Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

16 Ağustos Aslan Burcundaki Yeni Ayın Manevi Anlamı

Aslan, aşk, romantizm, yaratıcılık ve tüm tutkularınız gibi kalple ilgili her şeyi yönettiği için doğal olarak eğlenceyi sever. Bununla birlikte, 22 Temmuz'dan 23 Ağustos'a kadar süren Aslan mevsimi sizi içinizdeki çocukla buluşturarak ciddi konularda ekstra eğlenceli bir bakış açısı sunuyor. Ayrıca, zorluklar karşısında zırhınızı giymeniz için size ilham verir. Ateş burcunun tüm zevklerinizi hedef aldığı Aslan burcundaki yeni ay, tutkularınızdan zevk almak ve tercih ettiğiniz zanaatlarda kaybolmak için harika bir zaman.

Kaygısız ve cesur olmak arasında iyi bir dengeye sahip olsalar da, Aslanlar aynı zamanda biraz takıntılı olma eğilimindedir. Anlamı, bencillik eylemleri, bakış açınızı ve başkalarıyla ilişkinizin mekaniğini engelleyebilir. ÇÖZÜN DÖNÜŞÜN GELİŞİN!

"Bu enerjinin en iyi kullanımı, gerçek ihtiyaçlarınızın geçmişte karşılanmamış olabileceğini kabul etmektir". "Bu, sizi neyin aydınlattığını düşünmek ve hayat veren enerjiden daha fazlasını getirmek için planlar yapmak için bir an."

Bununla birlikte, 22 Temmuz'da Venüs geri hareket ettiğinden Pazar günü, karmik aşka büyük bir vurgu yapılmasının şu anda daha da içten bir keşif gerektirebileceğini açıklıyor. Ama bunu eski sevgiliye dönmenin HATALARI telafi etmenin fırsatı olduğunu fark edin hareket geçin "Yüzeylerdeki şaşırtıcı herhangi bir şeyi fark etmek, parlamanıza neyin yardımcı olduğunu ve eski yaraları iyileştirmeye hazır hale getiren şeyleri gözden geçirmek için bir fırsattır"

16 Ağustos'ta Aslan burcundaki yeni ayın burcunuzu nasıl etkileyebileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Koç

Koç, tutkularını yeni yollarda takip et. Bu ay, oyun oynama ve size zevk veren her şeyden keyif alma iznidir. Pazar, "Bu yeni ay, Koç burcunun iç çocuğuna dokunması için güzel bir ay" diyor. "Bir sevgiliyle nostaljik güzellikleri yaşamaya odaklanın.

Boğa

Boğa, konfor bölgenize geri çekilmek çok öngörülebilir olmak zorunda değil. Bu heyecan verici yeni ay, alanınıza heyecan getirmenin pek çok yolu olduğunu görmenize yardımcı olur. Bu Yeni Ayda fikirlerini yeniden düşünmek ve kendinizi yenilemek için güzel bir zaman. Sınırları belirlemek şu anda çok önemlidir.

İkizler

Kendi adına konuşmak hiç bu kadar zahmetsiz olmamıştı, İkizler. Sunday, "Gelecekteki öğrenimi etrafında niyetler belirlemesi ve ilginç sohbetlere açık olması için güzel bir an"Heyecan verici yeni bağlantılar da hemen ortaya çıkabilir topluluğunuzu genişletmeye açık olun. DÜRÜSTLÜK ile.

Yengeç

Risk almak güzel bir şey olabilir Yengeç. Sadece son oyununun ne olduğunu gözden kaçırma. Sunday, "Yengeçler bu yeni ay ile değer sistemlerini gözden geçirme sürecindedir" d. "Şaşırtıcı para haberleri kendini gösterebilir, bu da mali durumlarını ince bir tarzla gözden geçirmek için daha fazla neden."

Aslan

Aslan, burcunuzdaki yeni ay size gerçek formunuzu ifade etme gücü veriyor. Yeni bir tarz yaratmaktan değerlerinizi tamamen yeniden keşfetmeye kadar. Kalp merkezli eylemin onlar için gerçekten ne anlama geldiğini gözden geçirecek hatalarınızı teleafi edeceksiniz KALBİNİZİ Dinleyin. Niyet belirlemek ve dünyada özgün bir şekilde ortaya çıkmanın ne anlama geldiğine odaklanmak için bu çılgınlığın gücünü kullanın.

Başak

Yalnızlığınızda rahat olmak, içinizdeki çocuk Başak ile rezonansa girmenizi sağlayabilir. Dünyanıza neşe getiren anlarla yeniden tanışın. Sunday, "Bu, solo bir filmde kendinizi şımartmak veya bir sanat müzesinde kaybolmak gibi görünebilecek derin bir dinlenme ve rahatlama için uygun bir zamandır"

Terazi

Kendinizi sürdürülebilir arkadaşlıklarla çevrelemek, bu yeni ayın konusu Terazi. Pazar günü, "Parti davetlerinin bir düzinesi olabilir, ancak test, kalbinizin gerçekten hangisine katılmak istediğine karar vermekle başlar," Zamanını kime ayıracağın konusunda seçici olmanda sorun yok.

Akrep

Sevgili Akrepler, dünya üzerinde büyük bir izlenim bırakmak için tüm gözler üzerinizde. İş ahlakınıza dikkat edin ve projelerde ilerlerken oyun sonunuzu vizyonunuza sıkı sıkıya bağlı tutun. Pazar günü, "Bu yeni ay, ofise gelen birkaç sürpriz getirebilir" d"Artık daha çok değil, daha akıllıca çalışmakla ilgili."

Yay

Ateşli yeni ay, doğal yolculuk tutkunuzu mümkün kılıyor, Yay! Ancak aşırı dürtüsel kararlara karşı dikkatli olun - şu anda keşfetmek, bakış açınızı değiştirme niyetine sahiptir. Sunday, "Bu ay, Yay burcunun can attığı maceracı enerjiyle olgunlaşmış durumda" "Yolculuk planlandığı gibi gitmese de, kazanılan bilgi buna değecek."

Oğlak

Oğlak burcu, büyümenizi artık genişletmeyen şeyleri sıralarken bu çalkantılı bir zaman olabilir. Bununla birlikte, bu yeni ay, bırakma sanatına göğüs germekle ilgili. Sunday, "Bu yeni ay, nihayetinde sevgi dolu olsa da, derin şifa için cesaretlendirme ile de birleştirilebilir"  Yolda kaybolmak doğaldır, ancak içinizdeki neşeye sadık kaldığınız sürece hiçbir şey kaybetmezsiniz.

Kova

Kalbinizi sevgiye ve zevke açmak, bağımsızlığınızdan vazgeçmek anlamına gelmez Kova. Sunday, "Kova burcunun geleceğini hiç görmediği bir ortaklık, bu yeni ay civarında gelebilir ve bu, kalplerinin nerede durduğunu görmek için bir fırsattır". İlişki durumunuz ne olursa olsun, kalbinizle savunmasız olmak şu anda ödüllendirici olacaktır.

Balık

Sevgili Balıklar, günlük rutininize biraz baharat ekleyin! Sağlığınıza öncelik vermek, bu heyecan verici yeni ayda çınlamanın inanılmaz bir yoludur. "Bu yeni ay, benzersiz bir yeni alışkanlığı değerlendirmek için harika bir fırsat" "Aerodinamik bir süreç olumlu düşünceler  tohum ekmek gibi yaratıcı fikirler de teşvik ediliyor." Sizleri.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık