilebilen ve uyandırılabilen yüzlerce daha küçük, daha hassas çakramız da vardır. Bu, yeni bilgeliğe ve daha yüksek ruhsal bilgiye erişmemize yardımcı olur.
Psişik yüklemeler:  Sirus'tan gelen yüksek titreşimli enerji yolumuzu aydınlatırken, psişik yüklemeler almamız daha olasıdır. Bunlar rüyalarımız, vizyonlarımız,  ruh rehberlerimiz  ve meleklerimiz aracılığıyla ya da bir rahatlama durumundayken sadece bir şeyler duymak yoluyla gelebilir. Meditasyon ve  otomatik yazma  , bu enerjiye açılmanın ve rehberlik almanın harika yollarıdır.

Ziyaretler:  Eskiler, Sirius'un cennete, meleklere ve diğer dünya varlıklarına ev sahipliği yaptığına inanıyorlardı. Lionsgate Portal enerjisi altında, geçmiş sevdiklerimizden ve ruh rehberlerimizden ve koruyucu meleklerimizden mesajlar, rüyalar, işaretler ve ziyaretler almamız daha olasıdır  . Yabancı varlıklarla karşılaşmak da daha olası olabilir.
Özgürlük:  Sirius'tan gelen en güçlü titreşimlerden biri bu özgürlük enerjisidir. Buradaki fikir, dünyevi Güneşimizin bir illüzyon olan bu fiziksel dünyayı aydınlatmasıdır. Ama Sirius ruhumuzu ve ruhsal bedenlerimizi aydınlatır, ki bu gerçektir. Bunu anlayarak, bir özgürlük duygusu kazanırız.

Barış: Sirius'un da çok huzurlu titreşimleri vardır, bu yüzden doğada ve meditasyonda vakit geçirmek bu barışçıl enerjiden yararlanmanın ve onu zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu iyileştirmek ve yenilemek için kullanmanın harika bir yoludur.

Teknoloji:  Sirius ayrıca son derece ileri teknoloji ile ilişkilidir. Yeni bir teknolojik yeniliğiniz varsa veya bir web sitesi, blog, uygulama veya teknolojiyle ilgili başka bir şey başlatmak istiyorsanız, bu enerjiyi kendi yararınıza kullanmak için harika bir enerji olacaktır.
Yaratıcılık:  ASLAN KAPISI PORTALI, aynı zamanda son derece yaratıcı bir zaman ve yeni bir yaratıcı projeyi denemek veya hayata geçirmek istediğiniz yaratıcı bir proje üzerinde harekete geçmek için mükemmel bir fırsattır.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık