Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

5 Temmuz 2024 Yeni Ay ve 20 Temmuz 2024 Dolunayı'nın Burçlara Etkileri

Koç Burcu

Gökyüzü kalbinize bakmanızı ve duygusal sağlığınızın dış gerçekliğinizle uyumlu olmasını sağlamanızı teşvik ediyor wial3i. Güneş, evinizin, ailenizin ve içsel duygularınızın yer aldığı doğum haritalarınızda dördüncü eviniz olan Yengeç burcuna geçtiğinde, kişisel alanınıza özen göstermeye ve duygusal güvenliği oluşturmaya odaklanmaya teşvik edileceksiniz. Merkür Aslan burcuna girdiğinde, 5 Temmuz'da Yengeç burcundaki yeni ay için tam zamanında enerjinizi yükseltecek, cesur ve yaratıcı fikirleri uygulayabilecek fırsatları taşıyacak yaşamlarınıza. Kişisel yaşamınızda yeni bir başlangıç arıyorsanız, bu tam da size göre. mükemmel bir fırsat. Oğlak burcundaki dolunay, kariyer, itibar ve otoriteyle ilgili 10. evinizi vurgulayacak ve profesyonel yaşamınızda veya önemli bir ebeveyn figürüyle tamamlanma hissine işaret edecek. Venüs'ün 11 Temmuz'da Aslan burcuna geçişi romantik ve sanatsal arayışlarınızı canlandıracak. Bunu takiben Mars, İkizler burcundan geçerek üçüncü iletişim ve düşünce evinize enerji verecek. Sözleriniz güçlü olacak, bu yüzden onları dikkatli kullanın.

Boğa Burcu

Hazır olun, İletişimiz ilişkileriniz güçleniyor. İster samimi sohbetler yoluyla olsun, ister kardeşler ve akrabalarla vakit geçirmek olsun, bu, bağlarınızı güçlendirmek için harika bir fırsat. 2 Temmuz'da Merkür Aslan burcuna geçerek dördüncü evinizi etkinleştiriyor. Bu, toplantılara ev sahipliği yapmak veya aileyle bir araya gelmek için mükemmel bir zamandır. Bu zamanlama idealdir çünkü Yengeç burcundaki yeni ay hayatınızın bu alanına yeni bakış açıları ve yeni başlangıçlar getirir. Kalbinizi yeni olasılıklara açın ve 11 Temmuz'da Venüs Aslan burcuna geçtiğinde yaşam alanınızı güzelleştirmeyi düşünün. Ayrıca İkizler burcundaki Mars, finansla ilgili doğum haritalarınızda ikinci evinize enerji vererek konfor ve güvenlik motivasyonunuzu artıracak. Oğlak burcundaki dolunay, inançlarla ilgili geniş dokuzuncu evinizi ve yeni deneyimlerinizi etkileyerek sizi kişisel ve profesyonel yolculuğunuzun temeli üzerinde düşünmeye teşvik edecek.

İkizler Burcu

Güneş bu sezon ikinci değerler evinize enerji verirken, mali hedeflerinizi yeniden değerlendirmenin ve hem içinizde hem de çevrenizde güvenliği sağlamanın tam zamanı. Satürn gerilemesi , ardından Neptün gerilemesi, otorite duygunuzu etkileyecek ve sizi hedeflerinizi yeniden değerlendirmeye ve geri adım atmaya zorlayacak. Yöneticiniz Merkür'ün Aslan burcuna ve iletişim sektörünüze girmesiyle, gerekli değişiklikleri yapma konusunda kendinize güvenip hevesli hissedeceksiniz. Yeni bir başlangıç veya gelecek için finansal planlama için Yengeç burcundaki yeni aya bakın. Enerjik Mars burcunuza girdiğinde gergin enerjiler  sona eriyor ve sizi iddialı ve güçlü kılıyor. Bu enerjiyi akıllıca kullanın. 21 Haziran'da Oğlak burcundaki yeni ay, samimi birliktelikler ve paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci evinizi vurgulayacak, sizi ortak girişimleri yeniden değerlendirmeye ve bu değişimlerdeki daha derin psikolojik kalıpları ortaya çıkarmaya teşvik edecek.

Yengeç Burcu

Doğum gününüz kutlu olsun Güneş burcunuz da ilerlekern ve kozmik bir sıfırlanıp yenilenme getiriyor sizlere. 22 Temmuz'a kadar Güneş burcunuzda parlak bir şekilde parlarken, güçlenme ve canlılık hissinde bir artış hissedeceksiniz. Bu süre zarfında gerçek benliğinizi kucaklayın ve özgünlüğünüzü onurlandırın. Kısa bir süre sonra dolunay, ilişki sektörünüzü aydınlatacak ve ister kişisel ister profesyonel yaşamınızda sizinle önemli bir kişi arasındaki denge ihtiyacını vurgulayacak. Bu öğle yemeği, mevcut taahhütlerinizi değerlendirmeniz ve karşılıklı anlayış için çaba göstermeniz gerektiğinin bir hatırlatıcısıdır. Terfi almayı umuyorsanız, Merkür Aslan burcuna ve parayla ilgili doğum haritalarınızda ikinci evinize geçtiğinde bunu açıkça konuşun, çünkü arzularınız konusunda daha iddialı ve değerlerinize sadık olacaksınız. Ayrıca burcunuzdaki yeni ay, öz sevgi ve kişisel gelişim için yeni bir başlangıçları taşıyor yaşamlarınıza. Bu doğum gününüzde kendinizi şımartmayı düşünüyorsanız, Venüs'ün Aslan burcuna göz kamaştırıcı girişi, kendinizi şımartmanız için ilham kaynağı olacaktır. Ancak, 21 Temmuz'daki bir başka dolunayın ilişki sektörünüzü yeniden öne çıkaracağını ve sizi yarım kalmış işlerinizi ele almaya teşvik edeceğini unutmayın.

Aslan Burcu

Güneş'in doğum haritalarınızda 12. evinizde olmasıyla ruhunuza kalbinize bakmak ve iyileşmeye ihtiyaç duyan yanlarınız üzerinde düşünmek için harika bir fırsat. Kendiniz ile yüzleşme sizlere ruhsal yenilenmeyi getirebilir. Satürn ve Neptün geri giderken ortak girişimlerle ilgili sekizinci evinize odaklanırken. Ancak endişelenmeyin; Merkür'ün burcunuzdaki geçişi iletişim tarzınızı geliştirecek ve kendinizi cesurca ve güvenle ifade etmenizi sağlayacak. Eski kalıpları bırakmak ve daha fazla öz şefkat geliştirmek için Yengeç'teki yeni aydan yararlanın. Venüs burcunuza girdiğinde bunu yaptığınıza sevineceksiniz, çekiciliğiniz ve ikna etme gücünüz artacak. İster yaratıcı ister romantik olsun, burcunuzdaki Venüs, Mars'ın İkizler'e geçmesiyle birlikte bolca motivasyon ve ilham sağlayacaktır. Oğlak burcundaki dolunay, alışkanlıklarınızı yeniden değerlendirmeniz ve günlük rutinleriniz ile genel refahınız arasında sağlıklı bir denge kurmanız gerektiğini vurgulayacak. Bu aynı zamanda "verme ve alma" temalarını da içerebilir, özellikle de finansal ve duygusal konularda.

Başak Burcu

Güneş'in toplumsal ilişkilerle ilgili doğum haritalarınızda 11. evinizi aydınlattığı bu döngü sizi arkadaşlıklarınızı ve kişisel hedeflerinizi beslemeye teşvik ediyor. 5 Temmuz'da Yengeç burcundaki yeni ay, arkadaşlıklarla ilgili doğum haritalarınızda 11. evinize ışık tutacak. Bu, yeni bağlantılar kurmaya ve mevcut bağlantıları güçlendirmeye yönelik niyetler belirlemek için harika bir zamandır. Ek olarak, 20 Temmuz'da İkizler burcuna giren Mars, dokuzuncu macera ve kendini keşfetme evinize enerji vererek sizi yeni ilgi alanları keşfetmeye veya eğitim fırsatlarını takip etmeye teşvik edecek. Bu sezon kişisel gelişim potansiyeliyle dolu ve size sosyal ağınız içindeki ve ötesindeki hedeflerinizi sağlamlaştırmanız için ilham veriyor.21 Temmuz'da Oğlak burcundaki dolunay, romantizm ve kendini ifade etmeyle ilgili beşinci evinizi vurgulayacak ve bir tutku projesinin veya aşk bağlantısının tamamlanmasını sağlayacaktır. Bu, özellikle Satürn ve Neptün'ün kısa süre sonra ilişki sektörünüzde gerilemeye başlamasıyla, sizi bu bağlantıların temelini yeniden değerlendirmeye teşvik eden önemli bir ortaklığı içerebilir.

Terazi Burcu

Güneş'in Yengeç burcuna geçmesiyle odak noktanız kariyerinize ve kişisel temellerinize doğru odaklanacak. Bu, mesleki hedeflerinizi ortaya koymak ve alanınızdaki itibarınızı artırmak için harika bir zamandır. Merkür'ün 2 Temmuz'da Aslan'a girmesi ve ardından 11 Temmuz'da Venüs'ün girmesiyle önemlidir. İster kişisel ister profesyonel yaşamınızda olsun, Yengeç burcundaki yeni ay hedeflerinize ve hayallerinize bağlanmak için yeni bir başlangıç sunuyor. Mars, 20 Temmuz'da İkizler'e taşınacak, dokuzuncu genişleme ve yüksek öğrenim evinize enerji verecek, sizi yeni fikirleri keşfetmeye ve entelektüel girişimler peşinde koşmaya motive edecek. İmkanlar sonsuzdur.

21 Haziran'da Oğlak burcundaki dolunay, ev ve aileyle ilgili doğum haritalarınızda dördüncü evinizi vurgulayacak ve kişisel yaşamınız ile mesleki taahhütleriniz arasında bir denge bulmanızı sağlayacak. Satürn ve Neptün'ün kısa süre sonra geri hareketine geçmesiyle rutinlerinizi yeniden değerlendirmeniz ve alışkanlıklarınız üzerinde düşünmeniz teşvik edilir. Arkanıza yaslanın ve etrafınızı, en iyi haliniz olmanız için size ilham veren insanlarla çevreleyin.

Akrep Burcu

Güneş'in Yengeç burcundan geçmesiyle seyahat, eğitim veya felsefi arayışlar yoluyla yeni ufuklar keşfetme konusunda rahatlık ve ilham bulacaksınız. Bu döngü sizi bakış açınızı genişletmeye ve kişisel ve entelektüel olarak gelişmenize meydan okuyan fırsatları kucaklamaya teşvik ediyor. Satürn ve Neptün Balık burcunda geri harekette olacak ve kendini ifade etmeyle ilgili beşinci evinizi etkinleştirecek, bu da ilginizi çeken tutku projelerini yeniden ziyaret etmeniz için size ilham verebilir. Bunu takiben, Merkür'ün Aslan burcuna geçişi, itibarla ilgili  doğum haritalarınızda 10. evinize enerji verecek, üretken tartışmaları ve profesyonel ağ kurmayı kolaylaştıracaktır. Venüs kısa süre sonra Aslan burcuna giriyor, bu yüzden cazibeyi arttırmaktan çekinmeyin. 5 Temmuz'da Yengeç burcundaki yeni ay sırasında geleceğe yönelik niyetler belirlediğinizden emin olun, çünkü bu, genişleme ve kendini keşfetmeyle ilgili doğum haritalarınızda dokuzuncu evinizi ateşleyecektir. Buradan itibaren sadece yukarı ve ileriye doğru. Oğlak burcundaki dolunay üçüncü iletişim evinizi aydınlatacak, sizi önemli konuşmalara katılmaya veya devam eden konuları tamamlamaya teşvik edecek. Bu ay, perspektif kazanmaya devam ederken kendinizi iddialı bir şekilde ifade etmenizi teşvik eder.

Yay Burcu

Güneş, derin duygusal bağlantılardan ve paylaşılan kaynaklardan oluşan doğum haritalarınızda sekizinci evinizi aydınlatarak sizi samimi birlikteliklere, psikolojik tetikleyicilere ve finansal konulara dalmaya teşvik ediyor. 5 Temmuz'da Yengeç burcundaki yeni ay sırasında yakın ilişkilerinizde yeni bir başlangıç için niyetler belirleyin. Merkür'ün Aslan burcuna geçişi ve kendini keşfetmeyle ilgili  doğum haritalarınızda dokuzuncu eviniz, paylaşılan kaynaklar ve işbirliklerine yeni bir bakış açısı sunuyor. 20 Temmuz'da İkizler burcuna giren Mars, ilişki sektörünüze enerji vererek teşvik edici tartışmalara yol açıyor. Sözlerinizin ağırlık taşıdığını unutmayın, bu nedenle nasıl iletişim kurduğunuza dikkat edin.21'inde Oğlak burcundaki dolunay, kaynaklarınızın ve temel değerlerinizin yeniden değerlendirilmesine yol açar. Satürn ve Neptün geri giderken, ev ve aileyle ilgili konuları iç gözlem yapmaya ve ele almaya bir çağrı var.

Oğlak Burcu

Bu döngüde gezegenler ilişkilerinize ve kişisel gelişiminize odaklanıyor. Güneş'in taahhütlerle ilgili doğum haritalarınızda yedinci evinizde olmasıyla, işbirliğine öncelik veriyorsunuz ve size en yakın olanlarla uyum buluyorsunuz. Kısa bir süre sonra Satürn'ün gerilemesi iç gözlemi teşvik ederek iletişim kurma ve düşünme şeklinizi geliştirir. Aslan'a giren Merkür ve Venüs, samimiyet ve paylaşılan kaynaklar hakkındaki derin konuşmaları vurgulayarak sizi altta yatan sorunları yapıcı bir şekilde ele almaya teşvik ediyor. 21 Haziran'da burcunuzdaki dolunay, kişisel başarı ve tanınma anını işaret eder ve sizi başarılarınızı kutlamaya teşvik eder.

Kova Burcu

Güneşin Yengeç burcunda ki geçişi ile refahınıza öncelik verin, sağlık ve üretkenliğe odaklanın. Satürn ve Neptün gerilemesi kişisel kaynakların ve güvenliğin yeniden değerlendirilmesini teşvik eder. 5 Temmuz'da Yengeç burcundaki yeni ay ile kendinizi geliştirme niyetleri belirleyin. Aslan burcundaki Merkür ve Venüs ilişkilerinizi canlandırırken, İkizler burcundaki Mars 20 Temmuz'dan itibaren yaratıcılığı ve romantizmi ateşler. Oğlak burcundaki dolunay iç gözlemi ve eski alışkanlıkları bırakmayı teşvik eder.

Balık Burcu

Bu döngüde kalbinizin arzularını beslemeye odaklanmalısınız. Güneş Yengeç burcunda ve doğum haritalarınızda beşinci aşk ve tutku eviniz ile sanat, romantizm ve neşeli uğraşlar için fırsatları kucaklayın. Burcunuzdaki geri giden Satürn ve Neptün, kişisel kimliğiniz ve ruhsal yolunuz üzerinde düşünmenizi teşvik eder. Bu zamanı yüksek benliğinizle yeniden bağlantı kurmak ve hedeflerinizi yeniden tanımlamak için kullanın. 5 Temmuz'da Yengeç burcundaki yeni ay, romantizmi ve öz sevgiyi geliştirmek için ideal olan beşinci evinizi ateşleyecek. Ev hayatı kaotik geliyorsa, İkizler burcundaki Mars sizi lojistiği halletmeye ve ev projelerini kendinizden emin bir şekilde halletmeye teşvik ediyor. Kısa bir süre sonra Oğlak burcundaki dolunay, toplumsal ilişkilerle ilgili 11. evinizi harekete geçirerek dikkatinizi sosyal çevrelere ve arkadaşlıklara kaydırıyor. Benzersiz hediyelerinizin topluma nasıl katkıda bulunduğunu düşünün.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık