Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

27 Mayıs - 2 Haziran 2024 Haftalık Burç Yorumları

27 Mayıs - 2 Haziran 2024 haftasının gökyüzü mesajları, ayın, yantrası, kristali burçları bekleyen aşk, kariyer, finans ve sağlık konularındaki tüm gelişmeler Astrolog Dr. Şenay Devi' nin on iki burca özel ayrıntılı yorumuyla sizlerle.

27 Mayıs - 2 Haziran 2024: Güzellik ve Estetik Bakım için Doğru Günler

Haftanın Rengi: Mavi

Mavi Renk Güven ve Sadakat'i Simgeler. Bu hafta iyi şans tüm AstrodehA ailesinin okurları ile olsun. Psikoloji açısından mavi rengin zihni olumlu yönde etkilediği bilinmektedir. Mavi sabrı ve anlayışı temsil eder, bu yüzden onun yanında kendimizi çok rahat hissederiz. Bunaltıcı duygular bizi tükettiğinde, mavi renkle stresimizi hafifletmeye teşvik ediliriz. Aynı zamanda genellikle okyanusla ilişkilendirilir ve bu da onun rahatlatıcı özünü daha da vurgular.

Haftanın Mottosu: Her anda dönüşüyor gelişiyor bilgiyle zenginleşip yaşamımın her noktasında doğru sevgi dolu en yüce hayrıma kararlar alıyor kazanıyor mutlu ve sağlıklı oluyorum.  Aldım kabul ettim mühürledim. Evet Evet Evet.

Ay büyüyen gelişen her şey ile ilişkilidir. Ay fazları bizlere saç kesimimizden alacağımız kararları tebliğ etmeye kadar her konuda rehberlik eder. Türk İslam kültüründe Ay konakları çok çok önemli bir yerdedir. Ekme biçme ameliyatlar ay takvimine göre yapıldığında çok iyi sonuçlar vermektedir. Tıbbın babası Hipokrat Yeni Ay Dolunay fazları ve Ay konaklarını takip ederek pek çok ameliyat gerçekleştirmiş ve komplikasyonların önüne geçmiştir. Gelin şimdi bu hafta en hayırlı günleri öğrenelim.

20  Mayıs 2024 Ay Terazi burcunda seyri sefasındayken  güvenle saçınızı kestirebilirsiniz, İş hayatınızda kendinizi doğru ifade ederek fikirlerinizi kabul ettirip ilgiyi üzerinizde toplayabilir  ve gelirlerinizi artırma fırsatları yakalayabilirsiniz.

Ay Terazi Burcunda: Saç kesimi için uygun bir gün, ancak saç modeli ve saç renginde köklü değişiklikler yapmaktan kaçınmalısınız.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık