Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

20 Haziran 26 Haziran Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: Gökyüzünün sizlere mesajı: Mutluluğa giden iki yol; kendinden çok şey, başkalarından az şey bekle. A.Herbert

Gökyüzü yoğun ve çok güçlü enerjilerle kuşatılmış bir haftada. Dönüşüm endişe bitiş ve başlangıçlar karanlıktan aydınlığa geçiş içinde olacağınız bir haftadasınız. Egonuzu öfkenizi  kontrol altında tutmanız bu alanlarda kendinizi geliştirmeniz aklınızı sezgilerinizi öfkeye teslim etmemeniz gereken zamanlardasınız. İş ve özel yaşamınızda aniden yaşanacak olaylar karşısında nasıl davranmanız gerektiğini belirlemekte oldukça zorlanabilirsiniz. 20 Haziran 2016 saat:14:04 te Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi ile işinizle ilgili konularda dikkatli davranmalı eleştirileri ile yaptığınız işi yeren konuşmalara itimat etmeden dostu düşmanı ayırt ederek kendi kararlarınızın peşinden gitmelisiniz. Yerleşimle ilgili değişiklikler ya da taşınmayı düşünüyorsanız önümüzdeki ayı beklemeniz yararınıza olacaktır. Dolunay doğum haritanızda 9ncu evinizde etkili olacak ve yolculuklarla ilgili konular size farklı bakış açıları kazandırarak iş ve özel yaşamınızda yenilikler getirebilir. Bu Dolunay enerjisi ile rüyalarınızı dikkate almalısınız.

 

BOĞA: Gökyüzünün sizlere mesajı: Bilgili kişi mutludur, çünkü keşfedecekleri olduğunu bilir. Ama aptal da mutludur, çünkü bir şey bilmiyordur. A.Herbert

Bu hafta kişisel anlamda hedeflerinize ulaşmada kararlılık ve gücünüzün yeteneklerinizin farkına varmanız için önemli bir güç olarak  değerlendirilebilir sizler için. Yurt dışı ile ilgili iş ve eğitimsel konularda önemli başarılar elde edebilir bu alanlarda başarılı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Geçmişte engellendiğiniz haksızlığa uğradığınız konularda öylesine sürpriz gelişmeler yaşanabilir’ki herkesin cennetinin de cehennemininde bu dünyada yaşandığına şahitlik edebilirsiniz. Hayat süprizlerle doludur sizde güzel kalbinizin iyi niyetinizin mükafatını bu şekilde alıyorsunuz. 20 Haziran’da saat:14:04 te Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi 8nci evinizde etkili olacak devlet daireleri ile ilgili süregelen işleriniz istediğiniz gibi ilerleyecek ve bu enerji ile iş hayatınızda özel yaşamınızda maskeler düşecek ve gerçeklerin ortaya çıkması ile haklılığınız da dürüstlüğünüz de ortaya çıkarken sabrınızın mükafatını ilahi bir şekilde alabileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken tek konu merhamet duygunuzu size merhamet göstermeden haksızlık eden kişilere kullanmamanız olmalı.

 

İKİZLER: Gökyüzünün sizlere mesajı: Alışkanlık, anahtarı kaybolmuş bir kelepçedir. A.Parrish

Bu hafta iş hayatınızda bir dönemin kapanıp yeni ve güçlü bir dönemin başlangıcı olabilir sizler için. Başkalarının sizden beklentilerini bir tarafa bırakıp kendiniz için bir şeyler yapmaya karar vererek duygularınızla değil aklınızla hareket edebilirseniz şayet. Hafta boyunca yapacaklarınızı planlayın iş hayatınızın yeniden yapılanması için gereken güce sahipsiniz yeteneklerinize kendinize güvenin ve harekete geçin. Bu sure için gizliliğe önem vermeniz ilerleyen günlerde karşılaşabileceğiniz pek çok sorunun da gerçekleşmesinin önüne geçecektir. 20 Haziran 2016 saat:14:04 te Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek ve ortaklıkları olan İkizlerin arkalarından dönen dolapların farkına varmalarını sağlayacak. Tepkilerinizi sözlerinize dökmeden profesyonelce davranmalı hukuksal yollara başvurmalı diplomasiden sonuna kadar faydalanmalısınız. Dolunay enerjisi 7nci evinizde etkili olacak evli İkizler özellikle sizler için fazlası ile önemli enerjilerle karşı karşıyasınız. Sağlığınızla ilgili konularda da dikkatli olmalısınız. Yorgunluk ve stresin etkisi ile merkezi sinir sistemine bağlı sağlık sorunları ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu zor ama güçlü enerjiyi kendine değer verip olumsuz her şeyi yeniden yapılandırmak için kullanabilir evlilik yada birlikteliğinizle ilgili radikal kararlar alabilir sürüncemede devam eden bir ilişkiyi bitirerek özgürleşebilirsiniz.

 

YENGEÇ Gökyüzünün sizlere mesajı: Biraz bilmek tehlikelidir ya derinliklerden iç, ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma; çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler. A.Herbert

Hafta boyunca göksel enerjiler sizi ikili ilişkilerinizde baskıcı bir tutum sergileyen tavırlara yöneltebilir sürekli haklı olma isteğiniz sert ve kırıcı davranışlarınızda ilişkilerinizde derin yaralar açabilir.  Başkalarının düşüncelerini gereğinden fazla önemser adeta onların sizin hakkında ki düşüncelerine gore yaşamaya kalkabilirsiniz’ ki siz siz olmaktan çıkar başkalaşır ve bir sure sonra ruhsal olarak yorgun ve yaşlı hissetmeye başlayabilirsiniz. Dikkatli Duyarlı Sezgisel doğanızdan uzaklaşmamak için sizi siz yapan güzel özelliklerinize sahip çıkın. Dostlardan gelecek şanslar yakalayacaksınız. 20 Haziran 2016 saat:14:04 te Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. gerçekleşecek ve aile yakın çevrenizle ilgili konularda etkili olacak. Çocuk sahibi Yengeç’ler çocuk ya da çocuklarınızın aldığı kararlarla şaşırabilir kendi hayatlarına yeni bir yön verme isteklerini kabullenmekte zorluk çekebilirsiniz. Unutmamalısınız ki her birey kendi yaşamının mimarıdır. Dolunay enerjisi ile ek bir iş aracılığı ile gelirlerinizde artış yaşanabilir. Uzun vadeli finansal yatırımlar hayatınızın en büyük ve şanslı güvencesi olabilir. Evinizi yenilemek ya da bir araç satın almak için uygun enerjiler sizlerle birlikte. Evli Yengeçler eşinizle uzun vadeli finansal yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Aşk hayatınızda gerçek huzuru bulacak devam eden sevgi dolu bir beraberlik içindeyseniz eşinizle çok daha yakın olacak ve birbirinize şans getireceksiniz.

 

ASLAN Gökyüzünün sizlere mesajı: Yanılmak insanca, bağışlamak kutsalca bir iştir. A.Herbert

Hafta boyunca geçmişte sorun yaşadığınız kişilerle ilgili konuları gündeminize getirebilir. Olabildiğince sakin olmalı düşmanca davranışlara düşmanlıkla karşılık vermemelisiniz. Önemli bir sırrınız  hiç beklemediğiniz bir şekilde ortaya dökülebilir ve meslek hayatınızda hiç beklemediğiniz sorunların tam ortasında bulabilirsiniz kendinizi. Bu transit kendinizi geliştirmeniz yenilenmeniz olumsuz alışkanlıklarınızdan uzaklaşmanız için fırsattır sizler için. Özellikle meslek hayatınızda başarılı çıkışlar gerçekleştirebilirsiniz. Haksızlık yaptığınızı düşündüğünüz insanlar varsa uzlaşı sağlayın ve özür dilemekten barış eli uzatmaktan çekinmeyin. 20 Haziran 2016 saat:14:04 te Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. gerçekleşecek ve güçlü enerjisi ile yeni fikirlere açık olmayı başarabilirseniz önünüzde engel teşkil eden pek çok şeyi aşacak güçlü bir çıkış yakalayarak istikrarlı ve kazançlı bir dönemin kapılarını aralayabileceksiniz. Dolunay enerjisi doğum haritanızda 5 nci evinizde gerçekleşecek. Bilgelik doğru olanı fark edip yaşama aksettirebilmektir ilkesi ile hareket ettiğiniz takdirde hayatınızda şansızlık zinciri kırabileceksiniz. İş hayatınızda finansal gelirlerinizde yaşanacak rahatlamalarla borçlarınızı kapatarak yeni yatırımlar yapmanıza ve sürekli gelir kaynağı elde edebileceğiniz işler yada işbirlikleri yapmanızı sağlayabilir. Özel yaşamınızda ise sakinliğiniz sizlere çok şey kazandıracaktır.

 

BAŞAK Gökyüzünün sizlere mesajı: Yeminine bakıp insana inanma, insana bakıp yeminine inan. Aiskhylos

Hafta boyunca iş ve aşk hayatınızda bitiş ve başlangıçları getirecek sizlere. Ait olmadığınız bir işin içinde sorunlarla uğraşıyor ve sürekli tekrar eden sorunları yaşıyorsanız buna bir son verme cesaretini gösterebilir iş hayatınıza çok daha iyi imkanlarla farklı bir yön verebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise duygusal bağlılığınız ya da zayıflığınızdan sürekli yararlanan zayıf yönünüzü kullanan kişi ile tüm bağlarınızı kopartarak yep yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda hiç kimse ile tartışmamaya özen gösterin. Kontrolünüz dışında gerçekleşecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Akışa ayak uydurun ve değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenerek hareket edin.20 Haziran 2016 saat:14:04 te Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. gerçekleşecek ve bu enerji eş yada sevgilinizle tutku ve heyecanı arttıracağı gibi tartışmalar ve zıtlaşmaları da beraberinde gelecektir. Aynı şeyler üzerinde farklı düşünülebileceğini kabullenerek hareket ederseniz sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Eş yada sevgiliniz le üstünlük çabası içine girerseniz duygularınızı hırsa kurban edersiniz dikkatli davranın. Her iki tarafında anlayışlı olması bu dönemde fazlası ile önem taşımakta.

 

TERAZİ Gökyüzünün sizlere mesajı: Kalbi kırmaya tek bir söz yeter; ama kırılan kalbi tamir etmeye ne bir özür, ne de bir ömür yeter. C.Bukowski

Hafta boyunca finansal konular ve iş hayatınız da daha fazla etkili olacak bu transitte borç alacak dengenizi korumalı yeni tanıdığınız insanlara uzun yıllardır dostunuz gibi davranmamalı çok kazanacağım umudu ile bilmediğiniz işlere yönelmemelisiniz. Var olan şartları daha iyi hale getirmek için mücadele etmeli emeğinizi yeteneklerinizle harmanlayarak ortaya koymalısınız ki güvenle ilerleyerek şartlarınızı iyileştirebilin. Bu hafta ki gökyüzü enerjileri ile; Hırs ve amaç kavramları birbirine girebilir eğriyi doğrudan ayırt etmekte zorlanabilirsiniz. Sizi seven insanların uyarılarına  gözünüz kör kulağınız sağır olabilir bunun bilinci ile dikkatli davranın. İş hayatınızda kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz imkanlarla karşılaşacağınız yeni bir iş teklifi alabilirsiniz.20 Haziran 2016 saat:14:04 te Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. gerçekleşecek. Dolunay enerjisi doğum haritanızda 3ncü evinizde etkili olacak. Geleceğinizle ilgili planlarınızı yeniden belirleyebilir yapmaya cesaret edemediğiniz konuları gündeminize alarak bakış açınızı genişletip çok daha iyi imkanlara kavuşabilirsiniz. Kronik sağlık sorunları olan Terazi’ler bu dönem sağlığınız hassasiyet kazanmakta. Evli ve ilişkisi devam eden Terazi’ler ilişkinizde yaşanan sorunları görmezden gelmeyin eşinizle iletişime önem verin ve kızgınlığınızla kırgınlığınızla aldığınız kararlarınızı gözden geçirerek kalbinizin sesine kulak verin ve ilişkinizde unuttuğunuz heyecanları yeniden uyandırın. Bekar Terazi’ler sizlerde ‘’AŞK’’ ın sadece kelimelerde kalan bir duygu olmadığını deneyimleyebilirsiniz.

 

AKREP Gökyüzünün sizlere mesajı: İnsan; Geçmişin hasretçisi, geleceğin özlemcisi, yaşadığı anın şikayetçisidir. C.Bukowski

Hafta boyunca sorunları büyütme eğilimi içinde olabilirsiniz. Bu dönemde psikolojik destek almak meditasyon yapmak bu süreci atlamanıza doğru davranışlar sergilemenize yardımcı olacaktır. Bu sayede iş ve özel yaşamınızda bitmesi gereken hemen her konuya son noktayı koyabilir yeni başlangıçlar için içinizde ki ışığı fark ederek hayat rotanızı bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz. Sürekli tekrar eden sorunlarınıza bir yenisinin daha eklenip birlikte olduğunuz insanın suçlayıcı davranışları iler karşılaşabilirsiniz. Karar sizin ya kurban rolü oynamaya devam edeceksiniz ya da bu hayata bir kez geldiğinizin farkına varıp yola tek başına ama huzurla devam etme kararı alacaksınız. 20 Haziran’da saat:14:04 te Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi doğum haritanızda 2nci evinizde etkili olacak. Başarısızlıkları başarıya çevireceğiniz özel enerjilerle karşı karşıyasınız özellikle iş hayatınızda finansal konularda kaybettiklerinizi kazanabilir işinizi engellemelere rağmen yükselterek maddi olanaklarınızı çok daha iyi hale getirebilirsiniz yeter ki isteyin ve odaklanın. Bu güçlü enerji ile üzerinizde ki kara bulutları tamamen söküp atacak zihninizden hastalıklarınızdan ve ilişkilerinizden HÜR iradenizi ortaya koyun ve seçimlerinizi gökyüzünün uyarı ve mesajlarını dikkate alarak gerçekleştirin…

 

YAY Gökyüzünün sizlere mesajı: Hayatta kimseyi değiştiremezsin ve kimse için değişmemelisin.. Ne sen başkası için mecburi istikametsin; ne de başkası senin için. Yorma kendini; bırak hayatına eşlik etmek isteyenler seninle gelsin. C.Bukowski

Hafta boyunca iş ve özel yaşamınızda zorlukları arkanızda bırakmanız yeni bakış açıları kazanmanız ve yaşamınıza başarı ile yansıtmanız için sunulmuş bir fırsattır aslında. Ruhsal olgunluğunuzun en yüksek olduğu zamanlardasınız. Kendinizi sevebilmenin farkına varmış olmanın güzellikleri başarı ve mutluluk olarak yansıyabilir yaşamlarınıza. İş birliklerine açık olun ve emeğinizi alma konusunda kararlı davranışlar içinde olmaktan çekinmeyin. Özel yaşamınızda ise beraberliğinde ani bitişler yaşamış olan Yay’lar, geçmişte kaçırdığınız şansları tekrar önünüze getirecek. Şimdi aklınızı kullanmalı elinizi çabuk tutmalısınız .20 Haziran 2016 saat:14:04 te burcunuzda Dolunay gerçekleşecek. gerçekleşecek.  İş ve eğitim hayatınızda elinizden geleni fazlası ile yapmalı eleştirileri yapıcı olarak değerlendirmeli işbirliklerinin güçlü enerjisini zamanı doğru değerlendirerek gerçekleştirmelisiniz. Maddi manevi olumlu enerjiler sizinle birlikte ilerlerken aldığınız her nefesi daha anlamlı hale getirmek sizin iradenizde. Öyleyse ne duruyorsunuz iradenize güvenin ve hayatın güzelliklerine güzellik katın.

 

OĞLAK Gökyüzünün sizlere mesajı: Talih bir aynaya benzer. Ona asık suratla bakarsan, O da sana cevap verir. Eğer sen ona gülersen o da sana güler! Carl Schurz

Bu hafta geçtiğimiz yaz yaşanan finans ve iş hayatınızda yaşanan sorunlar ailevi meseleler özellikle çocuklarla ilgili zorluklar hayal kırıklıklarına bu sure boyunca daha da zorlaşmış bir şekilde karşınıza çıkabilir. Öfke ve hırsla hareket etmiş olmanın haklıya haksızlık etmenin iyi ile kötüyü ayırt edememiş olmanın  zorluklarını deneyimleyebilirsiniz. Bu durumu çözümlenemez olarak değerlendirmek yerine her zorluktan sonra bir kolaylık var felsefesi ile hareket etmeli yaşanan zorluklarda sizin payınızın ne denli fazla olduğunuda gerçekçi bir tavırla kabullenmeli ve kaçınılmaz değişimin bir parçası olmanın getirilerini yerine getirmek için harekete geçmelisiniz. Yılların yorgunluğu öfkesi hayal kırıklığı sizleri sert karamsar ve kaygılı bir ruh haline kavuşturmuş olabilir. O yanlarınızı törpülemeli yaşamdaki güzelliklerin bir parçası olabilmek için ruhsal ve psikolojik yönde kendinizi geliştirebilmelisiniz. 20 Haziran 2016 saat:14:04 te Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi doğum haritanızda 12 nci evinizde etkili olacak. Sorunlarınız ve sorun çıkaranların ortaya çıkacağı siyahın beyazdan ayrılacağı özel günlerdesiniz. Derin bir uykudan uyanacak silkelenecek size işinize ve sevdiklerinize zarar veren insanların gerçek düşüncelerini niyetlerini öğrenerek harekete geçecek daha önce kabullenmek istemediğiniz her şeyin gün yüzüne çıkması ile hem kendinizi hem işinizi hem de sevdiklerinizi koruyarak yeni kararlar alıp doğruyu bulacaksınız. Aşk ve evlilik hayatınızda da pozitif yaklaşımlarınız kendinizle yaptığınız yüzleşme sonunda çözüm odaklı davranmanız eşinizle ilişkinizi çok daha keyifli bir hale getirecek ve birlikte geçirilen her an farklı bir anlam ve güzellik barındıracak sizler için.

 

KOVA Gökyüzünün sizlere mesajı: Ne zaman bir baskasina uzansam, kendim eksiliyorum. İrvin Yalom

Hafta boyunca bilinçaltınızda yatan sorunlarla baş etmekte zorlanabilir yeni arayışlar içine girerek iş ve özel yaşamınızda yanlış seçimler yaparak pişmanlık duyacağınız kararlar alabilirsiniz. Hırs size kaybettirir. Kendinizle yüzleşmeli sorunlarınızı büyütmek yerine çözümlemek için çaba sarf etmelisiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle de Bekar ve ilişkisi olmayan Kova’lar AŞK yüreğinize ansızın gelip okunu atabilir. Heyecanı yüksek keyifli bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. İş hayatınızda gizli saklı olayların içine çekilmek istenebilir buna bağlı yanılgılar yaşayabilirsiniz. 20 Haziran 2016 saat:14:04 te Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. gerçekleşecek ve iş hayatınız para sağlıkla ilgili konularda etkili olacak. Dolunay enerjisi doğum haritanızda 11nci evinizde etkili olacak. İş ilişkisinde olduğunuz kişilerle ve finansal konularda bilginiz dışında yaşanan her şeyi düzenleyerek toparlanacaksınız. Özellikle son 3 aydır iyi niyetle yaptığınız karşılık göremediğiniz yanlışlara Dolunay enerjisi ile son vererek rahat bir nefes alacaksınız. Bu enerji ile aşk hayatınız da önem kazanacak. Bekar ve ilişkisi devam eden Kova’lar sizlerde beklenmedik bir şekilde karşınıza çıkacak yaşam enerjisi yüksek sizi heyecanlandıracak bir insanla ömür boyu sürecek keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

 

BALIK Gökyüzünün sizlere mesajı: İnsan, uçurumun kenarına varmadan kanatlanamaz. N.Kazancakis

Dostu düşmanı birbirinden ayırt edeceğiniz zamanlardasınız. Teslim olmak yerine mücadele etmeyi seçerseniz zorlukların üstesinden gelip kendi yaşamınızın komutanı olabilirsiniz seçim sizin.. Kendinize her zamankinden daha fazla değer verecek bulunduğunuz şartları farklı gözlerle değerlendirerek doğru kararlar alabileceksiniz.   Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu ilişkileriniz ister iş ister aileniz olsun tüm ilişkilerinizde dikkatli olmalı ve tek taraflı düşünmeden hareket etmelisiniz. Hepimiz aynı yöne bakıyor farklı yönleri ile değerlendirmelerde bulunuyoruz bunu aklınızdan çıkarmayın. İşinizle ilgili konularda da rakiplerinizin önüne geçebilir önemli bir terfi alabilir kendi işinizin sahibiyseniz önemli bir çıkış yakalayarak maddi manevi üst seviyelere çıkabilirsiniz. Dolunay enerjisi doğum haritanızda 10ncu evinizde etkili olacak. İş ve finansal konularda başkalarından kaynaklanan gecikmeler engeller ile uğraşmakta zorunda kalsanız da adım adım başarıya ilerlediğiniz fark edilip takdir edileceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız iyi değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli Balıklar eşinizin ilgisizliği ve daha önce yapmadığı davranışlar içine girmesi sorunları ve tartışmaları beraberinde getirebilir sizlere tepkilerinizi anında ortaya koymalı ve beklemenin ilerleyen günlerde pişmanlıklara neden olabileceği gerçeğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

NOT: Haftalık burç yorumlarınızı Güneş Yükselen ve Ay burcunuzla birlikte okuyunuz.

Dr. Astrolog Şenay Devi

 

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık