Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

27 Haziran 3 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: Gökyüzü bu hafta iş ve özel hayatınızla gelişmeleri iyi değerlendirmenizin önemine dikkat çekmekte. Sakinlik ve gerçekçiliğiniz sayesinde her şey yoluna girecek siz zihninizde ki belirsizliklerden kurtulacaksınız. Yapıcı bir tutum içinde olmalı sizi seven değer veren insanların uyarılarını dikkate almalısınız. Finansal konularda salı gününden itibaren alacaklarınızın ödemesinin yapılması ile rahatlayabilirsiniz. Sizlere önerim kazançlarınızı bu dönemde idareli kullanmaya bakın ve yatırımlar için bir sonra ki haftayı bekleyin. Özel yaşamınızda ise aşkta sevindirici gelişmeler yaşayamaya başlıyorsunuz. Emek ve sevginin zaferi hayatınıza damga vuracak bu hafta.

 

BOĞA: Gökyüzü bu hata boyunca size zarar veren kişiler ve alışkanlıklarınızdan uzaklaşacağınızı müjdeliyor sizlere. Kendi değerinizin farkına varıyor daha önce gösteremediğiniz kararlığı yaşamınızda netleştirip uygulamaya başlıyorsunuz. İş hayatınızda ise deyim yerinde ise harika fırsatlar sizleri karşılıyor hafta boyunca değerlendirmelerinizi yapın kararlarınızı kısa süre içinde verin ve kararlı yaklaşımlarınızla başarınızı yükseklere taşımaya başlayın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize gösterdiğiniz sabrın emeğin sevginin karşılığını aşkla alacak mutluluğunuzu güvenle sadakatle besleyerek birbirinize olan bağınızı kuvvetlendireceksiniz. Bekar Boğa’lar sizler ise bu hafta öncelik sıranızın merkezine aşkı taşımamalısınız.

 

İKİZLER: Gökyüzü bu hafta yeniliklerle olumlu enerjilerle güçlü kılacak sizleri. Özellik ile iş hayatınızda 2 senedir süregelen karanlık dönem kapanıyor ve maddi manevi kazanmaya başlıyorsunuz. Finansal konularda geçmiş ile ilgili alacaklarınızın tahsil edilmesi sizleri daha da güçlü kılacak. Özel yaşamınızda AŞK en güçlü hali ile hükmünü sürmeye başlıyor. Şimdi aşkı sahiplenmeli başkalarından gördüğünüz derslerden aldığınız olgunluğu yaşamınıza yansıtıp sahip olduklarınızın değerini bilerek hareket etmelisiniz.

 

YENGEÇ: Gökyüzü bu hafta sağlık sorunları olan Yengeçleri sevindirecek gelişmelere işaret etmekte. Hayat sizin kıymet bilmediklerinizi size ağır bir sınavla öğretmişken derin bir uykudan uyanacak ve yaşamınızın bundan sonrasını keyifli hale getirebilmek için işe kendinizi sevip önemsemek ile başlayacaksınız. İş hayatınızda ise Çarşamba gününden itibaren kazançlı gelişmeler söz konusu. Özel yaşamınızda ise  ilişkinizin gidişatı siz ve davranışlarınız ile belirlenecek. Bekar Yengeç’ler için şanslı enerjiler söz konusu.

 

ASLAN: Bu hafta hukuki konularda zafer beklediğiniz alanlarda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.  Ne olursa olsun sakin davranmalı kırıcı davranışlar içinde olmadan sevdikleriniz tarafından yapılan uyarıları dikkate alarak hareket etmelisiniz. İş hayatınızda  sizi başarıya ulaştıracak tek konu çalışkanlığınız ve  işbirliklerine açık olmanız olacak. Özel hayatınızda ise kıskançlıklara karşı dikkatli davranın geçmişte yaşanan olumsuzluklara değil yalnızca doğru ve güzel olana odaklanarak eş ya da sevgilinizle huzurlu olmak için çaba gösterin ve aşka emek vermeden anlam kazanmayacağının bilinci ile hareket edin.

 

BAŞAK: Bu hafta özellikle iş ve sağlığınızla ilgili konularda gereksiz korkularla hareket etmemeli her duyduğunuza inanarak hareket etmemelisiniz. Korku sizi sadece engeller. İşinizle ilgili finansal konularda kazançlarınızı arttırmanıza yardımcı olacak güçlü insanlarla  yollarınız kesişebilir ve önemli iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru tatil planlarınız varsa araç kullanacaksınız iyi dinlenin ve tüm dikkatinizi yola verin dikkatinizi dağıtacak şeylerden uzak durmak olası olumsuzlukların önüne geçecektir. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz eş ya da sevgiliniz güveninizi boşa çıkarmayan sevgi ve ilgisi ile kalbinizi bir kez daha aşkla fetih edebilir.

 

TERAZİ: Gökyüzü haftanın ilk üç günü parlak zekanız sayesinde kazançlı çıkacağınızı müjdeliyor sizlere. İkili diyaloglarınız başarılı sonuçlanacak ve uzun zamandır devam eden şanssızlık silsilesini üzerinizden atacaksınız. Özel yaşamınızda ise eşinizle onun yakınlarının sebep olduğu konular yüzünden yaşadığınız sorunları aşabilir fedakarca yaklaşımlarınızın karşılığını aşk ve minnet görerek alabilirsiniz. Bekar Teraziler ise sizler içinde güçlü enerjiler hakim hafta sonuna doğru katılacağınız bir aktivede karşılıklı olarak etkileneceğiniz biri ile karşılaşabilirsiniz.

 

AKREP: Gökyüzü haftaya geçen haftanın zorluklarını bir bir aşacağınız gelişmelerle başlayacağınızı müjdeliyor sizlere.  Özellikle siz para piyasalarını kapsayan bir işle uğraşıyorsanız bu hafta oldukça kazançlı çıkabileceksiniz. Özel yaşamınızda evli Akrepler eşinizin kendisinin sebep olduğu haksızlıkların sorumlusu sizmiş gibi davranması yüzünden zorlanabilir onun bu tavırlarına daha fazla katlanamayacağınızı kabullenerek kendi yolunuza gidebilirsiniz. Bekar Akrepler sizlerde küçük sürprizler sayesinde aşk hayatınızda keyifli gelişmeler yaşayacaksınız.

 

YAY: Gökyüzü hafta boyunca iş ve özel yaşamınızda karamsar yaklaşımlardan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Aksi halde korkularınızın ve karamsarlığınız hayatınızı gölgeleyebilir. Salı gününden itibaren finansal olarak beklediğiniz bir  haber olumlu şekilde bu hafta cevaplanabilir. Özel yaşamınızda ise siz evli bir Yay sanız ilişkinizi sahiplenmeli ve sorunları büyütmemelisiniz.  Bekar Yay’lar sizlerde uzun süredir platonik olarak aşk duyduğunuz kişi size sürpriz bir şekilde yaklaşabilir ve bir an da kendinizi aşkın hakim olduğu bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.

 

OĞLAK: Bu hafta 1nci derece yakın akrabalarınızdan zarar görebilir size karşı takındıkları tutuma daha fazla sabır gösteremeyerek tepkinizi keskin ve net bir şekilde ortaya koyarak ilişkilerinizi sonlandırıp sınırlandırabilirsiniz. İş hayatınızda ise kendinizi toparlayabilmenin işinize karşı sorumluluklarınızı yerine getirebilmenin şanlı enerjileri ile karşı karşıyasınız.  Adım adım istediklerinizi  elde edecek haftanın ilerleyen günleri içinde kazançlarınızı arttırarak sürekli hale gelmesini sağlayacak gelişmelerin temelini atacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize aşk dolu tavırlar içinde olmalı onu üzecek kıracak davranışlarda bulunmamalısınız. Kendi akrabalarınızla yaşadığınız gerginliği ona yansıtmamalısınız. Bekar Oğlaklar sizlerde çıkacağınız bir yolculuk ya da tatilde hayatınızı değiştirecek o özel insanla karşılaşabilirsiniz.

 

KOVA: Bu hafta finansal konularda ve işinizle ilgili her türlü ayrıntıya önem vermeli başkalarının yönlendirmesi ile hareket etmeden hareket etmelisiniz. Mesai arkadaşlarınızda ilişkileriniz Çarşamba gününden itibaren önem kazanmakta güvendiğiniz insanlar sizi hayal kırıklığına ve zarar göreceğiniz durumlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda ise Evli Kova’lar eşinizle ilişkinizde yaşanan krizlere onun imalı ve suçlayıcı konuşmaları ile bir yenisi daha eklenebilir. Sizlere önerim gerçekçi davranın ve sizi yapmadığınız şeylerle suçlamasına izin vermeyin. Bekar Kovalar sizlere eski sevgiliniz den gelecek haberlerle heyecanlansanız da ayaklarınızı yere sağlam basmalı anlık kararlar almamalısınız.

 

BALIK: Bu hafta ortaklıkları olan Balıklar fikir ayrılıkları yüzünden gerginlikler yaşanabilir. Kabullenmemeli ve kimsenin sizi istemediğiniz bir işin içinde yer almanız yönünde yönlendirmesine müsaade etmemelisiniz. Finansal konularda Perşembe gününden itibaren rahatlayacaksınız. Gökyüzü işinizle ilgili konularda sizleri zorlarken  aşk hayatınızda yaşanacak gelişmelerle yüreğinize su serpilecek eşinizle ayrılık aşamasına geldiyseniz bilin ki aşk galip gelecek ve size olan yaklaşımını sevgi ile ifade ederek size ve evliliğinize sahip çıkacak ve ilişkinizi sil baştan AŞK la yaşamaya başlayacaksınız. Bekar Balıklar sizlerde yeni tanıdığınız birinden oldukça etkilenebilirsiniz karşı tarafın  duygularınızı ciddiye alarak hareket etmelisiniz.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...

Dr. Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık