Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

31 Ağustos 2023'te Balık Burcundaki Süper Mavi Ay Gökyüzünü Kaplayacak.

31 Ağustos 2023 tarihinde Balık burcundaki Süper Mavi Ay, hayalleriniz ile gerçeklik arasındaki portalı açacak. Bir ay içinde meydana gelen ikinci dolunayı tanımlamak için mavi ay kullanılır. Gökyüzünde mavi bir ayı fark edecek kadar heyecan verici ama bu ayki etkinlik gerçek bir zevk. Mavi süper aylar, bir ay içindeki ikinci dolunay olarak meydana gelen süper ayın sonucudur; bu da onları son derece nadir kılar! Aslında bir sonraki, 2037 yılının Ocak ve Mart aylarında bir dizi mavi süper ay çift olarak gelene kadar olmayacak. Bu nedenle, yazınızın geri kalanının gidişatını belirleyecek ikili süper aylar için takviminizi işaretlemeyi unutmayın.

Süper ay, coğrafi olarak normalden daha yakın olan bir dolunayı tanımlar: buna yerberi denir. Bu süre zarfında Ay, Dünya'ya daha yakın hale gelir ve bu da Ay'ın normalden çok daha büyük ve parlak görünmesine neden olur. Bu olaylar sadece yıldızları gözlemlemek için iyi değildir, aynı zamanda astrolojide de özel bir öneme sahiptirler . Bir süper ay meydana geldiğinde, bu geçişin enerjisi büyük ölçekte genişleyecek ve hayatınızı tamamen dönüştürme potansiyeline sahip olacaktır. Bu yıl arka arkaya dört süper ay yaşanıyor.

Bu ayın Süper Ay'ı en doğrudan sabit burçlar (Boğa, Aslan, Akrep, Kova) tarafından hissedilecek. Hem Ay hem de Jüpiter sabit konumlarda olduğundan, bu dört burç bu hafta duygusal olarak daha tepkisel ve huysuz hissetmeye hazırlanmalı . Hayatta nerede olduğunuzla ve kendi sıkı çalışmanızla ne kadar ileri gittiğinizle gurur duyuyorsunuz. Ve sizin yerinize girmeyen diğer insanlar bildiklerinize meydan okuduğunda, bu büyük bir patlamaya yol açabilir. Bunu hak edebilecek insanlara küçümseme dürtüsüne karşı savaşın ve yüksek yola çıkın.

Öncü burçlar (Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak) , rüyalarınızı rahatsız eden bir sorunun kilidini açacak bilgi veya sırlara dikkat etmelidir. Plüton şu anda ana enerjide geri gidiyor ve sanki geçmişten kaçamayacakmışsınız gibi geliyor. Bu ayın dolunayı havayı kesin olarak temizliyor. Sonunda gerçekleri açıklığa kavuşturuyorsunuz ve (ilk başta) öğrendiklerinizden hoşlanmayabilirsiniz. Duygusal, sinirli veya hayal kırıklığına uğramış hissediyorsanız, devam edin ve duygularınızı serbest bırakın. Öfke, hayal kırıklığı ve hayal kırıklığının içeride tutulması gerekmiyor.

Ve son olarak Süper Dolunay, sınırlamaları ortadan kaldıran ve gerçek arzularınızın peşinden giden değişken burçlara (İkizler, Başak, Yay, Balık) sahip olacak. Mars, önümüzdeki birkaç ay boyunca belirli bir projeye yerleşmenizi ve gerçekten her şeyinizi vermenizi istiyor. Hayallerinizden çıkın (zaten planınız var) ve kendi başınıza bir şeyler yapmak için çalışmaya başlayın. Bu süper ay, değişimin bir gecede gerçekleşmeyeceğinin bir hatırlatıcısıdır. Ve hayattan istediğiniz şeyleri gerçekleştirmek için bunları hak ettiğinize inanmalısınız. Hayatının standartlarını senden başka kimse yaratamaz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık