Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

26 Mayıs 2021 Yılık İlk Kanlı Ay Tutulması Gerçekleşecek

26 Mayıs 2021'deki Süper Kanlı Ay Tutulması gerçekleşecek, Bu çok özel ve ender göksel bir olaydır. Bu gece, parlak, ışıltılı Süper Dolunay, gece gökyüzünde her zamankinden daha büyük görünecek ve dünyanın gölgesi ile örtüldüğünde parlak bir kırmızı tonuna dönüşecek.

Kanlı Ay Tutulmaları nadirdir ve tam tutulma olduğunda Ay'ın kırmızımsı renk tonu nedeniyle bu adı alır. 

En son Kanlı Ay Tutulması yaşadığımız Ocak 2019'daydı, bu yüzden bu, enerjiler her birimiz ve toplumsal nitelikte oldukça etkileyici olacak. 

Astrolojide, Kanlı Ay Tutulmalarının ani bir değişim ya da hayatlarımızı yeni bir yöne dönüştürme veya değiştirme ihtiyacını ortaya koyar. 
Kanlı Ay Tutulmasında, hayatımızı engelleyen büyük bir korkuyu yapmak isteyip yapamadıklarımızı özgürleştirici enerjiler olarak etkili olacak  bizim için yeni bir yolun açıldığına tanıklık edeceğiz. 

Tutulmalarla ilgili olan şey, bizi olmamız gereken yere koymalarıdır. Bizi yaşamlarımızın bir sonraki bölüme ve ruhumuzun daha yüksek bir evrimine yükselten ve iten portalları temsil ediyorlar. Yeni ve daha yüksek bir bilinç durumuna kuantum sıçramayı beraberinde getiriyor. 

Tutulma zamanında 2019 dan bu yana yaşadığınız çıkmazlar zihinlerinizde uyanacak bu  zorlu hissettirse bile, Tutulmalar  gelişim yenilenme zamanının geldiğine dair doğrudan mesajlardır.

Bu Kanlı Ay Tutulması Yay burcuna denk geliyor ve Mayıs 2020'de başlayan Tutulma döngüsünün bir parçası. 

Yay, yüksek akıl ve bilgeliğe hükmeder. Onun enerjisi, daha büyük resme odaklanmamızı ve olayları daha geniş bir bakış açısıyla görmemizi sağlar.

Okçunun okuyla temsil edilen Yay enerjisi, niyetlerimizi belirlememizi ve okumuzu bu yöne doğru hedeflememizi sağlar. Niyetimiz yolculuğuna rehberlik etse de, nereye gideceğimiz bizim kontrolümüzde değildir. RUHUMUZ UYANIYOR DİRİLİYOR Akışa ayak uydurun. 

Bu Tutulma zamanında ortaya çıkan her ne olursa olsun, rehberlik için bu enerji ile bağlantı kurun. Daha büyük resme odaklanmak, zihniyetinizi genişletip genişletemeyeceğinizi görmek ve olaylara daha geniş bir perspektiften bakmak için kullanın bu güçlü dönüştürücü enerjiyi. Ayrıca, Mayıs 2020'de bu tutulma döngüsü ilk başladığında ortaya çıkan olayları gözden geçirin. 

Sonunu düşünen hayat yolculuğunda kahraman olamaz şimdi okunuzun düştüğü yere saygı gösterin. Yakında yeni niyetlerin belirlenmesinin ve ortaya çıkacak yeni bir dönüşüm etkisinin sizi içine alacağı zamanının geleceğini bilin.
Tutulmalar tipik olarak çiftler halinde gelir ve buna kardeş Tutulma 11 Haziran 2021'de bir Güneş Tutulması eşlik edecek.  Bu Haziran Tutulmasında, bu niyetleri belirleme ve şimdiye kadarki tüm yollardan yeni maceralar yaratma fırsatını yakalayacağız. TEMİZLENİYOR ARINIYOR GÜÇLENİYORUZ. 
26  Mayıs Süper Kanlı Ay Tutulmasının doğası gereği, yüzeye çıkan sırları veya gizli bilgileri de keşfedebiliriz. Değişime veya dönüşüme ilham veren bu bilgidir, ancak bir uyanışa da yol açacak olan bu bilgidir.

Bilgi güçtür ve bu yeni bilginin bize çok ihtiyaç duyduğumuz netliği ve nereye gittiğimiz ve sonraki adımlarımızın ne olması gerektiğine dair cevaplar verebileceğini çok iyi görebiliriz. FARK EDİN!

İletişim gezegeni olan Merkür, bu Tutulma zamanında Venüs'e yakın olacak ve kalpten konuşma, şefkatle konuşma ve korku yerine sevgi ile ifade etme gücümüzü ortaya koymamızı sağlayacak. Tutulmalar hepimizi farklı şekilde etkileyebilir, ancak hepimiz bunların getirebileceği derin duyguları hissetmek zorundayız.

Dolunaylar her zaman kendi duygularımızın yüzeye çıkabildiği bir zamandır ve bir Tutulma'da, özellikle bir Kanlı Ay Tutulmasında, bu çok güçlü hale gelecek. 

Ay karanlığa düştüğünde, yüzeye çıkan tüm karanlık duygularımızı sembolize eder. Perde arkasında gizlenen tüm gölgeler birdenbire farkındalığımız ile ortaya çıkar.  Kalbinizden gelen tüm duyguları onurlandırın, ancak bunalmış hissetmeye başlarsanız,  Sakın aynı karanlık noktada  kalmayın kırılma noktası yarım kalanı tamamlatacak. 

Büyütücü görevi görebilen Jüpiter de bu Tutulma sırasında oldukça aktiftir ve bu enerjiye katkıda bulunacak. 

Bununla birlikte, , her şeyin daha net hissedilebileceğini ve herhangi bir duyguyu anlamanın daha kolay olabileceğini unutmayın.

Tutulmalar güçlü olduğu için, enerjisinin diğer tarafına Haziran Güneş Tutulmasına kadar ulaşamayabiliriz, bu yüzden sabırlı olun ve bunun da geçeceğini bilin.

Kanlı Ay Tutulmalarının aşırı hava koşullarında bir artış getirdiği ve aynı zamanda küresel sahnede ortaya çıkan gerilimleri artıracağını ülkeler bazında unutmamalıyız.  Antik astrolojide, Kanlı Ay Tutulmaları Liderler Krallar, Kraliçeler ve ülke yöneticileri için kötü alametler olarak görülüyordu.

Karanlığın uzun süredir olumsuz olduğuna inanılıyordu, Karanlıkta dönüştürebiliyoruz; karanlıkta kendi ruhumuzla bağlantı kurabiliriz ve karanlıkta herkes için daha parlak ve daha iyi bir dünya hayal edebiliriz.

Gölge Ay'ın yüzüne düştüğünde, sezgisel, gizli güçlerimiz yükselir. Odağımızı bu  dünyadan uzaklaştırmaya ve görünmeyen ruh dünyasına, yüksek bilince ve sonsuz olasılıklara girmeye teşvik ediliyoruz. DEĞERLENDİRELİM!

Tutulmalar, Evren'in armağanları olan ve bizi olmamız gereken yere koyan ŞAHANE  olaylardır. Bize bu köprüyü evrimimizin yeni bir durumuna doğru yürümemiz için aktive ediorlar.  Değişim getiriyorlar ama aynı zamanda uyanış ve ruh yolumuzda seviye atlama fırsatı da getiriyorlar.
Hepimiz bir tür ruh misyonundayız ve neden burada olduğumuzu, ruh misyonumuzun ve amacımızın ne olduğunu ve daha yüksek bir varoluş seviyesine nasıl yükselebileceğimizi bize hatırlatan Tutulmalar, özellikle Kanlı Ay Tutulmalarıdır.

Bu Tutulma'nın derslerine ve yolculuğuna odaklanın. Varlığınızı içsel, gerçek benliğinizle bağlantı kurmak için kullanın. Ortaya çıkan herhangi bir değişiklik veya dönüşümün kaderinizin bir parçası olduğunu ve sizi evriminizin bir sonraki bölümüne götürmek için orada olduklarını kabul edin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık