Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

25 Eylül 2022 Yeni Ayı 9 Ekim Dolunayının Burçlara Etkileri

Terazi Sezonu, Ekinoks ile aynı gün olan 22-23 Eylül 2022'de başlıyor . Ekinoks, astrolojik yılın yarısına geldiğimizde bir dönüm noktasını temsil eder ve Terazi, bu geçiş noktasında bize rehberlik edecek mükemmel bir burçtur.

Zodyak çevresindeki yolculuğumuzun yarısına ulaşmak, kendimizi ve hayatımızın yönünü kontrol etmek için mükemmel bir zaman.

Zamanımızı nasıl geçirdiğimizi seviyor muyuz? Günlük rutinimizin kim olduğumuz ve kim olmak istediğimizle dengede olduğunu düşünüyor muyuz?

Terazi, terazilerle temsil edilir ve enerjisi, kendi yaşamlarımızda bir denge duygusu yaratmamız için bize ilham verir. Terazi Güneşi altında hepimiz enerji seviyemizi, iç dünyamızı dış dünyamızla ve verme ve alma akışını dengelemeye çağrılıyoruz.

Terazi, diğerindeki benliği, yani sürdürdüğümüz birçok ilişkide olduğu gibi ortaya koyduğumuz benliği de temsil eden burçtur. Bu, Terazi Sezonunu, hayatımızdaki ilişkiler ve bizim için neler getirebilecekleri veya getirebilecekleri üzerine düşünmek için iyi bir zaman yapar.

Sahip olduğum birçok ilişkide kim olacağım? Davranışınızın veya enerjinizin belirli insanlar etrafında nasıl değiştiğini gözlemleyin. Bu değişimler genişleme, egonuz, içinizdeki çocuk veya travmanız tarafından mı tetikleniyor?

İlişkiler çoğu zaman bir ayna görevi görür ve bizi kendimizin saklı kısımlarına, travmalara, yaralara veya bilinçsiz davranışlara karşı uyarır. Aynı şekilde, belirli ilişkiler bize kim olmak istediğimizi ve potansiyelimizin daha fazlasını nasıl açığa çıkaracağımızı göstererek bize ilham verebilir. Hayatımızdaki en önemli ilişkiler çoğu zaman bu iki alanı da tetikler.

İlişkilerimizle ilgili bu tür sorular ve temalar Terazi Güneşi altında doğal olarak karşımıza çıkabilir ve hatta 2 Ekim'e kadar Merkür'ün Gerilemede olmasıyla daha da tetiklenebilir.

Merkür Retrosu geçmişi gündeme getirebilir ve bizi geçmiş alışkanlıklara, tutumlara ve inançlara bakmaya zorlayabilir. Merkür geri hareketinin bir kısmını Terazi'de ve geri hareketinin çoğunu Terazi Güneşi altında geçirdiğinden, hayatımızdaki ilişkiler söz konusu olduğunda kendimizi geçmiş ilişki dinamiklerini veya iletişim tarzımızı tekrar gözden geçirmeye ihtiyaç duyduğumuzu görebiliriz.

23 Ekim'de Terazi Sezonu sona ererken, kendimizi  Tutulma Sezonuna girerken bulacağız. Tutulmalar her zaman bir dönüşüm, bitişler ve yeni başlangıçlar zamanıdır, ancak daha sonra bu konuda gelecek!

Şimdi Terazi Sezonu 2022'nin Burcunuz için nasıl tezahür edeceğine bir göz atalım. Güneş, Yükselen ve Ay burçlarınız için okuyabilirsiniz.

Terazi Sezonu Burçlar 2022

Koç Burcu

Bir ateş burcu olarak, hayat genellikle sizin için hareket halindedir, ancak Terazi Güneşi altında dinlenme, şarj olma ve yavaşlama ihtiyacı hissediyor olabilirsiniz. Bu duygu, muhtemelen yaklaşan gerilemeye hazırlanırken yavaşlayan yönetici gezegeniniz Mars tarafından güçlendiriliyor.. Mars resmi olarak 31 Ekim'e kadar geri hareket etmeyecek, ancak yönetici gezegeniniz olduğu için bu yavaşlama etkisini şimdiden hissetmeye başlayacaksınız. Mars Retrograd'da tükenmişlik çok yaygın olabilir, bundan kaçınmak için pillerinizi şarj etmek için bu Terazi Sezonu enerjisini kullandığınızdan emin olun. 25 Eylül'deki Terazi Yeni Ay, hayatınızda önemli bir ilişkiyi harekete geçirebilir. Yüzeye çıkan gizli içgörüler veya bu diğer kişi hakkında hissettiklerinizi değiştiren veya değiştiren yeni bilgiler olabilir. Şu anda geri giden birkaç gezegen varken, yavaş gidin. Aceleyle hareket etmemeye çalışın, bunun yerine, nasıl ilerlemek istediğinizi duraklatmak, düşünmek ve sindirmek için kendinize zaman verin. 9 Ekim Dolunayı Koç burcunuza düşüyor ve bu sezon sizin için bir güç noktası! Dolunay burcunuzdayken, enerjinizi harekete geçirebilir ve yeni fikirlere ilham verebilir. Dolunaylar bizden bir şeyler çekme eğilimindedir, bu nedenle bu Dolunayın yeni yetenekler, fikirler ve yaratıcı ilhamlar verdiğini hissedebilirsiniz. Bu Dolunayın temizlenmesi gereken alışkanlıkları, bilinçaltı düşünceleri ve hatta toksinleri ortaya çıkardığını da hissedebilirsiniz. Bu Dolunay aynı zamanda doğum gününüz boyunca belirlediğiniz hedefleri ve hayalleri gerçekleştirme gücüne de sahiptir. Doğum gününüz için bazı hedefler belirlerseniz, bu onları tekrar gözden geçirmek ve ne kadar ilerleme kaydettiğinizi onurlandırmak için iyi bir zaman olacaktır. Bu Dolunay aynı zamanda doğum gününüz boyunca belirlediğiniz hedefleri ve hayalleri gerçekleştirme gücüne de sahiptir. Doğum gününüz için bazı hedefler belirlerseniz, bu onları tekrar gözden geçirmek ve ne kadar ilerleme kaydettiğinizi onurlandırmak için iyi bir zaman olacaktır. Bu Dolunay aynı zamanda doğum gününüz boyunca belirlediğiniz hedefleri ve hayalleri gerçekleştirme gücüne de sahiptir. Doğum gününüz için bazı hedefler belirlerseniz, bu onları tekrar gözden geçirmek ve ne kadar ilerleme kaydettiğinizi onurlandırmak için iyi bir zaman olacaktır.

Boğa Burcu

Terazi Sezonu, organize olma ve günlük rutininizi oluşturan daha küçük ayrıntılara odaklanma şansınızdır. Günlerinizi nasıl geçirmeyi seçtiğinizden memnun musunuz? Yoksa bir şeyler tarafından dikkatinizin dağıldığını mı veya hedeflerinize gelince bir çöküşe mi girdiğinizi mi düşünüyorsunuz? Terazi Sezonu, günlük alışkanlıklarınızı yeniden şekillendirmek ve bazı sağlıklı ve üretken yeni alışkanlıklar yaratmak için harika bir enerji sunuyor. Şu anda kozmik göklerimizde akan güçlü retrograd enerji akışı ile, elde etmeye çalıştığınız şeyde fazla hırslı olmaya dikkat edin. Basit tutun ve tabağınızı kaldırabileceğinizden fazla doldurmayın. 25 Eylül Yeni Ay Terazi burcuna giriyor ve dikkatinizi sağlığınıza ve esenliğinize çekebilir. Çok fazla görev üstlendiyseniz, bazı sınırlar belirlemeniz ve yetki vermeye başlamanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Bu Yeni Ay, hayatınızdaki bolluk akışını harekete geçirebilecek inanılmaz bir enerjiye de sahip. Bu bol enerjinin bir kısmını almak için en iyi konumdasınız, bu yüzden kalbinizi ve zihninizi açık tutun. Bolluğa layık olduğunuzu bilin, destek ve yardım almaya layık olduğunuzu bilin - hepsini kendi başınıza yapmak zorunda değilsiniz. 9 Ekim'deki Koç Dolunayı, bazı gizli içgörüleri yüzeye çıkarabilir veya tekrar refah duygularınızla ilgili sorunları tetikleyebilir. Terazi Sezonu tamamen dengeyi bulmakla ilgilidir, bu yüzden bunu sloganınız yapın. İşler eksik veya bitmemiş görünüyorsa, endişelenmeyin, Kasım ayına kadar sürecek olan Tutulma Sezonu netlik ve belki de biraz daha değişiklik getirecek. Bu yıl Tutulmaların yükünü hissediyorsunuz, ama unutmayın, bu enerji ruhunuzu dönüştürmeye ve yükseltmeye yardımcı oluyor.

İkizler Burcu

Terazi Sezonu kalbinizi genişletecek ve gerçekten neyin önemli olduğunu anlamanızı sağlayacak. Bu Terazi Sezonunda sizin için çok fazla kalp iyileşmesi oluyor, bu yüzden kendinize karşı nazik olun ve bazen biraz rahatsız edici gelse bile kalbinizin söylediklerine bağlanmaya ve ayarlamaya devam edin. Kalbiniz güçlü bir rehberlik aracıdır ve içinizdeki ilhamı ne kadar çok dinler ve onurlandırırsanız, onunla çalışmak o kadar kolay olur. 25 Eylül'deki Terazi Yeni Ayı, hayatınızdaki kalp meselelerini harekete geçirebilir. Sevilen biri sizi arayabilir veya desteğinize ihtiyaç duyabilir ya da kendinizi etrafınızdakilere daha derinden açılırken bulabilirsiniz. Hayatınızda ortaklık arıyorsanız, bu aslında kendinizi ortaya koymak için harika bir Yeni Ay. Büyük bir şey yapmak zorunda değilsin, ama bu Yeni Ay'a biraz tohum ekmek, çarkları harekete geçirecek. Yönetici gezegeniniz Merkür, 2 Ekim'e kadar Terazi Güneşi altında geri harekette olacak. Bu dönemde kendinizi biraz sisli veya şaşkın hissedebilir veya tam tersinde daha net düşünebildiğinizi görebilirsiniz! Merkür Retrosu hepimiz için biraz farklı tezahür edebilir, ancak her iki durumda da, iç dünyamızı dinleme ve iç dünyamızı dinleme zamanıdır. İçsel benliğinizin mesajları vardır ve bunlar şu anda dikkat etmeniz gerekenlerdir. 9 Ekim'de Dolunay etrafında dönerken, kendinizi bir şeyler için harekete geçme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Önemli bir karar vermeniz gerekiyorsa, kalbinize geri dönün, ancak destek için başkalarına da güvenebileceğinizi bilin. Her şeyi çok ciddiye almamaya çalışın, ve bu Dolunay'da başınıza gelen her şeye biraz daha neşeyle yaklaşıp yaklaşamayacağınıza bakın, bu sizin kafanızdan uzak durmanıza ve sizi biraz daha bedeninize taşımanıza yardımcı olacaktır. Terazi Sezonu sona ererken, her zaman bir dönüşüm zamanı olan Tutulma bölgesine gireceğiz. Bu çok fazla enerji! Bu yüzden bu süreçte kendinize karşı nazik olun.

Yengeç Burcu

Terazi Sezonu 2022, yaşam durumunuza farkındalık getirebilir. Alanınızı yenileme veya daha çok eviniz gibi hissettiren bir ortam yaratma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Evinizde kendinizi güvende ve sakin hissettiğiniz bir sunak ya da kutsal bir alan yaratmak böyle bir değer olabilir, bu yüzden zaten böyle bir alanınız yoksa, yaratıcı enerjilerinizi bir tane yapmak için kullanın! İçini seni iyi hissettirecek şeylerle doldur ve sana ne kadar sevildiğini hatırlat. 25 Eylül'deki Terazi Yeni Ay, aile meselelerini yüzeye çıkarabilir. Ailenizde bazı zorlu sorunlar yaşanıyorsa, bu Yeni Ay'ın uzlaşma için bazı destekleyici titreşimler sunduğunu ve olayları diğer kişinin bakış açısından gördüğünü bilerek biraz rahatlayın. Bu Yeni Ay altında hala geri harekette olan iletişim gezegeni Merkür ile, söylemeden önce ne söyleyeceğinizi çok dikkatli bir şekilde düşünmeniz tavsiye edilir. Bazen Merkür Gerilemede, düşünmeden konuşmamıza veya iyileşmeye elverişli olmayan bilgileri fazla paylaşmamıza neden olabilir. Bu Yeni Ay'dan yayılan harika bir bol enerji de var, bu yüzden almaya açık olun. Evrenin yolunuza ne getireceğini asla bilemezsiniz. Terazi Sezonunda daha derine inerken, 9 Ekim'de Koç Dolunayı var. Bu Dolunay çevresinde biraz sert enerji var ve kendinizi ekstra hassas hissediyor olabilirsiniz. Bu Dolunay etrafında bir son tetiklenebilir veya bu Dolunay, geçen yıl üzerinde çok çalıştığınız her şeyin doruk noktasını da getirebilir. Sonlar bazen acı verici olabilir veya bizi sırada ne olduğunu merak ettirebilir, ancak kendinize biraz boşluk bırakın. Acele etme ve geride kalan boşlukları doldurma ihtiyacı hissetme. Size öğrettiği her şeyin, getirmiş olabileceği tüm ödüllerin ve ustalaştığınız tüm derslerin sonunun tadını çıkarın. Çok yakında bir sonraki bölüme geçeceğinizi bilin.

Aslan Burcu

Terazi enerjisi, kendimizi kiminle çevrelemeyi seçtiğimizi düşünmemizi sağlayabilir ve bu sezon aklınızın gittiği yer burası olabilir. Sadece kendinizi kiminle çevrelemeyi seçtiğinizi değil, çevrenizdekilerle nasıl iletişim kurmayı seçtiğinizi de düşünüyor olabilirsiniz. Nasıl daha iyi bir iletişimci olunacağını veya amacınızı daha kısa ve öz bir şekilde nasıl ileteceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bu şekilde düşünüyorsanız, Evren'den çok fazla desteğiniz olduğunu bilin! İyi bir iletişimci olmaya çalışmak hayatın her alanında yardımcı olabilir, bu yüzden eğer ona çekildiğinizi hissediyorsanız, bu enerjiyle çalışın ve çok ileri gideceksiniz! 25 Eylül'deki Terazi Yeni Ayı size bir konuşma etkinliği getirebilir veya bir şekilde düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaştığınızı görebilir. Bir sunum yapmak zorundaysanız veya kendinizi ifade etmeniz gereken bir durumdaysanız, boğaz çakranıza odaklanmak için bir dakikanızı ayırın. Bu, boğazınızın tam ortasında bir mavi ışık topu olarak görülebilir. Bu mavi ışık topunun büyüdüğünü ve güçlü göründüğünü gözünüzde canlandırın. Ne çok hızlı ne de çok yavaş döndüğünü görün. Düşüncelerinizin duyulmasını hak ettiğinizi bilin. Ve bu Yeni Ay'ın altında söyleyeceğiniz şeylerin oldukça etkili olabileceğini bilin! Terazi Sezonunda daha derine inerken, 9 Ekim'de Koç Dolunayı var. Bu Dolunay yasal konuları karıştırabilir veya bazı sözleşmeleri gözden geçirmenizi gerektirebilir. Belki de bu sözleşmeler parlak yeni bir fırsat bile barındırıyor! Sözleşmelere ve müzakerelere hükmeden gezegen Merkür, gerilemeye başladıktan sonra gücünü geri alıyor, bu yüzden zaman ayırabilir ve her şeyi çok dikkatli bir şekilde okuduğunuzdan emin olun. Bir şey doğru gelmiyorsa içgüdülerinize güvenin. Bu Dolunay çevresinde ateşli bir enerji var, bu yüzden bakmadan atlamadığınızdan veya hizalanmış hissetmediğiniz bir şeye kendinizi kaptırmadığınızdan emin olun. Her zaman birçok fırsat olacaktır, bu yüzden ilk gelen şeyi almayın.

Başak Burcu

Güneşin parlak ışığı burcunuzdan yeni çıktı ve her şeyi yeni bir netlikle görmenizi sağlıyor. Astrolojide Güneş, özümüzde kim olduğumuzu temsil eder. Güneş zodyak köşenizde parladığında, kim olduğunuzu daha fazla aydınlatabilir ve potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir. Güneş burcunuzdan uzaklaştıkça, kör noktanızda olan veya belki de ilk başta size pek mantıklı gelmeyen şeyleri aydınlatmaya yardımcı olabilir. Terazi Sezonunun özellikle ilk bölümü, iç dünyanıza bakmaya çağrıldığınız çok düşünceli bir dönemdir. İç dünyanızın genişlediğini ve aydınlanmış olan tüm yeni parçalarınızı tanımak için iyi bir zaman olduğunu görebilirsiniz. Kim oldun? Neyle gururlanırsın? Hala nerede işin olduğunu düşünüyorsun? Başak olarak, Kendinize karşı her zaman olması gerekenden biraz daha eleştirelsiniz, bu yüzden bu soruları araştırırken çok şefkatli bir yaklaşım sergileyip sergileyemeyeceğinize bakın. 25 Eylül'deki Terazi Yeni Ayı, gelirinizi veya finansal durumunuzu genişletmek için kullanabileceğiniz bol miktarda enerji sunuyor. El yapımı ürünler satmayı veya yatırımlarla uğraşmayı hiç düşündüyseniz, bu bir şeyleri keşfetmek için iyi bir zaman olabilir. Ayrıca, mali durumunuzu düzene sokmak ve daha fazla harcamayı veya geri çekilmeyi nerede karşılayabileceğinizi görmek için iyi bir zaman. Ekim ayına girerken Koç Dolunayı yaşıyoruz. 9'una denk gelen bu Dolunay, bazı hararetli duyguları tetikleyebilir. Kendinizi biriyle rahatsız edici bir konuşma yapmaya veya sınırlarınızı belirlemeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Çok fazla şey yapıyorsanız veya başkalarının yükünü taşıyorsanız, Bu Dolunay, bazı şeylerin değişmesi gerektiğini hatırlatmak için de devreye girebilir. Mümkün olduğunda kendinizi ilk sıraya koyduğunuzdan ve enerji verme ve alma konusunda daha fazla denge getirdiğinizden emin olun.

Terazi Burcu

Doğum günün kutlu olsun, Terazi! Zodyak köşenizde parlayan Güneş'e sahip olmak, iç ışığınızı harekete geçirerek tüm potansiyelinizle parlamanıza yardımcı olabilir. Geçen ay boyunca, bir şeyle doruk noktasına veya tamamlanma noktasına ulaşmış olabilirsiniz. Herhangi bir yarım kalmış işi bitirirken, dikkatiniz şu anda kim olduğunuza ve kişisel gelişim yolculuğunuza dönebilir. Nasıl büyüdüğünüzü, kişiliğinizin nasıl değiştiğini veya hangi yeni hedeflerin veya ilhamların oluşmaya başladığını düşünüyor olabilirsiniz. Bu Terazi Sezonu, kendinize odaklanma ve sizin gibi hissettiren şeylere geri dönme zamanıdır. Seni en çok kendin gibi hissettiren şey nedir? Seni hayata bağlayan nedir? Neşenizi ve yaratıcı ilhamınızı takip etmek her zaman başlamak için iyi yerlerdir. Merkür 2 Ekim'e kadar geri harekette olduğundan, bu aynı zamanda iç dünyanıza odaklanmak için de mükemmel bir zaman. yaptığında, kendinizi dış dünyanızda ifade etmeniz kolaylaşacaktır. Merkür gerilemesi bazen iç dünyamızı bulanıklaştırabilir, ancak bunun nedeni daha derinlere seyahat edebileceğimizi ve gizli derinlikleri ortaya çıkarabileceğimizi bilmesidir. Sisin içinde yolculuk etmekten korkmayın, diğer tarafta sizi bekleyen bir netlik var, bunu hissetmek sadece Sezonunuzun sonuna kadar sürebilir. 25 Eylül Terazi Yeni Ay burcunuzda ve niyetleri belirlemek ve deneyimlemek istediklerinizi çağırmak için en iyilerden biri. Hedeflerinizi, dileklerinizi ve hayallerinizi bu Yeni Ay'da bir yere not edin. Çok fazla şey yapıyorsanız veya hayatın stresini hissediyorsanız, bu Yeni Ay yavaşlamanız ve kendinize zaman ayırmanız için bir hatırlatma olarak da devreye girebilir. Kendinizi başkalarının yerine koyma ve çevrenizdekilerle ilgilenme konusunda doğal olarak yeteneklisiniz, ama bu, kendinizi ilk sıraya koymanız gereken bir zamandır. Sezonunuzun ikinci yarısında 9 Ekim'de Koç Dolunayı var. Bu Dolunay ilişkilerinizde bazı şeyleri tetikleyebilir. Birine her zamankinden daha fazla güvenmek zorunda kalabilirsiniz ya da halletmeniz gereken sorunlar su yüzüne çıkabilir. Alternatif olarak, kendinizi etrafınızdakilerle daha derin ve daha anlamlı bağlantılar kurarken bulabilirsiniz. Sezonunuz sona ererken ve Güneş zodyak köşenizden ayrılmaya hazırlanırken, sunduğu tüm canlılık ışınlarını içinize çekmeyi unutmayın! yüzeye çıkabilirler. Alternatif olarak, kendinizi etrafınızdakilerle daha derin ve daha anlamlı bağlantılar kurarken bulabilirsiniz. Sezonunuz sona ererken ve Güneş zodyak köşenizden ayrılmaya hazırlanırken, sunduğu tüm canlılık ışınlarını içinize çekmeyi unutmayın! yüzeye çıkabilirler. Alternatif olarak, kendinizi etrafınızdakilerle daha derin ve daha anlamlı bağlantılar kurarken bulabilirsiniz. Sezonunuz sona ererken ve Güneş zodyak köşenizden ayrılmaya hazırlanırken, sunduğu tüm canlılık ışınlarını içinize çekmeyi unutmayın!

Akrep Burcu

Güneş bir sonraki burcunuza geçmeye hazırlanırken, duraklama ve yavaşlama ihtiyacı hissediyor olabilirsiniz. Son birkaç aydır hayat sizin için yoğun geçmiş olabilir, ancak birkaç adım geri atmak ve hala gitmek istediğiniz yolda olup olmadığınızı veya değişiklik yapılması gerekip gerekmediğini değerlendirmek için Terazi Sezonu boyunca kozmik destek var. sona getirdi. Bu değişiklikler veya bitişler büyük ve büyük değil, önce içsel düzeyde başlayan küçük ayarlamalar olabilir. Herhangi bir geçişten geçerken kendinize karşı nazik olun ve yavaş gitmek için kendinize izin verin. Tüm cevaplara sahip olmak zorunda değilsiniz ama kalbinizi ve içsel rehberlik sisteminizi takip ederseniz yolunuzu bulacaksınız. 25 Eylül'deki Terazi Yeni Ay da desteğini vererek sizi gerçekleşmesi gereken içsel değişimlere yaklaştıracak. 9 Ekim'de Koç Dolunayı döndüğünde, bu değişiklikleri dış dünyanızda uygulamaya hazır olacaksınız. Terazi Sezonu sona ererken, her zaman bir dönüşüm zamanı olan Tutulma bölgesine gireceğiz. Yaklaşan 25 Ekim Tutulma tam da burcunuzda olacak, bu yüzden bu enerjinin yükünü taşıyacaksınız. Terazi Sezonunda işler biraz eksik geliyorsa, muhtemelen nedeni budur. Bu Tutulma altında açığa çıkarılacak daha çok şey var, yeni fırsatlar ve yeni bölümler açılıyor, bu yüzden bunu kalbinizde tutun ve “yeni”nin yolda olduğunu bilin. Yaklaşan 25 Ekim Tutulma tam da burcunuzda olacak, bu yüzden bu enerjinin yükünü taşıyacaksınız. Terazi Sezonunda işler biraz eksik geliyorsa, muhtemelen nedeni budur. Bu Tutulma altında açığa çıkarılacak daha çok şey var, yeni fırsatlar ve yeni bölümler açılıyor, bu yüzden bunu kalbinizde tutun ve “yeni”nin yolda olduğunu bilin. Yaklaşan 25 Ekim Tutulma tam da burcunuzda olacak, bu yüzden bu enerjinin yükünü taşıyacaksınız. Terazi Sezonunda işler biraz eksik geliyorsa, muhtemelen nedeni budur. Bu Tutulma altında açığa çıkarılacak daha çok şey var, yeni fırsatlar ve yeni bölümler açılıyor, bu yüzden bunu kalbinizde tutun ve “yeni”nin yolda olduğunu bilin.

Yay Burcu

Güneş Terazi'de parlarken, kendinizi hedeflerinizi ve kendiniz için belirlediğiniz projeleri yeniden değerlendirirken bulabilirsiniz. Yıl içinde bu noktaya ulaşmak her zaman biraz stresli olabilir, çünkü takvim yılının sonu peşimizdedir ve son birkaç ayda işler çok hızlı hareket etme eğilimindedir. Ama kendine bu tür bir baskı yapma ihtiyacı hissetme! Hedefleriniz ve hayalleriniz, nihai hedefler değil, devam eden çalışmalardır. Yolculuk eğlencenin bir parçası olmalı, yoksa kendimizi kolayca tükenmiş ve mağlup bulabiliriz. Terazi Güneşi altında üzerinde çalıştığınız bazı hedefleriniz varsa, yeniden değerlendirme veya daha fazla zorlama ihtiyacı hissetmeye başlayabilirsiniz. Yolda bırakılan bazı projeleriniz varsa, onları tekrar almak için ilham bile hissedebilirsiniz. Mevsimler değişiyor etrafımızda, ve enerjideki bu değişim, her zaman yapmak istediğiniz şeylere geri dönmenize yardımcı olabilecek yeni fikirlere veya yeni bir enerji dalgasına ilham verebilir. 25 Eylül'deki Terazi Yeni Ay, tezahür çalışmaları için harika. Niyet belirlemek için bu Yeni Ay enerjisini kullanın. Bunları bir yere yazın ve görebileceğiniz bir yere koyun. Niyetlerinizin sadece egonuzla değil ruhunuzla uyumlu olduğundan emin olun. Onları katı ve spesifik hale getirmemeye çalışın ve bunun yerine genişleme için çok fazla alan bırakın! 9 Ekim'deki Koç Dolunayı, muhtemelen bir arkadaşlıktaki sorunları vurgulayacak. Biriyle kayalık zeminlerde bulunduysanız, işler ters gidebilir. Retrograd'dan yeni çıkan iletişim gezegeni Merkür ile ne söylediğinize veya ne yazdığınıza dikkat edin. İki kez düşünün ve bunun kalpten geldiğinden emin olun. Alternatif olarak,

Oğlak Burcu

2022 Terazi Sezonu etrafta dolanırken, liderlik pozisyonuna adım atmanız istenebilir. Bu, sınırlar belirlemenizi, plakaya çıkmanızı ve fikirlerinizi başkalarıyla birlikte öne sürmenizi gerektirebilir. Gitmek istediğiniz yöne nasıl adım atabilir ve önderlik edebilirsiniz? Liderlik rolüne adım atmak ve gücünüzü geri kazanmak bu Terazi Sezonunda kartlarda olabilirken, diğer taraftan kontrol ettiğiniz veya çok sıkı tuttuğunuz yere bakmanız da istenebilir. Gerçek gücünüze adım attığınızda, kontrol etmeye gerek yoktur. Kontrol etme, çoğu zaman eksiklik veya güvensizlikten kaynaklanan bir zihniyetten kaynaklanabilir. Çok fazla kontrol ettiğinizi fark ederseniz, kendinize neye güvenmediğinizi veya kendiniz veya durum hakkında hangi sınırlayıcı düşüncelere inandığınızı sorabilirsiniz. Bununla daha bol, güvenilir ve açık bir zihniyete geçiş yapıp yapamayacağınıza bakın, Başlangıç için küçük adımlar olsa bile. Ayrıca, yalnızca kontrol edebileceğiniz şeylere odaklanmanız gerektiğini kendinize hatırlatmanız her zaman faydalı olacaktır. 25 Eylül'deki Terazi Yeni Ayı, kariyerinizle ilgili bazı niyetler veya hedefler belirlemek için harika bir fırsat. Başarmak istediğiniz bir proje veya kariyer girişimi varsa, bu Yeni Ay sizi bazı tohumlar ekmeye teşvik ediyor. Bu tohumların gelişmesi için zamana ihtiyacı olabilir, özellikle de kozmik gökyüzünde akan tüm retrograd enerji ile, ancak bu gerçekten kariyer açısından sizin için güçlü bir Yeni Ay, bu yüzden onu kullandığınızdan emin olun! 9 Ekim'deki aşağıdaki Koç Dolunayı, dikkatinizi adım atmanız ve lider olmanız gereken yere geri getirebilir. Kendinizi savunmanız ve sınırlarınızı yeniden talep etmeniz gerekebilir, sadece kontrol etmek için nereye tutunduğunuza dikkat edin ve ego yerine kalbin bir yerinden hareket etmeye çalışın. Koç enerjisi bazen ego zihnimizi harekete geçirebilir ve patlamamıza neden olabilir, bu yüzden bunun olacağını hissediyorsanız, birkaç adım geri atmak ve nefesinizi tutmak için bir işaret olarak kullanın. Terazi bir hava burcudur, bu nedenle özellikle Terazi Sezonunda nefese dönmek her zaman faydalı olacaktır.

Kova Burcu

Terazi Sezonu, uzak yerler hayal etmenize veya yeni bir hayat, yeni yaşam koşulları hakkında hayaller kurmanıza ve hatta belki de seyahat etmenize neden olabilir! Bir şeyi kaçırdığınızı hissedebilirsiniz, ancak o şeyin ne olabileceğinden gerçekten emin değilsiniz. Bu yankılanırsa, kutunun dışında düşünme zamanının geldiğinin işareti olarak kabul edin. Konu farklı düşünmeye veya daha büyük düşünmeye geldiğinde doğalsınız, bu yüzden bu enerjinin bir kısmını durumunuzu nasıl düşündüğünüzü değiştirmek için kullanın. Söylediği gibi, olaylara bakış açınızı değiştirdiğinizde, baktığınız şeyler de değişir. Bu sihrin bir kısmını kendi yararınıza kullanın, özellikle Terazi Yeni Ayında. 25 Eylül'deki bu Yeni Ay, hayatınızın yükseltmeye ihtiyaç duyan alanlarını genişletmeye başlamanıza yardımcı olabilir. Bir şey hakkında hayal kuruyor veya hayal kuruyorsanız, bu, hayatınıza hangi enerjileri veya durumları çağırmak istediğinize dair ipucunuz olabilir. Yeni Ay'da onları yazın. Bunları henüz paylaşmak konusunda kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz, ancak bir yeri güvenli ve kalbinize yakın tutun. 9 Ekim Koç Dolunayı sizin için hararetli olabilir. Duygular yüzeye çıkıyor olabilir ve kendinizi dengeli bir boşlukta tutmakta zorlanabilirsiniz. Neyse ki, Terazi Güneşi dengenizi bulmak için destek ışınları gönderecek, bu yüzden odağınızı bu enerjilere çevirin, onları içinize çekin ve Evrenin sizin tarafınızda olduğunu bilin. Duygular yüzeye çıkıyor olabilir ve kendinizi dengeli bir boşlukta tutmakta zorlanabilirsiniz. Neyse ki, Terazi Güneşi dengenizi bulmak için destek ışınları gönderecek, bu yüzden odağınızı bu enerjilere çevirin, onları içinize çekin ve Evrenin sizin tarafınızda olduğunu bilin. Duygular yüzeye çıkıyor olabilir ve kendinizi dengeli bir boşlukta tutmakta zorlanabilirsiniz. Neyse ki, Terazi Güneşi dengenizi bulmak için destek ışınları gönderecek, bu yüzden odağınızı bu enerjilere çevirin, onları içinize çekin ve Evrenin sizin tarafınızda olduğunu bilin.

Balık Burcu

Güneş Terazi burcuna geçerken kendinizi geri çekilmek veya içeri girmek isterken bulabilirsiniz. Kendinizi daha iyi anlamak veya bazı alışkanlıklarınızı ve inançlarınızı ve bunların gerçekten nereden kaynaklandığını sorgulamak için doğal bir dürtünüz olabilir. Bu Terazi Mevsiminde, iç dünyanıza ve bilinçaltı düşünce kalıplarınıza derin bir dalış yapmak için etrafınızda oldukça destekleyici bir enerji var. Bir terapistten veya şifacıdan rehberlik istemek, enerji alanınız üzerinde çalışmak gibi, bu zamanda ekstra faydalı olabilir. Bu mevsimde şifalı otlardan, çanlardan veya şarkı söyleyen kaselerden, kristallerden veya uçucu yağlardan çıkan dumanı kullanarak auranızın ve mekanınızın enerjisini temizlemeye özen gösterin. Evinizde gitmek için güvenli ve rahatlatıcı hissettiren kutsal bir alan yaratıp yaratamayacağınıza bakın. Rüyalarınız Terazi Güneşi altında daha canlı olabilir ve mesajlar ve manevi rehberlik almanın harika bir yoludur. 25 Eylül'deki Terazi Yeni Ayının enerjisi, enerji seviyenizi zaplayabilir, eğer bu yankılanırsa, onu dinlenmek ve yeniden şarj etmek için bir işaret olarak kabul edin! Bu Yeni Ay, bol bol çizim yapmak ve mali durumunuzu düzenlemek için de harika. Bu Yeni Ay'da bir tasarruf hesabına veya güvenilir bir yatırıma biraz para yatırmak da faydalı olabilir. 9 Ekim'de Koç Dolunayına yaklaşırken, gerilimler yüzeye çıkıyor olabilir. Size yük olan çözülmemiş bir şey varsa, bu Dolunay, sorunları bir kez ve herkes için çözmeniz için size ilham veren tetikleyici olabilir. İletişim gezegeni Merkür 2 Ekim'de geri hareketinden yeni çıkıyorken, söylediklerinize fazladan dikkat edin. Bu Yeni Ay, bol bol çizim yapmak ve mali durumunuzu düzenlemek için de harika. Bu Yeni Ay'da bir tasarruf hesabına veya güvenilir bir yatırıma biraz para yatırmak da faydalı olabilir. 9 Ekim'de Koç Dolunayına yaklaşırken, gerilimler yüzeye çıkıyor olabilir. Size yük olan çözülmemiş bir şey varsa, bu Dolunay, sorunları bir kez ve herkes için çözmeniz için size ilham veren tetikleyici olabilir. İletişim gezegeni Merkür 2 Ekim'de geri hareketinden yeni çıkıyorken, söylediklerinize fazladan dikkat edin. Bu Yeni Ay, bol bol çizim yapmak ve mali durumunuzu düzenlemek için de harika. Bu Yeni Ay'da bir tasarruf hesabına veya güvenilir bir yatırıma biraz para yatırmak da faydalı olabilir. 9 Ekim'de Koç Dolunayına yaklaşırken, gerilimler yüzeye çıkıyor olabilir. Size yük olan çözülmemiş bir şey varsa, bu Dolunay, sorunları bir kez ve herkes için çözmeniz için size ilham veren tetikleyici olabilir. İletişim gezegeni Merkür 2 Ekim'de geri hareketinden yeni çıkıyorken, söylediklerinize fazladan dikkat edin. Size yük olan çözülmemiş bir şey varsa, bu Dolunay, sorunları bir kez ve herkes için çözmeniz için size ilham veren tetikleyici olabilir. İletişim gezegeni Merkür 2 Ekim'de geri hareketinden yeni çıkıyorken, söylediklerinize fazladan dikkat edin. Size yük olan çözülmemiş bir şey varsa, bu Dolunay, sorunları bir kez ve herkes için çözmeniz için size ilham veren tetikleyici olabilir. İletişim gezegeni Merkür 2 Ekim'de geri hareketinden yeni çıkıyorken, söylediklerinize fazladan dikkat edin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık