Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

30 Mayıs 5 Haziran Haftalık Burç Yorumlarım

KOÇ: Gökyüzü hafta boyunca yatırım yapmayı planlıyorsanız beklemede kalmanız için uyarıyor sizleri. Güvenilir insanlarla fikir alışverişlerinde bulunmalı ve acele etmemelisiniz. İş hayatınızda başarı çıtanız yükselirken bundan rahatsızlık duyan kişilerin sözlü saldırıları ile karşılaşabilir duygusal olarak rahatsızlık duyabilirsiniz. Olsun varsın siz yolunuza bakın ve dostu düşmanı ayırt edip yolunuza devam edin. Öğrenci Koçlar için bu hafta çok güçlü enerjiler hakim. Özel yaşamınızda ise eşiniz aracılığı ile iş hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilir popülaritenizi yükseltecek ve kazançlı çıkacağınız işbirlikleri yapabileceksiniz.   Hafta sonuna doğru sevdiklerinizle mutlu bir hafta sonu sizleri karşılamakta.

 

BOĞA: Sabrınızın sınandığı zorlayıcı günlerden sonra uyanış haftasındasınız. Her bakımdan gücünüzün yapabileceklerinizin farkına varacak ve hareke geçeceksiniz ertelemeden tüm gücünüzle. İşinizle ilgili her şey hafta boyunca beklediğiniz den daha hızlı ilerleyecek ve kazanmaya başlayacaksınız. Bu hafta dikkat etmeniz gereken en önemli konu ağzınızdan laf almaya çalışan kişiler olmalı. Hafta sonuna doğru eşinizden gelecek maddi destekle ortaklaşa yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise hafta sonu ailenizle birlikte bir geziye gidebilir zihninizi bedeninizi dinlendirecek keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilirsiniz. Bekar Boğa’lar sizler için Çarşamba gününden itibaren son derece sürpriz gelişmeler söz konusu kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

 

İKİZLER: Gökyüzü her bakımdan daha iyi etkilerle dolu bir haftayı müjdeliyor sizlere. Yarım kaldığınız her noktada tamamlanacak hasret kaldığınız huzuru güveni yeniden yakalayabileceksiniz. Ailenizle sorunlarınız varsa salı gününden itibaren her şeyin yoluna girmesi ile rahatlayacaksınız. İş hayatınızda da hafta boyunca yaptığınız meslekle ilgili tanıtıma önem vermeli ve bu anlamda çaba göstermelisiniz. Özel yaşamınızda 3ncü şahıslarda dolayı ayrılıklar yaşıyor ve suçlamalarla sınandıysanız. Bu hafta gerçeklerin ortaya çıkması ile aklanacak ve aşkın gücünün galip gelmesi ile mutluluğu yakalayacaksınız. Sizlere önerim hafta boyu parlak zekanızı ayrıntılara vereceğiniz önemle ön plana çıkarmanız.

 

YENGEÇ: Hafta boyunca hayatınızı stressiz hale getirmek için çaba göstermeli, Her olumsuzluğun sizi bulacağı düşüncesinden bir an evvel uzaklaşmalısınız. Özellikle iş hayatınızda tartışmalardan anlaşmazlıklardan olabildiğince uzak kalmalı sizi ilgilendirmeyen konulara taraf olmamalısınız. Finansal konularda yatırımlarda sorunlar yaşamak istemiyorsanız bu hafta paranızı değerlendirirken her şeyi hesaplamalı ve mümkünse yatırım planlarınızı bir sonraki haftaya kadar askıya almalısınız. Özel yaşamınızda ise sabır bu hafta size ilişkinize emeklerinize çok şey kazandırabilir. Eş ya da sevgilinizle sorunlarınız varsa bu hafta çözüm odaklı hareket etmek sabırlı davranmak her şeyin düzelmesinin anahtarı olacaktır. Öfke ile hareket etmemelisiniz.

 

ASLAN: Aslan burcunun ilk 10 gününde doğanlar haftaya şiddetli baş ağrıları ve mevsimsel alerjilerle uğraşarak başlayabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmemeli iş ve eğitim hayatınızda ki aşılabilir problemleri büyütmemelisiniz. İş hayatınızda Çarşamba gününden itibaren her şey sizi daha yukarıya taşımak için ilerlemeye başlayabilir hiç bir görüşmenizi ertelememeli ve askıda kalan işlerinizi ihmal etmeden tamamlamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise birlikteliği olan Aslanlar eş ya da sevgilinizin ilişkiniz için göstereceği çaba ve size olan ilgisinin artması sizleri bir hayli şaşırtabilir. Bu durumu kuşku ile karşılamak yerine sevginin gücü olarak değerlendirmeli ve aynı şekilde karşılık vermelisiniz.

 

BAŞAK: Hafta boyunca finansal kararlarınız beklediğiniz gibi sonuçlanabilir ve işinizle ilgili aleyhinize gelişen olaylar lehinize dönebilir. İş değişikliği ya da yeni bir iş arayışınız varsa bu hafta bunları elde edebilirsiniz. İş ilişkileriniz ile ilgili her konuda gizliliğe önem vermeli ve yaşanan gelişmeleri ulu ortaya konuşmamaya özen göstermelisiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde bu hafta önem kazanmakta. Dargın olduğunuz bir arkadaşınız sizinle görüşmek ve durumu düzeltmek için bir adım atabilir. Akılcı olmalı ve duygusal kararlarla hareket etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise doğru kararlar alıp cesaretle ilerleyeceğiniz enerjiler sizinle iken harekete geçmeli ve mutluluğa adım adım ilerlemeyi tercih etmelisiniz.

 

TERAZİ: Bu hafta sizler için son derece olumlu etkiler hakim. İş arıyorsanız bu hafta arzu ettiğiniz işe kavuşabilir. Alacak verecek ile ilgili konularda isteklerinizi elde edebilirsiniz. Hafta boyunca fiziksel olarak enerjiniz yükselecek ve karşı cinsle ilişkileriniz çok daha önemli ve keyifli bir hale gelecek. Sağlık sorunları olan Terazi ler için ise bu hafta salı gününden itibaren yapılacak tetkikler tedaviler olumlu sonuçlar vermeye başlayacaktır. Özel yaşamınızda ise beklenmedik haberler umudunuzu yitirdiğiniz konularda kurtarıcınız olabilir ve ilişkinizi iyileştirecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

 

AKREP: Hafta boyunca iş ve eğitim hayatınızda zekanızı kullanarak pek çok zorluğu başarıya çevirebileceğiniz gelişmelerle karşı karşıyasınız. İş hayatınızda geleceğe yönelik girişimler iş birlikleri ve ortaklıklar gerçekleştirebilirsiniz. Başarıya inanın ve aldığınız kararları uygulamaktan tereddüt etmeden hareket edin. Arkadaşlarınız aracılığı ile yeni bir şirkette işe başlayabilir uzun zamandır emek verdiğiniz bir projeyi hayata geçirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ailenizin haberdar olmadığı bir beraberlik içindeyseniz bu hafta açıklama düşünceniz varsa alacağınız tepkiler hiç te beklediğiniz gibi olmayabilir sabırlı olmalı ve daha uygun bir zamanı beklemeyi tercih etmelisiniz. İlişkisi devam eden Akrepler ise eşinize ne yaparsanız yapın tepkisini alabilir ve zor zamanlar geçirebilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Akrepler ise evlenme teklifi alabilirsiniz.

 

YAY: Haftaya pozitif enerjilerle başlayacak ve çevrenizde hayranlık uyandıracaksınız. İş hayatınızda geçtiğimiz hafta ertelenen ya da iptal edilen işlerle ilgili haftanın ilk gününden itibaren yaşayacağınız kazanımlarınızı daha iyi şartlarda arttıracağınız gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Aile hayatınızda ise sağlık sorunları olan aile bireyleri ile ilgilenebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bebek sahibi olma arzunuz varsa bu hafta güzel haberi alabilirsiniz. Bekar ve beraberliği devam eden Yay’lar ise birbirlerine olan bağlılıklarını söz nişan kararı ile resmiyete taşıma kararı olabilirler.

 

OĞLAK: Bu hafta iş hayatınızda hızlı gelişmeler sonuç alacağınız ve memnun olacağınız gelişmelerle karşı karşıyasınız. Gelirleriniz düzene girecek ve maddi anlamda rahatlayacaksınız. Bu hafta sizin için fazlası ile önem taşıyan mesleki konularla her zaman kinden çok ilgilenmeli ve işinizi şansınıza güvenerek değil bilginizle geliştirerek ilerletmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinize daha yakın olmaya özen göstermeli onu rahatsız eden olayları ortadan kaldırmak için çaba göstermelisiniz. Bekar Oğlak’lar sizler içinse son derece temkinli olmanız 3ncü şahısları ilişkinize ya da yeni başlayacak beraberliğinize karıştırmadan hareket etmeniz bundan sonrasını belirleyici olacak.

 

KOVA: Haftaya kendinizi kahraman gibi hissedeceğiniz enerjilerle başlayabilir bir şeyleri yoluna sokabilmiş olmanın verdiği rahatlığı ile gereksiz söylemler yaparak başınızı ağrıtacak olaylara neden olabilirsiniz dikkatli davranın ve her şeyi dozunda tutmaya özen gösterin. Finansal olarak salı gününden itibaren tahsil edemediğiniz alacakların ödenmesi ile rahatlayacak ve hayalini kurduğunuz ev ya da aracı alacak imkana kavuşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise her şeyi unutup yeni bir başlangıç yapabilmek elinizde yeter ki kalbinizin sesini dinleyerek ilişkinize aşka bir şans daha vermeyi seçebilin.

 

BALIK: Hafta boyunca işinizle ilgili çok önemli fırsatlar yakalayabilir arkadaşlarınız aracılığı ile danışmanlık yaparak kazanımlar elde edebilirsiniz. Çarşamba gününden itibaren ise öğrenci Balıklar zayıf kaldığınız sınav ya da derslerinizde başarı çıtanızı yükseltebilirsiniz. Ailevi konularda ise bu hafta olayların dışında kalmaya özen göstermeli ve sorunlarını kendilerinin halletmesi için yakınlarınıza müdahale etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise hayal kırıklıklarından sonra ilişkinizle ilgili daha iyi enerjiler hakim isteklerinizi ifade edin sevginizi paylaşın ve bu zor zamanları karşılıklı sevgi ile aşmak için çaba gösterin.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.

Dr. Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık