Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

5 Temmuz 2020 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

Koç: Tutulma Doğum haritanızda Dokuzuncu evde olacağı için etrafınız da ki kişiler ile karışıklıklar yaşayabilir seyahatlerinizde iş birlikleriniz de  beklenmedik değişimler ertelemeler yaşayabilirsiniz.  Hedefinize ulaşmak için daha fazla çaba göstermeli sabırlı davranmaya özen göstermelisiniz. Bu tutulma sizlere mutluluk ve adil mali kazanımlar getirebileceği için sakin olmanız yanlış anlaşılmalara dikkat etmeniz fazlası ile önem taşımakta. Ancak aile üyeleriniz ile ilgili olarak ufak sorunlar yaşanabilir özellik ile kronik sağlık sorunları olan yakınlarınız ile ilgili gelişmelerden dolayı endişelenebilirsiniz.

Boğa: Tutulma doğum haritalarınız da 8nci evinizde etkili olacak. Özellik ile finansal konular ortaklıklar ile ilgili alanda kararların dikkatli bir şekilde alınmaması durumunda kayıp olasılığı olabileceği konusunda gökyüzü uyarıyor sizleri.  Başkalarıyla iletişim kurarken lütfen çok dikkatli olun, çünkü yanlış kelime seçimi nedeniyle yanlış anlama nedeniyle çatışmalar fikir ayrılıkları ve sorunlar yaşayabilirsiniz.  8. ev aynı zamanda ailenizi ve geleceğinizi temsil eder.  İlişkilerinizde özverili olmalı aile eş sevgiliniz ve sizin için özel olan kişiler ile ilgili kafanızı karıştırıp sizi şüpheye düşürmeye çalışan kişilere karşı uyanık davranmalısınız.

İkizler: Bu tutulma sizleri büyük ölçüde etkileyecektir. Ay tutulması doğum haritalarınız da  yedinci evde gerçekleşecek. Herhangi bir ani maddi kayıp, beklenmedik hastalık veya zihinsel stres nedeniyle fiziksel sağlığınızın bozulmamasına  dikkat etmelisiniz. Sevdiklerinizle ve ailenizle ile ilgili konularda ekstra özen gösterin, Bu süre zarfında annenizin sağlığına ve eşinizin sağlığına dikkat edin ve herhangi bir kavgadan tartışmadan kaçının. Öfkeli her yaklaşımınız pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir. Empatiye önem vermeli yönetmeye değil uyumlu olmaya özen göstermelisiniz.

Yengeç: Ay, burcunuzun yönetici gezegenidir. Ay tutulması sizlerin doğrum haritalarınız da altıncı evde gerçekleşecek. Bu size zihinsel sıkıntı verebilir. Evden uzaklaşmak isteği içinde olabilir yakınlarınıza tahammül etmekte zorlanabilir her söyleneni yanlış anlayarak anlık tepkiler ile hareket edebilirsiniz. Bir anda her şeyi bırakıp gitme isteği size doğru gelse de uzun vadede zor durumda kalabilir pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Dikkatli davranın. Ve bu süre içinde  gereksiz harcamaları kontrol edin. Doğum haritalarınız da 6.ncı evinizi etkileyen bu tutulma nedeniyle, sağlık veya seyahat masraflarında bir artış olabilir kontrollü olmalı sağlık ve seyahat ile ilgili planlama ve kontrollerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.

Aslan: Ay tutulması doğum haritalarınız da beşinci evinizde olacak. Maddi kazanımlarınız da beklenmedik faydalar sağlamanın yanı sıra işiniz ile ilgili konularda pozitif düşünmenin olumlu gelişmelerini  deneyimle bilirsiniz.  Çeşitli kaynaklardan kazanç elde etme şansınız oldukça yüksek tutulma enerjisi ile maddi gelir artışınız yükseliyor. Fakat dikkatli olmalı sorumluluk almaktan korkan arkadaşlarınızın yükselen kazanımlarınızdan faydalanmak için yanınızda yer alma isteklerine karşı hayır diyebilmelisiniz. Aksi takdirde hem maddi zarar hemde itibarınızı zedeleyecek olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise eş ya   da sevgilinizin iş ya da kendi yakınlarından kaynaklı gerginlikleri olabilir ona destek olmalı bu süreçte anlayışlı tavrınız ile onun yanında yer almalı sevginiz ile onu güçlü tutmaya çalışmalısınız. Aşk karşılıklı fedakarlıkla büyür unutmayın.

Başak: Ay tutulması doğum haritalarınız da dördüncü evinizde olacak.  Ailevi konularda karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar sonucu aile bireylerinin birbirlerinden sakladıkları şeylerin  ortaya çıkması ile içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Sağlığınıza  dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda maddi bir kayıptan kaçınmak için rutin çalışmalarınız sırasında dikkatli olun. Yüksek yetkililerle herhangi bir anlaşmazlıktan kaçınmalısınız. Bu süre zarfında baba ile ilgili gerginlikler huzursuzluklar duygusal olarak hayal kırıkları yaşamanıza neden olabilir. İş ve ilişkilerinizde size duyulan güveni  korumak için her zamankinden daha özenli olmalısınız.

Terazi: Ay Tutulması Doğum haritalarınızda üçüncü evinizde gerçekleşecek. An kararlar düşüncesiz söylemler iş hayatınızda da özel hayatınızda da cidi sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Özellikle ile aileniz kardeşleriniz ve onların iş ve özel yaşamları ile ilgili konulara müdahil olmamalı onların vermediği tepkileri siz verip kötü olmamalısınız.  Hemer her konuda cesaretinizde bir azalma olabilir sakin olmalı  aile ile herhangi bir anlaşmazlıktan kaçınmalısınız. 

Akrep: Ay tutulması doğum haritalarınız'ın ikinci evinde etkili olacak. Tutulma enerjisi kazalara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Ayrıca yakınlarınız ile aranızı açmak isteyen art niyetli arkadaşlarınıza karşı da uyanık olmalı oyuna gelmemelisiniz.  Birisi sizi yapmadığınız bir şey ile   suçlayabilir. Aynı zamanda, bu ay tutulması 2020 sırasında mali durumunuz da zorluklar yaşanabilir borç alıp vermekten kaçınmalısınız. Ailenize daha fazla güvenmeli yakınlarınızın sizi sadece siz olduğunuz için sevdiği gerçeğini aklınızdan çıkarmadan hareket etmelisiniz. Ayrıca, Temmuz ayı boyunca yasalar konusunda da dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz.

Yay: Ay tutulmasının etkisi doğum haritalarınızda ilk evde etkili olacak. Şu anda, evliyseniz devam eden bir beraberliğiniz varsa her zamankinden daha ihtiyatlı olmanız gerekiyor. Eş ya da sevgiliniz ile aranızı açmak için gerçek dışı söylemlerde bulunan iyi niyet yoksunu kişilere çok dikkat edin. Kendi dengesizlikleriniz ile mutluluğunuzu bozmak istemezsiniz.  İş hayatınızda keskin değişikliklerden kaçınmalı var olan şartları korumalısınız. Ortaklıkları olanlar ise fikir ayrılıklarına bağlı sorunlar yaşayabilirler.

Oğlak: Ay tutulması doğum haritalarınızda on ikinci evde olacaktır. Bu, bu insanlar üzerinde iyi bir etki bırakmanıza yardımcı olacak. Düşmanlarınızın enerjileri kısıtlanıyor art niyetlerinde hüsrana uğramalarına tanıklık edeceksiniz.  Bu süre zarfında mide ile ilgili  hastalıklara yakalanmanız oldukça yüksek. Yediğinize içtiğinize dikkat etmelisiniz.  Kendinizi hastalıklardan korumak için sağlığınıza ekstra özen gösterin. Giderleriniz de artabilir, bu nedenle akıllıca ve düşünceli bir şekilde harcama yapmalı iş hayatınızda ise özellikle resmi işlerinizin takibinde gözünüzü dört açmalısınız.

Kova: Ay tutulması doğum haritalarınız da on birinci evinizde gerçekleşecek. Bu transit 11. evi doğrudan etkileyecek, dolayısıyla finansal kararlarınızda oldukça akıllıca olacaktır. Çocuklar ile ilgili konularda ise, Çocuğunuz küçükse, şu anda sağlığı hakkında özel dikkat göstermeniz gerekir. Öte yandan, çocukları okuyan Kova burçları,  zorluklar ve haksızlıklara uğrayabilir duygusal olarak sarsılabilir, bu yüzden çocuğunuz ile iletişime önem vermeli ve psikolojisini güçlü tutmaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınıza ise eş ya da sevgiliniz ile fikir ayrılıkları bilmediğiniz yönlerinin ortaya çıkması gibi durumlar yaşayabilirsiniz.

Balık:  Ay tutulmasının etkisi doğrudan zihninizde olacaktır. Bu nedenle, küçük şeylere sinirlenebilir sert tepkiler vererek ilişklerinizin tamamında gerginliklere neden olabilirsiniz.  İş hayatınızda ise karışık sonuçlar olacaktır. Sağlığınıza dikkat etmeli bağışıklık sisteminizi güçlü tutmak için uykunuza önem vermelisiniz. İş hayatınızda beklenmedik bazı kazanımlar elde edilebilirsiniz. 
Annenizin sağlığına dikkat etmeli kendisini de uyararak tedbirli olması için motive etmelisiniz.  Temmuz ayı boyunca herhangi bir mülk, arazi veya ev satın alırken veya satarken dikkatli olun. Bu anlaşmada bir tür dolandırıcılık olabilir. Bu yüzden yatırım yapmadan önce artıları ve eksileri analiz ettiğinizden emin olun. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık