Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

5 Şubat Aslan Dolunayı Gökyüzünü Aydınlatacak!

Aslan Dolunayı 5 Şubat 2023'te gökyüzünü aydınlatacak. Güven uyandırabilecek ve ilerlememize yardımcı olabilecek kalp merkezli bir titreşimi ruhlarımıza kalplerimize taşıyor. Aslan genellikle kraliyet, ihtişam ve merkez olmakla ilişkilendirilir. Aslan tarafından temsil edilen, bizi yelelerimizi sallamaya ve hayatta zarafet ve güvenle ilerlemeye teşvik eden gururlu bir enerjidir.

Aslan'ın enerjisinin daha derin ve daha anlamlı bir yanı olsa da, bu Dolunay altında, bu ateş burcunun yüzey seviyesindeki niteliklerini gözden kaçırmamak önemli hissettiriyor. Ayların yoğunluğu geçtikten sonra, bu ışıltılı enerjinin bir kısmını hayatımıza alıp sahiplenmekten gerçekten hepimiz faydalanabiliriz!

Şubat 2023 Dolunay altında, yelenizi silkelemek ve kendinizi merkeze almak için kendinize izin verin. Sevdiğin bir şeyi yapın, sizi özel hissettiren bir şey yapın ve onunla ilerleyin! Hayatın ciddiyetine ve üzerimize binen tüm sorumluluklara kapılmak çok kolay ama Aslan Dolunayı kendimize dönmemizi istiyor; tüm dünyanın görmesi için iç ışığımızı parlak tutmamızı istiyor ki kendi ışığına güvenen başkasının ışığından rahatsız olmaz!

Bu Dolunayın altında geri çekilme olmaz. Öne çık. Hayatının sahibi ol. Kim olduğunuza sahip olun. Kendiniz ile gurur duyun. Kendinizi yukarı kaldırırken yükseldiğinizi hissedin. Uyanış ve değişim gezegeni Uranüs, belirsizlik veya değişkenlik hissi yaratabilen bu Dolunay altında aktiftir. Uranüs, bizi daha derin bir gerçeğe ve daha yüksek bilgeliğe uyandırmak için her şeyi sallayıp dengeyi yapılandırmamız için etkili olacak.  Her şeyi sallar, böylece onları yeni bir bakış açısından ve yeni bir perspektiften görebiliriz. Söylendiği gibi, olaylara bakış açımızı değiştirdiğimizde, baktığımız şeyler de değişir.

Bakış açısındaki bir değişiklikle, kendimizi hayatımızdaki şeyleri değiştirmek veya olaylara yeni bir şekilde yaklaşmak isterken bulabiliriz. Ani bir karar verebilir veya uzun süredir üzerinde kafa yorduğumuz bir konuda nihayet harekete geçmeye karar verebiliriz. Uranüs'ten gelen dalgalanma ile Evren, yaşamlarımızda artık neyin istikrarlı olmadığına dair net bir işaret gönderecek gibi görünüyor. Çağrıyı hissettiğinizde, bu Dolunay altında hareket etmekten korkmayın, çünkü Aslan'dan gelen cesur güven ve geri harekette sıfır büyük gezegenimiz olduğu gerçeği, ilerlemeye devam ederken desteklendiğimizi hissetmemize yardımcı olacak bir destek olacaktır yapmak istediğimiz her şey. Yine, bu geri çekilme zamanı değil. O iç ateşi tutuşturun ve ileriye doğru itin. Uranüs'ün yüksek titreşiminin size neyin artık sabit olmadığını göstermesine izin verin, ardından onu serbest bırakmak veya değiştirmek için harekete geçin.

Bu Dolunayı çevreleyen bu cesur, ileriye doğru hareket eden enerji varken, Aslan enerjisinin daha derin ilkelerinden birini de akılda tutmak faydalı olabilir hepimiz için.
Aslan yüzeyde görkemli ve ışıltılı görünse de, daha derin notlarından biri, işleri basit tutmaktır. Parıltı ve altınla fazla dalgınlığa kapılmamak ve dikkati dağıtmamak, gerçekten anlamlı ve kalple bağlantılı olana geri dönmek.Bazen en basit cevaplar ve en basit eylemler en derin olabilir. Bazen her şeyi basit tutmak ve en az dirençli yolu izlemek bizi rahat bir durumda ve kalp enerjimizin akışında tutabilir.

Bu Aslan Şubat Dolunayı altında sizin için hangi enerjiler çok şatafatlı ve yorucu idi bunun üzerine düşünn ve sadeliğe geri dönün. Durumu nasıl basitleştirebilirsiniz? En basit cevapla nasıl çalışabilirsiniz? Sadeliğe odaklanarak ve yürekten çalışarak, hafifliğinizi ve içsel ışığınızın geri dönüşünü hissedeceğinizi keşfedebilirsiniz. Ve dünyanın daha çok ihtiyacı olan şey de bu.

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık