Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

7 - 13 Ağustos 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,

Bu hafta iş ve özel yaşamınızda her şey gösterdiğiniz sabır ve karşılıklı fedakarlıklarla şekillenecek. İşinizle ilgili olumlu bir haber kendinize güveninizi artırırken size barış elini uzatan iyi niyetli insanları geri çevirmemelisiniz. Pozitif yaklaşımlarınız her bakımdan sizleri güçlendirecek ve doğrularınızı keşfetmenizi sağlayacak. Bu hafta özel yaşamınızda yeni başlangıçlar yapabilir aşk hayatınızda temiz bir sayfa açabilirsiniz. Yeter ki başkalarını değil yüreğinizin sesini dinleyin.

7 Ağustos Türkiye saati ile 21:22 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Sizlere yansıması ise iş ve özel yaşamınızda her zamankinden daha baskın tavırlar sergileyebilir her şeyi ben bilir ben yönetirim şeklinde davranışlar sergilemenize neden olabilir ki, Kulaktan duyma bilgilerle yapacağınız fevri çıkışlar hukuksal anlamda da başınızın ağrımasına neden olabilir! Maddi manevi zarara uğramak istemiyorsanız kontrolü elden bırakmamalısınız. Ay’ın ilk 10 günü bekar Koç’lar aşk hayatınızda hoş karşılaşmalar boş olan kalbinizi aşkla doldurabilir. Siz yeter ki geçmişin olumsuz izlerinizi arkanızda bırakarak hayatın size sunduğu güzellikleri fark etmeyi seçin. Güçlü enerjilerin hakim olduğu bir haftadasınız.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,

Bu hafta kendinizi keşfedeceğiniz farkındalığınızla dikkat ve saygınlık kazanacağınız özel bir hafta sizler için. Özellikle iş hayatınızda ve hukuksal konularda şans rüzgarı sizden yana esmeye başlıyor değişim yenilenme ve arınma haftasındasınız. Kendi gücünüzü keşfedip yaratıcılığınızı hayatınızın her yönüne yansıtabilirsiniz. Finansal konularda kazanımlar artabilir ve ani bir kararla sizi cesaretlendiren kişilerin de desteği ile ev ya da araba alımı gerçekleştirebilirsiniz.

7 Ağustos Türkiye saati ile 21:22 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma enerjisi ile hatırı sayılır gelirler elde edebilirsiniz. 9 ve 11 Ağustos tarihleri arasında olabildiğince girişimci davranmalı zamanı kazanca dönüştürmek için parlak zekanızı ortaya koymalısınız. Ev araba gibi beklenmedik bir yatırım bu tarihler arasında gerçekleşebilir. Yapılan yatırımın sizin için son derece karlı ve şanslı olacaktır. Özel yaşamınızda da sizi yoran enerjiler arkanızda kalıyor. Eş yada sevgilinizle romantizmi yakalayabilirsiniz. Gökyüzü aşk ve iş hayatınızda sizlere cömert davranırken size düşen hayattan ne istediğinizi belirleyerek hareket etmek olmalı. Bu ay evinizde dekorasyon yapabilir yeni bir yere taşınabilir evinizi ofisinizi zevkinize göre yenileyebileceğiniz imkanlarla karşılaşabilirsiniz.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,

Gökyüzü bu hafta sağlık sorunları olan İkizlerin yüzünü güldürecek etkileri müjdelemekte. Uzun zamandır mücadele ettiğiniz rahatsızlığınız da iyileşmeler beklenenin üzerinde olabilir. İşinizle ilgili konularda aradığınızı bulamasanız da genel anlamı ile hafta sizler için bereketli olacaktır. Dikkat etmeniz en önemli konu sırlarınızın 3cü şahıslar tarafından öğrenilmemesi olmalı. 7 Ağustos saat 21:22 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. İş hayatınızda özellikle uzun zamanadır mesai paylaştığınız arkadaşlarınızın baskısı ile karşılaşabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durmalı ve baskılara karşı sessizlikle tepkinizi vermelisiniz. Sabırlı davranmalı enerjinizi yüksek tutmaya çabalamalısınız aksi takdirde anlık kararla işinizden kendi isteğinizle ayrılabilir uzun bir süre iş aramakla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,

Bu hafta işinizle ilgili her konuda çevrenizde oluşan olumsuzluk çemberini kırabilir mesai arkadaşlarınızla iş birliği yaparak hepinizin üzerinde baskı kurmaya çalışan yönetici ya da sizinle aynı konumda olan birilerine iyi bir ders vererek istediğiniz zaman savaşçı ruhunuzu ortaya çıkaracağınızı göstereceksiniz.  7 Ağustos Türkiye saati ile 21:22 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma enerjisi ile finansal konular fazlası ile gündeminizde olacak beklenmedik gelirler sayesinde borçlarınızı ödeyerek rahatlayacaksınız. Ay boyunca ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilir iş hayatınızda işbirlikleri ile şartlarınızı çok daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Kazancınızdaki artış başınızı döndürebilir! Finansal konularda olabildiğince az risk almalı ve gerçekçi davranarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise sorunlu ve yorucu bir ilişki içindeyseniz ilişkinizi bitirmeden önce bir kez daha düşünün ve pişman olmamak adına kesin kararınızı daha sonraki bir tarihe kadar erteleyin. Bekar ve ilişkisi devam eden Yengeçler kimin ne dediğini önemsemeden iç dünyanıza yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek ilişkinize sevdiğiniz insana değer verin kazanan AŞK olsun.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,

Bu haftaya olumlu enerjilerle başlıyorsunuz. İçsel huzurunuz fiziksel enerjinize fazlası ile yansıyacaktır. İşinizle ilgili konularda kelimelerin esiri olmadan gerçekçi davranmalı hedeflerinizi belirlemeli ve kararlılıkla ilerlemelisiniz. Siz sanatsal ve görsellikle ilgili bir iş yapıyorsanız bu hafta çok başarılı işlerin mimarı olabilir gelirinizde hatırı sayılır bir kazanç elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kararlı olmalı ya tamam ya devam diyebilmeli yaşadığınız belirsizlikleri netleştirmek için çaba göstermelisiniz.

7 Ağustos Türkiye saati 21:22 de karşıt burcunuzda Kova da Ay tutulması gerçekleşecek ve Tutulma esnasında Merkür Başak burcunda geri harekette olacak. Bu enerjiler altında akılcı davranmalı öfke ve duygusallığın aklınızın önüne geçmesine izin vermemelisiniz. Akılcı tavrınız takdir toplayacak ve işinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız. İş arayan ve iş hayatında uzun süredir problemler yaşayan Aslanlar yeni bir iş bulabilir iş değişikliğine gidebilirsiniz. Tutulmanın gergin yansımaları ile Aile bireylerinizin her türlü sorunu ile uğraşabilir sorunlu ilişkileri çözüme kavuşturabilir ya da radikal kararlar alarak ilişkilerinize sınırlamalar getirebilirsiniz. Yine bu dönemde gizli düşmanlıklar aile hayatınızda sorunlara neden olabilir. Yalnızca ailenizi ilgilendiren finansal duygusal konularla ilgili önemli kararlarınızı ve görüşmelerinizi aile dışından insanlarla paylaşmamalısınız.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen ve Ay burcu Başak olanlar,

Bu hafta işinizle ilgili konularda daha esnek yaklaşımlarınız dürüst yapınızla kazançlı çıkmanızı ve hakkınız olanı almanızı sağlayacak sizlere. Özel yaşamınızda ise korkularınızı ilişkinize yansıttığınız sürece mutlu olmanız güç. Birlikte olduğunuz insana ya güvenmeyi öğrenecek onun size duyduğu sevgiyi vereceğiniz sevgi ile yüceltip güçlendirecek ya da başkalarının huzurunuzu kaçırıp mutlu olmanızın önüne set çekmelerine müsaade edeceksiniz seçim sizin. 7 Ağustos saat 21:22 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizle ciddi tartışmalar yaşayabilir günlerce devam edecek stresli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Elinizden geldiği kadar sakin olmaya çalışarak hareket edin ortam sakinleştiği anda da kalbinizin sesine kulak vererek sözlerinizi belirleyerek partnerinizle konuşun onun tutumu ve duyarlılığına göre tamam ya da devam diyerek hayat yolunda ilerlemeye devam edin. Yerinde kararlarınız parlak zekanızla her şeyin üstesinden gelecek yerinde çıkışlarınız ve kararlarınızla iş hayatınızda da ön plana çıkarak hakkınız olanı almayı başaracaksınız.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,

Bu hafta iş ve ailevi konularda doğru kararlar alabilmek için kendi düşüncelerinizin doğruluğunda ısrarcı olmak yerine karşınızda ki kişilerinde düşüncelerini önemseyin ve kendi yaptıklarınızı da gözden geçirerek kararlar alın.  Ancak bu sayede sorunları aşmak için yeni bir yol bulabilir ilişkilerinizi daha iyi hale getirebilirsiniz. İşinizle ilgili yeni teklif ve projeler söz konusu olabilir ön yargılarınızı bir yana bırakın ve şansınızı akıllıca değerlendirin. Özel yaşamınızda ise son derece olumlu etkiler söz konusu değer verip değer görecek sevilmenin tüm güzelliklerini deneyimleyebileceksiniz. İlişkisinde uzun zamandır krizler yaşayan Teraziler sizlerde iletişim anlayış ve sabırla hafta sonuna doğru eş ya da sevgilinizle ortak kararlar alabilirsiniz.  Yeter ki kalbinizin rehberliğine güvenerek ilerleyin. 7 Ağustos saat 21:22 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Sezgileriniz oldukça güçlenecek ve kendi kendinize rehberlik etmeyi öğrenerek ruhunuzu beslemeyi başarabileceksiniz.

Ruh bizi yaşama bağlayan hayat enerjimizi veren kutsal bir armağandır. Ruhunuzu ibadet meditasyon gibi ruhsal çalışmalar ile güçlendirebilirsiniz. Aceleci davranmadan ayrıntılara önem vererek araştırma kararlar alın. Yine bu dönemde aile büyüklerinizden kalan bir miras ortaklık yada iş hayatınızda sürpriz bir zam yada uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınızın ödenmesi aile bireylerini de ilgilendiren uzun zamandır elden çıkarmak için uğraştığınız bir mülkün satışı gibi konular başarılı sonuçlar verebilir ve maddi sıkıntılarınız bir anda arkanızda kalabilir. Özel yaşamınızda kısa süre önce ayrılık yaşadıysanız pişmanlık dolu bir geri dönüşle karşılaşabilirsiniz. Sizlere tavsiyem kalbinizle mantığınızın sesini gerçekçi davranarak dinleyin ve pişmanlık duyacağınız bir karar almamaya özen gösterin.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar,

İşinizle ilgili geçmişle ilgili sorunlar haftanın ilerleyen günlerinde karşınıza çıkabilir ve sizleri zorlayabilir. Her zorluk aşılır ilkesi ile hareket edin ve çözüm ortakları arayarak fikirlerine ve deneyimine güvendiğiniz kişilerle iletişim kurarak hareket edin. Özel yaşamınızda ise  uzun zamandır aşka kırgın kalbiniz yine aşkla iyileşebilir doğru yer doğru insan bu hafta kalbinizi aşkla çarptırmak için karşınıza çıkabilir. Evli Akrepler sizlerde hafta boyunca kıskançlık duygunuzun sevginizde problemler yaşatmaması için kontrollü davranın. 7 Ağustos saat 21:22 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma enerjisi ile, Sorumluluk almaktan korkmayın emin olun ayın ilerleyen günleri ile birlikte ortaya koyduğunuz hiç bir çabanın boşa gitmediğini göreceksiniz.

Özel yaşamınızda da evli ve uzun süredir ilişkisi devam eden Akrep’ler geçmişte yaşanan kıskançlıkla ilgili olaylar eşiniz tarafından tekrar gündeme gelebilir ve bu kez ona her zamankinden çok daha farklı bir yaklaşımda bulunarak yapmadığınız bir şeye karşı sürekli kendinizi savunmak zorunda kalmaktan duyduğunuz yorgunluğu haykırabilirsiniz. Bu durum eşinizin kendine gelmesini ve sizi psikolojik olarak ne kadar hırpalamış olduğunun farkına varmasını sağlayabilir. Böylelikle ilişkinizde ki sorunları kökünden çözüme kavuşturarak birlikte olumlu ve güzel kararlar alıp uygulayabilirsiniz.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar,

Bu hafta iş ve anlaşmalarınızla ilgili değişimleri yapmak için fırsatlarla karşılaşabilir kabul ettirmekte zorlandığınız isteklerinizi kolaylıkla hayata geçirebilirsiniz. İşinizle ilgili her konuda kazanmaya odaklanır gizliliğe önem vererek isteklerinizde ısrarlı olursanız maddi manevi kazanımlarınız tahminlerinizin üzerinde olabilir. Aile hayatınızda ise kardeşlerinizi ilgilendiren sorunları çözüme kavuşturmak için ön planda olabilir başarılı çözümlerinizle krizleri sevince döndürebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise vurdum duymaz tavırlardan kaçınmalı kaçan kovalanır mantığı ile hareket etmemelisiniz.

Size yapılmasından rahatsız olduğunuz davranışlar yalnızca birlikte olduğunuz kişinin kalbini kırar bunun farkına vararak hareket edin. 7 Ağustos 2017 Türkiye saati 21:22 de Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma etkisi ile, sürekli hayalini kurduğunuz fakat imkanlarınız el vermediği için gerçekleştiremediğiniz bir işi hiç beklemediğiniz bir şekilde karşınıza çıkarabilir ve bir anda kendinizi bambaşka bir çalışma ortamının içinde yer almış bulabilirsiniz. Yine bu enerji ile arkadaşlık ilişkileriniz farklı bir boyut kazanacak. Kim dost kim düşman görerek öğreneceksiniz. İş hayatınızda bir yıldız gibi parlamaya başlamış olmanız insanların maskelerini düşürecek ve siz hayatın en iyi öğretmen olduğunu bir kez daha yaşadıklarınızla tasdik edeceksiniz.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar,

Bu hafta yenilenme uyanış  haftası sizler için. Kendinizi güçlü ve dinamik hissetmeye başlıyorsunuz. Bu gelişmeler yakın çevrenizde özellikle iş hayatınızda arkanızdan dönen dolapları fark etmenizi ve hızlı kararlar alarak başınıza çorap örmeye çalışan kişileri başarısız kılmanızı sağlayacak. Özel yaşamınızda ise iç güdülerinize güvenmeli sevginizi ifade ederek ilişkiniz üzerinde sevginin aşkın gücünün getirilerini deneyimlemek için harekete geçmelisiniz. Kıskanç kişiler mutluluğunuzu bozamayacaklarını anlayacak ve AŞK ın gücü karşısında pes edeceklerdir. 7 Ağustos 2017 Türkiye saati le 21:22 de Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşecek.

Tutulma enerjisi ile, İş hayatınızda doğru yerde doğru zamanda olmanın getirilerini maddi manevi deneyimleyebileceksiniz. Eşiniz ve dostlarınız aracılığı ile yeni insanlar tanıyacak ve onların yardım ve öneri ile yeni başlangıçlar gerçekleştirebileceksiniz. Korkularınızı geçmişteki başarı ve başarısızlıklarınızı bir daha almamak üzere arkanızda bırakın ve sizi seven destekleyen insanların güvenini boşa çıkarmayın. Özel yaşamınızda Bekar Oğlak’lar, Duygusal hayatınızda gerçekçi davranmanız ve dürüst olmanız sağlam temeller üzerine kurulacak bir beraberliğin AŞK kapısını aralayabilir sizlere.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar,

Bu hafta işinizle ilgili konularda çalışanlardan kaynaklı sorunlar yaşanabilir siz kendi işinizin sahibiyseniz çalışanlarınızla yol ayrımları yaşayabilirsiniz. Emin olun sorunları paylaşmayan insanlarla yolları ayırmak size yeni fırsatları beraberinde getirecektir. Açık fikirli olun ve işinizle ilgili konularda uzun vadeli planlar yaparak hareket edin. Ailevi konularda ise çocuk ya da çocuklarınızın duygusal hayatında yaşanacak gerginlikler le ilgilenebilirsiniz. Fakat bu konular oldukça hassastır taraf olmamaya dikkat edin. 7 Ağustos 2017 Türkiye saati 21:22 de burcunuzda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu enerji Özel hayatınız fazlası ile önem kazanmakta. Duygularınızı ifade ederken kırıcı sözler sarf etmemeye özen göstermelisiniz. Özellikle evli Kova’lar eşinize kendisini değersiz hissettirecek sözlerden kesinlikle kaçının.

Geçmişte yaşanan olayları tekrar tekrar gündeme getirmeyin. Çocuklarınızla eşiniz arasında ki dengeyi kurmaya çalışın ve olayları sadece kendi yönünüzden değerlendirerek hareket etmeyin. Aksi halde sevginin temeli saygıyı ortadan kaldırır büyük bir pişmanlığın yalnızlığı ile baş başa kalabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Kova’lar sizlerde şüpheci davranışlarınız sonucu ani bitişler yaşayabilirsiniz. Tutulma enerjisini olumlu yönde kullanmak istiyorsanız sağ duyulu davranmalı kıskançlık ihtiras ve hırs duygularının yüreğinizi zapt etmesine izin vermemelisiniz. Kırdığınız yerden kırılmak istemiyorsanız ruhunuzdaki Melek şeytanınızı yensin. Sizler iradesi güçlü yüreği güzel insanlarsınız bunu ortaya koymalısınız.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar,

Bu hafta finansal konularda yaşanacak olumlu gelişmeler rahatlamanızı sağlarken uzun zamandır ödemekte zorlandığınız borçlarınızı da kapatabilme şansını elde edebilirsiniz. Hafta boyunca harcamalarınızı kontrol altında tutun ve arkadaşlarınızın maddi taleplerini kibarca reddedin. Özel yaşamınızda ise  geçmişte aşk acısını yaşamanıza sebep olan kişi ile beklenmedik şekilde karşılaşabilir ondan gelecek ilanı aşk ve bir şans daha istemesi ile şaşırabilirsiniz. Sizlere önerim denenmişi denememeniz. 7 Ağustos saat 21:22 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma enerji ile iş hayatınızla ilgili konularda girişimci ruhunuzu harekete geçirecek ve bağlantılarınızı güçlendirmenizi sağlayacak.

Özel yaşamınızda da sizleri cesaretli kararlar almaya teşvik edecek. Beraberliğinde sorun yaşayanlar ilişkilerini sonlandırırken uyumlu bir beraberlik içinde olanlar evlilik kararı alıp söz nişan gibi evliliğin ilk adımını atabilirsiniz. uzun süredir devam eden bir arkadaşlık aşka dönüşebilir. Bekar ve ilişkisi olmayan Balıklar ise seyahatleriniz esnasında yada işiniz gereği katıldığınız bir toplantıda ruh eşinizle tanışabilir kendinizi bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. Tutulma enerjisi çocuk sahibi olmak isteyen Balık burçları içinde özellikle tedavi yolu ile çocuk sahibi olmak isteyenler için olumlu etkilere sahip aileye katılacak bebek haberi sevinci yeni heyecan ve güzellikleri getirebilir hayatınıza.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık