Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

15 - 21 Ekim 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Gökyüzü bu hafta temponuz yükseliyor iş ve eğitim hayatınızda ekstra sorumluluklar alabilirsiniz. Gezegenler sizi desteklemek için iyi bir şekilde hizalanmış görünmüyor. Ancak iş hayatınızda temponuz yükselecek ek kazançlar elde edeceğiniz girişimler gerçekleştirebileceksiniz.

Bu hafta var olan şartlarınızı keskin bir şekilde değiştirmekten uzak durmalısınız. Değişimler maddi zararlara ve huzursuzluklara yol açabilir. Özel yaşamınızda ise özellikle haftanın ilk günlerinde sorunlar yaşanabilir başkalarının neden olduğu konuşmalar ilişkiniz üzerinde karabulutların gezmesine neden olabilir. Sakin olup olan biteni anlamaya çalışarak hareket ederseniz olumsuzlukları dengeleyebilirsiniz. Ayrıca özel hayatınıza her iki tarafın aile bireylerinin müdahale etmemesine dikkat etmelisiniz.

Sağlık hakkında konuşursak, beklenmedik bazı sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Bu hafta sağlığınızı olumsuz yönde etkileyen herhangi bir belirti görüyorsanız, mümkün olan en kısa zamanda doktora danışın. 

Boğa Burcu

Bu hafta  gezegenlerin konumu kişisel yaşamınızda iyi gitmeyen konulara çözümler bularak bakış açınızı  değiştirmenin pozitif karşılığını alacağınızı vurgulamakta.

Yıldızların öğretmeni Satürn Bu hafta, finansal cephedeki uzun vadeli kazanç için stratejinize sadık kalmanızın gerekliğini vurgulamakta. Doğum haritalarınızda 10.ncu evinizden geçen Mars, finansal sektörde aktif ve başarılı olmanızı sağlayacak. Fakat yıldızların öğretmeni Satürn'ün dayanıklılık için sizi test ettiğini unutmayın. İş ve eğitim hayatınızda herhangi bir uyuşmazlığı önlemek için pozitif enerjinizi muhafaza etmeli ve yüksek hızda çalışmaya devam etmelisiniz.

Aşk hayatınızda ise tereddütlerinizden uzaklaşın ve sevdiğiniz kişi ile ilişkinizi daha iyi hale getirmek için özel bir şeyler yapmayı denemelisiniz.  Bu hafta Diyabet hastası Boğalar, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 

İkizler Burcu

Haftanın ilk günlerinde, tuhaf bir hoşnutsuzluk hissi nedeniyle huzursuz hissedebilirsiniz. Bunu aşmak için işiniz ile ilgili konularda meşgul olmaya çalışmalısınız.

Hukuki ve bürokratik işlerinizde  istenilen zamanda istenilen sonuçları alamayabilirsiniz. Bazı engeller ve dikkat dağıtıcı gelişmeler sizleri zorlasa da sabırlı olmalısınız. Jüpiter'in olumlu etkisi, başarıya ulaşmak için temponuzu yükselterek mücadelenizi sürdürmenize yardımcı olacaktır. Mesleki ve finansal konularda hafta ortasından itibaren her şey yoluna girmeye başlayacak. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin işini her şeyden önce tutması sizin rahatsızlıklarınızı görmezden gelmesi sizleri fazlası ile rahatsız edebilir.

Bu rahatsızlığın üstesinden gelmek için  iletişime önem vermeli kendi kendinize küskünlükler içine girmemelisiniz. Eğitim hayatınızda ise zorluklar yaşanabilir motivasyonunuz düşebilir. Zorlukların aşılacağına inanırsanız kazanırsınız aksi halde başarı sizden uzak kalacaktır.

Yengeç Burcu

Gezegensel pozisyonlar, Bu hafta  evli bireylerin evli yaşamlarında bazı sorunlarla karşılaşacağına işaret etmekte. Zayıf ilişkiler bu hafta beklenmedik şekilde sonlanabilir Yengeçler için.

Her halükarda özel yaşamınızda zorlanacağınız enerjiler söz konusu sevgi ve güvenin olduğu ilişkilerde krizleri aşmak için dürtü sel olarak cevap vermek ya da uzun süreli bir tartışmanın başlatan tarafı olmaktan kaçının. Yapmanız gereken tek şey birbirinize zaman tanımak ve anlayışlı davranmak. İş hayatınızda ise mükemmel anlaşmaların altına imza atabilirsiniz.

İstihdam edilenler, iş değişimi ve mevcut olandan daha iyi bir yere atanma konusunda beklentileriniz gerçekleşebilir. Kariyer odaklıysanız, birçok fırsat kapınızı çalacak. Fırsatın gitmesine izin vermemek için uyanık davranın. Başarılı bir kariyer için mihenk taşı olarak kullanmanız gerektiğini aklınızdan çıkartmamalısınız. 

Aslan Burcu

Gökyüzü bu hafta yaptığınız işe bağlı olarak iletişimin gezegeni Merkür ve büyük iyilik Jüpiter finansal olarak ta güçlü bir konuma gelmeniz için sizleri destekleyici olacak. Kazanç artışı ile kişisel alışkanlıklarınıza bağlı harcamalarınız da bu hafta artacaktır.

Harcamalarınızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz ve ilerleyen zamanlarda ihtiyaçlarınız için birikim yapmanız doğru olacaktır. Bu hafta geçmiş arkadaşlıklar ya da ilişkiler ile ilgili yaşadığınız duygusal gel gitlerden uzaklaşacak zayıf yanlarınızı gerçekleri görerek alt etmeyi başarıp geçmişe sünger çekip  göz göre göre size zarar veren kişilerin vicdanını sizin merhamet duygunuzdan faydalanarak rahatlatmasına sizi yeniden kullanmalarına olanak tanımayacaksınız.  Retro da olan  Venüs, aşk hayatınızda devam eden ilişkinizle ilgili güzellikler getirecek sizlere.

Sevildiğinizi güvenildiğinizi bilmek sizleri mutlu ve güçlü kılarken ilişkinizi daha özel hale getirmek için elinizden geleni yapacak ve mutluluğunuzu pekiştireceksiniz. Bu hafta sağlığınıza dikkat etmelisiniz alerjik reaksiyonlar ve bağımlılıklarınıza bağlı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz dikkatli olun. 

Başak Burcu

Bu hafta iş hayatınız ile ilgili kritik kararlar alabilirsiniz. Başlıca projelerinizi hayata geçirebilirken bazıları için de beklentilerinizin karşılanmadığı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Sizi doğru yönlendiren insanların söylemlerini dikkate almanız faydanıza olur. Mesleki başarının ne olduğunu emeklerinizin karşılığını disiplinli ve yapıcı eleştirilere kulak verip disiplini elden bırakmadan hareket ettiğiniz takdirde alabileceksiniz.  Hafta boyunca amaçlarınız beklentileriniz istekleriniz zayıf yönleriniz ve tercihlerinizi sorgulayacağınız enerjiler söz konusu. Yapacağınız öz değerlendirme ile kendinizi geliştirebilecek keskin yanlarınızı törpüleyerek özün güzelliklerini yenilenerek dış dünyaya yansıtabileceksiniz.

Aşk hayatınızda ise gökyüzü UYANDIRACAK sizleri; Sahip olduğunuz değerleri daha iyi kavrayacak ilişkiniz ile ilgili yaptığınız yanlış şeylerin farkına varacaksınız. Hataları yanlış kararları telafi etmek için şansınızı doğru değerlendirebilme imkanı ile karşı karşıyasınız iyi değerlendirin.

Terazi Burcu

Bu hafta reklam ve iletişime çok önem vermeli adınızdan söz ettirmek adına çaba göstermelisiniz iş hayatınızda kaybolan ışığınızın yeniden ışıldaması için.  Alışkanlıklarınızdan uzaklaşmanın zamanı geldi.

Şimdi kendinize sorun, Bu Hayattan beklentiniz ne? Cevabınızı kalbinizin sesine kulak vererek vermelisiniz. Bunu yaptığınızda tam olarak beklentilerinizi netleştireceksiniz zorlukları aşabilecek kararlar alıp uygulayabileceksiniz.  Yeni olan şeylerin getirdiği maddi manevi zenginliklerden payınıza düşeni alabileceksiniz. Amaçlarınız değişecek yalnızca gerçekleri, bilgiyi ve bilgelik için gerekli olana yöneleceğiniz azminizle istikrarı yakalayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Özel yaşamınızda ise karşılıklı sevgi varsa sorunları aşmak için haftanın gökyüzü enerjileri çok iyi değerlendirmelisiniz. Şimdi yoğunlaşın, odaklanın ve ilişkinizin kıymetini bilerek fedakarlık etmekten kaçınmayın. 

Akrep Burcu

Bu hafta boyu iş ve eğitim hayatınızda motivasyonunuzu geliştirme zamanı. Gezegenlerin pozisyonu pek çok  bağımlılığınızı korkunuzdan uzaklaşmanız ve kendi gücünüzü doğru şekilde ele alabilmeniz için destekleyici sizleri. Farkına varabildiğiniz sürece. Özel yaşamınızda duygusal olarak, başkalarının destekleyici olmadığı hissi sizleri zorlayabilir.

Duygularınız ile değil gerçekler ile hareket etmelisiniz bunu yapmadığınız sürece kimseye değil kendinize ihanet edecek ve zaaflarınızın sizi alt etmesine izin vereceksiniz. Seçimlerinizi gerçeklerden yana yapmalı kendinize ihanet eden tutumlardan uzaklaşmalısınız.  Finansal konularda özellikle borç ve vergileri atlamamaya özen gösterin. Güvendiğiniz insanlardan beklenmedik zararlar görebilirsiniz. Bu dönem bazen sizleri zorlayacak enerjileri barındırsa da uzun vadeli fayda ve ödüllendirici bir dönem haline gelebilir sizler için. Çalışın kendinize güvenin riskli ve bilmediğiniz başkalarının yönlendirmeleri ile hareket etmeyin. Bu hafta kendinize şu soruları sorun; Gücünüzü nasıl ele alıyorsunuz?

Tutkularınız lamı ilerliyorsunuz? İlişkileriniz gerçekten dürüstlük üzerine mi kurulu? Ne çeşit takıntılar ve bağımlılıklarınız var? Bu sorulara doğru ve dürüstçe cevap vermeye çalışmadıkça aynı kısır döngünün içinde ruhunuzu ala bora etmeye devam edersiniz. 

Yay Burcu

Bu hafta iş hayatınızda bir ortaklığınız varsa  devam taahhüt etmek yerine, ortaklığa duyduğunuz ihtiyacı inceleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda anlık kararlarla bir aşk ilişkisine adım atarsanız, Gezegenlerin pozisyonu ve devam eden geri hareketteki Venüs hayal kırıklıkları ve zorluklar yaşatabilir sizlere.

Gökyüzü bu hafta gerçeklik  ölçüsü olacak öğretileri getirecek sizler için. İlişkiler son derece ciddi sorumluluklar olarak hayatınızın merkezinde yerini almaya başlıyor her anlamda. Ortaklara karşı sorumluluklar, uzlaşmaya duyulan ihtiyaç ve başkalarının ihtiyaçlarının gerçekleri açıklığa kavuşturma haftası sizler için. Özel yaşamınızda bir ilişkideki sorunlu noktalar karşılıklı kusurlar olduklarından daha büyük görünebilir gözünüze.

Kararları, hem güçlü hem de zayıf yanları ile ele alırken haksızlık etmeden dengeleri korumaya özen gösterin. Ayrıca bu hafta sağlığınızı önemsemeli yaşam kalitenizi arttırma gayreti içinde olmayı başarabilmelisiniz.

Oğlak Burcu

Gökyüzü bu hafta geçmişe nazaran daha akıllı çalışmanız gerektiğini vurgulamakta. Gezegensel pozisyonlar uzun bir süredir sizleri önemli sınavlardan geçirdi. Bu anlamda ilişkilerinizde önemli değişiklikler yaptınız, romantizmi geride bıraktınız ya da hayatınızda nelerin daha önemli olduğunu fark etme konusundaki duruşunuzu güçlendirdiniz.

Şimdi  iş hayatınız alışkanlıklar ve sağlık alanlarında sorunlar ile yüzleşme olasılığınız çok yüksek. Bugüne kadar ihmal etmiş olduğunuz şeyleri şimdi daha sorumlu bir şekilde karşılamalı, yönetmeyi seçmelisiniz. Bu hafta kendinize sorun  Günlük yaşamımı ve bedenimi daha iyi hale nasıl getirebilirim? Bu soruları kendinize sorun ve cevapları dürüst bir şekilde vermekten korkmayın. Hayat enerjinizi sürekli başkalarına dağıttıysanız  bunu kabullenecek ve bu anlamda toparlamanızı sağlayacak enerjileri doğru değerlendirmeye başlayacaksınız.

Sağlık ile ilgili konularda gezegenler sizi endişelendirebilir. Sağlıkla ilgili endişeler bu dönem dikkate alınırsa erken teşhis başta olmak üzere riskli rahatsızlıklara sebebiyet vermeden yaşam kalitenizi arttıracak aktiviteleri kendi arzu ve kararlılığınızla edinebilir köklü değişimler içinde olabilirsiniz. 

Kova Burcu

Gökyüzü bu hafta, Pek çok konuda farkındalık getirecek sizlere sorgulayacaksınız hayatı yaşandıklarınızı sizi başkalarından ayıran farklı kılan  özelliklerinizin ne olduğunu, İnatçı doğanız ile nasıl başa çıkıyor yada inat ve gururunuz yüzünden neleri kaybediyorsunuz?

Bu geçiş sırasında yaşayacağınız yüzleşmeler sizi başkalarından farklı kılan şeyleri ve kendi yaratıcı yeteneklerinize gerçekçi bir şekilde sahip çıkmanızı sağlayacak. Bu sayede iş ve eğitim hayatınızda  boşa harcadığınız emeklerinizi fark edecek daha pratik ve faydalı bir şekilde kendinizi nasıl ortaya koymanız gerektiğinin idraki ile yeni yaklaşımlar içinde olmanın avantajlarını yakalayabileceksiniz.

Özel hayatınızda evlilik ve devam eden ilişkiniz hafta  boyunca test edilebilir. Bazılarınız için süregelen ilişkiler sona erebilir. Sağlam temeller üzerine kurulu romantik bir ilişkiniz varsa daha da güçlenecektir. 

Balık Burcu

Hafta başladığında, Sizi siz yapan özelliklerinizi keşfederek önemli bir dönüşümün içinde olacak kendinizi tepeden tırnağa arındırmayı başarabileceksiniz.. Fakat bu hafta gezegenlerin yerleşimleri aileniz ilgili sorunlarla karşı karşıya kalabileceğiniz yönünde uyarıyor sizleri. Bu enerji tüm sorunları ele almanız gerektiğini vurgulamakta.

Şimdi ya duygusal davranıp yenilecek sorunları kendi merkezinize göre değerlendirip zorlaştıracak yada aklınızı kullanıp rahatsızlıkları ortadan kaldırmak için ilişkilerinizi yeniden yapılandırmaya yöneleceksiniz.  Kendi isteğinizle yapacağınız yol ayrımları sizlere "AYDINLANMA’ Getirecek. Şu anda sorumluluklarınızı zorluk olarak görebilir daha önce yaptıklarınızdan daha fazla baskı altında hissedebilirsiniz. Fakat unutmamalısınız  ki her zorluktan sonra bir kolaylık vardır. Hafta boyunca yenilikçi olduğunuzda iş ve özel hayatınızı yeniden yapılandırmak için oldukça güçlü enerjileri iyi değerlendirebileceksiniz.

Bu hafta  boyu hayatınızın her safhasını daha sevgi dolu ve güvenli hale getirmek için çabalamalısınız ve unutmamalısınız ki bunu yapmak için gerçekten güçlü enerjiler ile karşı karşıyasınız. Geçmişte yaptığınız hataları düzeltmenin zamanı geldi. Bu döngü sonunda, daha güçlü bir temel inşa etmek istiyorsanız harekete geçin ve hiç bir şeyin sizi durdurmasına izin vermeyin. 

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık