Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

8 - 14 Ekim 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Haftanın ilk günü Ay boşlukta olduğundan önemli başlangıçlar kararlar açıklamalar yapmamalısınız. Yapacağınız aktiviteleri planlayın. Her alanda planlanmış aktiviteler odaklanmanıza ve teşvik edilmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, yüksek hedeflemeyi ve yöntemsel bir yaklaşım geliştirmeyi düşünmeniz mesleki konularda da şansınızı arttıracaktır.

Bu hafta  her gün olduğu gibi düzgün bir rutine sahip enerjiler ile karşı karşıya değilsiniz beklenmedik zorluklar ile karşılaşabilirsiniz.  Dikkatli olmalı özellikle aile bireylerinizi de ilgilendiren konularda tek başınıza bireysel konuşmalar yapmamalısınız. İş hayatınızda  da eğitim hayatınızda da son başvuru tarihlerini atlamamak için işlerinizin takibine önem vermelisiniz. Çarşamba günü öğrenci Koçlar için zorlayıcı enerjiler söz konusu özellikle sınavlarınız varsa atlamamalısınız.

Özel yaşamınızda Evli insanlar için, bu hafta bir ya da birkaç nedenden ötürü bazı küçük anlaşmazlıklar devam edebilir anlayışlı olmadığınız takdirde sorunların üstesinden gelebilirsiniz aksi halde tartışmalar büyür ve ilişkinize ciddi bir yara verebilirsiniz. Bekar Koçlar ise özgüveni yüksek biri sizleri bir hayli fazla etkileyebilir. 

Boğa Burcu

Haftaya  bastırılmış duygularınızın  ruh hali içinde başlayabilirsiniz, Ancak daha sonra 9 Ekimde Türkiye saati ile 06:47 Terazi burcunda  Yeniay gerçekleşecek Yeni Ay ile rahatlayacak pozitif gelişmeler ile kendinize geleceksiniz.

Yeni Ay  sizin için taze aura ve pozitif enerjileri getirecektir. Bu hafta, finansal kazanç elde etmek için aklınızda bir gündem belirleyip uygulamaya geçebilirsiniz, ancak bu konuda size yardımcı olacak kişileri iyi seçmelisiniz. Yanlış yönlendirmeler ile uğraşmamak için.  Bu hafta yönetici gezegeniniz Venüs, özel hayatınızda evliliğiniz ya da süregelen ilişkiniz için sizleri zorlayabilecek enerjileri barındırmakta. Yönetici gezegeniniz geri harekette Bu enerji size ilişkiden kaçmayı da düşündürebilir.

Sizler ya hep ya hiç diyen insanlarsınız. Korkular alt edilmek içindir tam aksine ilişkinizi sahiplenmeli hayatınızın merkezine AŞK ı alabilme cesaretini ortaya koyabilmelisiniz. Bekar Boğalar silzer ise bu hafta  heyecana kapılıp anlık kararlar vermemeli. Kısa sureli yakınlaşmaların başınızı döndürmesine izin vermemelisiniz.

İkizler Burcu

Bu hafta, yüksek parasal kazançlar için iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bu kazanç sizleri canlandıracak ve sizi işinizi en iyi şekilde yapmaya motive edecektir. Bu hafta girişimciler için iyi haberler söz konusu olacaktır.

Kendi işinin sahibi İkizler haftanın ilk iki günü bir takım zorluklar ile karşılaşabilirler.  sahipleri bu süre zarfında bazı zorluklarla karşılaşmak zorunda kalabilir. Aynı sektörde olduğunuz kişiler ile ilgili dedikodular çelişkilere yol açabilecek  ortak işlerin bozulmasına neden olacak yanlış anlamalar geliştirebilir dikkatli olun.

Bu Venüs gerilemesinin etkisi olarak etkileyecek sizleri. Hafta ortasından itibaren özel yaşamınız ile ilgili gerginlikler sizler için fazlası ile zorlayıcı olabilir. Sevginin bittiği ilişkiler sonlanabilir. 

Yengeç Burcu

Bu haftanın başında huzursuz kişilerin enerjileri iş hayatınızda performansınızı etkileyebilir. Bunun nedeni Satürn'ün etkisinden kaynaklanacak. Bu etki,  bu kişileri kendinizden uzak tutmayı başaramadığınızda sizin için daha ciddi bir hal alabilir.

9 Ekim de Türkiye saati ile 06:47 Terazi burcunda doğacak Yeniay enerjisi ile ruhunuzda gençleştirici bir etki yaratacak düşünceleriniz evrim geçirmeye başlayacak diyebiliriz. Şartlarınızı iyileştirmek için yeni fikirler peşinde olmalsınız. Saturn'un  etkisi finansal konularda büyümeye giden yolda bazı önemli engellere yol açabilir. Çarşamba gününden itibaren özel hayatınız adı gibi özel bir hal almaya başlıyor.

Ne istediğinize karar verebilmiş olmanız doğrularınıza sahip çıkmanızı ve gerçek mutluluğu bulmanızı sağlayacak. Şimdi Merkür 5. evinizde Jüpiter ve retroda Venüs enerjisi sizlere haftanın ilerleyen günlerinde büyük bir parasal kazancın göstergesidir. İyi şanslar!

Aslan Burcu

Bu hafta aile bireylerinin ve birlikte çalıştığınız kişilerin bireysel hataları yüzünden daha fazla para harcamaları içinde olabilirsiniz. Bu hafta işleriniz netleşmeye başlıyor. Belirsizlikler sona eriyor fakat unutmamalısınız ki kader çabaya aşıktır. Çabanızı ortaya koymalı üzerinizde ki ağırlıkları ardınızda bırakıp gücünüzün farkına varmalısınız.

Bu enerjileri  doğru değerlendirmenin tek yolu bu olacaktır. Hafta boyu para alışverişlerine dikkat etmelisiniz iş hayatınızda  güveninizi sarsacak insanlar ile sınanabilirsiniz. Yıldızların öğretmeni Satürn'ün etkisi sağlıkla ilgili sorunlara yol açabilir. Özellikle cinsel organlar ile ilgili sorunlarınız varsa tedaviyi geciktirmeden uygulamalısınız. Ayrıca bel ve boyun bölgeniz ile ilgili ağrıları önemsemelisiniz.

Aşk hayatınızda ise aidiyet duygunuz daha da güçlenecek güven tazeleyip sevip seviliyor olmanın manevi huzuru sizi pek çok konuda daha güçlü kılacak. Öğrenci Aslanlar ise hafta boyu akademik programlarıyla ilgili çalışamalarının mükafatını istenen sonucu elde ederek alabilirler.

Başak Burcu

Bu hafta, ne yaparsanız yapın mükemmel olanı yakalamak sizler için zor olabilir. Ruhsal olarak ta maddesel olarak ta.  Fakat mükemmeliyetçi olmak adına yapılması gereken pek çok şeyi atlayarak kendinizi zor durumda bırakabilirsiniz.  Daha yapıcı  bir yaklaşımla hareket etmelisiniz. Detayların içinde kaybolmamalısınız çözüme odaklanmalısınız.

Çarşamba günü, 9 Ekim de Türkiye saati ile  06:47 de Terazi burcunda doğacak Yeniay enerjisi ile hedeflerinizi ve uzun vadeli faaliyetlerinizi planlamak için iyi bir zaman dilimi başlıyor.  Detaylarda boğulmadan önceden planlama etkinlikleri, herhangi bir belirsizliğe yer bırakmadığı için hedeflere ulaşmada önemli bir rol oynayacaktır. Hafta ortasından itibaren sosyalleşme için en uygun enerjiler ile karşı karşıyasınız. Dostlarınızla arkadaşlarınızla bir araya gelebilir keyifli zaman geçirip iş stresinden uzaklaşabilirsiniz.

Bekar Başaklar için sosyalleşme yeni bir ilişkinin başlangıcını sağlayabilir. Evli ve ilişkisi devam edenler ise kırılan kalplerinin aşkla şifalanacağı enerjiler ile karşı karşıyalar.

Terazi Burcu

Bu haftanın başında, huzursuz bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bu halinizi kullanmak isteyen aç gözlülere dikkat etmelisiniz.  9 Ekim de Türkiye  saati ile  06:47 burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi sizi her bakımdan ferahlatacak  bir etkiye sahip olacak.

İş hayatınızda  pozisyonunuza güç katmak için destekleyici enerjiler sizinle ilerleyecek. Sağlığa gelince, uzun süredir bazı sağlık sorunlarıyla uğraşıyorsanız, bu hafta şifa bulacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda ise unuttuğunuz tutku yeniden diriliyor tadını çıkartın. 

Akrep Burcu

Hafta başından itibaren işlerinizi hızlandırmak daha fazla  kazanmak için istekli olabilirsiniz. Ancak, mevcut gezegensel pozisyonlar destekleyici görünmüyor, bu yüzden yavaş ilerleyin ve kesinlikle etik olmayan herhangi bir şeyden uzak durun. 9 Ekim Türkiye saati ile  06:47 de  Terazi burcunda Yeni ay gerçekleşecek.

Bu enerji ile iş ve eğitim hayatınızda Yeni fikirler edinebilir yeni umutlarla tıkanıklıkları ortadan kaldıracağınzı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu enerji kozmik bir yenilenme getirecek sizlere. Ganesha diyor, avantaj elde etmek için açın. Perşembe gününden itiabren Merkür, Jüpiter ve Venüs burcunuzda ilerleyecek sosyal durumunuz, güveniniz ve parasal kazanımlarınız için bu pozitif etkiler getirecek yanlış ve yasa dışı işlere girmediğiniz sürece. Bu enerjiyi doğru yönetmek için metodolojik bir yaklaşımınız olmalı, dikkatinizin dağıldığında sağlıklı kararlar veremeyebilir şansları fark edemeyerek kaçırabilirsiniz.

Özel hayatınızda ise eş ya da sevgiliniz ile stresli ve  mutsuzsuzluğa neden olacak gelişmeler yaşanabilir. Birlikte olduğunuz kişi ısrarla kalbinde size yer olmadığını ifade ediyorsa Gitmesine izin verin ve üzülmeyin! Emin olun bitişler gerçek ve yeni kişiler ile başlangıçları getirecek sizlere.  Öğrenci Akrepler Bilge Jüpiter'in etkisi altında son derece başarılı olacakları enerjiler ile karşı karşıyalar. 

Yay Burcu

Parasal kazançlar için iyi bir fırsata rastlamak olası bu hafta.  Gelen iş teklifleri başvuralarınız sonuçlanabilir. Cevap vermekte hızlı olun fark edin ve kazanın. Her hangi bir sebepten ötürü, ilk seferde başarılı olamadığınız pek çok konuda yıldızlar yolunuzu aydınlatmak için iş başında olacaktır.

Geri harekette bulunan Venüs harcamalarınızı arttırabilir savurgan olmamaya dikkat edin. Bu hafta yakınlarınızdan kaynaklanan beklenmedik masraflarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu hafta riskli işlerden uzak durmalı yeni yapılanmalar içinde yer alırken var olanı korumalısınız. Özel yaşamınızda ise küçük sorunlardan kaçmak için yalan söylemek şu an için size yardımcı olsa da hafta sonuna doğru gerçeğin ortaya çıkması ile büyük sorunlar güven sarsıcı durumlar ile karşılaşabilirsiniz.  Her ne olursa olsun ilişkinizde böyle bir duruma yol açmamalısınız.

Doğru her zaman kazanmanızı sağlayacak en büyük güçtür. Bekar Yaylar sizler de arkadaşlarınız aracılığı ile tanıdığınız biri ile ilgili kuşkularınızdan uzaklaşarak kararınızı verip bir ilişkiye merhaba diyebilirsiniz. 

Oğlak Burcu

Bu hafta doğum haritalarınızda kariyeri temsil eden 10. Evinizden geçen Güneş ve Merkür kendinizi ifade edip kabul göreceğiniz mesleki gelişmeleri beraberinde getirebilir. Bu hafta iş hayatınızda beklentilerinizi geliştirmede faydalı enerjileri iyi değerlendirin.

İş hayatınızda beklemediğiniz yeni bir fırsat da elde etmeniz mümkün. Bu bağlamda, Venüs'ün gerilemesi nedeniyle işlerinizin bozulmaması düşmanlıkların sizi engellememesi için gizliliğe önem vermelisiniz. Başarılı ve kazançlı çıkmanız için azimle çalışmaya devam etmeli, sabırla ilerlemelisiniz. Retroda olan Venüs özel hayatınızda farklılıklara ve anlaşmazlıklara yol açabilir.

Kişisel bakış açınızı ve ikna yeteneğinizi sevdiğiniz ikna etmek yönünde net bir bakış açısına kavuşturmak için kullanın. Perşembe gününden itibaren maddi ve hukuki  faydalar için iyi enerjiler ile karşı karşıysınız. Bekar Oğlaklar Aşk bu hafta beklenmedik bir şekilde içine alabilir sizleri.

Kova Burcu

Gökyüzü  sizi bu haftanın başından itibaren daha özgür hissettirecek enerjileri barındırmakta. İş ve eğitim hayatınızda mücadele edip başarısız olduğunuz konulara ahlanıp vahlanmak yerine yeni yollar aramaya yönelecek ve sizi engelleyen düşüncelerden uzaklaşabileceksiniz. 9 Ekim Türkiye saati ile  06:47 de Terazi burcunda Yeni ay gerçekleşecek.

Yeni ay enerjisi  ruhunuzun üzerinde ferahlatıcı bir etkiyi getirecek. Ağırlıklarınızdan olumsuz düşüncelerinizden arınacaksınız. Terazi yeni ayı  kozmik bir şarj olacak sizler için negatif enerjileri koparıp atacak hayatlarınızdan. İş ve eğitim hayatınızı yapılandırmak için yeni  bir strateji denemeyi düşünebilirsiniz. Bu Sayede kariyer cephesinde daha etkili olacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sizin yakınlarınız ile ilgili yaptıkları konuşmalara şahit olmanız sinirlerinizin gerilmesine uzun süredir sessiz kaldığınız görmezden geldiğiniz konularda ciddi tepkiler vermenize yol açabilir.

Haklı tepkileriniz ilişkiniz içinde yakınlarınız ile ilgili konularda nerede durmalarını anlamaları açısından da iyi olacaktır. 

Balık Burcu

Gökyüzü bu hafta  özel hayatınızda eş ya da sevgilinizin garip davranışları yüzünden zorlanabileceğinize beklenmedik olaylar ile sınanabileceğinize işaret etmekte. Tepkilerinizi birlikte olduğunuz kişinin gerçek niyetine göre yönetin. Kızmayın ya da kimseyi suçlamayın kendinizi bile.

Bununla başa çıkmanın en iyi yolu, birlikte olduğunuz kişinin gerçek niyetini anlamaya çalışmak olmalı bunu başardığınızda yıkıcı enerjilerden ilişkinizi korur ve doğru kararlar ile durumu yönetebilirsiniz Bu biraz zaman alabilir, ama emin olun değecektir. İş ve ailevi konularda ise geçmişe dayalı sorunlar tekrar gündeme gelebilir ve kendinizi üzgün hissetmenize neden olabilir. Neyse ki, 9 Ekim Türkiye saati ile  06:47 Terazi burcunda Yeni ay gerçekleşecek. Ve  ruh haliniz daha iyiye gitmeye başlayacak.

Terazi yeni ayı sizlere yeni umutlar ve fikirler getirecek. İş hayatınızda çarşamba gününden itibaren kazanımlarınızın artması yeni iş teklifleri ve ortak projelerin kabulü söz konusu olabilir bu sayede ertelediğiniz işleri yatırımları gerçekleştirme imkanı elde debilirsiniz.  Haftanın ilerleyen günlerinde işiniz ya da eğitim hayatınız gereği seyahatler de olasıdır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık