Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

31 Temmuz 6 Ağustos 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,

Gökyüzü yüksek enerjili bir haftaya işaret ediyor. Ayın ilk haftası özellikle Yeni bir iş anlaşmalar ortak projeler için beklemede kalmalı acele kararlar almamalısınız. Genel olarak sağlık sorunu yaşayan Koçlar tıbbi müdahaleler ve tedaviler olumlu sonuçlar verir ve bu anlamda sorunlarınızı arkanızda bırakabilirsiniz. Koç burcunun ilk 10 gününde doğanlar için acele kararlar vermemesi için gökyüzü uyarıcı enerjiler ile dolu. Finansal konularda risklerden uzak durmalı alım satımlar aileyi ilgilendiren miras ortak yatırım planlarında ön planda ve yönlendirici olmalısınız. Özel yaşamınızda ise bekar Koçlar hayat arkadaşınızla karşılaşabilir evlilik kararınızı gerçekleştirebilirsiniz. Haftanın ilk gününden itibaren diyet programınızda yağlı ve şekerli gıda ürünleri tüketmekten kaçının; Göreceksiniz başladığınız diyet işe yarayacaktır hem kilo verecek hem de sağlık sorunlarınız ortadan kalkacaktır. Bebek bekleyen Koç hanımlar sizler ekstra dikkatli olmalı kendinizi çok yormadan gribal enfeksiyonlara karşı dikkatli olmalısınız. Hafta boyu fiziksel olarak kendinizi iyi hissedecek ve yükselen enerjinizle tüm çevrenizde hayranlık kazanacaksınız. Arkadaşlardan gelecek kıskançlıklara karşı dikkatli olmalı ve olabildiğince enerjisinden söylediklerinden rahatsızlık duyduğunuz arkadaşlarınızla aranıza bir mesafe koymalısınız. Size gerçek dostlarınız yeter. Yüzü gülen yüreği kıskançlıkla bezenmiş özü farklı sözü farklı kişilerle yollarınızı ayırmalı kimsenin enerjinizi düşürmesine izin vermemelisiniz. Yakın arkadaşlarınız aracılığı ile uzun mesafeler yada yurt dışı yolculukları söz konusu olabilir büyük umutlar bağlamadan gerçekçi davranırsanız yolculukların getireceği maddi olumsuzlukları da hayal kırıklığı olarak yaşamazsınız. Ev ya da araç almayı düşünüyorsanız kredi başvurusu yapabilir ya da birikmiş paranızla bunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda da evli Koçlar aileye yeni biri katılabilir bu doğacak bir bebek olabileceği gibi yakınlarınızdan birinin söz nişan düğünü de olabilir. Ayrıca evli Koç’lar eşinizle ilişkilerinizi iyileştirebilir evliliğinizde yeni bir sayfayı AŞK la fedakarlıkla sabırla açabilirsiniz.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,

Gökyüzü aylardır geçtiğiniz maddi manevi dar boğazdan feraha çıkacağınız bir haftayı müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda bu hafta yeni bir işinizi devreye sokabilir iş arıyorsanız bulabilirsiniz. Maddi konularda emeğinizin karşılığını alırken kıskanç insanların enerjilerine karşı dikkatli ve tedbirli olmalısınız. Hafta sonuna kadar elektrikli ev aletleri yanıcı ve ateşli şeylerden uzak durun. Ayrıca bu hafta aracınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz periyodik bakımını yaptırmadıysanız yaptırmalısınız aksi halde yolculuklarınızda beklenmeyen arızalar yolda kalmanıza ve sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizle gerçekçi ve uyumlu yaklaşımlarınızla; Doğru zamanda doğru kararlar alacak ve huzura kavuşacaksınız.
Sağlık: Bu hafta genel sağlığınıza özen gösterin kan basıncınızın düşmesi yükselmesi kalple ilgisi sağlık sorunlarına neden olabilir dikkatli davranın. Çocuk sahibi Boğalar çocuklarınızı ay boyunca kesici delici aletlerden uzak tutmaya çalışmalı tamirat araç gereçleri ile haşır neşir olmalarına izin vermemelisiniz. Yaralanmalara karşı tedbirli davranın ve zamanı yakalamak için ekstra bir telaş içinde olmayın. Özel yaşamınızda eşinizin ailesi ile sorunlar yaşayabilirsiniz kendi bencilikleri ile sizin hayatınızla ilgili aşırı uçlarda ki eleştirileri belki de senelerdir sürdürdüğünüz sabrın bitmesine ve bu durumun sözlerinize yansımasına neden olur. Sizlere önerim sakin kararlı olun ve kelimeleri doğru kullanın. Bekar ve ilişkisi olmayan Boğa’lar kalıcı bir beraberliğe adım atabilir kırılan kalbinizi aşk ile taçlandıracaksınız.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,

Gökyüzü hafta boyunca resmi hukuksal ve finansal konularda aile büyüklerinizin uyarılarını dikkate almalı iş birlikleri ile çözüm odaklı hareket etmelisiniz. Bu hafta, akılcı davrandığınız takdirde gelirlerinizde hatırı sayılır bir artış elde edebilirsiniz. Evli İkizler bu hafta mutluluk size çocuklarınızla ilgili konulardan gelecektir. Onların eğitim hayatında yaşanacak olumlu gelişmeler sizleri mutlu kılacak bebek bekleyen İkizler endişelendiğiniz konularda yaşanan olumlu gelişmelerle şükredecek ve korkularınızı arkanızda bırakacaksınız. Evli ve eşi ile sürekli sorunlar yaşayan İkizler uzlaşmacı olmayı başardığınız anda ilişkinizin seyri değişecek olumlu yönde! Sizlere önerim oldukça dikkatli olmalı bir anlık kızgınlıkla kararlar almamalısınız. Haftan’ın ilerleyen günleri ile giderlerde artış elektronik eşyalarınızla ilgili sorunlar ve aracınızın arızalanması ve beklenmedik masraflarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan destek görecek maddi manevi sahip olduğunuz özel şeyleri daha iyi sahipleneceksiniz. Geçmişle alakalı işinizle ilgili bir anlaşmazlığı çözüme kavuşturabilir finansal olarak istikrarı yeniden yakalayabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili iş ve eğitim planlarınız varsa gerçekleştirebilir önemli bağlantı ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Ayrıca, ithalat ihracat gibi yurt dışından ticari alışverişler de sizlere büyük faydalar sağlayacaktır. Sağlık Hafta boyunca aile büyüklerinizin sağlık sorunlarına yardım almak olabilir onlarla ilgilenebilirsiniz. Çocuk sahibi ve bebek bekleyen İkizler hava değişimi ve iltihabik durumlar yaşanabilir sizde diyet yapıyorsanız dikkatli olmalı aşırıya gitmeden bağışıklık sisteminizi dengede tutmalısınız.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,

Bu hafta istikrar cesaretiniz ve kendinize güvendiğiniz takdirde sizinle ilerleyecek. İş ve özel yaşamınızda önlenemez bir yükselişe geçiyorsunuz ve kimse sizin önünüzde duramayacak. Aşk ve iş hayatınızda yaşanacak gelişmelerle adeta yeniden doğacak ve hayatınızı yeniden yapılandıracaksınız. Özel yaşamınızda bekar Yengeçler şans sizinle iken kendinize güvenin ve iletişime önem verin. yansıması ise iş ve özel yaşamınızda her zamankinden daha baskın tavırlar sergileyebilir her şeyi ben bilir ben yönetirim şeklinde davranışlar sergilemenize neden olabilir ki, Kulaktan duyma bilgilerle yapacağınız fevri çıkışlar hukuksal anlamda da başınızın ağrımasına neden olabilir! Maddi manevi zarara uğramak istemiyorsanız kontrolü elden bırakmamalısınız. Siz yeter ki geçmişin olumsuz izlerinizi arkanızda bırakarak hayatın size sunduğu güzellikleri fark etmeyi seçin. Güçlü enerjilerin hakim olduğu bir haftadasınız. Bu süre içinde harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,

Gökyüzü köklerinizden gelen yeteneklerinizi fark edip yaşamınızı daha da anlamlı kılacak davranışlar sergileyeceğinize işaret etmekte. Yapacağınız araştırmalar öğreneceğiniz yeni bilgiler pek çok kilidi açmanızı sağlayacak. İş hayatınızda yeni teklifler alabilir farklı ortamlarda bulunabilir çok uzak gördüğünüz konuların baş mimarı olabilirsiniz daha önce tereddütle yaklaştığınız konularda hakimiyetiniz ve kendinize olan güveninizle başarılı bir çıkış yakalayabilirsiniz. Kendinizi keşfedip yenileyebilmenin getirilerini maddi manevi alacaksınız girişimci davranmalı zamanı kazanca dönüştürmek için parlak zekanızı ortaya koymalısınız. Hayalini kurduğunuz beklenmedik bir yatırım bu tarihler arasında gerçekleşebilir. Yapılan yatırımın sizin için son derece karlı ve şanslı olacaktır. Özel yaşamınızda da sizi yoran enerjiler arkanızda kalıyor. Eş yada sevgilinizle romantizmi yakalayabilirsiniz. Gökyüzü aşk ve iş hayatınızda sizlere cömert davranırken size düşen hayattan ne istediğinizi belirleyerek hareket etmek olmalı. Bu hafta evinizde dekorasyon yapabilir yeni bir yere taşınabilir evinizi ofisinizi zevkinize göre yenileyebileceğiniz imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Bu günlerde kimin ne dediğine önem vermeden etki altında kalmadan sadece sezgilerinize güvenin ve size işaret ettiği yolda ilerleyin. Bu enerji evli Aslan’lar içinde dikkat çekici enerjileri beraberinde getirmekte. Eşinizin geçmişinde yaşadığı bir ilişki yada evliliğinden kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Eski eş yada sevgilinin kıskançlıkları ilişkiniz üzerinde yoğun bir şekilde hissedilebilir.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen ve Ay burcu Başak olanlar,

İş hayatınızda her türlü riskten uzak tutmalı tatlı sözlerle verilen vaatlere itibar etmemelisiniz. Aksi takdirde maddi zararlar görebilirsiniz. Bu hafta özel yaşamınızda arkadaşlarınızın ağzını tutamamasından kaynaklanan sorunlar söz konusu olabilir. Geçmişte paylaştığınız bir sırrınız ortaya gerçeği yansıtmayan bir şekilde dökülebilir ve siz haklı olduğunuz konularda haksız duruma düşebilirsiniz. Arkadaşınızın bir anlık boş boğazlığı başınızı ağrıtsın istemiyorsanız özel yaşamınız ve arkadaşlık ilişkilerinizi dengelemelisiniz ki sorun yaşanmasın. Ayrıca unutmamalısınız ki iki kişinin bildiği sır sır değildir! Dostluk bambaşka bir şeydir arkadaşlık başka. İkisi arasında ki ince fakat fazlası Hayallerinizi yüreğinizde biriktirdiklerinizi kağıda en güzel sözlerle dökebilir meslek hayatınızda yazılı olarak yapacağınız işlerde büyük bir başarı yakalayabilirsiniz. Konuşmak yerine yazılı ifadeyi deneyin ve başarın. Karşılık beklemeden seviliyor olmanın gücü yaşamınızın sıkıntılı her noktasında çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturmanızı sağlayacak. Bekar Başaklar aile büyükleriniz aracılığı ile tanıştırılacağınız ya da aynı ortamlarda olacağınız biri ile yakınlaşabilir daha önce hissetmediğiniz duyguları deneyimleyebilirsiniz. Sizlere tavsiyem duygularınızı ikinci plana alın ve mantığı elden bırakmadan karşınızda ki insanı tanıyarak acele kararlar vermeden hareket edin.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,

Bu hafta boyunca kazancınızdaki artış başınızı döndürebilir! Finansal konularda olabildiğince az risk almalı ve gerçekçi davranarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise sorunlu ve yorucu bir ilişki içindeyseniz ilişkinizi bitirmeden önce bir kez daha düşünün düşünün ve kesin kararınızı bir sonraki haftaya erteleyin. Bekar ve ilişkisi devam eden Teraziler kimin ne dediğini önemsemeden iç dünyanıza yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek ilişkinize sevdiğiniz insana değer verin kazanan AŞK olsun. Sürekli düşündüğünüz umutlarınız yaşama sevinciniz güçlü bir şekilde diriliyor ve siz yaşama çok daha sıkı bağlarla sarılmaya başlıyorsunuz. İş ve eğitim hayatınızda zekanızı ortaya koyacağınız imkanlar söz konusu kendinize aklınıza bilginize güvenin ve her imkanı değerlendirin. İşbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı arttırın. Ortaklıkları olan Teraziler kontrollü olmalı ve bilginiz dışında her hangi bir görüşmenin yapılmamasına dikkat etmelisiniz. Ailevi konularda da yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli davranmalısınız.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar,

Bu hafta başta sağlığınız olmak üzere iş hayatınızla ilgili yaşanacak yenilenmelerin güçlü bir dönemin başlangıcı sizler için. Geçmişte yaşadığınız olumlu olumsuz yaşanmışlıkların farkındalığını günlük hayatınıza yansıtabilmeniz kaydıyla. Kendinizle geçmişinizle yüzleşin yaşadığınız yaşattığınız her şeyi adil bir şekilde değerlendirin ve sorunların gerçek sebebini anlamaya çalışın bunu yaptığınız anda her şey çözüme kavuşacak ve siz ağırlıklarınızdan kurtulacaksınız. Haftanın ilk günlerinde eşinizle gerginliklere neden olacak gergin davranışlardan uzak durun. Ektiklerini biçecek sizi de içine almaya çalıştıkları oyunlarının içine kendileri düşecekler. Siz işinize odaklanın ve başka hiç bir şeyle ilgilenmeyin. Akılcı tavırlarınız takdir toplayacak ve işinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız. İş arayan ve iş hayatında uzun süredir problemler yaşayan Akrepler yeni bir iş bulabilir iş değişikliğine gidebilirsiniz. Hafta sonu gizli düşmanlıklar aile hayatınızda sorunlara neden olabilir. Yalnızca ailenizi ilgilendiren finansal duygusal konularla ilgili önemli kararlarınızı ve görüşmelerinizi aile dışından insanlarla paylaşmamalısınız.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar,

Gökyüzü sorgu arayış ve ruhsallık dolu bir ayda olduğunuzu fısıldıyor sizlere. Haftanın ilk günlerinde geçmişle ilgili konuları gözden geçirerek olası pek çok sorunun önüne geçebilirsiniz. Her ne olursa olsun sakin kalmayı başarmalı paniğe kapılmadan hareket etmelisiniz. Bu hafta gökyüzü güçlü enerjileri ile ilerleyen günlerde silkinip kendinize gelmenizi sağlayacak ve kazanma azminizi yükseltecek. İşinize ilişkilerinize sevdiklerinize dört elle sarılmanız gereken bir süreç. Yüksek enerjinizi yapıcı yönde kullanırsanız siz kazanırsınız. Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizle ciddi tartışmalar yaşayabilir günlerce devam edecek stresli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Elinizden geldiği kadar sakin olmaya çalışarak hareket edin ortam sakinleştiği anda da kalbinizin sesine kulak vererek hareket edin. Hayatınızda bir dönem kapanıp yeni bir dönem başlıyor! Fakat bu güçlü ve olumlu enerjiyi nasıl değerlendirip değerlendiremeyeceğinizi sizin tutumunuz ve hayata karşı duruşunuz belirleyecek.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar,

Gökyüzü iş ve eğitim hayatınızda uğramış olduğunuz haksızlıklar zorluklar yerini olumlu gelişmelere bırakıyor ve ön plana çıkarak hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. Cesaretinizi bilgi deneyim ve özgüvenle birleştirdiğiniz anda rotanızı belirleyin ve hedeflerinize doğru kararlılıkla ilerleyin. Hayatınızın genelinde doğru ve olumlu kararlar almak istiyorsanız iç dünyanıza yönelin ve sürekli şikayet ettiğiniz konuları nasıl çözümlerim yaşamıma yeni bir yön verebilir miyim? Kendimi özel ve değerli hissetmem beni tüm kalbi ile seven sevdiğim için neler yapabilirim sorularını kendinize sorun ve adil cevaplar vererek önceliklerinizi belirlemek için kararlar alın ve uygulayın. Kendinizden kaçamaz sorunlarınızı yok sayamazsınız. Bu hafta kendi kendinize rehberlik etmeyi öğrenerek ruhunuzu beslemeyi başarabileceksiniz. Ruh bizi yaşama bağlayan hayat enerjimizi veren kutsal bir armağandır. Ruhunuzu ibadet meditasyon müzik aşk ve sevgi ile güçlendirebilirsiniz. Hafta boyunca işinizle ilgili enteresan gelişmeler ve teklifler alabilirsiniz. Yine bu dönemde aile büyüklerinizden kalan bir miras ortaklık yada iş hayatınızda sürpriz bir zam yada uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınızın ödenmesi aile bireylerini de ilgilendiren uzun zamandır elden çıkarmak için uğraştığınız bir mülkün satışı gibi konular başarılı sonuçlar verebilir ve maddi sıkıntılarınız bir anda arkanızda kalabilir.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar,

Bu hafta değişim noktasının başlangıcı sizler için. Hatalarınızı fark edip değerlerinizi de yanlışlarınızı da kabul edip kendinizi geliştirmek için bir adım attığınız takdirde. Ailevi konularda ciddi gerginlikler yaşanabilir BEN yerine BİZ olmayı seçmeli sağ duyunun peşinden gitmelisiniz. Özel hayatınızda sonlanmalar yaşayabilir çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz. Korkmayın değişim enerjisi sizleri girdap gibi içine çekerken direnmek yerine uyumlu olun ufak tefek zorluklarla karşılaşsanız da mücadele edin yeteneklerinizi ortaya koyun ve başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin. Bekar ve ilişkisi olmayan Kovalar aşk hayatınızda ilişkinizi resmileştirme kararı almanıza yardımcı olabilir. Dostlardan gelen destek ve cesaretle arzu ettiklerinizi gerçeğe çevirebileceksiniz.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar,

Gökyüzü bu hafta iş ve aşk hayatınızda hemen her şeyin olumlu yönde mükafatını alacağınızı müjdeliyor sizlere. Kendinize ve sevdiklerinize dürüst olabilmenin yüreğinizdeki güzellikleri koruyabilmiş olabilmenin mucizelerini deneyimleyeceğiniz çok özel bir aydasınız. İş hayatınızda var olan şartları muhafaza etmeli yeni bir oluşum ya da girişimin içine girmeden önce neyi kazanıp neyi kaybedeceğinizi hesaplayarak kararlar almalısınız. Sorumluluk almaktan korkmayın emin olun ayın ilerleyen günleri ile birlikte ortaya koyduğunuz hiç bir çabanın boşa gitmediğini göreceksiniz. Özel yaşamınızda da evli ve uzun süredir ilişkisi devam eden Balıklar geçmişte yaşanan kıskançlıkla ilgili olaylar eşiniz tarafından tekrar gündeme gelebilir ve bu kez ona her zamankinden çok daha farklı bir yaklaşımda bulunarak yapmadığınız bir şeye karşı sürekli kendinizi savunmak zorunda kalmaktan duyduğunuz yorgunluğu haykırabilirsiniz. Bu durum eşinizin hatasını anlamasını ve kendisini de sizi de üzmemek için çözümler üretip profesyonel arayışlar içine girmesini sağlayacaktır. Hafta sonuna doğru bekar Balıklar Aşk ruhunuzda heyecan şekillendirsin bir çocuğun bitmez tükenmez enerjisi gibi hayatınızı. Bekar Balıklar şanslı bir dönemdesiniz sosyal olmalı ve yenilikleri kabullenmelisiniz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık