Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

30 Mayıs 2022 Yeni Ay ve Burçlara Etkileri

KOÇ
Pazartesi günkü Yeni Ay , tüm haftanızı tazelik ve enerji ile doldurmanıza yardımcı olur. Koç, meşgul kalmak, hatta belki de zaten yoğun olan iş yükünüzün ötesinde ekstra görevler üstlenmek isteyeceksiniz. Bu, iş tatmini için güzel bir hafta ve kişisel yapılacaklar listenizde de çok ilerleme kaydedebilirsiniz.

Cuma günü Merkür direkt dönüşe geçtiğinde finansal aksaklıklar ve gecikmeler hafiflemeye başlayacak, ancak son zamanlarda bütçeleme hakkında bazı dersler öğrendiniz, astrologlar bunun gelecekte sizi iyi durumda tutacağını öne sürüyorlar. Satürn

Kova'da gerilemeye başladığında , artık temel değerlerinizi yansıtmayan bir grup veya organizasyondan geri adım atmayı düşünmenin zamanı gelmiş olabilir.

BOĞA
Yeni Ay , bolluk bölgenizde meydana gelir ve sizi hayatınızın tüm alanlarında sahip olduğunuz birçok nimeti tanımaya davet eder. Burada yeni bir gelir akışı başlatmak veya kendi değeriniz ve özsaygınız üzerinde çalışmak için enerji ve iyimserlik var.

Cuma günü Merkür kendi burcunuzda doğrudan dönecek; Retro hareketin duraklaması sırasında hayatınızı düzenleme fırsatından memnun olsanız da, işlerin yeniden hızlanmaya başladığını görmek rahatlatıcıdır, bu nedenle hız değişikliğinin tadını çıkaracaksınız. Uzun vadeli kariyer hedeflerinizi yeniden düşünmek için Cumartesi günü başlayan Satürn gerileme

dönemine bakın . Yolunuz hala gerçekte kim olduğunuzu yansıtıyor mu?

İKİZLER
İkizler Yeni Ayı, kendi mini yeni yılınız için kendinizi yeniden keşfetme şansınızdır. Kişisel imajınızı ve kendinizi dünyaya nasıl sunduğunuzu düşünün. Kimliğinize adım atın ve kim olduğunuzla gurur duyun.

Merkür Cuma günü retro hareketini sonlandırıyor ve bunu düşünme süreçlerinizden bir sis dağılması olarak görmelisiniz. Son birkaç haftadır, esas olarak tahmin üzerine çalışıyorsunuz, ancak şimdi işler daha az kafa karıştırıcı hale geldi ve mantıklı benliğinize geri dönebilirsiniz.

Cumartesi günü Satürn Kova burcunda geri hareketine geçtiğinde, kendi inançlarınıza ve önyargılarınıza derinlemesine dalın. Hangi bilinçsiz önyargıları sürdürüyorsunuz?

YENGEÇ
Yeni Ay sizi huzur, yalnızlık ve dinginlik bulmaya çağırıyor. Dinlenmek ve gevşemek için bir fırsat - Yengeç'teki bir sonraki Yeni Ay'dan önceki bir durgunluk, size yeni zorluklar getiriyor. Meditasyon, nefes çalışması, kehanet ve farkındalık sizi yatıştırmaya yardımcı olacaktır; bazı kesintiler için bu fırsatı kaçırmayın!

Merkür Cuma günü direkt dönüş yaptığında, arkadaşlarınıza daha fazla güvenmeye başlamanız önemlidir. Bazıları son zamanlarda gerileme döneminde sizi hayal kırıklığına uğratmış olabilir, ancak geride kalanlar arkanızda.

Hayatınızdaki güç hakkında bazı anlayışlı açıklamalar için Cumartesi günü başlayan Satürn gerileme dönemine bakın. Kendinizinkini çok özgürce mi veriyorsunuz?

ASLAN
Bu Yeni Ay'ı seveceksiniz - her şey ağ oluşturma ile ilgili ve bu konuda uzmanlaşın. Kişisel ve profesyonel yaşamınızda başkalarına ulaşın ve bazı anlamlı, karşılıklı yarar sağlayan bağlantılar kurun.

Merkür Cuma günü doğru yöne döndüğünde, işteki ilerleme belirgin şekilde kolaylaşır. Gerileme döneminde yaşadığınız hayal kırıklıklarına ve gecikmelere veda edin çünkü yolunuz artık çok daha net.

Bununla birlikte, Cumartesi günü Satürn Kova'da geri hareket ederken, en yakın ilişkinizin biraz TLC'ye ihtiyacı var. Birbirinize karşı tamamen açık ve dürüst olmanın zamanı geldi, bu yüzden masaya biraz gerçekçilik getirin.

BAŞAK
Kariyer yolunuz için yeni coşku, bu hafta iddialı Yeni Ay'dan bir hediye olarak geliyor. Hayal kırıklıklarının veya engellerin sizi raydan çıkarmasına izin vermeyin. Her zaman yolunuza çıkan her şeyin üstünden, altından, içinden veya çevresinden bir yol vardır.

Yönetici gezegeniniz Merkür, Cuma günü doğum haritanızın macera bölgesinde doğrudan dönüyor. Seyahat planları geri döndü, büyük resim vizyonunuz yeniden canlandırıldı ve vahşi tarafta yürüyüşe çıkma isteğiniz büyük bir destek alıyor.

Bununla birlikte, Satürn gerileme döneminde beceri setinizi yeniden düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Cumartesiden itibaren, birkaç ay boyunca, tüm mesele temel bilgileri doğru öğrendiğinizden emin olmaktır.

TERAZİ
Huzursuz mu hissediyorsun, Terazi? Yeni Ay, sizi konfor alanınızın ötesine geçmeye ve yeni şeyler denemeye çağırıyor. İster kelimenin tam anlamıyla yeni yerlere seyahat etmek olsun, ister sadece yeni fikirleri keşfetmek ve zihninizi genişletmek olsun, burayı keşfetme dürtüsü var.

Cuma günü Merkür ileri dönüşe geçtiğinde, kendinizi biraz rahat bırakmalısınız. Birkaç haftadır zorlu psikolojik sorunlarla uğraşıyorsunuz, ancak şimdi her şey daha olumlu görünüyor. Zor zamanlarda bile gülmek ve gülümsemek sorun değil. Işığı bul.

Cumartesi günü Satürn geri hareketine geçtiğinde, bir değişiklik için başkalarına 'hayır' demeye davetlisiniz. Kendi çıkarlarınızı koruyabilmeniz için kendinizi öne ve merkeze koymanın zamanı geldi.

AKREP
Haftaya son derece güçlendirici bir Yeni Ay ile başlıyoruz. Bu enerji sizi kendi ustalığınıza odaklanmaya teşvik eder ve tam olarak ne kadar güçlü ve yetenekli olduğunuzu ortaya çıkarır. Olabileceğinizin en iyisi olmaya çalışın çünkü bu kötü alışkanlıklarla veya kişiliğinizin geliştirebileceğini bildiğiniz alanlarıyla başa çıkmak için ideal bir zamandır.

Merkür'ün Cuma günü doğrudan dönmesinin de yardımıyla, ilişkileriniz de inişli çıkışlı. Her türden kişilerarası etkileşim bu noktada daha kolay hale gelir, çünkü kafa karışıklığı ortadan kalkmıştır.

Geçmiş yaşamlarınızı ve karmanızı daha derinden anlamak için Cumartesi günü başlayan Satürn gerileme dönemine bakın.

YAY
Aşk bölgenizdeki Yeni Ay, haftaya başlamanın keyifli bir yoludur! Bu enerji, yardıma ihtiyaç duyan bir ilişkide canlandırıcı ve iyileştiricidir ve iyi giden bir ilişkiye güzel bir romantizm getirir. Bekarsanız, yeni bir randevu için de ideal zaman!

Merkür, Cuma günü doğum haritanızın günlük çalışma bölgesinde doğrudan döner; bu, daha düzenli hissetmenize ve sürekli kuyruğunuzu kovalıyormuşsunuz gibi hissetmenize yardımcı olacaktır. Yakın zamanda ihmal ettiğiniz görevler üzerinde çalışmak için bu hız değişikliğinden yararlanın.

Cumartesi günü Satürn Kova burcunda geri hareketine geçtiğinde, sözlerinizin size karşı kullanılabileceği bir döneme giriyorsunuz. Söyleyeceğin her şeyde çok net ol.

OĞLAK
Dağınıklığınızı temizleyin  kelimenin tam anlamıyla ve mecazi olarak! Yeni Ay, daha iyi bir organizasyon ve artık size hizmet etmeyen şeylerden kurtulmayı teşvik ediyor, Oğlak. Eski ve modası geçmiş olanı bu şekilde süpürerek, bol ve bol taze bir başlangıç için hayatınızda yer açacaksınız.

Merkür, Cuma günü Oğlak burcunun neşe bölgesinde geri hareketini sonlandırıyor. Bu, son birkaç haftadır sorumluluklar tarafından kısıtlanmış hissettiğiniz için, kendinizi serbest bırakma ve biraz eğlencenin tadını çıkarma şansınız.

Parayla olan ilişkiniz Cumartesi günü ve önümüzdeki birkaç ay boyunca Satürn Kova'da geri hareket ederken dikkat çekiyor. Güvenlik duygunuz - veya eksikliğiniz - bolluğunuzu veya eksikliğinizi belirliyor olabilir.

KOVA
Yeni Ay, doğum haritanız Kova burcunun oyun alanını aydınlatırken yaratıcı fikirlerle dolup taşıyorsunuz. Bu Yeni Ay, sanatsal çabalardan yeni hobilere, ebeveynlik sevincine ve aşk hayatınızda artan tutkuya kadar zengin bir vaat getiriyor.

Aile gerilimlerini azaltmak için Cuma günü Merkür retrosunun sonuna bakın. Bekletilen ev veya gayrimenkulle ilgili sorunlar da şimdi tekrar ilerlemeye başlamalıdır.

Ancak Cumartesi günü Satürn Kova burcunda geri hareketine geçtiğinde, derin düşünmeniz gerekiyor. Yeni biri oluyorsun; hoşlandığın biri olduğundan emin ol.

BALIK
Ev taşıma, ev tadilatı ve evin yeniden düzenlenmesi - tüm bunlar, ev ve aile bölgeniz Balık'ta çok olumlu bir Yeni Ay'dan yeşil ışık alır, bu yüzden bu haftayı ev içi önceliklerinize odaklanın.

Merkür Cuma günü burcunuzun iletişim bölgesine doğrudan dönüyor, bu sizin için büyük bir rahatlama - mesajınızı iletmek artık daha kolay ve yanlış anlaşılma konusunda endişelenmenize gerek yok.

Ancak Satürn, Cumartesi günü haritanızın en ruhani bölgesinde geri hareketine başlayacak. Bu, geçmişinizdeki çözülmemiş travmadan kalanlar da dahil olmak üzere, derinden tutulan bazı duyguları işlemeniz gerekeceği birkaç ayı müjdeliyor. Sadece yalnız olmadığını bil.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık