Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

29 Haziran - 15 Kasım 2024 Satürn Retro Durağan Seyrinde

Öğretmen Satürn Hatalarımızı Telafi Edip Uyuyan Ruhlarımızı Uyandırmaya Davet Ediyor Bizleri!

Satürn 29 Haziran'dan 15 Kasım 2024'e kadar durağan seyrine başlıyor. Özellikle aşkımızda ve ilişkilerimizde derinden düşünme ve yeniden değerlendirme dönemini başlatacak. Uyum ve huzuru deneyimlemek için yaşamlarımızı bu enerjiyle uyumlu hale getirmeliyiz. Burcumuza göre Öğretmen Satürn’ün retrosunun etkilerini öğrenelim.

Koç 

Gerileme, arkadaşlıklarınıza ve sosyal etkileşimlerinize bakış açınızda önemli bir dönüşümle  karşılaştıracak sizleri.  Bazı arkadaşlarınızın gerçek dostlar olmadığını öğreneceksiniz. Satürn'ün etkisi, nicelikten çok niteliğe odaklanarak, arkadaşlıklar açısından kendinize yakınlaştıracağınız kişiyi dikkatlice seçmeyi öğrenmenizi sağlayacak. Planlarınıza ve hayallerinize uymuyorsa sevdiklerinizle olan ilişkinizden şüphe duyabilirsiniz akışta kalın. Sınırları belirlemeli veya tüm taahhütlerinizi yeniden gözden geçirmek için bir adım geri atmalısınız.

Boğa 

Romantik ilişkilerde değerlerinizi yeniden değerlendirme eğiliminde olacaksınız. Kariyerinize ve profesyonel hedeflerinize daha fazla dikkat etme eğiliminde olduğunuzda böyle bir durum ortaya çıkabilir ve bu durum partnerinizden geçici olarak uzaklaşmanıza veya ilişki dinamiklerinin değişmesine neden olabilir. Bu zamanlar ilişkilerinizde daha ciddi ve sorumlu olma ihtiyacını da beraberinde getirebilir. İlişkilerinizin gerçekten gelecekteki hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olup olmadığını sevip sevildiğinizi sorgulayacak doğruyu bulacaksınız.

İkizler

Satürn retrosu süresince  ilişkilerinizi iyice inceleme fırsatı bulacaksınız. Sağlam bir zemin üzerinde mi duruyorlar yoksa temel seviyesinde aşılmaz sorunlar mı var. Aradığınız tüm cevaplar karşınıza çıkacak.  Bu, devam eden sorunların veya beklemeye aldığınız veya görmezden geldiğiniz sorunların üstesinden gelmenin zamanıdır. Satürn size ilişkilerinizde dürüst  olmanızı söylüyor, bu da uzun vadeli hedef ve değerlerinizle uyumlu doğru ilişkileri seçmenize yardımcı olacak. Bu, aşk hayatında öğrenmeye ve keşfetmeye zaman harcamak anlamına gelebilir. Kişisel gelişiminiz ve başkalarıyla ilişkiniz üzerinde çalışın.

Yengeç 

Bu süre zarfında muhtemelen aşk ve ilişkilerde zorluklarla karşılaşacaksınız. Muhtemelen partnerinizle daha fazla yakınlık kuracak ve hatta birbirinizin duygularını ve hislerini derinlemesine anlamayı isteyeceksiniz. Bu arada, duyguların ifade edilmesindeki kısıtlama veya sınırlama hissi, yanlış yorumlanmaya veya duygusal mesafeye neden olabilir. Olası yanlış anlamaları ve anlaşmazlıkları önlemek için duygu ve düşüncelerinizi şeffaf bir şekilde ifade edin. Önceki ilişkileri yansıtın ve geriye dönüp bakın, yaraları ve sorunları yeniden gözden geçirin. Çözüm odaklı ilerleyin.

Aslan 

Satürn’Ün gerileme dönemi ilişkilere bakış açınızı değerlendirmenize neden olacak. Sizden kaynaklı ele alınması gereken herhangi bir özel kalıp veya davranış var mı? Satürn'ün etkisi sizi diğer insanlarla olan ilişkilerinizde sorumlu ve olgun hale getirir, bunun sonucunda onlarla daha derin bir bağ kurabilirsiniz. Kendinize, ailenize ya da arkadaşlarınıza karşı samimi olmanızın zamanı geldi. Sevilirken severken kıymet bilmeniz ilişkinize boyut atlatabilir. Bu dönem bekarlar için oldukça aydınlatıcı olacak süre gelen ilişkinize resmiyet kazandırabilirsiniz.

Başak 

Bu Satürn gerilemesi sırasında, kendinize ve partnerinize karşı daha da eleştirel olabilirsiniz. Aşırı hassaslaşabilir veya fazla düşünerek kendinizi yorabilirsiniz. Kendinize eş ya da sevgilinize karşı dürüst olmanın zamanı geldi. Sağlığınızdan ödün veriyorsanız veya iş hayatınız da sizin tutumunuzdan kaynaklı sorunlar varsa,  Satürn gerilemesi sizi bununla yüzleşmeye zorlayabilir. Kişisel bakımınıza ve sağlıklı beslenmenize öncelik verin; bu yalnızca sizin için faydalı olmakla kalmayacak, aynı zamanda ilişkilerinizi de geliştirecektir. Partnerinizle net bir şekilde iletişim kurun ve stresle başa çıkmak için birlikte çözümler bulun.

Terazi 

Aşk hayatınız biraz karışık olabilir. Tarihler yeniden planlanabilir, konuşmalar tatmin edici olmayabilir  ve yeni bağlar beklediğiniz kadar hızlı gelişmeyebilir. Satürn sizi yavaşlamaya, sakinleşmeye ve doğru anı beklemeye çağırıyor. Satürn köklerimizi güçlendirmemizi sağlayan gezegendir, bu nedenle bu süre zarfında iletişiminizde açık ve dürüst olun. Bir şeyler olması gerektiği gibi gitmiyorsa, seçimlerinizi yeniden gözden geçirmenin zamanı gelmiş olabilir. Öfkeye ön yargılara veda edin ve içinizdeki benliği keşfetmeye kendinizi hazırlayın.

Akrep 

Satürn retrosu, içinize bakmanızı ve duygusal temelinizin yeterince güçlü olup olmadığını kontrol etmenizi hatırlatır. Bu ilişki aşamasında ilişkilerde daha fazla duygusal güvence ve istikrar arayabilirsiniz. Zamanda geriye gidebilir, aileniz ve ev hayatınızdaki bazı anları yeniden yaşayabilirsiniz. Bu, mevcut ilişkilerinizin gelişimini engelleyebilecek geçmişten kalan sorunlarla yüzleşmenin zamanıdır. Sağlıklı bir zihinsel duruma sahip olmak için sevdiklerinizle ve akrabalarınızla sınırlar koyun. Gerektiğinde kendini suçlu veya bencil hissetmeden, bazen hayır demeyi öğrenin.

Yay 

Satürn retrosu sırasında fikirlerinizi kesin ve net bir şekilde ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Partnerinize düşüncelerinizi ve duygularınızı ifade etme konusunda yanılgılar veya zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu, daha fazla dinlemenin ve kapsamlı bir tartışma olmadan sonuca varmada daha az aceleci olmanın zamanıdır. Bu sefer dürüst iletişim yoluyla daha güçlü aile bağları kurulmasına olanak tanır. İş için sık seyahatler olabilir; dolayısıyla tutarlı bir iletişim sürdürün ve partnerinize ne kadar önemsediğinizi hissettirin mutlu olmak ve mutlu kalmak için.

Oğlak 

Yönetici gezegeniniz Satürn Retrosunda,  Bir ilişkide neyin önemli olduğunu düşündüğünüzü yeniden değerlendirebilirsiniz. Bu gerileme dönemi, mevcut ilişkilerinizin aynı değerleri ve uzun vadeli hedefleri paylaşan insanlarla olup olmadığını düşünmenize olanak tanır. Sadakat, bağlılık ve uzun vadeli planlamaya dayalı daha istikrarlı ve güvenli bir ilişki kurmayı isteyebilirsiniz. Bu dönem güven sorunlarını çözmek ve partnerinizle daha derin bir bağ kurmak için kullanılabilir. Ayrıca ilişkilerde parasal konular ve sorumluluklar ile nasıl başa çıktığınızı yeniden düşünmeniz gerekebilir.

Kova 

Satürn retrosunda, Kendi imajınızı ve başkalarıyla olan ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor. Derinlere inmenin ve kendinize karşı dürüst ve gerçek olup olmadığınızı belirlemenin zamanıdır. Bu süre zarfında partneriniz konusunda dikkatli ve ciddi olabilirsiniz. Gelecekte size yardımcı olabilecek ilişkilerde bağlılığın ve güvenilirliğin rolünü daha iyi anlayabilirsiniz. Bu gerileme, ilişkilerde daha güçlü bir öz değer ve güven duygusu oluşturmak için bir şans haline gelir. İlişkilerinize elinizden gelenin en iyisini yapmanızı engelleyen herhangi bir güvensizlik veya korkunun üstesinden gelmeniz gerekebilir.

Balık 

Öğretmen Satürn retrosunda, Önceki ilişkilerinizin anıları ve onların duygusal tavırları üzerine düşünebilirsiniz. Ağırlaştığınızı veya kalbinize çok fazla bağlı kaldığınızı hissedebilirsiniz. Geçmişin acılarını keşfetmenin ve tamamen sevmenin ve mutlu olmanın önünde durabilecek her türlü engeli ortadan kaldırmanın zamanıdır. Bu gerileme sırasında ilişkilerinizin yeni bir gerçeğin açığa çıkmasından geçtiğini keşfedebilirsiniz. Bu tezahürlerle sakin ve net bir zihinle yüzleşin, daha karmaşık bir duruma yol açabilecek dürtüsel tepkilerden kaçının.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık