Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4 Aralık 2021 Güneş Tutulması ve Burçlara Etkileri

KOÇ: Macera zamanı, Tutulmalar kaotik hissettirebilir, ama sorun değil çünkü bu, Tutulma cesaretli yönünüzü vurguluyor ve büyüme adına risk almanız için size ilham veriyor. Kendinizi geliştirmenize , bazı yeni deneyimler kazanmanıza veya yeni bir şeyler öğrenmenize olanak sağlayacak önemli bir fırsat ortaya çıkarsa, evet demek için harika bir zaman.

BOĞA: Beklenmedik bir teklif  veya ortak bir ortaklık için ani bir fırsat şimdi ortaya çıkabilir, ancak her şey göründüğü gibi mi? İyice değerlendirmelisiniz. Bu konuda kendinize güvenmeniz gerekecek,  Mevcut tekliflerinizin altında ne olduğunu düşünün (ister mali ister ilişkilerle ilgili olsunlar) ve herhangi bir ince baskıyı gözden kaçırmadığınızdan emin olmak için Sahip olduğunuz duyarlılığınızı kullanın.

İKİZLER: Bu tutulma döngüsü, dünyada ve ilişkilerinde kendini gösterme şeklinizi tamamen değiştirdi, Ve şimdi, ortaklıklar evinizdeki bu yeni ay tutulması size aşkta öğrendiklerinizi kullanma fırsatı verecek. Büyümenizi görmenize ve yeni dinamikleri benimsemenize yardımcı olması için bire bir bağlarınızı bir ayna olarak kullanın.

YENGEÇ: Kendinizi başarıya nasıl daha iyi hazırlayabilirsiniz? Bunlar, hayatta deneyimler ile birikebilen küçük şeylerdir  ve bu tutulma, haritanızın rutin odaklı sektöründe gerçekleştiği için, günlük yaşamınızı dönüştürmek için size ilham vermesine izin verebilirsiniz. Bu yeni ay fırsatları sıradan görünebilir, ancak yaşama şeklinizi değiştirebilirler.

ASLAN: Romantizm için canlandırıyor bu tutulma sizleri şimdi sevdiğiniz insanı aşkla kucaklamak  için heyecan verici bir şans getiriyor gökyüzü sizlere.  Kalbinizi bilinçli olarak mutluluğa açmanın ve dünyanıza daha fazla ilham, sevgi ve eğlence davet etmenin tam zamanı. İzin verirseniz hayatın size güzel şeyler  vereceğine güvenin.

BAŞAK: Bu tutulma döngüsü, özel hayatınızı başkaları ve sözde arkadaşlar alt üst etti zorlu bir sınav verdiniz. Ve bu güçlü tutulma, artık kendinizi yeni bir bölüme sokmak için ihtiyaç duyduğunuz temelleri oluşturmaya başlayabileceksiniz. Şimdi meydana gelen değişiklikler, nihayetinde, eviniz gibi hissettiren bir yere yerleşmenize izin verecek  sorumluluklarınızı daha kolay yönetebileceksiniz. Özel yaşamınızda da arkadaşlıklarda da yeniden yapılanma enerjileri ile karşı karşıyasınız. 

TERAZİ: Bu ateşli ve özgür ruhlu tutulma, yeni insanlar ile bağlantı kurmak ve sosyal bir kelebek  olarak becerilerinizi sergilemek için yeni fırsatlar getiriyor. Yeni aylar daha içe dönük dönemler olma eğiliminde olsa da, bu sırada başkalarıyla kalpten kalbe konuşmalar yapmanın duygularınızı işlemenize ve çok ihtiyaç duyduğunuz bir bakış açısı kazanmanıza yardımcı olabileceğini görebilirsiniz.

AKREP: Akrep, bu tutulma sırasında aklınızda para var ve neyse ki, arzu ettiğiniz kaynaklara ve güce daha önce düşündüğünüzden daha fazla erişiminiz olduğunu görebilirsiniz. Gelirinizi artırabilecek, ilişkilerinizi geliştirebilecek ve genel olarak hayatınıza biraz daha fazla lüks katabilecek ani fırsatlara veya flaş fikirlere dikkat edin.

YAY: Geçen bir buçuk yıldaki tutulma döngüsü, kimliğiniz ve ilişkilerdeki rolünüzle ilgili büyük değişimleri tetikledi.  Ve bu tam güneş tutulması, tamamen yeniden doğmak için büyük şansınız. Kendiniz hakkında bilmeniz gereken her şeyi bildiğinizi düşünürken, bu ay tutulmasının enerjisi sizi şaşırtabilir ve nerede büyüdüğünüzü gösterebilir. Yüzeye çıkan her şeyi kucaklayın, çünkü o sizin kim olduğunuzun bir parçasıdır.

OĞLAK: Bu tutulma bazıları için havai fişekleri patlatacak ama sizin için yeni ay kıvılcımları çok daha içe dönük bir gösteri sergiliyor. Şimdi ruhsal yönünüzle temasa geçiyor, sezginize güvenmeyi ve bilinçaltınızla iletişim kurmayı öğreniyorsunuz. Bu tutulma sizler için bir hediyedir, ancak yüksek benliğinizle olan bağlantınız gerçek güç kaynağınızdır.

KOVA: Yeni ay ve Güneş tutulması size en iyi yaptığınız şeyi yapmak için heyecan verici bir fırsat sunuyor kalabalığın arasından sıyrılın ve alışılmadık ışığınızı dünyaya yansıtın. Adım atmanın ve topluluğunuzda veya arkadaş grubunuzda lider olmanın zamanı geldi, bu yüzden sizden insanları bir amaç için bir araya getirmenizi isteyen bir fırsat çıkarsa, bunun iyi değerlendirin. 

BALIK: Bu tutulma döngüsü, kişisel sorumluluklarınızı kariyer yolunuzdaki baskılarla dengelemeye geldiğinde büyük değişiklikler ve farkındalıklar getirdi,  Ancak bu yeni ay, öğrendiklerinizi uygulamanıza ve profesyonel tarzınızı bulmanıza yardımcı olmak için burada. İş yerindeki bazı heyecan verici fırsatlar, size risk alma ve yeni bir şey deneme şansı sunabilir  yaratıcı yeteneklerinizi kullanma zamanı şimdi. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık