Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

28 Ekim 2023 Ay Tutulmasında Yapılacak Çalışmalar

Ay tutulması esnasında TÜRK İSLAM Kültüründe HUSUF namazı kılınır. 2 rekattır. HUSUF Namazı kılındıktan sonra 33 kere “Allâhü Ekber” diye tekbir getirilir.

Ardından “Sübhânallâhi ve’l-hamdü liltâhi ve lâ ilâhe illâhü vallâ- hü ekber Li havle ve lâ kuvvete illâ billâhi’l-aliyyi’l-azîm.” Okunur.

Daha sonra Araf Suresi 54. ayet 7 kez okunur.

"İnne rabbekümüllahüllezi halekas semavati vel erda fi sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasisev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemin."(A'raf, 7/54)

(Şüphesiz ki Rabbiniz, gökleri ve yeri altı günde yaratan, sonra Arş'a istivâ eden, geceyi, durmadan kendisini kovalayan gündüze bürüyüp örten; güneşi, ayı ve yıldızları emrine boyun eğmiş durumda yaratan Allah'tır. Bilesiniz ki, yaratmak da emretmek de O'na mahsustur. Alemlerin Rabbi Allah ne yücedir!)

Okunacak Esmalar

  • Ya Gaffar denilerek 1281 defa
  • Ya Vehhab  196 defa
  • Ya Rezzak 308 defa okunur.

Hint Astrolojisi Rig Vedalara Göre Bu Ay Tutulmasında Okunacak Mantra

O GAM GANAPATY AY NAMAHA (34 kez okunacak.)

Bunun yanı sıra tutulma anından bir sonraki akşam 00:00 a kadar evlerimiz de ofislerimiz de okaliptüs yapraklı ile tütsü yakmak ta şifalanmaya aracı olacaktır.

Tutulmalar gökyüzünün öğretmenleridir. Farkındalık kazandıran uyandıran tüm kalbimiz ile dinimiz dilimiz ırkımız ne olursa olsun niyetlerimiz dualarımız arşta yerini bulsun. Bu güçlü tutulma 11 Kasım 2021 den bu yana süregelen bir döngünün bitimi ve yeni başlangıçların habercisi her birimiz için.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık