Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

01 - 07 Ağustos Haftanın Gökyüzü Enerjileri

KOÇ 

Bazen, bu hafta zor iş gibi hissedecek. Savaşçı gezegen Mars'ı içeren iki çok zor yönüyle kitap bitti. İlki, Pazartesi günü, Uranüs ile dramatik ve potansiyel olarak patlayıcı bir kavuşum; ikincisi, Pazar günü, inatçı Satürn ile huysuz, somurtkan bir kare.

Özellikle statükoyu sevenler ve değişim arayanlar arasındaki tartışmalarda, duyguların haftanın çoğunda yüksek olmasını bekleyin. Perşembe günü, Merkür analitik Başak burcuna geçiyor , bu nedenle haftanın sonuna doğru, artan duyguları destekleyen en azından bir neden var. Tatlı, romantik bir rahatlama için Pazar gününün diğer önemli yönüne, Venüs ve Neptün arasındaki üçgene bakın.

BOĞA

Bu hafta kesinlikle bir patlama ile başlıyor! Pazartesi günü, Mars ve Uranüs Boğa burcunda çarpışıp yanarak , öfke veya kaos şok dalgaları yaratıyor. Kişisel hayatınızda beklenmeyeni bekleyin, ancak bu etkinin geçeceğini unutmayın - ne olursa olsun, üstesinden gelebileceksiniz.

Özellikle haftanın ilerleyen saatlerinde eğlenceli bir şeyle dikkatinizi dağıtın. Merkür burç değiştirdiğinde endişeleriniz için yaratıcı bir çıkış noktası bulun. Her türlü sanat, oyunculuk, şarkı söyleme veya zanaatkarlık, iç huzurunuzu bulmanıza yardımcı olacaktır.

Pazar, iyi arkadaşlarla uzun zamandır gecikmiş bir buluşma için güzel bir gün olabilir, bu da moralinizi son derece yükseltecektir. Ancak, Mars ve Satürn çarpıştığında kimliğinizin kendisi söz konusu olabilir.

İKİZLER

Mars-Uranüs kavuşumu sırasında, özellikle Pazartesi günü, paranormal olaylar haftanızda güçlü bir şekilde ortaya çıkabilir. Gördüğünüz veya deneyimlediğiniz bir şey sizi korkutabilir veya tedirgin edebilir, ancak görünmeyen dünyadaki hiçbir şeyin size zarar veremeyeceğini hatırlamaya çalışın. Güvende ve korunuyorsunuz.

Haftanın ortasında, düşünceleriniz muhtemelen geçmişe dönecek ve yöneticiniz Merkür Perşembe günü burçları değiştirdiğinde etrafınızda nostaljik bir hava var. Çocukluk dönemlerini tekrar ziyaret etmek ilham verici olabilir.

Hafta sonu boyunca mali durumunuza dikkat edin. Venüs ve Neptün, sizi akıllıca olandan çok daha fazlasını harcamaya teşvik eder, tamamen başkalarını etkilemek için yanlış yönlendirilmiş bir teklifle. Bu arada Mars, Pazar günü tekrar harekete geçerek seyahat planlarınıza geçici bir engel oluşturuyor.

YENGEÇ

Özellikle Pazartesi günkü Mars ve Uranüs çarpışmasıyla, hafta başlarken dostluklar gerginleşiyor. Yakın zamanda yeni arkadaşlar edindiyseniz, 'eski' arkadaşlarınızın kıskanç veya dışlanmış hissetmesine hazır olun.

Neyse ki, Merkür Perşembe günü imdadınıza yetişiyor, doğum haritanızın iletişim bölgesine varıyor ve başka birinin bakış açısıyla empati kurmanızı çok daha kolay hale getiriyor. Buradan bazı arkadaşlıkları düzeltebilirsin.

Ancak Pazar günü dikkatli olun. Mars, sosyal yaşamınızda daha fazla kıskançlık veya kıskançlık yaratır ve bundan devam etmek zor olabilir. Artı tarafta, Venüs ve Neptün, endişelerden uzak, unutulmaz bir günlük gezi için nimetlerini veriyor.

ASLAN

Haftanın başlarında iş yerindeki olaylar nefesinizi keserse şaşırmayın - ve mutlaka iyi bir şekilde değil! Pazartesi günü, Mars ve Uranüs, haritanızın kariyer sektöründe kafa kafaya ilerleyerek ya çarpıcı fırsatlar ya da gezinmeniz gereken büyük bir kriz getiriyor.

Banka bakiyenizi artırmanıza yardımcı olacak bazı parlak fikirler için Perşembe günkü Merkür'ün burç değişimine bakın. İster akıllıca para biriktiriyor olun, ister ustaca bir yan uğraşla gelirinizi artırıyor olun, bu harika bir haber.

Pazar günü, Mars bir kez daha savaş yoluna girerken iş-yaşam dengeniz aşkta zorluklar yaratabilir. Neyse ki, tatlı ve sevgi dolu bir Venüs-Neptün bağlantısı, günü kurtaran samimiyetinizle, kalbinizi sevgilinize açmanız için gerekli araçları sağlar.

BAŞAK

Haftanıza çok adaletsiz veya adaletsiz bir başlangıç gibi görünebilir. Mars ve Uranüs sizi kazanamayacağınız bir savaşın içine çekiyor ve ne yaparsanız yapın ahlakınızın çamura sürüklendiğini hissedebilirsiniz. Orada bekle ve öfkenin dinmesini bekle.

Yöneticiniz Merkür Perşembe günü eve, Başak'a geliyor, bu hem daha yetkin hem de daha kontrollü hissetmenize, duyguları evcilleştirmenize ve zihninizi sakinleştirmenize yardımcı olacak.

Pazar günü, Mars Satürn ile kare açı yaptığında, görev listenizdeki çok fazla iş yüzünden stresli hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, hoş bir Venüs-Neptün etkisi romantizm ve iyi arkadaşlıklar getirir, bu nedenle rahatlamaya ve pillerinizi yeniden doldurmaya çalışın.

TERAZİ

Pazartesi günü Mars ve Uranüs çarpıştığında kıskançlık, zehirli rekabetler ve bitmeyen kırgınlıklar ortaya çıkıyor - bu, duygusal açıdan son derece değişken bir iki gün olabilir. Kendinize iyi bakın ve destek için sevdiklerinize ulaşın.

Merkür'ün burç değiştirdiği Perşembe günü biraz yalnız kalmanın faydasını göreceksin. Yalnızlık sana huzur getirecek, bu yüzden bir süreliğine kendi arkadaşlığınla eğlenmekten korkma.

Mars ve Satürn gergin bir soğukluk yarattığında, sıcaklık hafta sonu tekrar ısınır. Dürtüsel kararlardan, risk almaktan veya kumar oynamaktan kaçınmaya dikkat edin. Öfkeden ya da ani bir şekilde yapılan herhangi bir şey, sizi rahatsız etmek için geri gelebilir.

AKREP

Aşk hayatınız odakta, özellikle Mars ve Uranüs karşı burcunuzda öfkeli bir patlama yarattığında. Sakin kalmaya çalışın ve bu gerginliğe neden olan her şeyde üzerinize düşeni yapın. Sen suçsuz değilsin, ama partnerin de değil.

Merkür Perşembe günü zodyak işaretlerini değiştirdiğinde, aşk hayatınız da dahil olmak üzere uzun vadeli öncelikleri ve kapsayıcı hedefleri görmeyi kolaylaştıran neler olduğuna dair daha rasyonel bir fikir edineceksiniz. Bu, önceden plan yapmak ve iyileşmek için harika bir zaman olacaktır.

Eşiniz ve kan aileniz arasındaki gerilimler, tarihi yönetici gezegeniniz Mars'ın bir kez daha kötü duygular uyandırdığı Pazar günü patlama tehdidinde bulunuyor. Eğlenceli bir oyalama yaratarak ortamı aydınlatın - aile için dışarıda bir gün geçirmek ideal olacaktır.

YAY

Bu haftanın başlarında kaos hüküm sürüyor. Mars ve Uranüs Pazartesi günü drama ve sürprizler yaratırken, dalgalanma etkisi, işte ve evde diğer her şeyin dengesizleşmesi veya gecikmesi anlamına geliyor.

Özellikle işte kontrolü tekrar ele alma şansı için Merkür'ün Perşembe günkü burç değişikliğine bakın. Çok çalışmanız gerekecek, ancak bu noktada ayrıntıların üstesinden gelebilirseniz durumu tersine çevirebilirsiniz.

Ancak Mars ve Satürn, Pazar günü bir rutine çok fazla güvenmemeniz konusunda sizi uyarıyor. Bazı değişim unsurlarına açık olmak önemlidir. Daha olumlu bir kayda göre, Pazar ayrıca Venüs ve Neptün arasındaki ruhsal bağlantı sayesinde çok şifalı bir gün olabilir.

OĞLAK

Mars ve Uranüs sarhoş edici bir şok ve adrenalin karışımı yaratırken, bu Pazartesi günü vahşi tarafta bir yürüyüşe çıkmanız isteniyor. Normalde duygusal olarak çok kararlısınız, ancak bazı şeyleri sarsma arzusu muhtemelen birkaç gün için oldukça bunaltıcı hissedecek.

Merkür Perşembe günü burç değiştirdiğinde, yakın orta gelecek için maceralı veya heyecan verici bir tatil planlayın. Kendinize dört gözle bekleyeceğiniz bir şey vermek şu anda çok önemlidir.

Umarım Pazar gününe kadar vahşi çizginizde hüküm sürmüş olursunuz çünkü Mars ve Satürn daha fazla kumarın (para, duygular, herhangi bir şey!) muhtemelen geri tepeceği bir atmosfer yaratır. Bunun yerine, tatlı Venüs-Neptün yönünden esinlenerek romantizme odaklanın.

KOVA

Ev cephesinde, haftaya vergili bir başlangıç olması muhtemel. Mars ve Uranüs, aile içinde veya ev ve emlak konularında öfke, drama veya şoklara neden olur. Sakinliğinizi koruyun ve insanların duygularını elinizden geldiğince dışa vurmalarına izin verin.

Merkür'ün Perşembe günkü burç değişikliği, içsel gücünüzü bulmanıza yardımcı olduğu için güçleniyor. Son zamanlarda nispeten güçsüz hissetmiş olsanız bile, artık bu durumu kontrol altına aldığınızı anlamalısınız.

Özellikle anne babanız veya kardeşleriniz ilişkinizi, işinizi veya yaşam tarzınızı onaylamıyorsa, ailenin sizden beklentileri Pazar günü zor olabilir. Ancak Venüs ve Neptün size bunun sizin hayatınız olduğunu hatırlatır, bu yüzden önemli olan sadece kendi değerlerinizdir.

BALIK

Birisi - belki bir kardeş - düşündüğünüz kişi değil. Bu, Pazartesi günü Mars ve Uranüs'ün şok edici haberler vermesiyle ortaya çıkıyor. Lütfen başkalarının mutluluğundan veya eylemlerinden sorumlu olmadığınızı unutmayın; sakin ol ve her şeyin yoluna gireceğini bil.

Merkür Perşembe günü aşk bölgenize girdiğinde, sevdiğiniz birinden büyük rahatlık alacaksınız. Uzun vadede iyileşen bu noktadan itibaren duygusal olarak ham ve açık olabileceğinizi hissediyorsunuz.

Mars ve Satürn Pazar günü daha fazla sır uyandırabilir, bu nedenle gizliliğinizi korumak istiyorsanız sosyal medyada dikkatli olun. Cetveliniz Neptün, hafta sonu boyunca yaratıcılığa ilham veriyor, bu yüzden duygularınızı bu şekilde dışa vurun.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık