Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

20 - 26 Mayıs 2024 Haftalık Burç Yorumları

Önceliklerimizi yapılandırdığımız 20 - 26 Mayıs 2024 haftasında bizleri neler bekliyor? Yeni haftada burcunuzu ve yükselen burcunuzu bekleyen sürpriz gelişmeleri merak ediyor musunuz?

20 - 26 Mayıs 2024 haftasının aşk, sağlık, finans, kariyer ve eğitim konularındaki tüm gelişmeleri Astrolog Dr. Şenay Devi on iki burca özel tüm detaylarıyla sizler için yorumladı. Haftanın gelişmelerini, dolunayın burçlara etkilerini, haftanın kristali, yantrası ve sayı sekansını öğrenmek için videoyu izlemeyi unutmayın!

 

20 - 26 Mayıs 2024: Güzellik ve Estetik Bakım için Doğru Günler

Haftanın Rengi: Mor

Mor Venüs’ün  rengidir.  Bu zengin renk tonu geleneksel olarak üzüntüyle, kraliyet ailesiyle ve zenginlikle ilişkilendirilir, ancak aynı zamanda çok farklı bir anlamı da vardır: Bazı gelenekler moru maneviyat ve aydınlanmayla ilişkilendirir. Benzer şekilde bazen uzayla veya doğaüstü olaylarla da ilişkilendirilir. Bu hafta iyi şans tüm AstrodehA ailesinin okurları ile olsun.

Haftanın Mottosu: Her anda dönüşüyor gelişiyor bilgiyle zenginleşip yaşamımın her noktasında doğru sevgi dolu en yüce hayrıma kararlar alıyor kazanıyor mutlu ve sağlıklı oluyorum.  Aldım kabul ettim mühürledim. Evet Evet Evet.

Ay büyüyen gelişen her şey ile ilişkilidir. Ay fazları bizlere saç kesimimizden alacağımız kararları tebliğ etmeye kadar her konuda rehberlik eder. Türk İslam kültüründe Ay konakları çok çok önemli bir yerdedir. Ekme biçme ameliyatlar ay takvimine göre yapıldığında çok iyi sonuçlar vermektedir. Tıbbın babası Hipokrat Yeni Ay Dolunay fazları ve Ay konaklarını takip ederek pek çok ameliyat gerçekleştirmiş ve komplikasyonların önüne geçmiştir. Gelin şimdi bu hafta en hayırlı günleri öğrenelim.

14 Mayıs 2024 Ay Terazi burcunda seyri sefasındayken  güvenle saçınızı kestirebilirsiniz, İş hayatınızda kendinizi doğru ifaderek fikirlerinizi kabul ettirip ilgiyi üzerinizde toplayabilir  ve gelirlerinizi artırma fırsatları yakalayabilirsiniz.

Ay Terazi Burcunda: Saç kesimi için uygun bir gün, ancak saç modeli ve saç renginde köklü değişiklikler yapmaktan kaçınmalısınız.

 

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık