Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

28 Ekim 2023 Dolunay ve Ay Tutulmasına Dikkat!

Ay Tutulmasının Bizlere Mesajı

Hâlâ anlayamadın mı niye karanlığa düştüğünü?

Işık bazen de kendi ışığını yakman için kesilir!

Ham Petrol ve Altın Fiyatlarında Yükseliş döngüsü hisse senetleri borsa ve dijital paralar finansla ilgili her alanda oldukça yüksek değişkenlikler ve düşüşlere tanıklık edebiliriz. Bu alanlarda görevli kişiler siyasiler kanaat liderleri ile ilgili değişiklikler özel yaşamları ve iş ortakları ile ilgili SKANDALLAR yaşanabilir. Dünya ülkeleri arasında İran Çin Rusya ABD Ay düğümlerinin etkisi ile siyasi gündemde fazlası ile yer alacaklar. Dijital platformlar yazılım şirketleri madenler ocakları gayrimenkul ve taşınmazlar medya ve basın yazarlar akademisyenler ile ilgili konular ülkemizde de dünya genelinde de gündemde olacak.

Özellikle 2011 Kasım ayından bu yana ülkeler içinde bireysel yaşamlarımız içinde bir döngünün kapandığı yeni bir döngünün başladığı bir dönemin kapılarını aralıyoruz. Bu dönemde tanınan isimler ile ilgili pek çok olaya skandala tanıklık edebiliriz. Özellikle Ay tutulmaları sırasında fibromiyalji atakları ruhsal psikolojik sorunlar artabilir dünyaya geliş amacımızı her zamankinden fazla sorgulama eğilimi içinde bu duygularımızın suistimal edilmemesine ekstra dikkat etmemiz gerektiğini unutmayalım.

Bireyler Olarak Dikkat!

Ay zihni ve düşünce sürecini temsil ederken Rahu egoyu,  ve inatçılığı sembolize eder. Bu ay tutulması sırasında Doğum haritalarında Ay burçları Koç, Boğa, Başak, Terazi, Oğlak ve Balık burcundaki Ay ve Rahu kavuşumu zihinsel kaygıları, sorumsuzluğu, sevdiklerinden uzaklaşmaya yol açan aceleci kararları, artan harcamaları ve inatçılık nedeniyle gereksiz sorunları artıracaktır. . Ayrıca, 6 aya kadar sürebilecek tutulmanın ardından akraba ve arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar yaşamanız ya da hakkınızda yalan söylentilerin yayılmasına neden olan sizlere zarar veren arkadaşların sözde dostların yalanla hayatınıza zarar vermeye kalkanların maskeleri düşüyor ve imtihanları başlıyor.

Tutulma Döngüsü ile Önem Kazanacak Olaylar

  • Tanınırlık elde etmiş kişilerin özel yaşamlarında gayri ahlaki olayların ortaya çıkması
  • Ülkeler siyasiler sanatçı ve tanınmış kişileri hedef alan siber saldırılar
  • Yalan Kıskançlık ve Ego ile iş ve ilişkilere zarar veren pek çok kişinin yaptıklarının yarına kalıp yanına kalmadığına tanıklık edeceğiz.

Sevgine sahip çık kıymet bilene kıymet ver. Kendini sev hedeflerini yeniden yapılandır. Yaşadığın güzellikleri maddi manevi çok güvendiklerin dışında kimse ile paylaşma!

Koç Burcu

Tutulma 28 Ekim'de gerçekleşirken paranıza, kaynaklarınıza ve değerlerinize öncelik vereceksiniz. Hayatınızın her alanında güvenlik arayışınız artacak. Gelirinizle ilgili muazzam bir değişiklik yaşıyor olabilirsiniz veya istikrar arzunuzu destekleyen bir satın alma işlemi gerçekleştiriyor olabilirsiniz Dua niyet ve isteklerinize çok dikkat edin.

Boğa Burcu

Bu ayın Boğa burcundaki ay tutulması sırasında ana karakter sizsiniz ve 28 Ekim'de kendinizi ifade ettiğiniz ilk evinizde ortaya çıkarken, kendi ihtiyaçlarınız ve arzularınız ön planda ve merkezde yer alacak. Parçası olduğunuz ilişkilere aşırı derecede takılıp kaldıysanız, bu tutulma ile kendinizi en iyi şekilde tatmin etmek için neye ihtiyacınız olduğunu yeniden düşünme fırsatı olarak hizmet ediyor. Başkaları ile ilişkileriniz önemli olsa da, sizi mutlu etmeleri için başkalarına aşırı güvenmediğinizden emin olmak isteyeceksiniz.

İkizler Burcu

28 Ekim'de Boğa burcundaki ay tutulması, kaçma ve dış dünyadan kopma arzunuzu aydınlatıyor. Zodyak'ın meraklı, sosyal burcu olarak, bazen özel hayatınızın sunduğu zevkleri gözden kaçırıyorsunuz. Bu tutulma ile kendinize kapalı kapılar ardında davranma eğiliminde olacaksınız pişmanlık duyduğunuz her şey için elinizden gelen çabayı gösterme zamanı.

Yengeç Burcu

28 Ekim Boğa burcundaki tutulma sırasında dostluklarınız ve birlikteliklerinizde güven ve gerçek sevgiyi arayacaksınız. Harita yöneticiniz Ay bu gün zirveye ulaştığında, geliştirdiğiniz uzun süreli bağlantılardan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi düşüneceksiniz.

Aslan Burcu

28 Ekim'de Boğa burcundaki ay tutulması, kariyerinizde ve profesyonel yaşamınızda uzun vadeli istikrar arzunuzu büyütecek. Bu tutulma ile mevcut mesleğinizde, işinizde güvenlik ve zevk ihtiyacınızla daha iyi uyum sağlayan bir değişim anlamına gelebilir. Yeteneklerinizi ön plana ve merkeze koyarak, şu anda buradaki başarılarınızla da itibar kazanıyor olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kendinize acımak kızmak yerine sevgi ile adım atıp ilişkilerinizi aşkla iyileştirmeniz mümkün.

Başak Burcu

Boğa burcundaki ay tutulması dokuzuncu evinizde gerçekleşirken, mevcut değerlerinizin ve inanç sistemlerinizin sunduğu istikrar sizleri karşılıyor. Bu tutulma Sizi her zamanki konfor alanınızın çok dışına itmeden işleri değiştirmenizi teşvik ederken harekete geçmelisiniz.

Terazi Burcu

28 Ekim'de Boğa burcundaki ay tutulması, odak noktanızı ortak kaynaklara ve başkalarıyla yakın ilişkilere yöneltecek. Bir partnerle önemli bir satın alma yapıyor, borcunuzu ödüyor veya yeni bir tasarruf hesabı açıyor olabilirsiniz. Bu tutulma, mali durumunuzda uzun vadeli güvenlik arzunuzu vurguluyor, bu nedenle esas olarak uzun vadede buna değecek şeylere yatırım yapmakla ilgileneceksiniz.

Akrep Burcu

Yedinci evinizde meydana gelen Boğa burcundaki ay tutulması sırasında romantik ilişkileriniz ve ortaklıklarınız ana önceliğiniz olacak. Bu tutulma ile eş sevgili dostlarınız ile ilgili konular gündeminizde olacak, özellikle de onlardan arzuladığınız rahatlık ve samimiyetle ilgili bazı önemli açıklamaların gerçekleşmesini bekleyin. Savunmasız tarafınızı ifade etme konusunda oldukça temkinli olma eğiliminde olsanız da, şimdi sevdiklerinizin size sunduğu desteğe güvenmenin zamanı geldi Güvenilir olduklarını kanıtlamış kişilerle yakın ve kişisel bir ilişki kurmaktan çekinmeyin.

Yay Burcu

28 Ekim'de Boğa burcundaki ay tutulması günlük alışkanlıklarınıza, rutinlerinize ışık tutacak. Hayatınızı oluşturan sıradan görevlere, özellikle de sizi istikrara kavuşturan ve temellendirenlere daha yakından bakacaksınız. Sağlığınıza veya en iyi şekilde çalışmanızı sağlayan herhangi bir şeye öncelik vermek için iyi bir zaman.

Oğlak Burcu

Boğa burcundaki ay tutulması, tutkularınız istekleriniz söz konusu olduğunda konfor, istikrar ve uzun ömürlü isteklerinize ışık tutacak. Üretkenliğe öncelik vermeyi seven biri olsanız da,  uzun zamandır ihmal ettiniz ve bu tutulma ile artık çok fazla kısıtlama olmaksızın daha özgür hissedip işlerinizin yapılanıp belirsizliklerin kalktığı enerjiler ile karşı karşıyasınız.  

Kova Burcu

28 Ekim'de Boğa burcundaki ay tutulması dördüncü evinizde meydana gelirken, evinizde ve ailenizle nasıl daha fazla keyif ve tatmin elde edebileceğinizi düşüneceksiniz. Ayrıca şu anda ikamet ettiğiniz yerle ilgili kararlar alabilirsiniz şer gibi görünen her şey uzun vadeli güzelliklerin habercisi sizler için.  

Balık Burcu

28 Ekim'deki Boğa burcundaki ay tutulması güncel düşünce ve fikirlerinize ışık tutarak önemli bir bilgiyi gün yüzüne çıkarıyor. İş hayatınızda farklı kavramları keşfediyorsunuz ve bu bilgilerin bir kısmını iş hayatınızda başarılı bir şekilde uygulayacaksınız. Bu aynı zamanda mevcut bakış açılarınıza ilişkin bulgularınızı ortaya koyma zamanı.

NOT: Lütfen Güneş Yükselen ve Ay Burcunuzu birlikte okuyun.

Ay burcunuzu sayfamızdan ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık