Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

6 - 12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: Hafta boyunca iş ve özel yaşamınızda her şey gösterdiğiniz emek ve karşılıklı fedakarlıklarla şekillenecek. İşinizle ilgili olumlu bir haber kendinize güveninizi artırırken size barış elini uzatan iyi niyetli insanları geri çevirmemelisiniz. Pozitif yaklaşımlarınız her bakımdan sizleri güçlendirecek ve doğrularınızı keşfetmenizi sağlayacak. Bu hafta özel yaşamınızda yeni başlangıçlar yapabilir aşk hayatınızda yep yeni bir sayfa açabilirsiniz. Yeter ki başkalarını değil yüreğinizin sesini dinleyin.

 

BOĞA: Kendinizi yeteneklerinizi keşfedeceğiniz farkındalığınızla dikkat ve saygınlık kazanacağınız özel bir hafta sizler için. Özellikle iş hayatınızda ve hukuksal konularda şans rüzgarı sizden yana esmeye başlıyor değişim yenilenme ve arınma haftasındasınız. Kendi gücünüzü keşfedip yaratıcılığınızı hayatınızın her yönüne yansıtabilirsiniz. Finansal konularda kazanımlar artabilir ve ani bir kararla sizi cesaretlendiren kişilerin de desteği ile ev ya da araba alımı gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise olumlu gelişmeler tahminlerinizin çok üzerinde gerçekleşebilir. Adeta Aşk melekleri ışıklarını yansıtır yüreklerinize sevip sevilmenin güzellikleri mucizelere dönüşebilir sizler için.

 

İKİZLER : Gökyüzü bu hafta sağlık sorunları olan İkizlerin yüzünü güldürecek etkileri müjdelemekte. Uzun zamandır mücadele ettiğiniz rahatsızlığınız da iyileşmeler beklenenin üzerinde olabilir. İşinizle ilgili konularda aradığınızı bulamasanız da genel anlamı ile hafta sizler için bereketli olacaktır. Dikkat etmeniz en önemli konu yerleşim değişikleri taşınma ya da iş ve evinizle ilgili dekorasyon gibi konularda yaşanan gecikme ve aksaklıklar olmalı. Olası aksaklıklar yeni  ve beklenmedik harcamalara sebep olabilir. Aşk hayatınızda ise kalbinizde hissetmediğiniz hiç bir şeyi ifade etmemeli gel geç duygularla karşınızda ki insanı yapmadığı şeylerle suçlamamalısınız. Üzende üzülende siz olmak istemiyorsanız şayet. Bekar İkizler sizler içinde 9 Haziranla birlikte olumlu gelişmeler söz konusu.

 

YENGEÇ: Bu hafta işinizle ilgili her konuda çevrenizde oluşan olumsuzluk çemberini kırabilir mesai arkadaşlarınızla iş birliği yaparak hepinizin üzerinde baskı kurmaya çalışan yönetici ya da sizinle aynı konumda olan birilerine iyi bir ders vererek istediğiniz zaman savaşçı ruhunuzu ortaya çıkaracağınızı göstereceksiniz. Özel yaşamınızda ise yakınlarınızla ilişkileriniz önem kazanmakta uyarıları dikkate alın ve gözünüzle görüp şahit olmadığınız şeylere inanmayı bir yana bırakıp ilişkinizi yıpratacak şüphe ve kuşkulardan bir an evvel uzaklaşıp ilişkinizi sorgulamak yerine sahip çıkın.

 

ASLAN :Bu haftaya olumlu enerjilerle başlıyorsunuz. Huzurunuz fiziksel enerjinize fazlası ile yansıyacaktır. İşinizle ilgili konularda kelimelerin esiri olmadan gerçekçi davranmalı hedeflerinizi belirlemeli ve kararlılıkla ilerlemelisiniz. Siz sanatsal ve görsellikle ilgili bir iş yapıyorsanız bu hafta çok başarılı işlerin mimarı olabilir gelirinizde hatırı sayılır bir kazanç elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kararlı olmalı ya tamam ya devam diyebilmeli yaşadığınız belirsizlikleri netleştirmek için çaba göstermelisiniz.

 

BAŞAK : Bu hafta zihniniz son derece keskin çalışacaktır. İşinizle ilgili konularda daha esnek yaklaşımlarınız dürüst yapınızla kazançlı çıkmanızı ve hakkınız olanı almanızı sağlayacak sizlere. Özel yaşamınızda ise korkularınızı ilişkinize yansıttığınız sürece mutlu olmanız güç. Birlikte olduğunuz insana ya güvenmeyi öğrenecek onun size duyduğu sevgiyi vereceğiniz sevgi ile yüceltip güçlendirecek ya da başkalarının huzurunuzu kaçırıp mutlu olmanızın önüne set çekmelerine müsaade edeceksiniz seçim sizin.

 

TERAZİ :Bu hafta iş ve ailevi konularda doğru kararlar alabilmek için kendi düşüncelerinizin doğruluğunda ısrarcı olmak yerine karşınızda ki kişilerinde düşüncelerini önemseyin ve kendi yaptıklarınızı da gözden geçirerek kararlar alın.  Ancak bu sayede sorunları aşmak için yeni bir yol bulabilir ilişkilerinizi daha iyi hale getirebilirsiniz. İşinizle ilgili yeni teklif ve projeler söz konusu olabilir ön yargılarınızı bir yana bırakın ve şansınızı akıllıca değerlendirin. Özel yaşamınızda ise son derece olumlu etkiler söz konusu değer verip değer görecek sevilmenin tüm güzelliklerini deneyimleyebileceksiniz. İlişkisinde uzun zamandır krizler yaşayan Teraziler sizlerde iletişim anlayış ve sabırla hafta sonuna doğru eş ya da sevgilinizle ortak kararlar alabilirsiniz.  Yeter ki kalbinizin rehberliğine güvenerek hareket edin.  takip edin.

 

AKREP: Bu hafta pek çok konuda yakın çevrenizde ki insanlardan öğreneceğiniz dersler söz konusu bunlar olumlu da olabilir olumsuz da ama her halükarda kişisel gelişiminiz ve yaptıklarınızı yapmadıklarınızı fark etmenizi sağlayacak gelişmeler olacak sizler için. Yeter ki öfkeye ve benlik duygusunun sizi yönetmesine fırsat vermeyin. Öfke aklın gölgesi benlik=ego olduğunu kabullenin. İşinizle ilgili geçmişle ilgili sorunlar haftanın ilerleyen günlerinde karşınıza çıkabilir ve sizleri zorlayabilir. Her zorluk aşılır ilkesi ile hareket edin ve çözüm ortakları arayarak fikirlerine ve deneyimine güvendiğiniz kişilerle iletişim kurarak hareket edin. Özel yaşamınızda ise  uzun zamandır aşka kırgın kalbiniz yine aşkla iyileşebilir doğru yer doğru insan bu hafta kalbinizi aşkla çarptırmak için karşınıza çıkabilir. Evli Akrepler sizlerde hafta boyunca kıskançlık duygunuzun sevginizde problemler yaşatmaması için kontrollü davranın.

 

YAY: Bu hafta iş ve anlaşmalarınızla ilgili değişimleri yapmak için fırsatlarla karşılaşabilir kabul ettirmekte zorlandığınız isteklerinizi kolaylıkla hayata geçirebilirsiniz. İşinizle ilgili her konuda kazanmaya odaklanır gizliliğe önem vererek isteklerinizde ısrarlı olursanız maddi manevi kazanımlarınız tahminlerinizin üzerinde olabilir. Aile hayatınızda ise kardeşlerinizi ilgilendiren sorunları çözüme kavuşturmak için ön planda olabilir başarılı çözümlerinizle krizleri sevince döndürebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise vurdum duymaz tavırlardan kaçınmalı kaçan kovalanır mantığı ile hareket etmemelisiniz. Size yapılmasından rahatsız olduğunuz davranışlar yalnızca birlikte olduğunuz kişinin kalbini kırar bunun farkına vararak hareket edin.

 

OĞLAK : Bu hafta adeta yeniden diriliş uyanış haftası sizler için. Üzerinize serpilmiş ağırlıklardan silkiniyor ve kendinizi daha önce hissetmediğiniz kadar güçlü ve dinamik hissetmeye başlıyorsunuz. Bu gelişmeler yakın çevrenizde özellikle iş hayatınızda arkanızdan dönen dolapları fark etmenizi ve hızlı kararlar alarak başınıza çorap örmeye çalışan kişileri başarısız kılmanızı sağlayacak. Özel yaşamınızda ise iç güdülerinize güvenmeli sevginizi ifade ederek ilişkiniz üzerinde sevginin aşkın gücünün getirilerini deneyimlemek için harekete geçmelisiniz. Kıskanç kişiler mutluluğunuzu bozamayacaklarını anlayacak ve AŞK ın gücü karşısında pes edeceklerdir. Her şey ilahi bir şekilde aşk ve evlilik hayatınızı korurken size düşen aşkı sahiplenmek ve en yüce hali ile yaşayıp yaşatmak olmalı sevdiğinize.

 

KOVA: Bu hafta işinizle ilgili konularda çalışanlardan kaynaklı sorunlar yaşanabilir siz kendi işinizin sahibiyseniz çalışanlarınızla yol ayrımları yaşayabilirsiniz. Emin olun sorunları paylaşmayan insanlarla yolları ayırmak size yeni fırsatları beraberinde getirecektir. Açık fikirli olun ve işinizle ilgili konularda uzun vadeli planlar yaparak hareket edin. Ailevi konularda ise çocuk ya da çocuklarınızın duygusal hayatında yaşanacak gerginlikler le ilgilenebilirsiniz. Fakat bu konular oldukça hassastır taraf olmamaya dikkat edin. Evli ve ilişkisi devam eden Kovalar  eşinizin hatalı davranışlarını telafi etmek için gösterdiği çabayı karşılıksız bırakmayın ve arkadaşlarınızın etkisinde kalarak küçük meseleleri büyük krizler haline getirmemeye çalışın.

 

BALIK: Bu haftaya işiniz dolayısı ile karşılaşacağınız ya da muhatap olacağınız biri yüzünden gergin başlayabilirsiniz. Sizlere önerim sessizliğinizi koruyun ve sizi anlamamak için ön yargılı olan kişilere karşı kendinizi savunmayın böylelikle zamanınızı tartışmalara harcamaz sinirlerinizi bozmazsınız. Finansal konularda yaşanacak olumlu gelişmeler rahatlamanızı sağlarken uzun zamandır ödemekte zorlandığınız borçlarınızı da kapatabilme şansını elde edebilirsiniz. Hafta boyunca harcamalarınızı kontrol altında tutun ve arkadaşlarınızın maddi taleplerini kibarca reddedin. Özel yaşamınızda ise  geçmişte aşk acısını yaşamanıza sebep olan kişi ile beklenmedik şekilde karşılaşabilir ondan gelecek ilanı aşk ve bir şans daha istemesi ile şaşırabilirsiniz. Sizlere önerim denenmişi denememeniz.

Gökler Rehberiniz Yolunuz Işık Olsun.

Dr. Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık